قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی پورت کلمبوس در پروسه حمل هوایی به شهر کلمبوس

قانون‌های گمرکی حمل هوایی به کلمبوس در کشور آمریکا


اگر مایل باشید باری به شهر کلمبوس کشور آمریکا ارسال کنید بهترین انتخاب شما کدام روش ارسال بار است؟ فریت بار و حمل هوایی. این پاسخ بسیاری از مسافرانی است که با این خدمات از قبل آشنا هستند. این مسافران کاملاً آگاه‌اند که از این طریق، بارشان با بالاترین امنیت ممکن به مقصد می‌رسد و از نظر هزینه هم صرفه جویی می کنند و صد‌البته سریع ترین راه ممکن را انتخاب کرده اند. با انتخاب گزینه فریت بار، شما در مسیر حمل هوایی قرارگرفته‌اید، اما این آغاز راهی است که قوانین خاص خودش را دارد و شما لازم است با قوانین گمرکی کشور آمریکا آشنا باشید تا دچار گرفت و گیرهای گمرکی نشوید. اطلاعات مورد نیازتان را ما در اختیارتان می‌گذاریم. پس بامطالعه این قوانین، دیگر دغدغه‌ی جریمه شدن و دردسر نخواهید داشت.
حال فرض می کنیم که بارتان را در مبدأ تحویل داده اید و بعد از انجام تشریفات حمل هوایی به کلمبوس در فرودگاه بین المللی جان گلن کلمبوس منتظر رسیدن بار خود هستید تا با مراجعه به دفتر گمرک فرودگاه با نام U.S. Customs and Border Protection تشریفات گمرکی بار را انجام دهید؛ خوب است بدانید تمامی گمرک‌های کشور امریکا از قانونی واحد پیروی می‌کنند و اینکه بار را به چه ایالتی ارسال می کنید تفاوتی در قوانین گمرکی ایجاد نمی نماید.

داستان حمل هوایی به  کلمبوس در گمرک کشور آمریکا


حالا منتظرید تا بارتان را در فرودگاه بین المللی جان گلن کلمبوس به شما تحویل دهند. زیاد عجله نکنید. چون قوانین باید درباره همه بارها اعمال شود. چه قوانینی؟ مواردی مثل عوارض ورود کالا و مالیات‌هایی که بر اساس قانون گمرکی کشور آمریکا اعمال می‌شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که شاید بتوانید از امتیازات و معافیت‌های گمرکی استفاده کنید. شاید فکر کنید دستیابی به اطلاعات مربوط به این موارد شاید کمی دشوار باشد، ولی ما در سایت سفیران این قوانین را برایتان خواهیم گفت. خلاصه این اطلاعات را  می‌توانید به‌صورت متنی، ویدیویی و همچنین تمام و کمال در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت ایالات متحده امریکا دریافت کنید. باید به فرم های گمرکی لازم برای ترخیص کالا هم توجه کنید. این فرم‌ها نیز در سایت ما قرار داده‌شده تا در صورت صلاحدید برای سرعت بخشیدن به تشریفات گمرکی آن ها را قبل از سفر خود تکمیل نمایید و در زمان مناسب به مأمورین مربوطه تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری آمریکا در حمل هوایی به کلمبوس


در هنگام سفر به شهر کلمبوس در کشور ایالات ‌متحده امریکا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • هر شخص بالای 21 سال می‌تواند 200 نخ سیگار (2 باکس یا 20 بسته) و 100 سیگار برگ بدون عوارض به امریکا وارد نماید.
 • بار همراه مسافر تا ارزش 800 دلار معاف از مالیات است.

معافیت‌های ذکرشده فقط برای بار هوایی همراه مسافر کلمبوس هستند و باری که از طریق فریت بار ارسال می کنید، شامل چنین معافیت‌هایی نمی شود. پادکست ما در قسمت کشور آمریکا به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک این کشور پاسخ می‌دهد. در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجری را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور آمریکا، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.

کالاهایی که گمرک آمریکا ورود آن ها را به کلمبوس ممنوع می‌داند


حالا که سفر شما به کلمبوس قطعی شده است و چمدان‌های سفر را می بندید، باید با لیست اقلام ممنوع نیز آشنا شوید؛ پر واضح است که همراه داشتن کالاهای ممنوع یا قرار دادن آن ها در مرسوله بار هوایی، شما را واقعاً توی دردسر می‌اندازد. فقط کافی است مأموران گمرک آمریکا یکی از اقلام ممنوعه را در بارتان ببینند تا ساعت‌ها معطل شوید و احتمالاً جریمه سنگینی بپردازید؛ که قطعاً شروع خوبی برای سفر نیست. پس یادتان باشد از نظر قوانین گمرک کشور ایالات ‌متحده امریکا ورود اقلام زیر به این کشور ممنوع است:

 • محتوای پورنوگرافیک
 • محصولات عاج فیلم
 • خز پروسس نشده
 • گیاه و دانه های گیاهی
 • سیگار برگ کوبایی
 • سیگار طعم دار

قوانین حمل هوایی به کلمبوس آمریکا درباره مهاجرین


اگر هدف از سفرتان به کلمبوس اقامت بلند مدت یا همان مهاجرت است، باید با قوانین مهاجرت امریکا نیز آشنا شوید چرا که برای سفر خود به وسایل زیادی نیاز خواهید داشت. پس ما با باری حجیم تر و سنگین تر نسبت به بار مسافر روبه‌روییم. از آن جایی که جریمه اضافه بار مسافری بسیار سنگین است، حمل بار به این شکل منطقی به نظر نمی رسد. راه‌حل اینجاست. با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و از طریق پروسه فریت بار یا حمل هوایی، با هزینه‌ای بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، در فرودگاه بین المللی جان گلن کلمبوس شهر کلمبوس کشور آمریکا به شما تحویل می‌دهیم. البته باری صحیح و سالم.
اگر در حال نقل‌مکان به کشور ایالات ‌متحده امریکا برای ادامه زندگی هستید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد کنید، با دارا بودن شرایط زیر واردات این اقلام به ایالات‌ متحده امریکا معاف از پرداخت عوارض و مالیات گمرکی است:

 • درصورتی‌که کالاها لوازم‌خانگی استفاده‌شده‌ای باشند که به مدت یک سال قبل از ارسال تحت استفاده و مالکیت فرد بوده باشند و به‌منظور استفاده شخصی در محل زندگی جدید واردشده باشند، معاف از عوارض خواهند بود.
 • بارنامه باید شامل اطلاعات زیر باشد:
  • نام صاحب کالاها
  • آدرس، شهر، ایالت مبدأ
  • آدرس، شهر، ایالت مقصد
  • و ...
 • برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

اگر می توانید اندکی وقت بگذارید، پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت امریکا را گوش کنید تا به صورت کامل با قوانین گمرکی کشور آمریکا در زمان سفر به کلمبوس آشنا شوید. از سیر تا پیاز قوانین حمل هوایی به کلمبوس؛ از قوانین بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌ها تا قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل را در این پادکست عنوان کرده‌ایم. به علاوه موارد دیگری که به نفعتان است از آن‌ها مطلع باشید. همچنین توصیه‌های ارزشمندی در محتوای ویدیویی فریت بار به امریکا نیز وجود دارد. فرم‌های گمرکی ضروری برای ارسال و ترخیص هم درسایت ما در دسترس شماست. فرم‌ها را دانلود و از پیش آماده کنید تا در هیچ‌یک از مراحل ارسال بار معطل نشوید. آرزوی ما آسایش کامل شما در سفر است.

ارسال بار هوایی تجاری به شهر کلمبوس آمریکا


در سال‌های اخیر به دلیل عدم ثبات رابطه کشورهای ایران و آمریکا در بازه های زمانی مشخصی ارسال بار تجاری به شهر کلمبوس آمریکا امکان پذیر بوده است و در بازه های زمانی دیگر ممنوع. لذا برای کسب اطلاعات دقیق و به روز در رابطه با چگونگی شرایط ارسال بار هوایی تجاری به کشور ایالات متحده امریکا با مشاوران شرکت فریت بار و کارگوی سفیران تماس بگیرید تا اطلاعات به روز در این مورد را در اختیار شما قرار دهند.

مدت زمان لازم برای رسیدن بار هوایی به کلمبوس چقدر است؟


پس از تحویل بار در فرودگاه مبدأ، رسیدن بار هوایی به کلمبوس به صورت معمول بین پنج تا هفت روز کاری طول می کشد.

برای حمل هوایی به کلمبوس می توانم بسته بندی را خودم انجام بدهم؟


بار شما بهتر است در کارتن های استاندارد حمل هوایی بسته بندی شود. همچنین در صورتی که از جعبه چوبی استفاده کنید، طبق قوانین امریکا جعبه ها حتما باید سم پاشی شوند و مدارک مربوط به سم پاشی حتما به بارنامه الصاق شود.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به کلمبوس مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی پورت کلمبوس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور ایالات متحده امریکا ، گمرک U.S. Customs and Border Protection - Columbus Port of Entry ، واقع در فرودگاه بین المللی پورت کلمبوس (John Glenn Columbus Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کلمبوس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
U.S. Customs and Border Protection - Columbus Port of Entry

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی پورت کلمبوس (John Glenn Columbus Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی پورت کلمبوس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور ایالات متحده امریکا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور ایالات متحده امریکا در شهر کلمبوس واقع در فرودگاه John Glenn Columbus Intl. Airport (John Glenn Columbus Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  ایالات متحده آمریکا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور ایالات متحده امریکا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور ایالات متحده امریکا از طریق U.S. Customs and Border Protection نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور ایالات متحده امریکا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کلمبوس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای ایالات متحده امریکا

ویدئو های دیدنی فریت بار