آشنایی با نحوه ارسال بار هوایی به پرتغال

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه "ارسال بار به پرتغال" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای پرتغال، در خدمت هم میهنان عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار به پرتغال" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215

کشور کریستیانو رونالدو در جنوب غربی اروپا به همراه تنها همسایه‌اش یعنی اسپانیا شبه‌جزیره ایبری را تشکیل داده است. زبان پایتخت ‌نشینان لیسبون پرتغالی است و واحد پولشان یورو! شیوه اداره مملکت جمهوری پارلمانی است و عضو ناتو و عضو اتحادیه اروپاست. صنایع دریایی از صنایع عمده پرتغالی‌هاست و کشتی‌های ماهیگیری آن‌ها برای صید حتی تا نزدیکی کانادا نیز پیش می‌روند. درختان چوب‌پنبه‌ای که در جنوب رود تاگوس می‌رویند، علاوه بر چشم‌نواز بودن، درصد بالایی از چوب‌پنبه مصرفی جهان را تأمین می‌کنند. لیسبون و بندر پورتو در شمال از مناطق بسیار مهم پرتغال‌اند. کشور پرتغال ( Portugal ) به شیوه جمهوری پارلمانی اداره می شود. در غرب پرتغال که پیشروی کنید، به دریای اطلس خواهید رسید. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در پرتغال را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، آرزومی‌کنیم در پرتغال، بهترین‌ها در انتظارتان باشد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در "حمل بار به پرتغال" مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای پرتغال ارسال خواهد کرد.

 

هزینه‌های ارسال بار به پرتغال

 

بار مسافر یکی از مراحل سفر است که اضافی آن برای هر مسافر و مهاجری دردسر ایجاد می کند. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی می خواهند هزینه ارسال بار به پرتغال و ارسال کارگو به پرتغال را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به پرتغال بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به پرتغال آشنا شویم:

 

مراحل فریت بار به پرتغال در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور برای ارسال بار و فریت بار به پرتغال با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به پرتغال، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به پرتغال

 

حمل بار به پرتغال، مهمترین بخش مهاجرت است. شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  شرایط مهاجرت به پرتغال آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به پرتغال ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند بدانند هزینه فریت بار به پرتغال چقدر است. با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به پرتغال‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به پرتغال نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه حمل بار به پرتغال یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به پرتغال

 

 باید بدانید که بسته بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته بندی استاندارد، کالای سالم و حال خوب و بسته بندی نامناسب کالای آسیب دیده و حال نا خوش. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به پرتغال با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به پرتغال ازجمله کارتن ها خواهید دید.

 

بیشتر بدانید:  مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 

گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به پرتغال است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 

کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای پرتغال فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به پرتغال

 

 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به پرتغال به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به پرتغال آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به پرتغال، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به پرتغال نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به پرتغال است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به پرتغال

 

صدور بارنامه در فریت بار به پرتغال به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد پرتغال ارسال خواهد شد.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

خب به پرسش اصلی می رسیم.

 

هزینه‌های ارسال بار به پرتغال و فریت بار به پرتغال چگونه محاسبه خواهد شد؟

 

 در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به پرتغال بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  •     تا چهل و پنج کیلو گرم
  •     از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  •     از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  •     از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  •     از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به پرتغال به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

هرکدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به پرتغال آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های پرتغال چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به پرتغال اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

هزینه پست از ایران به پرتغال؛ مقایسه پست با فریت بار به پرتغال

 

برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و پرتغال را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست از ایران به پرتغال به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته به صورت پست به پرتغال به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای چهل و پنج  کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به پرتغال، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و پرتغال وجود دارد، در سیستم فریت بار به پرتغال دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به پرتغال از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به پرتغال – ارسال بار به پرتغال

 

مسافران یا مهاجران پرتغال پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور پرتغال فکر می کنند. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به پرتغال) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.

 پروسه فریت بار به پرتغال به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به پرتغال شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به پرتغال باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به پرتغال اقدام کنند.

اما برای اطلاع مهاجرین به پرتغال جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 

محل اقامت دائم شما به مدت 12 ماه پیاپی باید خارج از اتحادیه اروپا بوده باشد.

اقلامی که وارد می کنید حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما یا اعضای خانواده اتان بوده‌اند و...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت پرتغال مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور پرتغال را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به پرتغال اهمیت دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور پرتغال، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به پرتغال وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

خوب تکلیف کالا پس از رسیدن به مقصد چیست؟ چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی می رسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای پرتغال می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

 

ارسال هوایی بارهای تجاری و کارگو صادراتی به پرتغال

 

باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به پرتغال ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای پرتغال ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مسائل درباره حمل هوایی بار به پرتغال

نکاتی مهم در مورد ارسال هوایی بار به پرتغال

از تمامی شهرهای ایران به پرتغال بار ارسال کنید

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پرتغال

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور پرتغال

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به پرتغال

بعد از اینکه محموله شما با بسته بندی صحیح و اصولی به باربری فرودگاه امام تحویل داده شد، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
اضافه بار شما به پرتغال با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار و از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد در کشور پرتغال، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل و ترخیص آن اقدام نمایید.
حمل هوایی اکثر مواد غذایی به صورت محمولات هوایی به کشور پرتغال بدون داشتن مجوزهای بهداشتی و گمرکی ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در چمدان ها و در بار همراه خود به هنگام پرواز، قرار دهید.

ویدئو های دیدنی فریت بار