چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی بار به ویتنام

ما برای شما مسافران ویتنام ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ویتنام و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ویتنام، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ویتنام با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
ویتنام (  Vietnam  )  کشور زیبای هجده دریاچه شگفت‌انگیز. جنوب شرقی آسیا در همسایگی چین و لائوس، کامبوج، دریای شرق و اقیانوس آرام، کشور ویتنام چشم‌نوازی می‌کند. پایتخت اداری آن هانوی از شهرهای قدیمی با قدمتی هزار ساله و پایتخت اقتصادی و تجاری آن، هوشی مین، دومین شهر مهم ویتنام است. هشتمین مقصد جهان برای سفر. از لحاظ خرید ارزان و یکی از بهترین شهرهای آسیایی برای گردشگران است. معبد ادبیات نمونه‌ای از معماری سنتی، بازار دونگ ژوان، رودخانه هوان کیم، روستای بات ترنگ و وانفوک، قدیمی‌ترین پاگودا ی بنام ترن وو، ساحل تفریحی نها ترنگ و خلیج هالونگ، از جاذبه‌های گردشگری ویتنام هستند. همچنین مای سان یکی از سایت‌های مهم باستان‌شناسی در ساحل مرکزی ویتنام  قرار گرفته است. دلتای مکونگ با بازارهای زیبای شناور، شالیزارها، روستاهای عجیب‌وغریب، بسیاری را به منطقه می‌کشاند. سوپ نودل محبوب‌ترین غذای ویتنامی‌هاست. اگر به سفری ارزان و اعجاب ‌انگیز علاقه دارید یا قصد مسافرت یا تجارت در ویتنام را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو در انتظار شماییم تا سفری به ‌یادماندنی را بسازیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ویتنام ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به ویتنام

 
مسافران و مهاجران ویتنام، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار ویتنام نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به ویتنام و ارسال کارگو به ویتنام را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ویتنام بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به ویتنام در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به ویتنام و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به ویتنام با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ویتنام را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ویتنام، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ویتنام

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به ویتنام است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ویتنام به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به ویتنام با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به ویتنام ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ویتنام است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای ویتنام در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند ویتنام ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ویتنام فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ویتنام

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به ویتنام جهت فریت بار به ویتنام باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ویتنام شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ویتنام، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور ویتنام که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ویتنام در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ویتنام است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ویتنام

 
با صدور بارنامه در فریت بار به ویتنام مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد ویتنام ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ویتنام و فریت بار به ویتنام چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به ویتنام بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ویتنام به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره ویتنام، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ویتنام آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ویتنام چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به ویتنام هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به ویتنام اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به ویتنام – ارسال بار به ویتنام

 
مسافران یا مهاجران ویتنام پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور ویتنام فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به ویتنام) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ویتنام جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • ورود این لوازم مستلزم پرداخت عوارض و مالیات است.
  • تمامی مرسولات مورد بازرسی فیزیکی قرار می گیرند.
  • تمامی مرسولات مشمول پرداخت عوارض و مالیات هستند.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی کشور ویتنام می توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک ویتنام نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به ویتنام به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به ویتنام شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ویتنام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ویتنام اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ویتنام داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ویتنام، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور ویتنام می فرستد. هنگامی که بار شما به ویتنام وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه ویتنام (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد ویتنام رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در ویتنام منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در ویتنام یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در ویتنام، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ویتنام می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به ویتنام

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به ویتنام فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ویتنام ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به ویتنام

نرخ ارز جهت ارسال بار از ویتنام به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ویتنام به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ویتنام به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ویتنام به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی ارسال شده به ویتنام

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ویتنام

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ویتنام

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ویتنام

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به ویتنام

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار