چند نکته کلیدی در باره حمل بار به مکزیک

ما برای شما مسافران مکزیک ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به مکزیک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای مکزیک، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مکزیک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشور جشن‌ها، مکزیک  (  Mexico  )  کشوری کوهستانی و مرتفع در آمریکای شمالی که در همسایگی امریکا، گواتمالا و بلیزواقع‌شده است. مکزیکوسیتی پایتخت و بزرگ‌ترین شهر، مهم‌ترین مرکز سیاسی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی این کشور به‌حساب می‌آید. مکزیک بزرگ‌ترین کشور اسپانیایی‌زبان جهان است. اسپانیایی، ‌زبان رسمی و انگلیسی و فرانسوی به‌عنوان زبان دوم و سوم در آن مورد گویش است. اکثریت مردم مسیحی کاتولیک هستند واحد پولی آن ها پزو است. مکزیک یازدهمین اقتصاد برتر دنیاست. استخراج گاز طبیعی و نفت باعث توسعه‌ اقتصادی این کشور در زمینه های دیگر از جمله صنایع مهم پتروشیمی، نساجی، وسایل نقلیه و فراورده‌ای غذایی شده است. اگر قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت در مکزیک را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، در هر زمان آماده‌ایم تا در سفر شما به مکزیک خدمت رسان تان باشیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مکزیک ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به مکزیک

 
مسافران و مهاجران مکزیک، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار مکزیک نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به مکزیک و ارسال کارگو به مکزیک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مکزیک بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به مکزیک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به مکزیک و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به مکزیک با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به مکزیک را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مکزیک، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به مکزیک

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به مکزیک است. این یک اصل مهم در ارسال بار به مکزیک به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به مکزیک با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مکزیک ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مکزیک است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای مکزیک در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند مکزیک ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مکزیک فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مکزیک

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به مکزیک جهت فریت بار به مکزیک باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به مکزیک شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مکزیک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور مکزیک که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به مکزیک در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مکزیک است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به مکزیک

 
با صدور بارنامه در فریت بار به مکزیک مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد مکزیک ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به مکزیک و فریت بار به مکزیک چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به مکزیک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مکزیک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره مکزیک، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مکزیک آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای مکزیک چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به مکزیک هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به مکزیک اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به مکزیک

 
مسافران یا مهاجران مکزیک پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مکزیک فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به مکزیک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به مکزیک جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
فرش، تابلو نقاشی، لوازم قدیمی و لوازم دکوری باید به تعداد کم و منطقی باشند تا این تلقی را ایجاد نکنند که به قصد تجاری وارد می‌شوند. همچنین توصیه می‌گردد تا زمانی که همه مدارک شما آماده نشده‌اند، مرسوله خود را ارسال نکنید.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی مکزیک می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک مکزیک نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به مکزیک به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به مکزیک شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مکزیک باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مکزیک اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مکزیک داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مکزیک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مکزیک می‌فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به مکزیک وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه مکزیک (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد مکزیک رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در مکزیک منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در مکزیک یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در مکزیک، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای مکزیک می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به مکزیک

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به مکزیک فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مکزیک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره ارسال هوایی بار به مکزیک

نرخ ارز جهت ارسال بار از مکزیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مکزیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مکزیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مکزیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام به مکزیکوسیتی و سایر شهرهای مکزیک

کالاهای ارسالی از ایران به مکزیک

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به مکزیک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مکزیک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور مکزیک

سئوالات متداول در مورد فریت بار به مکزیک

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار