نکاتی مفید درباره صادرات هوایی فرش و صنایع دستی از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

هزار رنگ و نقش و نگار از سرزمینی کهن به قدمت تاریخ بر تن تاروپود قالی‌ها و سفال ها سال‌های سال است جهانی را مبهوت خودش ساخته و ما باافتخار هنوز می‌گوییم هنر نزد ایرانیان است و بس. آثار هنری ایرانی با الهام گیری از جامعه نقش خود را در انتقال رسالتش، به عنوان بخشی از هویت فرهنگی ایرانی ایفا کرده است؛ اما در بین آثار هنری با وجود فرهنگ‌های گوناگون در سراسر ایران آثار متفاوتی را شاهدیم که از فاخرترین این آثار هنری، هنر فرش ایرانی ( Persian Carpet ) و صنایع‌دستی است که جلوه‌ای از فرهنگ قومی و ملی را در سراسر جهان عرضه می کند. فرش و صنایع‌دستی ایران دیگر به نماد و تبلور فرهنگ غنی این سرزمین تبدیل شده و از دیرزمانی است که شهرتی جهانی دارد. این آثار گران‌بها حاصل دستان هنرمندان خلاق و سخت‌کوش ایرانی در عمق تاریخ كهن این مرز و بوم ریشه دارد. در این میان فرش دستباف ایرانی با رنگ‌ها و نقشه‌های دلفریب و چشم نواز، از جمله ترنج سرخ ارغوانی، شكارگاه، فرش گلدانی، فرش درختی، فرش گلدانی لری، فرش راور، قالیچه خشمه و فرش پیچ مو و ... جایگاه ویژه‌ای در صنایع‌دستی كشور و جهان یافته است. سال هاست آوازه فرش ایرانی، سراسر جهان از اروپا تا آمریكا و حتی شرق دور را در نوردیده، به گونه ای‌كه موزه‌های کشور های گوناگون برای داشتن انحصاری فرش های دستباف ایرانی به رقابت می پردازند. بسیاری از فرش‌های تاریخی ایران‌زمین نیز همواره زینت‌بخش موزه‌های نامدار جهان است. علاقه مردم جهان به موزه‌ها محدود نشده و به جایی رسید که تجارت فرش دستباف و کمی بعد فرش ماشینی ایرانی رونقی بسیار یافت. پس صادرکنندگان به راهی متوسل شدند تا به دور از باد و باران و آفتاب، در امنیت کامل کالای با ارزش و در واقع فرهنگ ایرانی را به کشورهای دیگر بفرستند و اکنون بی شک همه صادرکنندگان فرش و صنایع‌دستی با این مقوله آشنا هستند. بله حمل هوایی و کارگو بهترین راه ارسال این کالاهاست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران باافتخار در خدمت صادرکنندگان فرش و صنایع‌دستی است تا با ارسال مطمئن، به هنگام، با هزینه ای منصفانه، رسالت خود را در نشر فرهنگ ایرانی به جا آورد.
 

آشنایی با نحوه صادرات هوایی فرش از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار تجاری ، به صورت کلی یا جزئی، کارگو اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از کارگو، حمل هوایی بار های تجاری با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. کارگو هوایی به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. هواپیماها به نسبت دیگر وسایل حمل و نقل، تکنولوژی پیشرفته و جامع‌تری داشته و امکانات بیشتری برای آن‌ها تعریف شده است. همین دلایل باعث شده تا حمل بار در آن‌ها اطمینان بیشتری داشته باشد و احتمال صدمه و آسیب محموله به مراتب کاهش یابد.
 
"صادرات هوایی فرش" و صنایع‌دستی به سرتاسر دنیا، باید با احتیاط زیادی انجام شود تا این وسایل ارزشمند و قیمتی صدمه‌ای نبینند و در اسرع وقت و کمال سلامت به مقصد موردنظر برسد. هواپیما یکی از بهترین وسایل برای حمل و نقل صنایع‌دستی است و از ایمنی و اطمینان کافی برای جابجایی این اشیاء برخوردار است. عمده صنایع‌دستی بسیار ظریف و آسیب‌پذیر بوده و کوچک‌ترین بی‌دقتی و بی‌احتیاطی‌ای می‌تواند باعث آسیب و یا حتی از بین رفتن آن‌ها شود. به خاطر همین دلایل است که برای حمل این اشیا حمل هوایی یا فریت بار پیشنهاد می‌شود؛ راهی مطمئن، سریع و کم‌هزینه. سیستم کارگو هوایی این توانایی را دارد که صنایع‌دستی، فرش و هر شیء گران‌بها و حساس دیگری را با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین نرخ حمل به تمام کشورهای دنیا ارسال کند.
 
 • ارسال فرش دستباف به خارج از کشور

 

فرش دستباف ایران آمیزه‌ای از تاریخ و هنر است که در گستره جهانی دوستداران فراوانی یافته و جهانیان با دیدن این تاروپود مزین شده به نقش و نگار زیبا،  ایران را به خاطر می آورند. اینچنین است که  از گذشته تا به امروز بازرگانان و تاجران بسیاری به صادرات فرش نفیس دستباف ایرانی مشغولند. بهترین شیوه انتقال فرش دستباف به نقاط گوناگون جهان استفاده از خدمات فریت بار هوایی است. آمار نشان می دهد صادرکنندگان فرش  دستباف این حقیقت را در یافته اند که بهترین و امن ترین و در عین حال سریع ترین راه حمل کالاهای نفیسشان خدمات "حمل هوایی فرش دستباف" است. در این میان شرکت فریت بار و کارگو سفیران آماده است تا با بهره گیری از تجربه سال ها "ارسال هوایی فرش" دستباف ایرانی به سراسر دنیا به بهترین شکل به رسالت خود در زمینه نشر فرهنگ و هنر اصیل ایرانی عمل نماید.

 

 • صادرات هوایی گلیم از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی

 

ایران بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع فرش و گلیم در جهان است و زمانی نه چندان دور صادرات این اقلام ایرانی رتبه اول در جهان را داشت. سود صادرات گلیم ایران بسیار بالا بوده و پتانسیل ارزآوری آن فوق‌العاده است. بسیاری از کشورهای دنیا در قاره‌های مختلف، خواهان خرید گلیم ایرانی هستند. صادرات فرش و گلیم ایران به پنجاه و هفت کشور دنیا انجام می‌شود و تاجران قدیمی و جدید بسیاری در این زمینه فعالیت می‌کنند. ایران ، هند و پاکستان از اصلی ترین کشور های تولید کننده گلیم اصیل به شمار می روند که متقاضیان این گلیم ها در جهان بسیار زیادند. صادرکنندگان فرش و گلیم شایسته است که  در گیر پروسه حمل  کالای خود نشده و ارسال گلیم را در هر حجم و اندازه به شرکت های معتبر فرواردر که سالها در این مسیر تجربه اندوخته اند بسپارند. شرکت سفیران تمام مراحل فریت بار  گلیم را در کوتاه ترین زمان ممکن  به انجام می رساند و محموله را در سلامت کامل در هر نقطه از جهان به دست گیرنده خواهد رساند.

 

 • صادرات صنایع دستی از فرودگاه امام خمینی 

 

صنایع‌دستی ایران به خیلی از کشورهای دنیا صادر می‌شود. از اروپا تا آمریکای شمالی، مشتری این کالاهای اصیل و ارزشمند ایرانی هستند. ایران از صادرات این کالاها، سالانه میلیون‌ها دلار درآمد دارد که یکی از منابع مهم درآمدهای غیرنفتی کشور تلقی می‌شود. صنایع‌دستی طیف گسترده‌ای را شامل می‌شوند و دسته‌های متفاوتی دارند؛ انواع بافته‌ها، هنرهای چوبی، شیشه‌ای، سنگی، فلزی، چرم‌دوزی و ... فقط بخشی از صنایع‌دستی کشور را شامل می‌شوند که قدمتی بسیار طولانی دارند. صد البته در ارسال برخی از این کالاها بایستی جانب احتیاط را رعایت کرد و شاید هم برای خروج برخی از این اقلام  به اخذ مجوزهایی نیاز باشد. چرا که برخی کالاها به عنوان عتیقه قلمداد می شود و خروج آن از کشور ممنوع است.

 

بیشتر بدانید:   ارسال هوایی کتاب از ایران به خارج از کشور

 

اهمیت این محصولات برای اقتصاد کشور از یک سو و حساسیت، ظرافت و شکنندگی خود این اشیاء از سویی دیگر، باعث شده تا صادرکنندگان آن‌ها بخواهند محصولاتشان را از راهی ارسال کنند که کمترین تهدیدی متوجه این کالاها نباشد. راهی کاملاً مطمئن، سریع و البته ارزان. سیستم کارگو هوایی این مزیت‌ها را دارد و برای این‌گونه محصولات بسیار مناسب است. پس ارسال این کالاهای ارزشمند از عهده هرکسی بر نمی آید. سفیران با تخصص و تجربه حامل سزاواری برای این محموله ها خواهد بود.

 

 • ارسال هوایی فرش ماشینی به خارج از ایران

 

فرش ماشینی از جمله کالاهای صادراتی ایران است که طرفداران بسیاری در میان مردمان جهان یافته است. اکنون بسیاری از نقاط جهان فرش ماشینی کاشان، مشهد و اصفهان را به خوبی می شناسند. ارسال فرش ماشینی به خارج از کشور با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که بسته‌بندی این فرش‌ها، با دقت لازم، براساس اصول بسته بندی استاندارد انجام شود. رعایت قوانین و محدودیت ها در تجارت نباید فراموش شود. بطور مثال در مقرارات صادرات فرش ماشینی محدودیت‌های برای ارسال فرش به کانادا وجود ندارد ، اما ارسال فرش به کشورهایی همچون ترکیه مشکل زا است.  هر صادر کننده ای البته بایستی این قوانین و محدودیت ها را  بخوبی بداند. آشنایی با این قوانین به صادر کنندگان در بهینه سازی تجارت کمک خواهد کرد. 

 

بیشتر بدانید:   چرا ارسال فرش به ترکیه برای شما دردسر و ضرر است

 

پروسه صادرات فرش ماشینی زمانی کامل می شود که طریقه حمل مناسبی برای صادرات فرش ماشینی به خارج از کشور بیابید. صادر کنندگان فرش ماشینی ایرانی  به خوبی می دانند که تمام شرایط از بسته بندی مناسب گرفته تا سرعت انتقال و هزینه مقرون به صرفه را تنها در خدمات کارگو از فرودگاه امام خمینی می یابند و البته این همه با وجود یک شرکت فورواردر توانا محقق خواهد شد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران همواره سفیری توانا برای توانمندی های صنعت گران کشورمان در بازارهای جهانی بوده است. این شرکت با ارسال هوایی بی دغدغه فرش های ماشینی طبق اصول استاندارد به سراسر جهان،  پروسه ارسال را در کوتاه ترین زمان با نرخی مناسب به سرانجام خواهد رساند.

 

ارسال هوایی فرش برای تجارت شما چه اهمیتی دارد؟

 
فرش و صنایع‌دستی کشور به خیلی از کشورهای دنیا صادر می‌شود؛ از اروپا تا آمریکای شمالی مشتری این کالاهای اصیل و ارزشمند ایرانی هستند. ایران از صادرات این کالاها، سالانه میلیون‌ها دلار درآمد دارد که یکی از منابع مهم درآمدهای غیرنفتی کشور تلقی می‌شود. صنایع‌دستی طیف گسترده‌ای را شامل می‌شوند و دسته‌های متفاوتی دارند؛ انواع بافته‌ها، هنرهای چوبی، شیشه‌ای، سنگی، فلزی، چرم‌دوزی و ... فقط بخشی از صنایع‌دستی کشور را شامل می‌شوند که قدمتی بسیار طولانی دارند.
 
اهمیت این محصولات برای اقتصاد کشور از یک سو و حساسیت، ظرافت و شکنندگی خود این اشیاء از سویی دیگر، باعث شده تا صادرکنندگان آن‌ها بخواهند محصولاتشان را از راهی ارسال کنند که کمترین تهدیدی متوجه این کالاها نباشد. راهی کاملاً مطمئن، سریع و البته ارزان. حمل هوایی یا کارگو این مزیت‌ها را دارد و برای این‌گونه محصولات بسیار مناسب است.
 
شرکت فریت بار و کارگوی سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های متعددی از این محصولات را به کشورهای مختلف، حتی دورترین کشورها ارسال کرده است و با ارسال این گونه اشیاء کاملاً آشناست و در آن‌ها متبحر است. سفیران از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که در زمینه ارسال هوایی فرش و صنایع‌دستی به سرتاسر دنیا فعالیت می‌کند. از مزیت‌های شرکت سفیران منصفانه بودن هزینه کارگو است. این شرکت همواره تلاش کرده تا هزینه حمل فرش و صنایع‌دستی را به سطحی برساند که مشتریان از آن راضی باشند.
 

ارسال فرش به خارج از کشور بصورت شخصی و غیر تجاری از ترمینال بار فرودگاه امام

 
آیا قصد ارسال فرش به کانادا را دارید؟ یا اینکه به عنوان مهاجر در پی فرستادن فرش به آلمان، اتریش و یا هلند هستید؟ اگر مسافر هستید و می‌خواهید فرش و صنایع‌دستی را به‌رسم یادگاری یا به عنوان هدیه با خود از کشور خارج کنید و احتمالاً حجم و ابعادش کمی دست‌وپاگیر است و باید تحت مراقبت‌های ویژه ارسال شود،
 
 
 
 
شرکت سفیران آمادگی دارد فرش و صنایع‌دستی شما را با بسته‌بندی استاندارد به‌عنوان بار مسافری از طریق فریت بار ارسال نماید. البته لازم به ذکر است که بردن عتیقه‌جات از کشور کاملاً ممنوع است. هر فرد با یک پاسپورت می‌تواند تا بیست متر فرش دست‌بافت و سی و دو متر فرش ماشینی را از کشور خارج کند. دفتر سفیران کارگو در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. با این شماره تماس بگیرید و حمل هوایی و فریت بار محموله فرش و صنایع‌دستی خود را به سفیران واگذار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه فریت اضافه بار مسافری مراجعه نمایید.
 
 
 
 

هزینه حمل فرش و صنایع دستی از فرودگاه امام خمینی به خارج از ایران

 
صادرات فرش و صنایع‌دستی برای کشور اهمیت زیادی دارد. بسیاری از کشورهایی که خواهان کالاهای ایرانی هستند هزاران کیلومتر از کشور دورتر هستند و جابجایی این اشیا به آن کشورها کار ساده‌ای نیست؛ مثل کشورهای غرب اروپا و آمریکا. برای جابجایی فرش و صنایع‌دستی به این کشورها، استفاده از راه‌های دریایی یا زمینی علاوه بر اینکه روزها طول خواهد کشید احتمال آسیب به این کالاهای قیمتی را نیز افزایش می‌دهد. صنایع‌دستی شکسته یا خراب‌شده و فرش‌های آسیب‌دیده در هیچ کشوری مشتری‌ای نخواهد داشت. این چیزی نیست که تاجر آن را بخواهد. اگر این اتفاق مکرراً بیافتد ایران به راحتی بازارش را در این کشورها از دست می‌دهد؛ بنابراین استفاده از راه‌های دریایی یا زمینی علاوه بر هزینه حمل، ممکن است هزینه‌های دیگری هم به شما تحمیل کند؛ هزینه‌هایی مثل ضرر از دست دادن بازار، هزینه تعمیر کالاها، هزینه بازگشت و ... .
 
 
 
 
طبیعتا برای جابجایی این وسایل باید از راهی استفاده کرد که تا حد ممکن همه هزینه کاهش یابد؛ راهی که نه تنها هزینه حمل آن حداقلی است که تا حد ممکن هزینه‌ای جانبی هم به شما تحمیل نکند. کارگو راهی مقرون به صرفه، منطقی و معقول برای صادرات فرش و صنایع‌دستی و کالاهای استراتژیک و مهم است. با سیستم کارگو شما تمامی هزینه‌های خود را به طور محسوسی کاهش می‌دهید. برای محاسبه هزینه کارگو فرش و صنایع‌دستی، شرکت‌های هواپیمایی مبنای محاسبه را مقصد و وزن محاسباتی محموله قرار می‌دهند. با این روش محاسباتی، هزینه کارگو برای محموله‌های متوسط و نه چندان بزرگ معقول و به صرفه خواهد بود.
 
شما می‌توانید با خیالی آسوده کارگو فرش و صنایع‌دستی را به سفیران واگذار کنید. سفیران تضمین می‌کند محموله صادراتی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه ارسال هوایی فرش و صنایع‌دستی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.
 

برای صادرات هوایی فرش از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به چه مدارکی احتیاج است؟

 
در وهله اول باید به خاطر داشته باشید که صنایع و فرش‌های عتیقه و تاریخی به هیچ وجه اجازه خروج نمی‌گیرند و امکان فریت بار و صادرات آن‌ها وجود ندارد.
اگر قصد ارسال فرش‌های دستباف را دارید باید شناسنامه این نوع فرش‌ها را به گمرک ارائه کنید. برای این نوع فرش‌ها می‌بایست از سازمان ملی استاندارد کشور گواهی استاندارد تهیه کنید و به گمرک ارائه دهید تا به شما مجوز خروج داده شود. اگر شما بیشتر از دو تخته فرش (ماشینی یا دستباف) ارسال می‌کنید، حتماً باید کارت بازرگانی هم داشته باشید. همچنین برای ارسال فرش دست‌بافت باید این کالا عدل بندی شود. همینطور درج مشخصاتی مثل متراژ و لیست عدل بندی و سیاهه تجاری، تعداد شانه، جنس و محل بافت فرش، بسیار ضروری است. این حداقل مدارک لازم است و قطعاً به مدارک بیشتری نیاز خواهید داشت. لطفاً با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای ارسال فرش و صنایع‌دستی راهنمایی‌تان می‌کنند.
 
در نظر داشته باشید که ممکن است گمرک کشور مقصد قوانین خاص خود را داشته باشد و این احتمال هست که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما می‌خواهد، به مدارک دیگری هم نیاز داشته باشید. این مسئله را هم می‌توانید از سفیران بپرسید.
سفیران در پروسه گمرکی حملهوایی فرش و صنایع‌دستی در هرلحظه در کنار شما هست و هر کمک و همراهی‌ای لازم باشد انجام خواهد داد تا بدون مشکل محموله‌تان را ارسال کنید.
 

نحوه بسته بندی صحیح محمولات فرش و صنایع دستی برای حمل هوایی چگونه است؟

 
برای فریت بار، فرش ماشینی را می‌توان تخته یا لوله کرد ولی فرش دستباف باید حتماً عدل بندی شود. صنایع‌دستی هم به خاطر شکنندگی‌شان بهتر است در جعبه قرار بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم برای این اشیا جعبه‌های مخصوص بسازید. شما می‌توانید ساخت جعبه‌ها را به سفیران بسپارید. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌هایی کاملاً مناسب اشیاء قیمتی شما بسازد تا در طول مسیر کاملاً ایمن بمانند.
 

صدور بارنامه هوایی جهت ارسال هوایی محمولات فرش و صنایع دستی در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 
شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند.
 
 
 
 
برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های فرش و صنایع‌دستی و هر نوع محصول صادراتی راهبردی و ارزشمند دیگری را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
 
 
 

سخن پایانی

 
سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل ارسال کارگو را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. ضمناً این شرکت صدور بارنامه و رزرو کتبی را برای محصولات صادراتی شما انجام خواهد داد. سفیران از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه ‌کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. شرکت فریت بار و کارگوی سفیران با چند دهه تجربه در حمل هوایی فرش و صنایع‌دستی از اهمیت این محموله و شیوه نگهداری و حمل آن به خوبی آگاه است. سفیران حداکثر سعی‌اش را می‌کند تا هزینه کارگو فرش و صنایع‌دستی شما به حداقل برسد و محموله در سلامت کامل در مقصد تحویل داده شود.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار فرش و صنایع‌دستی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، جهان هنر ایرانی را می شناسد:
 
 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت فرش و صنایع دستی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار