خدمات هوایی ارسال بار به افریقای جنوبی

ارسال بار به آفریقای جنوبی، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی


ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام توان تخصصی و تجربی خود را در زمینه ارسال بار به آفریقای جنوبی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی به کار می‌گیریم. هدف ما جلب رضایت صددرصدی شماست. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور آفریقای جنوبی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به آفریقای جنوبی


چرا همیشه ارسال بار اضافی یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران بوده و هست؟ دغدغه تجار هم در ارسال کالاهای تجاری شکل دیگری دارد. پرسش مشترک همه این‌ها درباره هزینه ارسال بار و کارگو به کشور آفریقای جنوبی است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی بپردازیم، لازم است از روند کاری شرکت سفیران آگاه شوید:

مراحل فریت بار به آفریقای جنوبی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به آفریقای جنوبی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به آفریقای جنوبی


نکته‌ای که خیال شما را در ارسال بار به آفریقای جنوبی راحت خواهد کرد، بسته‌بندی مناسب کالاست... تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن در محل موردنظر مشتری حاضر می‌شود. شما می‌توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها ببینید. از ویژگی این کارتن‌ها این است که از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. بارها با دقت در کامیونت جای خواهند گرفت. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون فرستاده شوند می توانند تا زمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای آفریقای جنوبی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به آفریقای جنوبی


وقت آن است که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به قسمت کارگو فرودگاه انتقال داده شود و روند قانونی ارسال بار به آفریقای جنوبی آغاز گردد. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آفریقای جنوبی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به آفریقای جنوبی است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به آفریقای جنوبی


پرداخت هزینه‌ها پس از صدور بارنامه صورت می‌گیرد. صدور بارنامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد آفریقای جنوبی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به آفریقای جنوبی چگونه محاسبه می‌شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای آفریقای جنوبی چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌به‌شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به آفریقای جنوبی – ارسال بار به آفریقای جنوبی


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران آفریقای جنوبی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور آفریقای جنوبی است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به آفریقای جنوبی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به آفریقای جنوبی به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت نخست بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به آفریقای جنوبی نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به آفریقای جنوبی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • پس قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:
 • برای واردات لوازم خود باید بعد از 10 روز حضور در افریقای جنوبی اقدام نمایید.
 • همچنین برای اینکه بتوانید لوازم خود را وارد کنید حتماً باید ویزای کار یا اقامت داشته باشید و درصورتی‌که ویزای توریستی دارید و ویزای اقامت یا کار شما در دست بررسی و صدور است، امکان واردات لوازم خود را ندارید و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت آفریقای جنوبی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور آفریقای جنوبی را بشنوید.
هنگام ارسال بار از ایران به کشور آفریقای جنوبی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر یاری می‌رساند که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی بگذراند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد ارسال می‌کند. هنگامی‌که بار شما مثلاً به آفریقای جنوبی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس‌ازاین مدت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم هزینه‌ای را باید بپردازد که متعلق به شرکت هواپیمایی است. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


وقتی بار هوایی شما به مقصد رسید و شما نیز به‌عنوان تحویل‌گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کردید، با موضوع تازه‌ای برخورد می‌کنید. حمل بار به مقصد نهایی. چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد موردنظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای آفریقای جنوبی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به آفریقای جنوبی


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به آفریقای جنوبی به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به پنج تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

فریت بار به آفریقای جنوبی در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ارسال بار به آفریقای جنوبی، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی


ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام توان تخصصی و تجربی خود را در زمینه ارسال بار به آفریقای جنوبی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی به کار می‌گیریم. هدف ما جلب رضایت صددرصدی شماست. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور آفریقای جنوبی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به آفریقای جنوبی


چرا همیشه ارسال بار اضافی یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران بوده و هست؟ دغدغه تجار هم در ارسال کالاهای تجاری شکل دیگری دارد. پرسش مشترک همه این‌ها درباره هزینه ارسال بار و کارگو به کشور آفریقای جنوبی است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی بپردازیم، لازم است از روند کاری شرکت سفیران آگاه شوید:

مراحل فریت بار به آفریقای جنوبی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به آفریقای جنوبی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به آفریقای جنوبی


نکته‌ای که خیال شما را در ارسال بار به آفریقای جنوبی راحت خواهد کرد، بسته‌بندی مناسب کالاست... تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن در محل موردنظر مشتری حاضر می‌شود. شما می‌توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها ببینید. از ویژگی این کارتن‌ها این است که از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. بارها با دقت در کامیونت جای خواهند گرفت. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون فرستاده شوند می توانند تا زمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای آفریقای جنوبی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به آفریقای جنوبی


وقت آن است که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به قسمت کارگو فرودگاه انتقال داده شود و روند قانونی ارسال بار به آفریقای جنوبی آغاز گردد. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آفریقای جنوبی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به آفریقای جنوبی است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به آفریقای جنوبی


پرداخت هزینه‌ها پس از صدور بارنامه صورت می‌گیرد. صدور بارنامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد آفریقای جنوبی ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به آفریقای جنوبی چگونه محاسبه می‌شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
 • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای آفریقای جنوبی چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌به‌شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به آفریقای جنوبی – ارسال بار به آفریقای جنوبی


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران آفریقای جنوبی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور آفریقای جنوبی است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به آفریقای جنوبی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به آفریقای جنوبی به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت نخست بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به آفریقای جنوبی نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به آفریقای جنوبی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • پس قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:
 • برای واردات لوازم خود باید بعد از 10 روز حضور در افریقای جنوبی اقدام نمایید.
 • همچنین برای اینکه بتوانید لوازم خود را وارد کنید حتماً باید ویزای کار یا اقامت داشته باشید و درصورتی‌که ویزای توریستی دارید و ویزای اقامت یا کار شما در دست بررسی و صدور است، امکان واردات لوازم خود را ندارید و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت آفریقای جنوبی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور آفریقای جنوبی را بشنوید.
هنگام ارسال بار از ایران به کشور آفریقای جنوبی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر یاری می‌رساند که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی بگذراند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد ارسال می‌کند. هنگامی‌که بار شما مثلاً به آفریقای جنوبی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس‌ازاین مدت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم هزینه‌ای را باید بپردازد که متعلق به شرکت هواپیمایی است. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


وقتی بار هوایی شما به مقصد رسید و شما نیز به‌عنوان تحویل‌گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کردید، با موضوع تازه‌ای برخورد می‌کنید. حمل بار به مقصد نهایی. چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد موردنظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای آفریقای جنوبی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به آفریقای جنوبی


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به آفریقای جنوبی به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به پنج تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

فریت بار به آفریقای جنوبی در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره افریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشوری با سه پایتخت. یکی از کشورهای مهم قاره آفریقا که در سواحل دو اقیانوس هند و اطلس قرار گرفته و با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمبابوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو هم‌مرز است. پرتوریا، کیپ تاون و بلوم فونتین، نام سه پایتخت این کشور است که در هر کدام از آنها، یکی از سه قوه ی اصلی کشور واقع‌شده است. قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ‌تاون و قوه قضاییه در بلوم فونتین. بهترین و بزرگ‌ترین شهر آن ژوهانسبورگ به عنوان پایتخت این کشور شناخته‌شده است. این کشور دارای چندین زبان محلی است، ولی از انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی خود در ادارات استفاده می‌کند. اگر قصد مسافرت یا تجارت در آفریقای جنوبی را دارید ، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، این سفر را با تجربه و دانش مان برایتان لذت‌بخش‌تر خواهیم کرد.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به افریقای جنوبی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به افریقای جنوبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور افریقای جنوبی