درباره ارسال هوایی بار به نروژ بیشتر بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌های سال تجربه اندوخته تا چون امروزی با اندوخته تجربه در زمینه "ارسال بار به نروژ" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای نروژ، شما را یاری کند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار به نروژ" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما:  88830215
 
حتماً دوست دارید بدانید راضی ترین مردم، ساکنان کدام سرزمین‌اند. کشوری پادشاهی مستقل که در غرب ، شبه‌جزیره اسکاندیناوی را در خود جای‌داده و در منطقه شمالی خود به قطب شمال می‌رسد. از شرق مرزی بسیار طولانی با سوئد دارد و از شمال شرقی نیز به فنلاند و روسیه متصل است. سواحلی طولانی با اقیانوس اطلس دارد و به دریای بارنتز نیز متصل است. همه و همه این‌ها مربوط به کشوری است با مردمانی با احساس بالای خوشبختی، نروژ. بنیان‌گذاری سازمان ملل، ناتو، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی را می‌توان در کارنامه این کشور بسیار زیبا دید. رابطه خوب این کشور با کشورهای جهان و اروپاییان زبان‌زد است درحالی‌که جزو اتحادیه اروپا نیست. نروژ (  Norway ) از لحاظ ذخایر نفت ، گاز و معدن و آب شیرین سرآمد است؛ یعنی اگر بنا باشد به نسبت جمعیت سرانه تولید نفت و گاز طبیعی جهان را بسنجیم، نروژ بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت و گاز خواهد بود. حتی بیشتر از خاورمیانه. حتماً شما که عاشق سفرید، هرگز فرصت سفر به اسلو پایتخت این‌چنین کشوری را از دست نخواهید داد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در نروژ را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، باافتخار یارتان خواهیم بود تا لحظات بی‌دغدغه‌ای را در سفر به نروژ تجربه کنید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در زمینه "حمل بار به نروژ" مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نروژ ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به نروژ

 
 واقعاً مسافر با بارهای اضافی دچار سرگردانی می شود. باید چه کرد؟ مسافران و مهاجران باید راه درست و مقرون به صرفه را بیابند. تجار با موضوعات دیگری دست و پنجه نرم می کنند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آن‌اند که هزینه ارسال بار به نروژ و ارسال کارگو به نروژ را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به نروژ بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به نروژ آشنا شویم:
 

مراحل فریت بار به نروژ در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به نروژ با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا پروسه فریت بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به نروژ، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 
 
 
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به نروژ

 
 کالاها با بسته بندی خوب و استاندارد راحتی خیال مسافر را در پی دارد. این یک اصل مهم در ارسال بار به نروژ است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به نروژ با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به نروژ ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به نروژاست؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
 نگهداری کالاهایی که قرار است از کارگو فرودگاه امام  به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای نروژ فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به نروژ

 
 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به نروژ به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به نروژ آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به نروژ، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به نروژ نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به نروژ است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به نروژ

 
 با صدور بارنامه در فریت بار به نروژ مسافر در می یابد که باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد نروژ ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه‌های ارسال بار به نروژ و فریت بار به نروژ چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به نروژ بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به نروژ به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 
 
 
 
هرکدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به نروژ آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های نروژ چه تفاوت هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به نروژ اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به نروژ – ارسال بار به نروژ

 
مسافران یا مهاجران نروژ پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور نروژ فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به نروژ) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
 پروسه فریت بار به نروژ به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به نروژ شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به نروژ باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به نروژ اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به نروژ جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
حداقل به صورت پیوسته یک سال خارج از نروژ بوده باشید.
در دوران حضور خود در خارج از کشور مالک کالاها بوده و از آن ها استفاده کرده باشید و...
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت نروژ مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور نروژ را بشنوید.
 
 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به نروژ اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور نروژ، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به نروژ وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد ، به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای نروژ می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال محمولات تجاری و کارگو صادراتی به نروژ

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به نروژ ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نروژ ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد فریت بار به نروژ

نکاتی مهم در مورد ارسال هوایی بار به نروژ
 

 

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نروژ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور نروژ

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به نروژ

هزینه فریت بار به نروژ عموما به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) و نوع بار ارسالی شما بستگی دارد.
اضافه بار شما به نروژ، با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار و از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به کشور نروژ ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار