هر آنچه باید در باره ارسال هوایی اسباب و لوازم منزل به خارج از کشور بدانیم

سالیانی است كه مهاجرت از ايران روند افزايشي پيدا كرده است؛ به همين خاطر  خدماتی چون فريت بار يا "حمل هوایی وسایل منزل به خارج از ایران" بسيار مورد توجه ایرانی هاست. پس لازم است این موضوع ازجنبه های گوناگون بررسی  و جوانب موضوع سنجیده شود. نه تنها خانواده ها که گروه های دیگر مهاجر مثل دانشجویان و اتباع غیر ایرانی و .... هم با موضوع "حمل اثاثیه به خارج از کشور" درگیرند و ضرورت دارد اطلاعات لازم درباره نحوه ارسال هوایی لوازم منزل به خارج از کشور و همچنین هزینه حمل اثاثیه منزل به خارج از ایران را به دست آورند.

 

حمل هوایی  و انتقال وسایل منزل به خارج از کشور  مربوط به خانواده‌های مهاجر

 

 اگر از مهاجران بپرسید به شما خواهند گفت که روزهای آغازین مهاجرت، روزهایی دشوار است. روزهایی پر از دغدغه. از یک سو قرار گرفتن در محیطی غریب به دور از نزدیکان و خویشان و  ازسویی تدارک زندگی و سکونت. پس باید پیش از مهاجرت چاره ای اندیشید و تا جایی که امکان دارد از این دغدغه ها کاست. یکی از راه هایی که بی شک فشار ها را کم می کند و زندگی شما را در کشور غریب زودتر روی غلطک می اندازد، حمل وسایل خانه به خارج از ایران و کشور جدید است.  به گمانم شما هم تأیید می کنید که تهیه همه اسباب و لوازم منزل در آغاز مهاجرت کاری بسیار دشوار است و بردن  بعضی از لوازم خودتان عاقلانه و مقرون به صرفه تر به نظر می رسد. ازسوی دیگر در فرهنگ ايراني لوازم‌خانگی اهميت بسزايي دارد و به‌نوعی جزء شخصيت هر خانواده محسوب مي‌شود؛  به همین دلیل  انتخاب لوازمی که می خواهید با خود به منزل جدید ببرید و چگونگی ارسال آن جزء اصلی ترین دغدغه های پیش از مهاجرت است.

خانواده ها می خواهند اسباب و لوازم منزلشان بی کم‌وکاست و درسلامت کامل در مقصد به دستشان برسد. در این میان باید به چند نکته توجه کرد.  نخستین موضوع جنبه اقتصادی حمل لوازم منزل به خارج از کشور است. با کمی تحقیق در می یابید که ارسال برخی وسایل خانه توجیه اقتصادی ندارد. لوازمی مثل یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، مبلمان راحتی، میز و صندلی آشپرخانه، جاکفشی و... وزنی سنگین و حجم زیادی دارند، کار عاقلانه ای نیست. ارسال هوایی مبلمان به خارج از کشور  مثلا ارسال مبل به کانادا یا ارسال مبل به آمریکا  توجیه اقتصادی ندارد. بنابراین ، بردن اینگونه وسایل به خانه جدید، قیمت ارسال بار به خارج از ایران را بر شما بسیار دشوار خواهند کرد. در ضمن بعضی از کشورها ورود این محصولات را محدود کرده اند و بابت ورود آنها عوارض بیشتری می‌گیرند. پس بردنشان اصلا مقرون به صرفه نیست.  به اینها باید مسائل فنی مثل تفاوت ولتاژ برق بین دو کشور را نیز افزود. پس بهتر است از بردن این گونه وسایل چشم پوشی کنید و وسایلی مانند انواع ظروف آشپزخانه، به‌ویژه جهزیه خانم منزل و همچنین فرش های نفیس ایرانی و مبلمان استیل گرانبها، انواع ویترین و بوفه های قیمتی،لوازم دکوری منزل، آباژورها و لوسترهای گران قیمت را در لیست ارسالتان قرار دهید که می توانند درآغاز مهاجرت گرمای محیط خانه ایرانی را حفظ کرده و چرخ اولیه زندگی را بچرخانند.

 

برخی از وسایل هم داستان دیگری دارند که حتما آنها را در لیست کالاهای هر خانواده مهاجر ایرانی خواهید دید. این لوازم بیش از ارزش مادی، جنبه معنوی دارند و آن‌قدر برای صاحبانشان باارزش‌اند که نبود آن‌ها احتمالاً غم غربت ابتدای مهاجرت را دوچندان می‌کند. وسایلی مانند کتاب، آلبوم‌های موسیقی، آلبوم عکس که جنبه مادی آن برای هیچ‌کس مهم نیست و تنها گنجینه خاطرات شیرین مهاجران است. 

 

البته توجه به جنبه قانونی ماجرا نیز بسیار اهمیت دارد. اینکه گمرک کشور مبدأ و مقصد اجازه حمل برخی وسایل را در پروسه حمل لوازم منزل به خارج از کشور به شما نمی دهد. بی شک برای ارسال وسایل منزل به خارج از کشور مثلا حمل لوازم منزل به آلمان محدودیت های قانونی وجود دارد.مثلا لوازمی مانند اشیاء عتیقه و قدیمی، تابلوهای اصل، فرش‌های قدیمی، مواد مخدر، مشروبات الکلی، رسیور ماهواره جزء محدودیت‌های گمرک ایران است. اگر پادکست های شرکت سفیران را بشنوید، اطلاعات کاملی در باره قانون گمرک های کشور مقصدتان نیز به دست خواهید آورد. در این صورت با خیالی آسوده تر اسباب و وسایل  منزلتان را ارسال خواهید کرد.

 

خوب است بدانید شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در امر فريت بار و "ارسال وسایل منزل به خارج از کشور" مي‌تواند از صفر تا صد كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. از خدمات پیک آپ و حمل کالا به فرودگاه گرفته تا تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ ، ارسال هوایی بار به مقصد و تحویل در گمرک فرودگاه مقصد  خانواده ها می توانند سفیران را همراه مطمئن خودشان بدانند.

 

ارسال هوایی اسباب و لوازم  منزل دانشجویان

 

دانشجویان هم جزء آن دسته از مهاجرانی هستند که دغدغه سکونت دارند، چه موقت و چه  در بعضی مواقع دائمی. هرچند زندگی دانشجویی ساده تر و کم اسباب تر خواهد بود، اما به هر روی، باید سور و سات زندگی را هرچند ساده مهیا کرد.خوب طبیعی است که لوازم مورد نیاز دانشجو کمی با اسباب و لوازم خانواده متفاوت است.اگرچه تعداد این وسایل کمتر است اما به هرحال در دو چمدان جا نمی گیرد و سر و کار آنها نیز با فریت بار است و انتقال وسایل منزل به خارج از کشور. در باره فریت بار دانشجویی نیز قوانینی در گمرک ها وجود دارد. مثلا دانشجوها مجاز نیستند خیلی از وسایل را در لیست بارشان بگنجانند و بردن برخی وسایل سنگین هم مقرون به صرفه نیست و باید در بعضی مواقع مسائل فنی مثل تفاوت ولتاژ برق بین دو کشور را هم در نظر گرفت. خبر خوب اینکه بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر، تسهیلات بیشتری بابت ورود اسباب و لوازم منزل دانشجویان در گمرک این کشور ها لحاظ کرده اند که در کاهش هزینه های مهاجرت بسیار مهم است.

 

بیشتر بدانید:   ارسال هوایی لوازم شخصی دانشجویان به خارج از ایران از ترمینال بار فرودگاه امام 

 

  این گونه اطلاعات را با شنیدن پادکست های شرکت سفیران به دست خواهید آورد و با چند و چون قوانین گمرک ها در باره نحوه ارسال اسباب و لوازم منزل دانشجویان و همچنین قیمت ارسال لوازم منزل به خارج از کشور آشنا خواهید شد. در این پادکست ها از نحوه ارسال هوایی مبلمان به آلمان گرفته تا اسباب کشی به هلند مطلع می شوید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در زمینه ارسال بار دانشجویی فعالیت میکند و با کوله باری از تجربه، اسباب و وسایل شما دانشجوی مهاجر را با کم ترین هزینه  به مقصد محل تحصیلتان ارسال خواهد کرد.

 

فریت بار یا حمل هوایی جهیزیه زوج های مهاجر

 

عروس و دامادها هم می توانند مهاجر باشند. بسیاری از عروسها ی ایرانی قدر جهیزیه هایشان را به خوبی می دانند و هرگز بدون داشتن آنها به هیچ کجای دنیا نخواهند رفت. جهیزیه هم از آن دست وسایلی است که احتمالا ارزشی فراتر از مادیات برای تازه عروس و داماد ها دارد. وسایلی که دیدن آنها حتما از غم غربت ابتدای مهاجرت خواهد کاست و زندگی را برای زوج ها آرامتر و گرم تر پیش خواهد برد. ارسال جهزیه اما با  ارسال اسباب و لوازم دیگر گروه ها تفاوت دارد. بسیاری از کشورها برای ارسال جهیزیه ها معافیت هایی درنظر گرفته اند و  اینگونه معافیت ها،تنها موقعیتی است که می توان لوازم دست اول را به کشور مقصد فرستاد. توصیه ما به زوج های جوان پیش از هر اقدامی شنیدن پادکست های شرکت سفیران است. در این پادکست ها با نحوه ارسال جهیزیه، مدارک لازم و بایدها و نبایدهای مسیر آشنا می شوید. البته مشاوره با همکاران  ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران هم می تواند بسیاری از دغدغه های شما را حل و فصل کند. با شماره  88830215  تماس بگیرید و پرسش هایتان را با مشاوران با تجربه سفیران مطرح کنید.

 

چند و چون ارسال هوایی ارثیه به خارج از کشور 

 

شاید در میان آشنایانتان خانواده های مهاجری هستند که به شنیدن صدایی از وطن دل خوش دارند. داشتن یک یادگاری از عزیزان در کشوری غریب انرژی مضاعفی به آدم می دهد و روزهایشان را می سازد  و برای خیلی ها بسیار مهم است. ارثیه ها را گاهی  باید در زمره کالاهای معنوی به شمار آورد که ارسال آن ها را برای بازماندگان در غربت توجیه می کند. اینگونه وسایل دوران پدر و مادرها ، خانه های شلوغ ایرانی و زندگی های بی دغدغه با برادران و خواهران در ایام کودکی را به یاد افراد می آورد. ارثیه ها را نیز میتوان از طریق فریت بار به کشورهای گوناگون ارسال کرد که صد البته شرایطی دارد و قوانینی خاص خودش. از شرایط ارسال ارثیه ها هم در پادکست هایمان به طور کامل سخن گفته ایم.  با شنیدن این پادکست ها از معافیت ها و محدودیت های گمرک های تمام شهرهای دنیا آگاه خواهید شد و پس از آن می توانید ارسال ارثیه ها را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپرید تا با پشتوانه ای از تجربه و تخصص در زمینه ارسال انواع بارها از جمله ارثیه ها، خاطرات عزیزانتان را از وطن بی کم کاست، با هزینه ای اندک به دستتان برسانند. 

 

حمل هوایی وسایل و لوازم منزل دیپلمات های مقیم ایران

 

امروزه روابط بین کشورها چنان گسترش یافته که هرکشور به تناسب میزان روابطش، نمایندگانی در کشورهای دیگر می گمارد تا حافظ منافعش باشند یا منافعی را برایش کسب کنند. رایج ترین شکل ماجرا مربوط به سفارت خانه هاست که روابط دیپلماسی کشور مطبوعشان را در ایران دنبال می کنند و هربار چند دیپلمات چند صباحی را در کشورمان زندگی می کنند. از آنجا که این دیپلمات ها عموما با خانواده به ایران می آیند و اسباب و لوازم خود را آورده اند، با پایان دوره مأموریت باید اسباب و لوازمشان را به کشورشان بازگردانند. شرکت سفیران آماده است تا با در نظر گرفتن تمام شرایط موجود، بار دیپلمات های کشورهای گوناگون را در شرایطی مطلوب به کشور مورد نظرشان انتقال دهد.

 

ارسال هوایی اسباب و لوازم خانه اتباع غیر ایرانی

 

کشور ما نیز گاهی مقصد مهاجرانی است که پس از مدتی می خواهند کشورمان را به مقصدی دیگر ترک کنند. مثل کسانی که برای تحصیل در حوزه های دینی یا فعالیت در شرکت های ایرانی از کشورهای مختلف به ایران می آیند یا مردمان کشوری پرآشوب مثل افغانستان. شعله ور شدن آتش جنگ و درگیری، باردیگر آرام و قرار از مردمان  همسایه قدیمی ما ن، افغانستان عزیز ربوده و آنها را روانه این سو و آنسو کرده است. اکنون بسیاری از افغان ها به دلیل مشابهت های فرهنگی و زبانی به ایران می آیند تا پس از مدتی اقامت در ایران و یافتن یکی از کشورهای مهاجرپذیر اروپایی به آن کشور مهاجرت کنند. همچنان که پیش از این نیز چنین مهاجرت هایی را در میان افغان ها شاهد بو ده ایم. طبیعی است که این مهاجران از جنگ گریخته، برای آغاز زندگی توان خرید اسباب و لوازم جدید را نخواهند داشت .

 

 

بیشتر بدانید:  ارسال بار مهاجران افغانستانی از سراسر ایران به تمامی کشور های اروپایی، کانادا، استرالیا و ...

 

 

مجموعه سفیران آمادگی دارد با تمام توان اسباب و لوازم این میهمانان هم زبان را به هر نقطه از جهان منتقل کند . مهاجران خارجی به ویژه افغانستانی های عزیز می توانند با خیال راحت تمام اسباب و لوازمشان را به ما بسپرند و در مقصد صحیح و سالم با پرداخت کمترین هزینه ممکن تحویل بگیرند.

 

نرخ حمل وسایل منزل به خارج از کشور

 

 پس از انتخاب وسایلی که قصد دارید برای زندگی جدید به کشور مقصد حمل کنید، باید از شیوه محاسبه قیمت حمل هوایی آنها نیز مطلع باشید.  در تعیین نرخ حمل هوایی بار هم  ملاك اندازه‌گيري وزن حجمي و وزن باسکول است. شرکت‌های فریت فورواردر بار باید هر دو وزن را اندازه‌گیری کنند و بر اساس قانون شرکت های هواپیمایی ،  ملاک دریافت وجه بر اساس وزن بیشتر است. هرکدام وزن بیشتری را نشان داد محاسبه بر آن مبتنی خواهد بود. به طور کلی شرکت‌های هواپیمایی، قیمت ارسال اسباب منزل به خارج از کشور را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند. برای همین اگر محموله وسایل خانگی خیلی بزرگ و حجیم نباشد، هزینه فریت بار کاملا مناسب خواهد بود.

 

 فرمول محاسبه وزن حجمي:

 

طول X عرض x ارتفاع تقسیم بر 6000 = وزن حجمي

1 مترمکعب حجم = 167 كيلوگرم

 

همه خطوط هواپيمايي معمولاً به ازاي يك مترمكعب وزن حجمي به ميزان حداقل 167 كيلوگرم شما را شارژ مي‌كنند. بنابراين شما نبايد وزن معمول اسباب و وسايل منزل را وزن نهايي حساب كنيد؛ چراکه اين وزن خالص است. وزن نهايي پس از لفاف و بسته‌بندي مشخص مي‌گردد. ملاك محاسبه در فريت بار همين وزن نهايي است.

 

بیشتر بدانید:   نحوه ی محاسبه قیمت حمل بار هوایی

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در فريت بار و حمل هوايي اسباب و لوازم منزل به خارج از کشور مي‌تواند از صفر تا صد كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، وسایل لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. از خدمات پیک آپ و حمل کالا به فرودگاه گرفته تا تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک شهر مقصد می توانید سفیران را همراه مطمئن خودتان بدانید. همچنین در این مجموعه، سایر خدمات فریت بار مانند صدور بارنامه هوایی نیز با هزینه مناسب انجام می‌شود. در صورت نیاز به مشاوره حمل بار و استعلام نرخ با كارشناسان حمل بين‌الملل ما تماس بگیرید: 88830215

 

چه مسائلي در حمل وسایل خانه به خارج از ایران مهم‌ هستند؟

 

 اگر مسافران و مهاجران می‌خواهند کالا های خود را از طریق حمل هوایی  لوازم منزل ، به خارج از کشور بفرستند، لازم است از طریق قانونی و اظهار در گمرک کشور پروسه ارسال لوازم منزل با هواپیما را آغاز کنند. به این منظور داشتن پاسپورت معتبر، بلیط شرکت هواپیمایی و یک عدد کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی ضرورت دارد. در نخستین گام باید اثاثیه منزل بسته‌بندی شوند که خود مرحله‌ای بسیار مهم است. به‌گونه‌ای که نوع بسته‌بندی به‌طورجدی بر احوال شما در سفر تأثیر مستقیم دارد. سپس نوبت به حمل بار به قسمت باربری می‌رسد. شما باید به دایره فریت مسافری فرودگاه امام مراجعه کنید و پس از اظهار و دریافت پته مسافری، منتظر صدور بارنامه حمل هوایی اسباب و لوازم منزل بمانید. توجه داشته باشید حضور صاحب بار هنگام فریت بار الزامی نیست. این در حالی است که شما مراحل فریت بارتان را به یک شرکت فریت فورواردر بسپرید و با خیال آسوده از سالم رسیدن بارتان مطمئن باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در این زمینه آماده همکاری با شماست.

 

بیشتر بدانید:   ارسال هوایی حیوانات خانگی به خارج از ایران

 

حمل هوایی لوازم منزل به سراسر جهان از جمله خدمات معمول در مجموعه سفيران است. امنیت بالا، سرعت حمل و قیمت مناسب از جمله مزیت‌های فریت است که در ارسال اسباب و لوازم منزل بسیار مهم هستند. افرادی كه اقدام به مهاجرت كرده‌اند و حالا بايد وسايل منزل را به كشور جدید خود بفرستند بهتر است با كارشناسان حمل درباره حجم بار و نوع لوازم مشورت كنند. همچنین توجه داشته باشيد كه برخي لوازم ممنوع هستند و نبايد داخل اثاثيه قرار بگيرند مانند شمع، باطري، مايعات، مواد آتش‌زا.

 

مدارک لازم برای فریت بار و حمل هوایی اسباب و لوازم منزل

 

معمولاً حجم اسباب و لوازم منزل خانواده‌هاي ايراني زياد است. در حمل هوایی اسباب و لوازم منزل بايد قوانين و مقررات گمرك ايران در نظر گرفته شود تا مشكلي براي محموله ايجاد نشود. فريت بار اثاث منزل مي‌تواند به همراه مسافر يا بدون مسافر انجام گردد. در صورتی که در ایران زندگی نمی کنید اما می خواهید لوازم منزل به جا مانده خود رابه منزل جدید بیاورید تنها کافی است آنها را از طریق یکی از اقوام، آشنایان یا دوستان در هرکجای کشور به شرکت سفیران بسپارید شرکت فریت بار و کارگو سفیران در تشریفات گمرکی در کنار شماست و در اسرع وقت امور اداري را به انجام می‌رساند تا حمل هوایی به مقصد مورد نظر با کمترین درصد خطا و خسارت انجام گردد.

در انجام تشریفات گمرکی برای صادرات و فریت بار یا حمل هوایی اسباب و لوازم منزل لازم است مسافري بليط و گذرنامه خود را به همراه داشته باشد. 

 

شرایط لازم برای بسته‌بندی اسباب و لوازم منزل جهت فریت بار

 

 بسته‌بندی موضوعی است که نمی‌توان به ‌سادگی از آن گذشت. چراکه بسته‌بندی غیراستاندارد مسیر مهاجرت را عوض خواهد کرد. از معطلی در گمرک گرفته تا جدال با مأموران برای پذیرفتن بار و در نهایت تحویل گرفتن کالاهایی شکسته و خسته. پس بسته‌بندی بارتان را به اهلش بسپارید تا با تجربه و آگاهی از چندوچون کار بارتان را به بهترین شکل با بهترین ابزار بسته‌بندی کند. بهترين شيوه براي ارسال اسباب و اثاثیه منزل با هواپیما استفاده از جعبه چوبي است. عمده وسایل خانگی  که ظریف و شکستنی و گران هستند و همچنین وسایلی مانند مبلمان استيل و لوكس، بوفه و کتابخانه و...  همه این  ها بايد حتماً در جعبه چوبي مناسب قرار گيرد تا آسيب نبينند. كالاهاي شكستني مثل ظروف و وسايل آشپزخانه نيز به بسته‌بندي مناسب خود نياز دارند. اگر همراه اثاثيه منزل ارسال شوند از فضاي خالي بين وسايل استفاده مي‌شود و كالاهاي شكستني با جعبه چوبي مناسب بين آن‌ها قرار مي‌گيرند. از نايلون حبابدار نيز براي بسته بندی  وسايل شكستني استفاده مي‌شود. پس از آن داخل مقواهاي ده لايه مخصوص حمل هوايي قرار مي‌گيرند و در صورت تشخیص متخصص بسته‌بندی بر روي پالت ها به مقصد موردنظر حمل مي‌شوند.

 

بیشتر بدانید:   راهنمای بسته بندی انواع کالا جهت حمل هوایی

 

 پیشنهاد سفیران این است که جعبه مخصوص هر کالا ساخته شود؛ با این شیوه، وسیله ها راحت در جعبه مخصوص قرار می‌گیرند و ایمنی آن تا حد زیادی بیشتر خواهد شد. شرکت سفیران کارگاهی مخصوص برای ساخت انواع جعبه چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌های مخصوص هر وسیله را بسازد.

 

اگر نیازی به جعبه نبود، می‌توان آنها را پالت‌بندی و تسمه‌کشی کرد. پالت‌بندی باعث می‌شود وسایل به خوبی در کنار هم قرار بگیرند و در محل خود ثابت بمانند.

 

اگر قصد ارسال اثاثيه منزل به كانادا و امريكا و استراليا را داريد لازم است جعبه‌هاي چوبي سم‌پاشی شود؛ اما چوب های رنگ خورده كه چوب خام محسوب نمي‌شوند نيازي به سم‌پاشی ندارند. اگر بخواهيد هزينه كمتري براي بسته‌بندي پرداخت كنيد شما مي‌توانيد وسايل را روي پالت چوبي و يا پلاستيكي بگذاريد اما اين روش برای برخی کالاهای حساس چندان توصيه نمي‌شود و برای به سلامت رسیدن بار، تضميني نيست.

 

 شرایط تشریفات گمرکی جهت فریت بار و حمل هوایی وسایل منزل به خارج از ایران

 

برای فریت بار و حمل هوایی کالای باارزشی چون وسایل منزل لازم است قوانینی رعایت و مراحل خاصی جهت دریافت مجوز صادرات از گمرکات کشور طی شود. انجام پروسه امور گمرکی جهت حمل هوايي اسباب و لوازم منزل در گمرکات کشور مستلزم داشتن تخصص و پیشینه انجام این کار توسط شرکت و یا فرد اظهارکننده است. مشخص است که عدم داشتن این تخصص و سابقه باعث ایجاد وقفه در عملیات گمرکی در فرودگاه مبدأ و خسارت برای صاحب کالا خواهد شد. این خسارات از جنبه‌های گوناگون قابل‌بررسی است. اگر شما خود شخصاً بخواهید مراحل فریت بار را دنبال کنید در نگاه اول شاید برای شما خوشایند باشد که هزینه کمتری می‌پردازید؛ اما با افتادن در پروسه حمل هوایی اسباب و لوازم منزل درمی‌یابید که هزینه‌ای که به شرکت سفیران می‌پردازید در مقابل کار انجام‌شده واقعاً ناچیز است. آیا قوانین گمرگی را می‌دانید؟ از بایدها و نبایدهای ارسال اسباب و لوازم منزل با هواپیما و قوانین مهاجرت در این زمینه آگاهید؟ آیا شیوه استاندارد بسته‌بندی را می‌دانید؟ در مواجهه با رخ‌دادهای گمرک و اتفاقات احتمالی که ساعت‌ها وقت شما را می‌گیرد چه واکنشی نشان می‌دهید؟ اگر مسئولان گمرک از پذیرش بار شما به دلیل نقص مدارک ، عدم رعایت قوانین، نداشتن مدارک کافی، بسته‌بندی نامناسب و غیراستاندارد سر باز زدند چه می‌کنید؟ این‌ها و ده ها دلیل دیگر هست تا حمل هوایی اسباب و لوازم منزلتان را هنگام مهاجرت به ما بسپارید.

 

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با بیش از چهل سال تجربه در صادرات و حمل‌ونقل هوایی انواع کالا از گمرک ها و فرودگاه‌های کشور در خدمت شما است. سفیران به شما اطمینان می‌دهد که انجام پروسه گمرکی در فرودگاه و حمل هوایی کالا را بدون وقفه و در اسرع وقت توسط پرسنل مجرب و ماهر به انجام خواهد رساند.

 

 صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار  و ارسال وسایل منزل به خارج از ایران

 

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری است. سفیران اجازه صدور انواع بارنامه هوایی شرکت‌های معتبر هواپیمایی فعال ایران را داراست. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار را با معتبرترین ایرلاین‌های بین‌المللی داشته باشید.توجه به این نکته ضروری است که برروی هرجعبه  یا کارتن باید لیست کالا ها ریز به ریز به زبان فارسی و زبان مورد تایید کشور مقصد درج شده باشد. همینطور  مشخص شدن اینویس یعنی ارزش کالا ها نیز ضروری است.  رعایت این نکته سبب می شود تا مأموران گمرک در مبدأ یا در مقصد از باز کردن تمام بارها چشم پوشی کنند که این در صرفه جویی در وقت شما بسیار مؤثر است، گاهی بازرسی های مضاعف در کشور مقصد هزینه های اضافی بر شما تحمیل خواهد کرد و همچنین موجب اضافه شدن مدت انبار داری و هزینه های اضافی انبارداری خواهد شد. پس رعایت این نکات مسیر سفر  و پروسه حمل لوازم منزل شما به کشور جدید را هموارتر می کند.

 

پس از انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ توسط پرسنل این شرکت، بارنامه شما در دفتر سفيران مستقر در فرودگاه توسط پرسنل مجرب ما با بهترین نرخ حمل هوایی بار صادر می‌گردد. پس از آن، بار شما جهت حمل هوایی به شرکت هواپیمایی مذکور تحویل داده خواهد شد. توجه داشته باشید که بار شما بنا بر اعلام روزانه و کتبی ایرلاین حمل‌کننده و معمولاً بین چهار تا پنج روز به مقصد موردنظر حمل خواهد شد. 

 

سخن پایانی

 

حالا دیگر با مزیت‌های فریت بار و حمل وسایل خانه به خارج از ایران آشنا شده‌اید و بی‌شک اذعان می‌کنید که بهترین روش برای ارسال وسایل خانه به کشور جدید، فریت بار است و البته سرعت و هزینه کم را نیز باید بر این مزیت ها افزود. به‌هرروی مهاجرت پروسه پیچیده‌ای است که مهاجر را به چالش می‌کشد. از یک‌سو مهاجر است و جریان مهاجرت و از سوی دیگر زندگی و اسباب و لوازم موردنیاز پس از مهاجرت. کار عاقلانه کم کردن این فشارهاست. با سپردن تمامی مراحل حمل هوایی اسباب و لوازم منزل به شرکت سفیران بارتان را به دستان امنی سپرده‌اید و می‌توانید با خیال آسوده به امور مهاجرت خود و خانواده بپردازید و در مقصد بارتان را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید. گفتنی است این شرکت امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای تکمیل رسالت خود، اطلاعات یک هزار فرودگاه دنیا را ریزبه‌ریز به همراه مقررات فرودگاهی کشورها در صفحات مختلف وب سایتش قرار داده است. کافی است کمی پیش از سفر و ارسال بار خود، به سایت ما سری بزنید، به صفحه شهر مورد نظرتان منتقل شوید و صفحه فرودگاه آن شهر را بازکنید. آنگاه مشخصات فرودگاه به‌طور کامل در مقابل دیدگانتان قرار خواهد گرفت. از اسم فرودگاه و شماره تلفن‌ها و وب سایتش گرفته تا انبارهایی که پس از ورود بارتان، آنجا نگهداری می‌شود. همین‌طور در این صفحات ویدئوهایی را می‌بینید که از قوانین سفر برایتان می‌گویند. افزون بر این شما به نقشه فرودگاه و شرایط آب و هوایی آن در یک هفته آینده و مشخصات گمرک واقع در فرودگاه و همچنین شرکت‌های اجاره دهنده وانت و کامیونت برای جابه‌جایی بارتان دسترسی خواهید داشت. از این صفحه شما می‌توانید به صفحه جدیدی بروید که حاوی اطلاعاتی در زمینه گمرک فرودگاه موردنظر است. مشخصات کامل گمرک، قوانین گمرکی به همراه پادکست‌هایی در مورد قوانین گمرکی کشور مورد نظر از محتویات ارزشمند این صفحه است.

شما می‌توانید لیست شرکت‌هایی را ببینید که قادرند بار شما را به‌صورت نیابتی از طرف شما و با دریافت هزینه از گمرک ترخیص کنند و در آخر تمامی فرم‌های گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین مقصد مورد نظرتان، در سایت ما جهت روئیت، بررسی و دانلود، در این وب‌سایت جهت استفاده شما قرار گرفته است. همه این اطلاعات برای آگاهی شما در این صفحات قرار داده شده است تا شما بتوانید با آگاهی، علم و قدرت، مسائل مربوط به تحویل و ترخیص بار خودتان را در فرودگاه مقصد به‌درستی انجام دهید. به امید روزی که همه ما مسافران و مهاجرانی آگاه به قوانین و مقررات باشیم.

 

شركت سفيران مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام ، در تمامی مراحل سفر، با این خدمات شما را همراهی می‌کند. ما ضامن آسایش شما و حافظ بارتان خواهیم بود.

 

  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده
  • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی

 

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی اثاثیه منزل و وسایل خانه به خارج از کشور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال هوایی اسباب خانه به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار