قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی گرانتلی ادمز در پروسه حمل هوایی به شهر بریج تاون

قوانین گمرکی کشور باربادوس درباره حمل هوایی به بریج تاون


به عنوان متخصصین حوزه حمل بار بین المللی همیشه پیشنهاد ما به متقاضیان ارسال بار به کشور باربادوس استفاده از خدمات حمل هوایی به بریج تاون است. حمل هوایی به دلیل داشتن ویژگی هایی مثل، سرعت بالا، ایمنی استاندارد و قیمت منصفانه بهترین روش برای ارسال بار به کشور باربادوس است. وقتی شما در مسیر فرایند حمل هوایی وارد شوید، یعنی بارتان را در مبدأ تحویل داده‌اید و در فرودگاه بین‌المللی گرانتلی آدامز شهر بریج تاون منتظر دریافت آن هستید. دفتر گمرک این فرودگاه CUSTOMS AND EXCISE DEPARTMENT نام دارد. به‌موقع انجام شدن کارها در سفر و طی مراحل ارسال بار بسیار مهم است. بر این اساس شما باید با قوانین گمرکی کشور باربادوس آشنا باشید. نیازی به تهیه جزوه یا کتاب نیست. ما در همین سایت قوانین گمرکی کشور باربادوس را برایتان شرح داده‌ایم. لازم است بدانید قوانین بیان شده در گمرک‌های سرتاسر کشور باربادوس یکسان اجرا می‌شود.

حمل هوایی به بریج تاون از نگاه قوانین گمرکی باربادوس


از آن جایی که هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و کشور باربادوس نیز از این قاعده مستثنی نیست، برای بهتر انجام شدن کل پروسه حمل هوایی به بریج تاون بهتر است آگاهی خود در رابطه با مقررات گمرکی در کشور باربادوس را افزایش دهید. مثلاً برخی کالاها شامل پرداخت مالیات‌اند و برخی معاف. برای تحویل گرفتن برخی هم باید عوارض پرداخت کرد که البته هرکدام تبصره و ماده های گوناگونی نیز دارند که گاهی به نفع صاحبان بار هم می تواند باشد.
خب کسب این اطلاعات کمی دشوار و وقت‌گیر به نظر می‌رسد. منطقی است این اطلاعات را از کاردان بخواهید. ما بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به این کشور را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیار شما قرار می دهیم. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری باربادوس برای مسافر بریج تاون


در هنگام سفر به شهر بریج تاون در کشور باربادوس هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک و مواد غذایی را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. معافیتی برای لوازم نو و دخانیات وجود ندارد و در صورت همراه داشتن آن‌ها باید عوارض پرداخت کنید.
خب حالا عوارض گمرکی و مالیات چقدر است؟ این پرسش ها را ما به‌طور کامل در پادکست کشور باربادوس شرح داده‌ایم. همین‌طور تکلیف مواد غذایی مجاز برای ورود به کشور باربادوس در همین پادکست مشخص شده است.

کالاهای ممنوع گمرک باربادوس جهت ورود به شهر بریج تاون


ممنوع بودن بردن کالا به شهر بریج تاون یعنی اینکه شما در هیچ کدام از چمدان‌ها و کیف‌های همراهتان و در بسته‌های مرسوله حمل هوایی به بریج تاون نباید آن کالا را جا داده باشید. خوب پس بستن چمدان‌ها مرحله مهمی است. باید بدانید بردن کدام کالاها به کشور باربادوس مسافر را دچار دردسر می‌کند. بهتر است بازهم به پادکست ما مراجعه کنید و ریز و درشت همه ممنوعیت‌های حمل بار به کشور باربادوس را بشنوید. از نظر قوانین گمرک کشور باربادوس ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

  • مواد مخدر
  • داروهای غیرقانونی
  • محتوای مستهجن
  • گوشت
  • اسلحه و مهمات

قوانین گمرک باربادوس جهت مهاجرین بریج تاون


حالا اگر هدف شما از سفر به شهر بریج تاون مهاجرت باشد چه موضوعاتی پیش می آید؟ اولین موضوع بار هوایی شماست. باری که بلاشک بسیار بیشتر از بار هوایی مسافرین است و شما را در شمار مسافرانی قرار می دهد که اضافه ‌بار دارند. پس پیش بینی هزینه ای سنگین برای جریمه اضافه‌بارتان کار را کمی دشوار می‌کند؛ اما راه آسان‌تر و کم‌هزینه تر تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران است. اگر باری که به کشور باربادوس می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه باربادوس تحویلتان می دهند.
اگر برای اقامت به کشور باربادوس سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی که حداقل به مدت 12 ماه قبل از سفر به این کشور، توسط شما استفاده شده‌اند را معاف از پرداخت عوارض گمرکی، به این کشور وارد نمایید. برای ورود مرسوله لوازم شخصی و خانگی خود به این کشور باید مدارکی به گمرک تحویل دهید که برای آگاهی از باقی موارد و آن‌ها می‌توانید به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت باربادوس مراجعه کنید.
با گوش دادن به پادکست ما در قسمت کشور باربادوس برنامه سفرتان را تنظیم کنید و به بارهایتان سامان دهید. همه چیز روشن است و پاسخ پرسش ها مشخص. از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان. حتی شما در خواهید یافت که وضعیت بردن سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل چگونه است. تمامی این موضوعات و قوانین مربوط به آن‌ها را با جزییات در پادکست برایتان گفته‌ایم. فرم‌های مربوط به مراحل ترخیص در این صفحه در دسترس شماست. شما می‌توانید با دانلود و پرینت آن‌ها قبل از سفر و انجام دادن نکات تذکر داده شده در پادکست کارتان را به راحتی به سرانجامی مطلوب برسانید.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به بریج تاون مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل هوایی به بریج تاون در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل هوایی به بریج تاون به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی گرانتلی ادمز

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور باربادوس ، گمرک Customs And Excise Department ، واقع در فرودگاه بین‌المللی گرانتلی ادمز (Grantley Adams Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بریج تاون فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs And Excise Department

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی گرانتلی ادمز (Grantley Adams Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی گرانتلی ادمز ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور باربادوس

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور باربادوس در شهر بریج تاون واقع در فرودگاه Grantley Adams Intl. Airport (Grantley Adams Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
  • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

    باربادوس، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

    به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور باربادوس جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور باربادوس از طریق CUSTOMS AND EXCISE DEPARTMENT نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور باربادوس را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بریج تاون

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار