خدمات هوایی ارسال بار به امارات متحده عربی

فریت بار یا ارسال بار به امارات، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای امارات


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به امارات و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای امارات در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور امارات با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به امارات مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شمادر فریت بار به امارات است.

هزینه های ارسال بار به امارات


بخش مهم سفر به امارات به حمل بار (ارسال بار به امارات یا فریت بار به امارات) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به امارات را مدت ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به امارات داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند ازهزینه های ارسال بار به امارات و ارسال کارگو به امارات باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به امارات بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به امارات در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به امارات و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به امارات، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به امارات


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به امارات ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به امارات آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به امارات


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون مانند امارات ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به امارات نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای امارات فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به امارات نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به امارات


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجریا صادر کننده امارات به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به امارات، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به امارات، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به امارات است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به امارات


صادر شدن بارنامه امارات، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. مشتری باید هزینه های ارسال بار به امارات را بر اساس وزن بارثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد امارات ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به امارات چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه بایدگفت هزینه های فریت بار به امارات بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به امارات بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به امارات براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های امارات چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه های فریت بار به امارات دخیلند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به امارات – ارسال بار به امارات


بخش مهم فریت بار به امارات، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به امارات بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به امارات) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به امارات یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به امارات - ارسال بار به امارات باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به امارات اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به امارات جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به امارات قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

اگر حداقل به مدت شش ماه قبل از مهاجرت به کشور لوازم شما تحت مالکیت و مورد استفاده تان بوده باشند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مالیات واردات می‌گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت امارات مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور امارات را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور امارات، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس مهاجر یا مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به امارات می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به امارات سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد امارات تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در امارات برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل امارات، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای امارات می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به امارات


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای امارات ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

آیا می توان در مرسوله فریت بار به امارات مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به امارات چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به امارات در مقصد چه هزینه هایی دارد؟


گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

فریت بار یا ارسال بار به امارات، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای امارات


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به امارات و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای امارات در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور امارات با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به امارات مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شمادر فریت بار به امارات است.

هزینه های ارسال بار به امارات


بخش مهم سفر به امارات به حمل بار (ارسال بار به امارات یا فریت بار به امارات) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به امارات را مدت ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به امارات داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند ازهزینه های ارسال بار به امارات و ارسال کارگو به امارات باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به امارات بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به امارات در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به امارات و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به امارات، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به امارات


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به امارات ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به امارات آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به امارات


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون مانند امارات ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به امارات نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای امارات فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به امارات نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به امارات


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجریا صادر کننده امارات به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به امارات، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به امارات، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به امارات است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به امارات


صادر شدن بارنامه امارات، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. مشتری باید هزینه های ارسال بار به امارات را بر اساس وزن بارثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد امارات ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به امارات چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه بایدگفت هزینه های فریت بار به امارات بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به امارات بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به امارات براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های امارات چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه های فریت بار به امارات دخیلند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به امارات – ارسال بار به امارات


بخش مهم فریت بار به امارات، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به امارات بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به امارات) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به امارات یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به امارات - ارسال بار به امارات باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به امارات اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به امارات جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به امارات قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

اگر حداقل به مدت شش ماه قبل از مهاجرت به کشور لوازم شما تحت مالکیت و مورد استفاده تان بوده باشند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مالیات واردات می‌گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت امارات مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور امارات را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور امارات، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس مهاجر یا مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به امارات می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به امارات سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد امارات تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در امارات برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل امارات، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای امارات می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به امارات


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای امارات ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

آیا می توان در مرسوله فریت بار به امارات مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به امارات چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به امارات در مقصد چه هزینه هایی دارد؟


گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره امارات متحده عربی

کشور شیخ‌نشینان. هفت شیخ‌نشین کوچک: ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین کشور امارات را در جنوب غربی آسیا در همسایگی کشورهای عربستان، قطر و عمان تشکیل داده‌اند. بزرگ‌ترین ذخایر نفتی دنیا را که داشته باشی می‌توانی درحد ثروتمندترین کشورهای اروپایی قد علم کنی. آب‌وهوای این کشور اسلامی، گرم و شرجی و بیابانی است. آسیایی‌های بسیاری، امارات را وطن دوم خود می‌دانند و در آنجا به کسب ‌وکار مشغول‌اند. مسابقات گلف ابوظبی و گران‌ترین اسب‌دوانی جهان و البته شترسواری، ورزش‌هایی است که علاقه‌مندان بسیاری دارد. بزرگ‌ترین و زیباترین مسجد در این کشور، مسجد شیخ زاید ابوظبی است که ترکیبی از معماری اسلامی را به رخ می‌کشد. اکنون خیلی‌ها سودای زندگی در دبی را در سر می‌پرورانند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در امارات را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، خدمات حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در تحقق آرزوهایتان یارتان خواهیم بود.

کالاهای ارسالی از ایران به امارات متحده عربی

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به امارات متحده عربی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به امارات متحده عربی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور امارات متحده عربی