هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به مالاوی بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با داشتن سال‌های متمادی تجربه در زمینه ارسال بار به مالاوی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای مالاوی، در خدمت هم‌میهنان عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مالاوی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
مالاوی  (  Malawi  )  کشوری محصور در خشکی، در جنوب شرقی آفریقا واقع‌شده است. پایتختش لیلونگوه و زبان رسمی آن انگلیسی و زبان محلی چچوا نام دارد. مالاوی دارای حکومت مستقل چند حزبی و سه منطقه شمالی، جنوبی و مرکزی با بیست و هشت استان است. شهر تجاری آن بلانتایر است که در سیصد و پنجاه کیلومتری لیلونگوه قرار گرفته. واحد پول رایج کشور کواچا بوده و همانند بیشتر کشورهای آفریقایی دارای اقتصاد ضعیفی است و بیشتر مردمانش به کشاورزی مشغول‌اند. تنباکو، چای و شکر محصولات صادراتی مالاوی هستند. دریاچه مالاوی، یکی از بزرگ ‌ترین دریاچه‌های آب شیرین دنیا، پارک ملی لیوندا در مرکز، پارک ملی نیکا در جنوب، موزه مردم ‌شناسی لیلونگوه و گالری هنری رگی در لیلونگوه از جاذبه‌های توریستی مالاوی هستند. اگر قصد مسافرت یا تجارت در مالاوی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو تجربه ی خوشی را به جنوب شرقی آفریقا برای شما آرزومندیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مالاوی ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به مالاوی

 
چگونه می‌شود یک مسافر هرچقدر می‌خواهد بار با خودش حمل کند؟ این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به مالاوی و ارسال کارگو به مالاوی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مالاوی بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به مالاوی آشنا شویم:
 

مراحل فریت بار به مالاوی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به‌منظور ارسال بار و فریت بار به مالاوی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مالاوی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به مالاوی

 
باید بدانید که بسته‌بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته‌بندی استاندارد، کالای بی‌عیب و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای ازدست‌رفته و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به مالاوی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مالاوی ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مالاوی است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مالاوی فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مالاوی

 
وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به مالاوی به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به مالاوی آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مالاوی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به مالاوی نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مالاوی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به مالاوی

 
صدور بارنامه در فریت بار به مالاوی به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مالاوی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به مالاوی و فریت بار به مالاوی چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به مالاوی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مالاوی به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مالاوی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای مالاوی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به مالاوی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به مالاوی

 
مسافران یا مهاجران مالاوی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مالاوی فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به مالاوی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به مالاوی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به مالاوی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مالاوی باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مالاوی اقدام کنند.
اگر برای اقامت به کشور مالاوی سفر می‌کنید، برای واردکردن لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود، قوانین زیر را در نظر داشته باشید:
 
  • باید قبل از ارسال مرسوله به این کشور، مدارک مربوطه را به گمرک تسلیم نمایید تا بتوانید درخواست ورود معاف از عوارض لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را بدهید.
  • اقلام نو مشمول پرداخت مالیات بر ارزش اعلام‌شده‌شان هستند. برای آگاهی از میزان این مالیات به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت مالاوی مراجعه کنید.
  •  و...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت مالاوی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور مالاوی را بشنوید.
 
موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مالاوی اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مالاوی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به مالاوی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای مالاوی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به مالاوی

 
باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مالاوی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به مالاوی

نکاتی مهم در مورد ارسال هوایی بار به مالاوی

ارسال بار از فرودگاه امام خمینی به شهر لیلونگوه در مالاوی

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به مالاوی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مالاوی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور مالاوی

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به مالاوی

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار