هر آنچه باید در باره ارسال بار هوایی به جمهوری آذربایجان بدانیم

ما برای شما مسافران آذربایجان ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه  "ارسال هوایی بار به جمهوری آذربایجان" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای آذربایجان، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور آذربایجان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
محل تلاقی رشته ‌کوه البرز، زاگرس و قفقاز، سرزمینی کوهستانی واقع در شمال غربی ایران، جمهوری آذربایجان (  Azerbaijan  ) ، مدفن شاعر لیلی و مجنون، سخن‌ سرای بزرگ فارسی نظامی گنجوی است که بهانه ای است تا بسیاری هرساله راهی این کشور شوند. بزرگ‌ ترین شهر آن باکوست که پایتخت این کشور است. مردم به زبان ترکی آذربایجانی سخن می‌گویند، ولی زبان‌های روسی، ارمنی، کردی، تالشی، تاتی، عبری و لزگی نیز در این کشور مرسوم است. روستای لاهیج، شهر شکی، روستای خینالیق، یانار داغ و روستای نابران، محل رفت‌وآمد گردشگران علاقه‌مند طبیعت است. اقتصاد آذربایجان بر پایه صادرات و محصولات گازی ست. همچنین ماشین‌سازی، خودرو، سیمان، نفت و پتروشیمی، صنایع دارویی و شیمیایی و صنایع غذایی، چند نمونه از بزرگ‌ترین صنایع آذربایجان به شمار می‌آید. شهرت جهانی فرش‌های دست‌بافت این کشور سبب شده تا بسیاری از اهالی آذربایجان، به قالی‌بافی بپردازند. سفر به دل طبیعت بکر آذربایجان، بی‌شک خاطره انگیز است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در آذربایجان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو همراهتان خواهیم بود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آذربایجان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به جمهوری آذربایجان

 
مسافران و مهاجران آذربایجان، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار آذربایجان نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به جمهوری آذربایجان و ارسال کارگو به آذربایجان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به آذربایجان بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به آذربایجان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به آذربایجان و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و  "فریت بار به جمهوری آذربایجان" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به آذربایجان را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به آذربایجان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل هوایی بار به جمهوری آذربایجان

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به آذربایجان است. این یک اصل مهم در "حمل هوایی بار به آذربایجان" به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به آذربایجان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به آذربایجان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به آذربایجان است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای آذربایجان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند آذربایجان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای آذربایجان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در حمل هوایی بار به جمهوری آذربایجان

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به آذربایجان باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی  انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به آذربایجان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آذربایجان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور آذربایجان که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به آذربایجان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به آذربایجان است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به آذربایجان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به آذربایجان مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد جمهوری آذربایجان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به آذربایجان و فریت بار به آذربایجان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به آذربایجان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به آذربایجان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره آذربایجان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به آذربایجان آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای جمهوری آذربایجان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به آذربایجان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به آذربایجان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به  جمهوری آذربایجان 

 
مسافران یا مهاجران آذربایجان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور آذربایجان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به آذربایجان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به آذربایجان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
 
  • برای مسافرینی که به‌قصد اقامت به آذربایجان سفر می‌کنند، امکان واردات لوازم شخصی و خانگی وجود دارد. عوارض ورود این کالاها به این کشور معادل 36% ارزش گمرکی آن‌ها است. برای واردات این لوازم باید مدارکی را از قبل آماده و به گمرک آذربایجان تحویل دهید.
 
شما با شنیدن پادکست ما در  مورد قوانین گمرکی جمهوری آذربایجان می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک آذربایجان نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به آذربایجان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به آذربایجان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به آذربایجان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به آذربایجان اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به آذربایجان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور آذربایجان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست شما برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور آذربایجان می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به آذربایجان وارد می‌شود  به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه آذربایجان (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هند‌لینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد آذربایجان رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به شهرهای آذربایجان منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در آذربایجان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهند‌ه مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهند‌ه بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در آذربایجان، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای آذربایجان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بار های تجاری و کارگو صادراتی به جمهوری آذربایجان

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به آذربایجان فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به جمهوری آذربایجان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت ارائه خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آذربایجان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به جمهوری آذربایجان

نرخ ارز جهت ارسال بار از اذربایجان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اذربایجان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اذربایجان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اذربایجان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای ارسالی از ایران به اذربایجان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اذربایجان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اذربایجان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور اذربایجان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به اذربایجان

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌ بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار