درباره ارسال هوایی بار به اتریش بیشتر بدانید

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود، امور مربوط به "ارسال بار به اتریش" از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ، ارسال اضافه بار مسافری به اتریش با ارزان ترین قیمت و  همچنین ارسال هوایی انواع بار تجاری به تمامی شهرهای اتریش ( Austria ) را در اختیار شما قرار می دهد. فریت بار از فرودگاه امام خمینی تخصص ما است،  برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه حمل هوایی انواع بار و ارسال کارگو به اتریش، با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

روی نقشه وقتی رشته ‌کوه‌های آلپ را جست‌وجو کنی، خیلی زود نام اتریش توجهت را جلب می‌کند. این کشور اروپای مرکزی از سمت شرق و غرب با مسیر تجاری دانوبین ارتباط دارد و از شمال و جنوب نیز به کوهستان زیبای آلپ می‌رسد. این کشور پر همسایه، از جنوب با اسلوونی، از شرق با مجارستان، از شمال با جمهوری چک و با سوئیس از سمت غرب همسایه است. تنوع آب و هوایی اتریش نیز مثال ‌زدنی است؛ این کوهستان‌های عظیم این کشورند که در جای‌های گوناگون، هوایی دگرگون پدید می‌آورند. بی‌شک معجزه معماری را می‌توانی در شهر وین پایتخت اتریش ببینی، با کافه‌ها و بناهای هزار نقش؛ و این‌همه گرد هم آمده‌اند تا همگان اتریش را دومین کشور مناسب برای زیستن بنامند.

اگر بر آن شدید تا برای مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سرزمین رشته‌کوه‌های آلپ، روزگار بگذرانید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو، در سفر به اتریش، یار بار شما خواهیم بود. مجموعه فریت بار و کارگو سفیران در زمینه ارسال  بار مهاجران و مسافران و ارسال بارهای تجاری به اتریش با سال‌ها تجربه، خدمات ویژه‌ای را به هموطنان عزیز ارائه می‌دهد. سفیران، برای ارسال بار هوایی به اتریش، مناسب‌ترین قیمت را برای شما در نظر می‌گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در پروسه "فریت بار به اتریش" است.

 

فریت بار مسافری به اتریش

 

 فریت بار مسافری به اتریش  شکل‌های گوناگونی دارد. در این زمینه ما با  خدماتی مانند ارسال بار مهاجران  شامل حمل اثاثیه به اتریش و ارسال اضافه بار مسافری با ناوگان مدرن هواپیماهای پهن پیکر شرکت های هواپیمایی فعال در ایران،  روبه رو هستیم. شرکت سفیران با تجربه فراوان در زمینه فریت بار مسافری به اتریش آماده خدمت رسانی صفر تا صد به مسافران و مهاجران محترم است.

 

بیشتر بدانید: ارسال ارزان اضافه بار مسافری به سراسر دنیا 

 

هزینه ارسال بار به اتریش

 

 فرستادن بار با هواپیما به اتریش  امروزه در صدر انتخاب‌های کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد ارسال بار از ایران به اتریش هستند و از میان راه‌های گوناگون،  ارسال بار با هواپیما به اتریش را انتخاب کرده‌اند. بخش مهمی از سفر و مهاجرت  به کشور اتریش، این روزها، به چگونگی حمل بار به این کشور مربوط می‌شود. موضوعی که خیلی از مسافران و مهاجران به اتریش را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه بار هواپیما به اتریش آگاهی پیدا کنند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو تجاری و بار صادراتی به اتریش را دارند، با موضوعات دیگری دست و پنجه نرم می‌کنند. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از قیمت ارسال بار به اتریش خبر دار شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اتریش و قیمت هر کیلو بارهوایی به اتریش بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال هوایی بار به اترش‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم:

 

مراحل حمل هوایی بار به اتریش در مجموعه فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به اتریش و کارگو به کار می‌برد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این میان، با تمامی شرکت‌های هواپیمایی بین المللی و معتبر فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به خارج از کشور، طبق درخواست فرستندگان بار و کالا،  به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران همه مراحل ارسال هوایی بار را بر عهده خواهد گرفت، به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اتریش، مرحله بازدید و مشاوره رایگان بار آغاز خواهد شد:

 

 • بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به اتریش

 

یکی از خدمات شرکت سفیران، اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل یا محل کار شماست تا پیش از هرگونه اقدامی، با بهترین روش های ارسال بار به اتریش آشنا شوید. در مورد مهاجرین، بی‌شک یکی از دغدغه‌ها این است که چه وسایلی را باید با خود به اتریش ببرند و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن قیمت اضافه بار هواپیمایی اتریش یا سایر ایرلاین‌ها‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه های اضافه بار به اتریش و مقایسه آن با قیمت فریت بار به اتریش،  تصمیم به فرستادن بار را بگیرند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه حمل بار به اتریش آگاه خواهند کرد.      

   

 • بسته بندی تخصصی فریت اسباب و اثاثیه و لوازم منزل به اتریش

 

از همین ابتدا  پروسه ارسال بار به اتریش را با تخصص و تجربه شروع می‌کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته‌بندی سفیران برای فریت بار به اتریش مشاهده کنید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، بعد از هماهنگی‌های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌روند. بارهای شما برای حمل بار با هواپیما به اتریش آماده خواهند شد و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار می گیرند. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. بعد از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می‌شوند. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت زیادی صورت پذیرد. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی خواهد بود. البته در صورت نیاز بار شما می‌تواند در مدت معینی ، پیش از ارسال به اتریش در انبار مجموعه فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شود.

 

 • انبارداری و نگهداری محمولات پیش از فرستادن بار با هواپیما  به اتریش

 

همانطور که ذکر شد کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران  جهت فرستادن به اتریش نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اتریش ارسال شوند. در زمینه حمل لوازم منزل به اتریش یا ارسال خرده بار به اتریش این پروسه میتواند بنا به درخواست فرستنده بار طی شود.  باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به اتریش نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌های آن برآورد خواهد شد.

 

 • تشریفات فرودگاهی و گمرکی به هنگام ارسال بار به اتریش

 

 حالا وقت آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش  کارگو فرودگاه امام مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می‌توانیم یاریتان کنیم. کارشناسان شرکت سفیران با تجربه لازم و کافی در زمینه فریت بار به اتریش، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اتریش، یکی پس از دیگری به نمایندگی  و از طرف شما انجام خواهند داد و  در بیشتر مواقع به حضور شما در گمرک فرودگاه امام خمینی نیازی نخواهد بود. در مرحله بعد، صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اتریش است.

 

 • صدور بارنامه جهت ارسال بار با هواپیما به اتریش با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به اتریش، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور اتریش ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به اتریش و سپس به سلامت رسیدن بار به اتریش در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به اتریش است.

 

بیشتر بدانید:  کدام ایرلاین معتبر را برای حمل هوایی بار خود انتخاب کنیم؟

 

 • انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به اتریش

 

 هزینه ارسال بار به اتریش چقدر است؟ قیمت هر کیلو بار هوایی به اتریش چگونه محاسبه خواهد شد؟ این پرسش‌هایی است که در بخش هزینه حمل بار به اتریش بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه ارسال بار به اتریش با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به اتریش بفرستند. پس از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه‌های ارسال بار به اتریش را بر اساس وزن محاسباتی بار ، ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی ، بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد اتریش فرستاده شود.

 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

قیمت ارسال بار  به اتریش چگونه محاسبه خواهد شد؟

 

"قیمت ارسال بار به اتریش" به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید محاسبه قیمت حمل بار هوایی به اتریش بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

   •  تا چهل و پنج کیلو گرم
   • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
   • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
   • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
   • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

باید دانست که تعرفه حمل هوایی و فریت بار به اتریش بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته آشکار است که هزینه های اعلام شده در زمینه قیمت حمل بار هوایی به اتریش از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به اتریش، بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. دراین‌باره، همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌ حمل هوایی به اتریش و نحوه محاسبه هزینه های ارسال بار اتریش،  به صورت روزانه و دقیق آگاه کنند.

 

هزینه فریت بار به اتریش در شهرهای گوناگون این کشور

 

 ناگفته پیداست که هزینه فرستادن بار با هواپیما به اتریش از شهری به شهر دیگر متفاوت است و عوامل بسیاری در تعیین هزینه های نهایی پروسه حمل هوایی بار به اتریش دخالت دارند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. مثلا هزینه  ارسال بار از تهران به شهر وین در اتریش با شهر های دیگر متفاوت خواهد بود. بدیهی است عوامل متعددی در برآورد هزینه بار هوایی به شهرهای مخلف اتریش دخیل هستند.

 

بیشتر بدانید: نحوه محاسبه هزینه  حمل بار هوایی از ترمیتال بار فرودگاه امام خمینی

 

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار و محاسبه قیمت حمل بار هوایی با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه هزینه ارسال بار با هواپیما به اتریش کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار هوایی به اتریش آگاه خواهند کرد.

 

هزینه پست به اتریش چگونه است؛ مقایسه پست با فریت بار به اتریش

 

ارسال کالاها با پست به عنوان روشی با سابقه در ارسال کالاها، همیشه یکی از گزینه های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. باید گفت اگرچه  شاید برخی امکانات  ارسال پستی بسته ها و بارها  مانند تحویل درب منزل، شما را به استفاده از این روش ترغیب کند، اما محدودیت های بسیاری در این روش به چشم می خورد. آیا شما  از هزینه پست ایران به اتریش باخبرید؟ در گام اول باید هزینه ارسال پست به اتریش را بررسی کرد. باید گفت هزینه پست از تهران به اتریش و هزینه ارسال بسته پستی به اتریش از نقاط گوناگون  هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما می‌توانید با مطالعه جداول مربوط به قیمت پست از ایران به اتریش، رقم حدودی هزینه ارسال محموله مورد نظر خود را دریابید.

 ولی در مقام مقایسه درباره بارهای با حجم بیشتر و یا سنگین تر از 45 کیلوگرم  و همچنین با توجه به محدودیت های فراوانی که ادارات پستی کشور ایران و اتریش برای مرسولات پستی قرار می‌دهند، یقینا شما به استفاده ازسیستم فریت بار به اتریش ترغیب خواهید شد. شما در پروسه فریت بار به اتریش، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که بر سیستم پستی بین ایران و اتریش برقرار هستند، در سیستم فریت بار به اتریش وجود نخواهد داشت. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به اتریش از طریق سیتم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به اتریش و چند نکته مهم

 

بخش مهم فریت بار به اتریش، زمانی است که مهاجران تصمیم گرفته اند لوازم منزلشان را به اتریش بفرستند. اینجاست که برای آگاه شدن از قوانین و مقررات حمل لوازم منزل به اتریش لازم است  به سراغ یکی از شرکت های فریت بار یا همان شرکت های فریت فورواردر بروند تا تمام مراحل فرستادن بار به اتریش را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.

 در ارسال بار به اتریش یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل خواهد شد. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به ارسال بار به اتریش ، باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد و شرایط  حمل بار هوایی به اتریش در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری ، آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار  اقدام نمایند.

اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار و "حمل هوایی بار به اتریش‌"، جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت. در صورت داشتن شرایط زیر از معافیت پرداخت عوارض برای واردات اموال شخصی خود در گمرک کشور اتریش‌، بهره‌مند خواهید شد:

 • شما در حال نقل مکان و ارسال بار به اتریش برای اقامت در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید.
 • دارایی های در حال انتقال تحت مالکیت شما هستند؛ و...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اتریش مراجعه نمایید و قوانین گمرکی کشور اتریش و چند و چون حمل بار به این کشور  را بشنوید.

 

در زمان ارسال بار از ایران به اتریش، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، به مهاجر و مسافر کمک می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی پروسه ارسال هوایی بار به اتریش با موفقیت به پایان رسید، این بار را معمولاً تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه داری می کنند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت عدم مراجعه صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

اگر پس از فریت بار به اتریش سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم لازم است هزینه‌ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه‌ها باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به اتریش

 

اکنون که کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته‌اید، چطور می‌خواهید آن را به مقصد تان در اتریش برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که پیداست هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیار شما قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای اتریش می توانید از شیوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها بهره ببرید.

 

بیشتر بدانید: فریت بار به وین با مناسب ترین نرخ حمل هوایی

 

فرستادن بارهای صادراتی و کارگو تجاری از فرودگاه امام به اتریش

 

باید گفت حمل بار هوایی به اتریش به دو شکل مسافری یا تجاری صورت می گیرد. امکان ارسال کارگو به اتریش مخصوص تاجرانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. پس در این مرحله  ارسال بار تجاری از ایران به اتریش با فریت بار مسافری ممکن نیست و ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه ارسال اینگونه محمولات به اتریش است. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماها صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به اتریش (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اتریش ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

 

اطلاعات بیشتر

به روزترین اطلاعات در مورد ارسال هوایی بار به اتریش

نرخ ارز جهت ارسال بار از اتریش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اتریش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اتریش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اتریش به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی ارسال شده به اتریش

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اتریش

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اتریش

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور اتریش

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به اتریش

بعد از اینکه بارتان با بسته بندی اصولی واستاندارد، در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به شرکت هواپیمایی تحویل داده شد، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار و صدور بارنامه هوایی به اتریش ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی در محمولاتی که بصورت فریت و با صدور بارنامه به اتریش ارسال میشوند، بدون داشتن مجوزهای بهداشت و سلامت ممنوع است؛ لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در چمدان های مسافری و در بار همراه خود قرار دهید و نه در محموله هوایی بارتان به اتریش.

ویدئو های دیدنی فریت بار