چند نکته کلیدی در باره فریت بار به مغولستان

ما برای شما مسافران مغولستان ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه  "ارسال بار به مغولستان"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای مغولستان، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مغولستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشوری کم تراکم در همسایگی چین با عاداتی عجیب به یادگار مانده از نیاکان. چنگیز خان مغول، بزرگ‌ترین رهبر تاریخی مغول‌ها و عامل اتحادشان بود. واحد پول این کشور توگروگ و زبان رسمی‌شان مغولی است. اولان باتور، پایتخت و بزرگ‌ترین شهرش محسوب می شود. آیین مردمانش بودایی است و مردمانش پیرو آداب‌ورسوم و فرهنگ روس‌ها و چینیان هستند. از آداب عجیبشان یکی این است که سوت زدن داخل خانه در این کشور ممنوع است؛ زیرا آن را به ‌نوعی صدا زدن شیطان می‌دانند. اکثر مناطق در این کشور، تابستان‌های کوتاه و گرم و زمستان‌های بسیار سرد دارند؛ به ‌طوری‌که پایتختش اولان باتور، سردترین پایتخت جهان به شمار می‌آید. مراسم نادام، مراسم رسمی آن‌هاست که بازیهای محلی در آن انجام می‌گیرد. فستیوال عقاب طلایی، مشهورترین جشنواره این سرزمین است که سالانه به مدت دو روز برگزار میشود. کشتی سنتی مغول‌ها از محبوب‌ترین ورزش‌ها به شمار می‌آید. اقتصاد این کشور وابسته به دامداری و بخش صنعتی عمدتاً به صنایع پوست و پشم مربوط است. مغولستان (  Mongolia  ) تجربه سفری نو برایتان خواهد بود .در صورتی که قصد مسافرت یا تجارت در مغولستان را دارید، همراهی شما برای ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، موجب خرسندی است.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مغولستان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به مغولستان

 
مسافران و مهاجران مغولستان، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار مغولستان نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به مغولستان و ارسال کارگو به مغولستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مغولستان بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل حمل هوایی بار به مغولستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به مغولستان و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور "حمل هوایی بار به مغولستان" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به مغولستان را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مغولستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال هوایی به مغولستان

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به مغولستان است. این یک اصل مهم در "ارسال هوایی بار به مغولستان" به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به مغولستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مغولستان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مغولستان است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای مغولستان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا  فریت بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند مغولستان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مغولستان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مغولستان

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به مغولستان جهت "فریت بار به مغولستان" باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به مغولستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مغولستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور مغولستان که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به مغولستان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مغولستان است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به مغولستان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به مغولستان مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مغولستان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به مغولستان و فریت بار به مغولستان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در "حمل بار به مغولستان" بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مغولستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش های گفته شده درباره مغولستان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مغولستان آگاه کنند.
 

هزینه ارسال هوایی بار به هریک از شهرهای مغولستان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به مغولستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به مغولستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به مغولستان

مسافران یا مهاجران مغولستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مغولستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به مغولستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به مغولستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • افرادی که به قصد اقامت به این کشور سفر می‌کنند، می‌توانند لوازم شخصی و خانگی خود را معاف از عوارض و مالیات به این کشور وارد نمایند.
  • برای استفاده از این امتیاز اقلام شما باید دست دوم و برای استفاده شخصی خودتان باشند.
 
شما با شنیدن پادکست مادر مورد راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی مغولستان می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک مغولستان نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به مغولستان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به مغولستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مغولستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مغولستان اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مغولستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مغولستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مغولستان می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به مغولستان وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه مغولستان (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد مغولستان رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی در مغولستان منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در مغولستان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهند ه مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهند ه بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در مغولستان، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای مغولستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال کارگو تجاری به مغولستان

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به مغولستان فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به مغولستان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مغولستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل هوایی به مغولستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از مغولستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مغولستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مغولستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مغولستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهر اولان باتور

کالاهای ارسالی از ایران به مغولستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به مغولستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مغولستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور مغولستان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به مغولستان

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار