چند نکته کلیدی در باره فریت بار به امارات متحده

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "ارسال بار به امارات" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور امارات متحده عربی تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار امارات با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

کشور شیخ‌نشینان. هفت شیخ‌نشین کوچک: ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین کشور امارات متحده عربی ( United Arab Emirates )  را در جنوب غربی آسیا در همسایگی کشورهای عربستان، قطر و عمان تشکیل داده‌اند. بزرگ‌ترین ذخایر نفتی دنیا را که داشته باشی می‌توانی درحد ثروتمندترین کشورهای اروپایی قد علم کنی. آب‌وهوای این کشور اسلامی، گرم و شرجی و بیابانی است. آسیایی‌های بسیاری، امارات را وطن دوم خود می‌دانند و در آنجا به کسب ‌وکار مشغول‌اند. مسابقات گلف ابوظبی و گران‌ترین اسب‌دوانی جهان و البته شترسواری، ورزش‌هایی است که علاقه‌مندان بسیاری دارد. بزرگ‌ترین و زیباترین مسجد در این کشور، مسجد شیخ زاید ابوظبی است که ترکیبی از معماری اسلامی را به رخ می‌کشد. اکنون خیلی‌ها سودای زندگی در دبی (   Dubai ) را در سر می‌پرورانند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در امارات را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، خدمات حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در تحقق آرزوهایتان یارتان خواهیم بود.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار  از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای امارات متحده عربی ارسال می‌کند. 

 

حمل هوایی اضافه بار امارات متحده با نرخی ارزان

 

یکی از مشکلات مطرح برای مسافران موضوع اضافه بار مسافری است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به امارات متحده عربی منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار امارات متحده عربی، برای بسیاری از مسافران مقدور نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار به امارات متحده عربی را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر پرواز، به امارات متحده عربی ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

هزینه فرستادن بار به امارات 

 

نزدیکی کشور امارات به کشورمان سبب شده تا مراودات بسیاری میان دو کشور در جریان باشد. این مراودات هم به ارسال محموله های مسافری و مهاجری مربوط است و هم کالاهای صادراتی را در بر می گیرد. ارسال بار از ایران به امارات متحده عربی مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. فریت بار مسافری به امارات متحده عربی و ارسال خرده بار به امارات و ارسال لوازم منزل به امارات متحده عربی همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز برای فرستادن کالاهای تجاری خود به امارات با مسائل گوناگونی درگیر هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به امارات متحده عربی را بدانند.  ارسال بارهوایی به امارات متحده عربی امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به امارات متحده عربی هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور امارات متحده عربی و تجارت با این کشور، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به امارات متحده عربی را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به امارات متحده عربی آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به امارات متحده برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

ارسال بار به دبی در امارات متحده عربی

 

در میان شهر های کشور امارات متحده ، ارسال بار به دبی و صادرات به دبی جایگاه ویژه ای دارد. دبی از جمله شهرهایی است که در حاشیه خلیج فارس واقع شده و به سبب نزدیکی به ایران از ناحیه جنوب، ایرانیان بسیاری با این شهر مراودات تجاری و گردشگری برقرار کرده‌اند. هرساله بسیاری از ایرانیان برای زندگی به دبی مهاجرت می‌کنند و  ارسال لوازم منزل به دبی بخش مهمی از ارسال بار به این کشور را شامل می شود. البته ارسال کنندگان ، هزینه فریت بار به دبی با هواپیما و هزینه فریت بار به دبی از راه دریا  را باهم مقایسه می کنند. اگرچه ممکن است هزینه ارسال دریایی کمتر باشد ، اما در مقابل ارسال سریع و مطمئن هوایی،  این تفاوت قیمت، بی اهمیت خواهد بود.  البته هزینه ارسال بار به دبی براساس  نوع ایرلاین و میزان کالاهای شما و خدمات درخواستی متفاوت خواهد بود. اگر قصد فریت بار به دبی را دارید، برای عملی کردن این مهم  باید از لحاظ قانونی یا تاجر باشید یا مسافرو مهاجر،  که در هر دو مورد و در حجم کم و خرده بار، فریت بار به دبی (ارسال بار به دبی) با هواپیما برای شما بصرفه خواهد بود. 

برای این انتقال بصورت مسافری  داشتن بلیط و پاسپورت الزامی است. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت شما حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود می فرستید، مجموعه فریت بار سفیران می تواند تمام مراحل را بر عهده بگیرد و نیازی به ارئه مدارک نخواهید داشت، ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است. 

مجموعه وب سایت فریت بار سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال کارگو به دبی  این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار صادراتی شما به دبی نیز استفاده کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نیست تنها کافیست موضوع را با شرکت سفیران در میان بگذارید. 

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به امارات متحده عربی و دبی بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به امارات متحده عربی‌، مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به امارات متحده عربی آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به امارات متحده در مجموعه سفیران کارگو

 

اگر تجربه مهاجرت به امارات متحده عربی را داشته‌اید شاید در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم پس از بررسی مسیر زمینی ایران به امارات متحده عربی  و حمل دریایی به امارات متحده عربی و اطمینان از برتری فریت بار بصورت هوایی و حمل بار با هواپیما، سفیران را برگزیده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست "حمل بار به امارات متحده عربی‌"، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود . شما می توانید  اطلاعات  تکمیلی را از کارشناسان ما که به عنوان نماینده رسمی و قانونی فروش بار و محمولات هوایی دفتر کارگو امارات در تهران یا دفتر امارات در فرودگاه امام هستند، دریافت کنید.

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به امارات متحده عربی

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست کالاهای صادراتی ایران به امارات که حمل آنها مجاز است آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای "فریت بار به امارات متحده عربی" بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به امارات متحده عربی  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره حمل اثاث و لوازم منزل به امارات متحده عربی تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به امارات متحده، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه‌ها، به فرستادن بار با هواپیما به امارات متحده عربی اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به امارات متحده عربی آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به امارات 

 

در این بخش از حمل بار به امارات متحده عربی، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به امارات متحده عربی

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به امارات متحده عربی یا ارسال خرده بار به امارات متحده عربی  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای امارات متحده عربی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به امارات متحده 

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به امارات متحده عربی شروع می‌شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می‌دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به امارات متحده عربی، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به امارات متحده عربی است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به امارات با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به امارات متحده عربی، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور امارات متحده عربی ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به امارات متحده عربی و سپس به سلامت رسیدن بار به امارات متحده عربی در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به امارات متحده عربی است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به امارات متحده عربی 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به امارات متحده عربی را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد امارات متحده عربی فرستاده شود. پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به امارات متحده عربی، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به امارات متحده عربی قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به امارات چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به امارات متحده بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به امارات متحده عربی با هواپیما، پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به امارات متحده عربی بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به امارات متحده عربی چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به امارات متحده عربی به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به دبی و شارجه و یا ابوظبی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به امارات متحده عربی یا هزینه ارسال کارگو امارات متحده عربی دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به امارات متحده عربی تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به امارات متحده عربی در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به امارات متحده عربی هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به امارات متحده عربی ؛ مقایسه پست با فریت بار به امارات متحده عربی

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. پس از تحقیق درباره هزینه پست از ایران به دبی و دیگر شهر های امارات، موضوعات دیگری رخ می نماید. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به امارات متحده عربی به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به امارات متحده عربی به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به امارات متحده عربی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به امارات متحده عربی، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و امارات متحده عربی وجود دارد، در سیستم فریت بار به امارات متحده عربی دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به امارات متحده عربی از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه منزل به امارات متحده عربی و چند نکته مهم

 

مهاجران نیز از آن دسته متقاضیانی هستند که برای ارسال بارهایشان بایستی مقدماتی را رعایت کنند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به امارات متحده عربی و ارسال بار به امارات متحده عربی دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به امارات جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به امارات قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

اگر حداقل به مدت شش ماه قبل از مهاجرت به کشور لوازم شما تحت مالکیت و مورد استفاده تان بوده باشند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.

تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مالیات واردات می‌گردد و...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت امارات متحده عربی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور امارات متحده عربی را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور امارات متحده عربی، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به امارات متحده عربی می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به امارات متحده عربی در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به امارات متحده عربی

 

برای رساندن بار به مقصد نهایی پس از تخلیه شما می توانید از این دو راه بهره ببرید:  استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای امارات متحده عربی می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن محمولات تجاری و کارگو صادراتی به امارات متحده عربی

 

باید گفت حمل بار به امارات به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به امارات متحده برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. این افراد  بایستی قوانین صادرات به امارات  را بدانند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. صادرات به امارات متحده عربی با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:   راهنمای حمل هوایی بار فاسد شدنی

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای امارات متحده عربی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.   88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به امارات

حمل اثاثیه به امارات متحده عربی و حمل لوازم منزل به امارات  از  دغدغه های مهاجران به این کشور است. آنها می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در امارات متحده عربی تحویل بگیرند.

 

ارسال هوایی بار به دبی، شارجه و سایر شهرهای امارات متحده عربی

محمولات هوایی ارسال شده به امارات متحده

فریت بار به امارات متحده عربی از تمامی شهرهای ایران

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به امارات متحده عربی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور امارات متحده عربی

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به امارات متحده عربی

جهت ارسال هوایی بار تجاری به امارات در گمرک ایران، احتیاج به نامه در خواست صادرات به گمرک، کارت بازرگانی، فاکتور فروش و لیست عدل بندی میباشد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار با هواپیما یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه ارسال بار به امارات است.
گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در فرودگاه دبی به ایرلاین حمل کننده بار یا نماینده آن پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

ویدئو های دیدنی فریت بار