قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی ماریسکال سوکره در پروسه حمل هوایی به شهر کیتو

گمرک اکوادور درباره حمل هوایی به کیتو چه قوانینی دارد


اگر شما هم بخواهید باری به شهر کیتو در کشور اکوادور ارسال کنید، احتمالا کمابیش با خدمات حمل هوایی به کیتو آشنا هستید. حمل هوایی فرآیندی است که بار شما را در سریع ترین و ایمن ترین حالت ممکن با قیمتی منصفانه به شهر کیتو می رساند. در این فرایند شما بارتان را در گمرک مبدأ تحویل می دهید و در انتظار ترخیص آن از گمرک کشور اکوادور خواهید بود؛ اگر با قوانین گمرکی کشور اکوادور آشنا باشید بارتان به‌آسانی به دستتان خواهد رسید. پس برای دانستن این قوانین با ما همراه باشید. بد نیست بدانید همه گمرک‌های کشور اکوادور از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند؛ پس فرقی نمی‌کند بارتان در کدام شهر، کدام فرودگاه و کدام گمرک کشور اکوادور پذیرش شده است.

قوانین مهم گمرک اکوادور در حمل هوایی به کیتو


اکنون بار هوایی شما به فرودگاه بین المللی ماریسکال سوکره در شهر کیتو کشور اکوادور رسیده است و نوبت آن شده تا تشریفات گمرکی برای ترخیص بارتان از دفتر گمرک این فرودگاه که Customs Office نام دارد را آغاز کنید. محاسبه عوارض و مالیات های مربوط به واردات بخشی از مراحل گمرکی است. پس آگاهی از آن‌ها می تواند به شما در این مراحل کمک کند. همچنین معافیت ها و امتیازات گمرکی که برای شرایط خاص در نظر گرفته شده اند نیز ممکن است شامل حالتان شود و بتوانید هزینه های ارسال بار هوایی خود را کاهش دهید.
اهمیت این اطلاعات تا اینجا مشخص شد، اما دشواری دسترسی به آن‌ها را چه کنیم؟ ما در این مجال، بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور اکوادور را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان گذاشته‌ایم. برای آسان شدن کارتان نیز فرم‌های مربوط به ترخیص کالا در این سایت قابل دانلود است. لازم است پیش از سفر، آن‌ها را کامل کنید و برای ترخیص کالا به گمرک تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری اکوادور برای مسافرین کیتو


در هنگام سفر به شهر کیتو در کشور اکوادور هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. واردات لوازم زیر توسط مسافر معاف از عوارض است:

 • 400 نخ سیگار یا 25 سیگار برگ یا 500 گرم توتون
 • 300 میلی‌لیتر عطر
 • هدایا و لوازم شخصی تا ارزش 500 دلار امریکا
 • هدایا و سوغات همراه شما تا ارزش 2.000 روپیه اکوادور (معادل 13 دلار امریکا)

از یاد نبرید که این معافیت ها صرفا برای بار هوایی همراه مسافرین تعریف شده اند و بار هوایی که از طریق فرآیند حمل هوایی به کیتو ارسال می کنید را شامل نمی شوند.
اگر می‌خواهید از میزان عوارض گمرکی باخبر شوید و پاسخ پرسش‌هایتان درباره مواد غذایی مجاز در گمرک اکوادور را بگیرید، حتماً پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور اکوادور را بشنوید. در این پادکست، همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری اکوادور را برایتان شرح داده‌ایم. پس شنیدن پادکست کشور اکوادور را حتماً در برنامه پیش از سفر قرار دهید.

ورود کدام کالاها به کیتو از نظر گمرک اکوادور ممنوع است


اگر وقت آن رسیده تا بار سفر به شهر کیتو را ببندید، کمی دست نگه دارید. ابتدا باید آگاه شوید چه کالاهایی در قانون گمرک کشور اکوادور، ورودشان به خاک این کشور منع شده است. همراه داشتن این اقلام یا قرار دادنشان در مرسوله بار هوایی، برایتان ایجاد مشکل قانونی خواهد نمود. از نظر قوانین گمرک کشور اکوادور ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • داروهای غیرقانونی
 • محتوای مستهجن
 • گیاه زنده
 • ادویه‌جات
 • اسلحه و مهمات

قوانین گمرکی اکوادور برای مهاجرت به کیتو


یکی از تفاوت‌های اصلی بین مهاجرین و مسافرین شهر کیتو در میزان بار ایشان است. مهاجر اقامتی طولانی پیش رو دارد و به همین دلیل به وسایل بیشتری نیاز دارد. از این رو اکثر مهاجرین اکوادور با معضل جریمه اضافه بار مسافری رو به رو می شوند که اصلاً به صرفه نیست. اگر با این موقعیت رو به رو هستید راه بهتری را جایگزین پرداخت اضافه‌بار کنید. حمل هوایی به اکوادور راه بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور اکوادور به شما تحویل می‌دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به کشور اکوادور سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید به قوانین زیر توجه کنید:

 • می‌توانید مرسوله خود را از دو ماه قبل از رفتن به کشور اکوادور تا نهایتاً مدت ۶ ماه بعد از رسیدن به این کشور، ارسال نمایید.
 • اگر قصد استفاده از امتیاز ورود معاف از عوارض این لوازم رادارید، باید در مدت‌زمان مشخص شده توسط دولت اکوادور مرسوله خود را وارد نمایید. در پادکست در رابطه با ورود معاف از عوارض این لوازم برایتان توضیح دادیم.
 • همچنین برای استفاده از معافیت، لازم است قبل از رسیدن مرسوله خود در این کشور حاضر باشید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اکوادور، قوانین گمرکی به صورت کامل و شفاف بیان شده است. بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند، قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، موضوعاتی است که ما آن‌ها را با جزئیات در پادکست برایتان گفته‌ایم. بی‌شک شما در ارسال بارهایتان به فرم‌هایی نیز نیاز دارید که مهیا کردن آن شاید برایتان سخت باشد. ما فرم‌های مربوط به انجام ترخیص را برای سهولت و دسترسی آسان، در این صفحه قرار داده‌ایم. پس همه چیز برای یک سفر آسان و البته ارسال بار آسانتر به کشور اکوادور مهیاست. بی‌شک پیش از بستن چمدان‌ها لازم است پادکست ما را در این صفحه بشنوید.

هزینه حمل هوایی به کیتو چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به کیتو به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به کیتو می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی ماریسکال سوکره

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اکوادور ، گمرک Coraduanas-Ecu ، واقع در فرودگاه بین‌المللی ماریسکال سوکره (Mariscal Sucre Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کیتو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Coraduanas-Ecu

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی ماریسکال سوکره (Mariscal Sucre Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی ماریسکال سوکره ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اکوادور

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اکوادور در شهر کیتو واقع در فرودگاه Mariscal Sucre Intl. Airport (Mariscal Sucre Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اکوادور، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اکوادور جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اکوادور از طریق Customs Office نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اکوادور را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کیتو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای اکوادور

ویدئو های دیدنی فریت بار