خدمات هوایی ارسال بار به اتریش

ارسال بار به اتریش؛ فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای اتریش


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به اتریش و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای اتریش را در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اتریش با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به اتریش مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به اتریش است.
.

هزینه های ارسال بار به اتریش


بخش مهمی از سفر به حمل بار (ارسال بار به اتریش یا فریت بار به اتریش) مربوط می شود. موضوعی که خیلی از مسافران و مهاجران به اتریش را مدت ها قبل از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به اتریش داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به اتریش و ارسال کارگو به اتریش خبر دار شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اتریش بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به اتریش در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به اتریش و کارگو به کار می برد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این میان، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران همه مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت، به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اتریش، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به اتریش


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه شروع می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به اتریش مشاهده کنید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، بعد از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. بارهای شما برای فریت بار به اتریش آماده خواهند شد و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار می گیرند. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. بعد از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می شوند. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی صورت پذیرد. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی خواهد بود.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به اتریش


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقصد های گوناگون ارسال شوند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به اتریش نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اتریش فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به اتریش نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه های آن برآورد خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اتریش


 حالا وقت آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه لازم و کافی در زمینه فریت بار به اتریش، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اتریش، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اتریش است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به اتریش


صادر شدن بارنامه، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. مسافر باید هزینه های ارسال بار به اتریش را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اتریش فرستاده می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به اتریش چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به اتریش بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
باید دانست که تعرفه حمل هوایی و فریت بار به اتریش بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته آشکار است که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به اتریش، بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. دراین‌باره، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های اتریش چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل بسیاری در تعیین هزینه ها دخالت دارند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به اتریش – ارسال بار به اتریش


بخش مهم فریت بار به اتریش، زمانی است که مهاجران تصمیم دارند لوازم منزلشان را به اتریش بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به اتریش) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به اتریش یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل خواهد شد. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به اتریش - ارسال بار به اتریش باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به اتریش اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به اتریش جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در صورت داشتن شرایط زیر از معافیت پرداخت عوارض برای واردات اموال شخصی خود بهره‌مند خواهید شد:
o شما در حال نقل مکان برای اقامت در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید.
o دارایی های در حال انتقال تحت مالکیت شما هستند؛ و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اتریش مراجعه نمایید و قوانین گمرکی کشور اتریش را بشنوید.

در زمان ارسال بار از ایران به کشور اتریش، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را کمک می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به اتریش می رسد، این بار را معمولاً تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه داری می کنند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت عدم مراجعه صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
بنابراین اگر پس از فریت بار به اتریش سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم لازم است هزینه ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


اکنون که کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته اید، چطور می خواهید آن را به مقصد تان در اتریش برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که پیداست هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیار شما قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای اتریش می توانید از شیوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها بهره ببرید.

فریت بار تجاری (کارگو) به اتریش


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص تاجرانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. پس ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری خواهد بود. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اتریش ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به اتریش چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه بار مسافری به اتریش چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به اتریش مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به اتریش؛ فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای اتریش


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از جمله شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به اتریش و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای اتریش را در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اتریش با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به اتریش مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به اتریش است.
.

هزینه های ارسال بار به اتریش


بخش مهمی از سفر به حمل بار (ارسال بار به اتریش یا فریت بار به اتریش) مربوط می شود. موضوعی که خیلی از مسافران و مهاجران به اتریش را مدت ها قبل از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به اتریش داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به اتریش و ارسال کارگو به اتریش خبر دار شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اتریش بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به اتریش در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به اتریش و کارگو به کار می برد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این میان، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران همه مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت، به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اتریش، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به اتریش


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه شروع می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به اتریش مشاهده کنید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، بعد از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. بارهای شما برای فریت بار به اتریش آماده خواهند شد و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار می گیرند. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. بعد از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می شوند. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی صورت پذیرد. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی خواهد بود.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به اتریش


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقصد های گوناگون ارسال شوند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به اتریش نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اتریش فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به اتریش نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه های آن برآورد خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اتریش


 حالا وقت آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه لازم و کافی در زمینه فریت بار به اتریش، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اتریش، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اتریش است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به اتریش


صادر شدن بارنامه، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. مسافر باید هزینه های ارسال بار به اتریش را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اتریش فرستاده می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به اتریش چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به اتریش بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
باید دانست که تعرفه حمل هوایی و فریت بار به اتریش بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته آشکار است که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به اتریش، بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. دراین‌باره، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های اتریش چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل بسیاری در تعیین هزینه ها دخالت دارند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به اتریش – ارسال بار به اتریش


بخش مهم فریت بار به اتریش، زمانی است که مهاجران تصمیم دارند لوازم منزلشان را به اتریش بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به اتریش) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به اتریش یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل خواهد شد. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به اتریش - ارسال بار به اتریش باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به اتریش اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به اتریش جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در صورت داشتن شرایط زیر از معافیت پرداخت عوارض برای واردات اموال شخصی خود بهره‌مند خواهید شد:
o شما در حال نقل مکان برای اقامت در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید.
o دارایی های در حال انتقال تحت مالکیت شما هستند؛ و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اتریش مراجعه نمایید و قوانین گمرکی کشور اتریش را بشنوید.

در زمان ارسال بار از ایران به کشور اتریش، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را کمک می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به اتریش می رسد، این بار را معمولاً تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه داری می کنند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت عدم مراجعه صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
بنابراین اگر پس از فریت بار به اتریش سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم لازم است هزینه ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


اکنون که کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته اید، چطور می خواهید آن را به مقصد تان در اتریش برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که پیداست هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیار شما قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای اتریش می توانید از شیوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها بهره ببرید.

فریت بار تجاری (کارگو) به اتریش


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص تاجرانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. پس ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری خواهد بود. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اتریش ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به اتریش چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه بار مسافری به اتریش چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به اتریش مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

درباره اتریش

روی نقشه وقتی رشته ‌کوه‌های آلپ را جست‌وجو کنی، خیلی زود نام اتریش توجهت را جلب می‌کند. این کشور اروپای مرکزی از سمت شرق و غرب با مسیر تجاری دانوبین ارتباط دارد و از شمال و جنوب نیز به کوهستان زیبای آلپ می‌رسد. این کشور پر همسایه، از جنوب با اسلوونی، از شرق با مجارستان، از شمال با جمهوری چک و با سوئیس از سمت غرب همسایه است. تنوع آب و هوایی اتریش نیز مثال ‌زدنی است؛ این کوهستان‌های عظیم این کشورند که در جای‌های گوناگون، هوایی دگرگون پدید می‌آورند. بی‌شک معجزه معماری را می‌توانی در شهر وین پایتخت اتریش ببینی، با کافه‌ها و بناهای هزار نقش؛ و این‌همه گرد هم آمده‌اند تا همگان اتریش را دومین کشور مناسب برای زیستن بنامند. اگر بر آن شدید تا برای مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سرزمین رشته‌کوه‌های آلپ، روزگار بگذرانید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به اتریش، یار بار شما خواهیم بود. سفر خوشی داشته باشید.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اتریش

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اتریش

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور اتریش