نکاتی چند در مورد فریت بار مسافری در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی

امروزه مهاجرت به کشورهای کوناگون جهان روز به روز درحال افزایش است. همه این مهاجران در پی آن هستند تا پروسه مهاجرت از نقطه آغاز تا رسیدن به مقصد به بهترین شکل صورت گیرد. در این میان آشنایی با فریت بار مسافری برای مسافران و مهاجران اهمیت بسیاری دارد.  ارسال بار هوایی از گمرک فرودگاه‌ها و به صورت غیر همراه مسافر را فریت بار مسافری می گویند. به طور کلی همه کالاهایی که به عنوان لوازم شخصی و زندگی افراد تلقی می‌شوند را می‌توان به صورت فریت بار مسافری  به مقصد مورد نظر فرد مسافر ارسال کرد. فریت بار مسافری به نسبت جریمه اضافه بار هزینه بسیار کمتری برای مسافر و مهاجر در پی دارد. از نظر اقتصادی نیز برای ارسال خرده بار به هرنقطه‌ای از جهان کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود. 

 

نکات مهمی که در فریت بار مسافری باید در نظر گرفت

 

مسافران و  مهاجران بایستی هنگام فریت بار خود چند نکته مهم را رعایت کنند:

  مسافری که شرکت هواپیمایی خاصی را برای مسافرت خود انتخاب می کند لزوماً نباید با همان شرکت هواپیمایی بار خود را فریت نماید و حق انتخاب با خود مسافر است.

از دادن پته سبز گمرکی به افراد غیر مسئول برای صدور  بارنامه بپرهیزید و حتماً شرکتهایی را انتخاب کنید که دارای مجوز هستند و مکان آنها در فرودگاه مشخص شده است.

گمرک جمهوری اسلامی ایران هزینه‌ای برای انجام تشریفات گمرکی دریافت نمی‌کند و فقط برای  صدور پته کالا مورد نظر مبلغی را لحاظ کرده است. هزینه اصلی فریت  بار مسافری مربوط به بارنامه است که باید با شرکت مسئول حمل بار مسافری تسویه صورت گیرد.

 

در ارسال هوایی بار مسافری چه کالاهایی را می‌توان فریت کرد؟

 

همه کالاها را می‌توان با سرویس فریت بار مسافری به مقصد مورد نظر شما فرستاد. البته اگر جزو کالاهای ممنوع نباشد. اگر مسافر و یا مهاجر هستید میتوانید قسمت زیادی از بار لوازم شخصی یا اسباب و اساس زندگی خود را طبق دستورالعمل شرکت های هواپیمایی بسته بندی کنید. سپس با استفاده از سیستم فریت بار مسافری و با قیمت هایی مناسب به کشور مقصد خود بفرستید. با شنیدن مجموعه پادکست های شرکت فریت بار و کارگو سفیران با قوانین حمل بار مسافری مربوط به هریک از کشورهای دنیا آشنا خواهید شد و کالاهای مجاز و غیر مجاز از نظر هر گمرک را خواهید شناخت.

 

کالاهای ممنوع جهت حمل بار مسافری در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 

وجود برخی کالاها در بار مسافری غیر مجاز است و گاهی هم جرم حساب می‌شود. این وسایل جزو مواد و کالای خطرناک دسته‌بندی می‌شوند؛ برای مثال ارسال عطر، ادکلن، اسپری، شامپو، نرم‌کننده، مواد آرایشی، الکل، شربت، آب‌لیمو، سرکه، ترشیجات با هواپیما امکان‌پذیر نیست. از سوی دیگر قوانین گمرکی ایران، خروج برخی اشیا و اوراق را از کشور ممنوع کرده است. مطابق این مقررات، ارسال اشیای قیمتی و باستانی، کتب خطی و چاپ سنگی، طلا و نقره، سنگ‌های قیمتی، ارز و پول رایج کشور، آثار فرهنگی و هنری عتیقه، قالی و قالیچه دستبافت (عتیقه)، اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی و فیلم از ایران به ممنوع است.

قوانین کشور مقصد مورد نظر شما نیز محدودیت هایی بنابه فرهنگ و قوانین آن کشور نسبت به ورود بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین به آن کشور دارد. فرستنده و گیرنده بار لازم است از این قوانین آگاه باشند تا دچار مشکلات بعدی و هزینه های اضافی نشوند.

شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران سال‌هاست که در زمینه بسته‌بندی تخصصی و ارسال بار به اقصی نقاط دنیا فعالیت می‌کند؛ تلاش سفیران همواره بر این بوده است که محموله‌های باری با حداکثر ایمنی و سرعت و مناسب‌ترین هزینه حمل ارسال شوند. دفتر شرکت سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

 

انتخاب یک شرکت هواپیمایی مناسب و معتبر برای حمل هوایی بار شما

 

مهم است که قبل از انجام هر کاری ایرلاین مناسب و معتبر جهت حمل هوایی بار تان را به درستی انتخاب کنید. اما لازمه این کار گرفتن مشاوره صحیح از کسانی است که تجربه لازم را دارند و سالهاست در سیستم حمل هوایی و بازار حمل و نقل با شرکت های هواپیمایی در ارتباط و تعامل هستند و با این شرکت ها آشنایی کامل دارند. این افراد، مجموعه ها همان شرکت های فریت فورواردر یا همان شرکت های فریت بار هستند.

 

شرکت فورواردر معتبر، مشاور و پشتیبان شما در پروسه فریت بار مسافری

 

شرکت های فریت بار یا همان شرکت های فریت فورواردر شرکت خدمات هوایی بار شخصیت های حقوقی هستند که رابط بین فرستندگان بار و شرکت های هواپیمایی به شمار می روند. 

شرکت های فریت بار اجازه انجام خدمات جانبی حمل هوایی را دارند و شرکت های هواپیمایی  ضمن حمل هوایی بار را به مقصد مورد نظر می رسانند. خدمات جانبی شرکت‌های فریت فورواردر شامل این موارد است: 

بازدید و ارائه مشاوره جهت حمل هوایی بار

ارائه خدمات بسته بندی استاندارد طبق دستورالعمل شرکت های هواپیمایی

انجام خدمات تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار از گمرک

صدور بارنامه هوایی شرکت های هواپیمایی 

شرکت های معتبر فریت بار عملا با تجربه کار در بازار حمل هوایی برای سالیان متمادی، می‌توانند بهترین مشاورین برای ارائه مشاوره اصولی جهت حمل هوایی بار مسافرین، مهاجرین و تجار باشند.

 

بسته‌بندی مناسب جهت ارسال هوایی بار مسافری و لوازم شخصی

 

به طور کلی بسته‌بندی بار در فریت بار مسافری از آسیب رسیدن به بار در طول حمل و نقل جلوگیری می‌کند. این بسته‌بندی‌ها باید استاندارد، تائید شده، مرتب و در نهایت مستحکم باشند. برای نمونه لوازم شکستنی‌ مانند قاب عکس و آینه را باید در نایلون حباب‌دار یا ضربه‌گیرهای دیگر پیچید و در جعبه‌های چوبی مناسب قرار داد. می‌توان فضای داخل جعبه‌ها را با ضربه‌گیرهای مخصوص پر کرد. چمدان و ساک را نیز باید گونی پیچ کرد تا وسایل محتوی آن به بیرون نریزند. اگر کالایی مطابق قوانین بین‌المللی در گروه کالای خطرناک قرار گیرد، باید کاملاً طبق دستورالعمل‌های مدون و تائید شده، بسته‌بندی و حمل شوند.

سفیران شرکتی تخصصی در زمینه بسته‌بندی انواع بار است. این شرکت در بسته‌بندی بارهایی مانند لوازم شخصی منزل، لوزم دانشجویی  و … تبحر و تجربه‌ای طولانی دارد. در صورتی که در مورد بسته‌بندی بار مسافری به مشاوره و کمک نیاز داشتید می‌توانید با شماره 88830215 این شرکت تماس بگیرید.

 

صفر تا صد نحوه فریت اضافه بار مسافری از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی

 

برای ارسال اضافه بار مسافری در گام نخست، مسافر بایستی اصل پاسپورت ، اصل کارت ملی و پرینت بلیط خود را همراه داشته باشد. البته بهتر است همیشه یک کپی از مدارک تمام مدارک  شخصی و مدارک مربوط به بار همراهتان باشد تا در مواقع لازم به سرعت ارائه دهید و در مسیر ارسال اضافه بار خللی ایجاد نشود. نکته طلایی در ارسال بار، حضور به موقع در قسمت باربری فرودگاه امام است. وققتتان را طوری تنظیم کنید که راس ساعت هشت صبح در فرودگاه حاضر باشید. برای حضور به موقع و یافتن مسیر مناسب از اپلیکیشن های مسیریابی استفاده کنید تا بهترین مسیر برایتان نمایش داده شود.

مهمترین مسئله پس از همراه داشتن مدارک هویتی مربوط به بسته بندی اصولی کالاهاست. کالاهای با بسته بندی نامناسب تحویل گرفته نمی شوند وبایستی با هزینه اضافی تغییراتی در بسته بندی کالایتان ایجاد کنید.

پس از رسیدن به فرودگاه از درب نگهبانی وارد شوید . در این بخش نام شما و شماره  پلاک ماشینتان ثبت خواهد شد. در این مرحله شما را به سمت محوطه هوشمند راهنمایی خواهند کرد  و تا ساعت 9 و آغاز عملیات اجرایی منتظر می مانید.

در مرحله اول از عملیات اجرایی بایستی به بوفه داخل سالن و گوشه سمت راست محوطه مراجعه کنید و فرم درخواست فریت مسافری را بگیرید و تکمیل نمایید. همه کپی های لازم از مدارک را در همین مکان کامل کنید تا در ادامه عملیات اجرایی معطل نشوید.

در همان ساعات اغازین عملیات اجرایی با دلالانی روبه رو خواهید شد که می کوشند با گفت و گو و چرب زبانی شما را قانع کنند تا کار ارسال را به آنان بسپارید تا از این رهگذر سودی ببرند. هرگز به این دلالان توجه نکنید و به ادامه کار بپردازید.

فرم را پر کنید و به همراه کپی مدارک در پوشه بگذارید. حالا بایستی پوشه مدارک را به دفتر رئیس فریت بار مسافری تحویل دهید. رئیس پس از رویت مدارک شما، دستور تخلیه باررا صادر می کند و نام  کارشناس ارزیابی  را به شما اعلام خواهد کرد و ارسال بارتان رسما کلید خواهد خورد.

خودرو حامل بار را به قسمت تخلیه بار هدایت کنید . اگر به توصیه ما عمل کرده باشید و راس ساعت هشت صبح در فرودگاه حاضر شده اید خیلی زود کارتان انجام می شود. در غیر این صورت باید مدت ها در صف تخلیه بار معطل شوید. پس از تخلیه بار هم خودرو را به پارکینگ منتقل کنید و به محوطه فریت بار باز گردید.

اکنون زمان آن است که کارشناس معرفی شده از سوی رییس اداره فریت بار،  محموله شما را بررسی کند. بدیهی است اگر در بارتان مشکلی نبیند ، شما را به قسمت وزن کشی بار هدایت خواهد کرد.

در همین مرحله عوامل ایرلاین و شرکت های خدمات فرودگاهی بسته بندی بار شما را بررسی می کنند.اگر مشکلی در بسته بندی ها وجود داشته باشد، شما بایستی با صرف هزینه ای دوباره، بسته بندی محموله را ترمیم کنید. در غیر این صورت بارتان برای ارسال تایید نمی شود.

در قسمت باسکول گمرک بارتان وزن کشی خواهد شد . ماموران باسکول تعداد بسته ها و وزن بار شما را ثبت خواهند کرد.یادتان باشد هرچه بار به مرحله ارسال نزدیک تر می شود حضور دلالان را در اطراف خود بیشتر حس می کنید. بعد از وزن کشی باید به کانکس پذیرش بروید تا برگه باسکول شامل وزن  و تعداد بسته ها ثبت و ممهور شود.

در قسمت مقابل کانکس ثبت، صندوق پرداخت قرار دارد. لازم است به صندوق بروید و هزینه های باسکول بار را پرداخت کنید.مسئول صندوق قبض باسکول و برگه توزین و پذیرش را به شما تحویل خواهد داد.این برگ پذیرش باید به فرم درخواست فریت بار مسافری ضمیمه شود.

در مرحله بعد باید به سراغ عریضه نویس بروید. عریضه نویس در همان سالن فریت بار مستقر است. در این بخش باید پته مسافری برایتان صادر شود. عریضه نویس به شما دو عدد پته مسافری شبیه هم می دهد. یکی از این پته ها به فرم درخواست فریت مسافری  و دیگری به برگه توزین ضمیمیه می شود. لازم است کارشناس ارزیاب پته ضمیمه شده به فرم درخواست را مهر و امضا کند.

حالا باید نزد رییس اداره فریت بار باز گردید. ایشان پس از رویت، برگه توزین به همراه یکی از پته ها را مهر و امضا می‌کند و  برگه درخواست فریت بار مسافری شما را که ضمیمه نسخه دوم پته مسافری شده است، نزد خود نگه می‌دارد و شما را به سمت درب خروج هدایت خواهد کرد.

در قسمت درب خروج،  مامور درب خروج بر روی برگه پته مسافری و برگه توزین ضمیمه شده به آن امضا می‌کند. در این حین شما می بایست ابعاد تک تک بسته ها را یادداشت کنید.

حالا جهت صدور بارنامه به دفتر شرکت سفیران واقع در قسمت دفاتر خدمات بار و صدور بارنامه مراجعه نمایید.

صدور بارنامه به معنی آن است که شما بایستی تسویه حساب کنید. در این بخش بارنامه، پته مسافری، و برگه توزین به همدیگر ضمیمه می شوند.تگ های بارتان را تحویل بگیرید به قسمت حراست در طبقه دوم سالن فریت بازگردید.

در دفتر حراست جهت اسکن و ایکس ری و انجام تشریفات حراستی کلیه مشخصات مسافر ثبت میگردد. در این مرحله ارائه کارت شناسایی جهت تعیین هویت الزامی است.

بعد از مراجعه به صندوق جهت ممهور کردن برگه توزین به کانکس پذیرش بروید و برای تشریفات حراستی و ایکس ری نوبت بگیرید. با اعلام نوبت شما بارتان را به قسمت ایکس ری ببرید تا تشریفات حراستی انجام شود.

پس از اسکن بارتان در حضور ماموران حراست، تگ ها روی بارتان چسبانده می شود. اگر بارتان از نظر حراست مشکلی نداشته باشد  به قسمت انبار ها منتقل می شود  و به ایرلاین مربوطه تحویل داده خواهد شد.

 

نحوه تحویل بار مسافری در کشور مقصد

 

مطابق رزرو بار، پس از تماس  ایرلاین یا نماینده آن در کشور مقصد، می‌توانید با مدارک شناسایی کالا را از فرودگاه ترخیص. توجه داشته باشید که قوانین انبارداری و گمرکی در کشورهای مختلف با هم تفاوت دارد.  گاهی ممکن است از شما مدارک اختصاصی بخواهند یا هزینه‌ای بابت نگهداری و ترخیص دریافت گردد؛ بنابراین بهتر است پیش از هر چیز با قوانین گمرکی و فرودگاهی کشور مقصد آشنا باشید.

پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی در این مورد با شرکت سفیران تماس بگیرید و با مشاوران این شرکت صحبت کنید. توجه داشته باشید که فرستنده و گیرنده، نسبت به دریافت بار مسافری متعهد هستند و اگر برای تحویل بار اقدام نکنند، باید هزینه‌های بازگشت یا معدوم کردن آن را بپردازند.

 

آمیزه تجربه و تخصص در فریت بار مسافری با شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

حتما پس از آگاهی از شیوه فریت بار مسافری به صورت هوایی، تایید می کنید که بهترین روش برای ارسال وسایل  همین فریت بار مسافری است. البته سرعت و هزینه کم را نیز باید بر این مزیت ها افزود. به‌هرروی مهاجرت پروسه پیچیده‌ای است که مهاجر را به چالش می‌کشد. مهاجر و جریان مهاجرت و زندگی و اسباب و لوازم موردنیاز پس از مهاجرت موارد مهم در این پروسه به شمار می رود. کار عاقلانه کم کردن این فشارهاست. با سپردن تمامی مراحل حمل هوایی اسباب و لوازم منزل به شرکت سفیران بارتان را به دستان امنی سپرده‌اید و می‌توانید با خیال آسوده به امور مهاجرت خود و خانواده بپردازید و در مقصد بارتان را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید. گفتنی است این شرکت امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید.

شرکت سفیران برای تکمیل رسالت خود، اطلاعات یک هزار فرودگاه دنیا را ریزبه‌ریز به همراه مقررات فرودگاهی کشورها در صفحات مختلف وب سایتش قرار داده است. کافی است کمی پیش از سفر و ارسال بار خود، به سایت ما سری بزنید، به صفحه شهر مورد نظرتان منتقل شوید و صفحه فرودگاه آن شهر را بازکنید. آنگاه مشخصات فرودگاه به‌طور کامل در مقابل دیدگانتان قرار خواهد گرفت. از اسم فرودگاه و شماره تلفن‌ها و وب سایتش گرفته تا انبارهایی که پس از ورود بارتان، آنجا نگهداری می‌شود. همین‌طور در این صفحات ویدئوهایی را می‌بینید که از قوانین سفر برایتان می‌گویند. افزون بر این شما به نقشه فرودگاه و شرایط آب و هوایی آن در یک هفته آینده و مشخصات گمرک واقع در فرودگاه و همچنین شرکت‌های اجاره دهنده وانت و کامیونت برای جابه‌جایی بارتان دسترسی خواهید داشت. از این صفحه شما می‌توانید به صفحه جدیدی بروید که حاوی اطلاعاتی در زمینه گمرک فرودگاه موردنظر است. مشخصات کامل گمرک، قوانین گمرکی به همراه پادکست‌هایی در مورد قوانین گمرکی کشور مورد نظر از محتویات ارزشمند این صفحه است. شما می‌توانید لیست شرکت‌هایی را ببینید که قادرند بار شما را به‌صورت نیابتی از طرف شما و با دریافت هزینه از گمرک ترخیص کنند و در آخر تمامی فرم‌های گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین مقصد مورد نظرتان، در سایت ما جهت روئیت، بررسی و دانلود، در این وب‌سایت جهت استفاده شما قرار گرفته است. همه این اطلاعات برای آگاهی شما در این صفحات قرار داده شده است تا شما بتوانید با آگاهی، علم و قدرت، مسائل مربوط به تحویل و ترخیص بار خودتان را در فرودگاه مقصد به‌درستی انجام دهید.

شركت سفيران مستقر در فریت بار فرودگاه امام خمینی ،  در تمامی مراحل سفر، با این خدمات شما را همراهی می‌کند. ما ضامن آسایش شما و حافظ بارتان خواهیم بود.

 

مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ

بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده

تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه

ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ

ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه

انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد

دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار

ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی

 

اطلاعات بیشتر

خدمات فریت بار مسافری و ارسال بار مهاجرین به خارج از کشور

بسته بندی و ارسال هوایی اسباب و لوازم منزل به سایر کشور ها

سالیانی است كه مهاجرت از ايران روند افزايشي پيدا كرده است؛ به همين خاطر  خدماتی چون فريت بار يا "حمل هوایی وسایل منزل به خارج از ایران" بسيار مورد توجه ایرانی هاست. پس لازم است این موضوع ازجنبه های گوناگون بررسی  و جوانب موضوع سنجیده شود. نه تنها خانواده ها که گروه های دیگ
سالیانی است كه مهاجرت از ايران روند افزايشي پيدا كرده است؛ به همين خاطر  خدماتی چون فريت بار يا "حمل هوایی وسایل منزل به خارج از ایران" بسيار مورد توجه ایرانی هاست. پس لازم است این موضوع ازجنبه های گوناگون بررسی  و جوانب موضوع سنجیده شود. نه تنها خانواده ها که گروه های دیگ
بیشتر بدانید

ارسال ارزان ، سریع و مطمئن اضافه بار مسافری از فرودگاه امام خمینی

بارها و بارها مسافرانی را در محوطه فرودگاه ها دیده اید که خیره به کانتر پرواز در میان انبوهی از چمدان نشسته اند و احتمالاً نمی دانند با این بار بر زمین مانده که لقب اضافی گرفته‌اند، چه کنند. چمدان ‌هایی که پر از وسایلی است که از دید آن‌ها ضروری و از نگاه عوامل پرواز اضافی
بارها و بارها مسافرانی را در محوطه فرودگاه ها دیده اید که خیره به کانتر پرواز در میان انبوهی از چمدان نشسته اند و احتمالاً نمی دانند با این بار بر زمین مانده که لقب اضافی گرفته‌اند، چه کنند. چمدان ‌هایی که پر از وسایلی است که از دید آن‌ها ضروری و از نگاه عوامل پرواز اضافی
بیشتر بدانید

فریت بار لوازم دانشجویان به خارج از ایران با بهترین نرخ حمل هوایی

مهاجرت هزار و یک دلیل دارد. گاهی تصمیم می‌گیرید محل زندگی‌تان را عوض کنید و گاهی برای یافتن شغلی پردرآمد به کشورهای دیگر سفر می‌کنید. گاهی هم هدف ادامه تحصیل است. تحصیل در کشورهای خارجی این روزها در میان جوانان طرفداران بسیاری دارد. هرچه که باشد شما را به یک موضوع اصلی می
مهاجرت هزار و یک دلیل دارد. گاهی تصمیم می‌گیرید محل زندگی‌تان را عوض کنید و گاهی برای یافتن شغلی پردرآمد به کشورهای دیگر سفر می‌کنید. گاهی هم هدف ادامه تحصیل است. تحصیل در کشورهای خارجی این روزها در میان جوانان طرفداران بسیاری دارد. هرچه که باشد شما را به یک موضوع اصلی می
بیشتر بدانید

ارسال هوایی حیوانات خانگی به خارج از کشور از فرودگاه امام

حیوانات خانگی گاهی جای دوست آدم می نشینند. خیلی ها به هر دلیل چنان با یک حیوان خانگی مثل سگ و گربه اخت شده اند که گاهی دوری شان بسیار سخت خواهد بود. دل بستن، گاهی انسان و حیوان نمی شناسد و این دلیل کافی است تا مهاجران صاحب حیوانی خانگی، تمام دشواری های این مسیر را به جان بخرند تا
حیوانات خانگی گاهی جای دوست آدم می نشینند. خیلی ها به هر دلیل چنان با یک حیوان خانگی مثل سگ و گربه اخت شده اند که گاهی دوری شان بسیار سخت خواهد بود. دل بستن، گاهی انسان و حیوان نمی شناسد و این دلیل کافی است تا مهاجران صاحب حیوانی خانگی، تمام دشواری های این مسیر را به جان بخرند تا
بیشتر بدانید

ارسال هوایی لوازم منزل دیپلمات ها و مرسولات دیپلماتیک به خارج از ایران

دنیای ما دنیای تبادلات است. از تجاری گرفته تا سیاسی. چه بسا گاهی این سیاست‌های بین دولت‌ها هستند که مسیر تجارت‌ را مشخص می‌کنند. سال‌های سال است که زیست سیاسی کشورها درهم تنیده است. از این رو هر کشوری در کشوری دیگر گمارده ای برای حفظ منافعش دارد که باید در دوران مأمور
دنیای ما دنیای تبادلات است. از تجاری گرفته تا سیاسی. چه بسا گاهی این سیاست‌های بین دولت‌ها هستند که مسیر تجارت‌ را مشخص می‌کنند. سال‌های سال است که زیست سیاسی کشورها درهم تنیده است. از این رو هر کشوری در کشوری دیگر گمارده ای برای حفظ منافعش دارد که باید در دوران مأمور
بیشتر بدانید

ارسال هوایی سریع و مطمئن جنازه متوفی و تابوت به خارج از ایران

از قدیم گفته‌اند مرگ خبر نمی‌کند. چه بسیار آدم‌هایی که جانشان را به دلایل گوناگون از دست داده‌اند و بنا بر وصیت خودشان یا خواست خانواده باید در مکانی که ممکن است خارج از کشور باشد به خاک سپرده شوند. انتقال جسد باید به سریع‌ترین شکل صورت گیرد؛ این وظیفه دشواری است که
از قدیم گفته‌اند مرگ خبر نمی‌کند. چه بسیار آدم‌هایی که جانشان را به دلایل گوناگون از دست داده‌اند و بنا بر وصیت خودشان یا خواست خانواده باید در مکانی که ممکن است خارج از کشور باشد به خاک سپرده شوند. انتقال جسد باید به سریع‌ترین شکل صورت گیرد؛ این وظیفه دشواری است که
بیشتر بدانید

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار مسافری از فرودگاه امام خمینی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار