خدمات هوایی ارسال بار به افریقای جنوبی

مسافران و مهاجران همواره در پی یافتن بهترین شرایط برای ارسال بارند. شاید شما هم در این مسیر  با شرکت فریت بار سفیران آشنا شده‌اید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به آفریقای جنوبی" و همچنین "فریت بار به آفریقای جنوبی" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور آفریقای جنوبی تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به آفریقای جنوبی" و فریت بار به آفریقای جنوبی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

آفریقای جنوبی  (  South Africa  ) کشوری با سه پایتخت. یکی از کشورهای مهم قاره آفریقا که در سواحل دو اقیانوس هند و اطلس قرار گرفته و با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمبابوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو هم‌مرز است. پرتوریا، کیپ تاون و بلوم فونتین، نام سه پایتخت این کشور است که در هر کدام از آنها، یکی از سه قوه ی اصلی کشور واقع‌شده است. قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ‌تاون و قوه قضاییه در بلوم فونتین. بهترین و بزرگ‌ترین شهر آن ژوهانسبورگ به عنوان پایتخت این کشور شناخته‌شده است. این کشور دارای چندین زبان محلی است، ولی از انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی خود در ادارات استفاده می‌کند. اگر قصد مسافرت یا تجارت در آفریقای جنوبی را دارید ، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو ، این سفر را با تجربه و دانش مان برایتان لذت‌بخش‌تر خواهیم کرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به آفریقای جنوبی، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی ارسال می‌کند.

 

 حمل اضافه بار مسافری به آفریقای جنوبی

 

ناگفته پیداست که  ارسال بار هوایی به آفریقای جنوبی راه و رسمی دارد. چه بسیار مسافرانی که با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار آفریقای جنوبی آشنا باشند. در حالی که آنها می توانند به راحتی راه بهتری را بیابند.  بدیهی است هزینه اضافه بار هواپیما، مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به آفریقای جنوبی منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به آفریقای جنوبی، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز آفریقای جنوبی را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به آفریقای جنوبی ارسال کنید.

 

هزینه ارسال بار به آفریقای جنوبی

 

ارسال بار از ایران به آفریقای جنوبی زیرو بم هایی دارد که بهتر است همه آنها را بدانید. شما از   فریت بار به آفریقای جنوبی  چه می‌دانید؟  فریت بار مسافری به آفریقای جنوبی و ارسال لوازم منزل به آفریقای جنوبی  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای دیگر در زمینه صادرات به آفریقای جنوبی، مسائلی پیش رو دارند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به آفریقای جنوبی هستند.  قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور آفریقای جنوبی، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به آفریقای جنوبی را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به آفریقای جنوبی برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

پیش از پرداختن به مبحث هزینه حمل بار به آفریقای جنوبی یا قیمت اضافه بار ، باید با روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به آفریقای جنوبی‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آشنا شوید و نحوه ارسال بار از ایران به آفریقای جنوبی را بدانید:

 

مراحل فریت بار به آفریقای جنوبی در مجموعه سفیران کارگو

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. چنانچه آشنایی شما  با سفیران اندک است  بهتر است بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت خواهد بود. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار هوایی به آفریقای جنوبی، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به آفریقای جنوبی

 

اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما یکی از خدمات شرکت سفیران است که به شما کمک می‌کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه حمل بار به آفریقای جنوبی و  قوانین گمرک آفریقای جنوبی آشنا شوید. تقسیم بندی وسایل برای بردن یا نبردن،  موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن قیمت ارسال بار به آفریقای جنوبی، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به آفریقای جنوبی را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی آگاه خواهند کرد. 

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به آفریقای جنوبی 

 

در این بخش از حمل بار به آفریقای جنوبی، تخصص و تجربه کافی به کمک کارشناسان سفیران می‌آید تا  برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم به منظور یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت خواهد کرد.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به آفریقای جنوبی

 

همانطور که گفتیم بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به آفریقای جنوبی یا ارسال خرده بار به آفریقای جنوبی این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای آفریقای جنوبی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به آفریقای جنوبی

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به آفریقای جنوبی شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آفریقای جنوبی، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به آفریقای جنوبی است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به آفریقای جنوبی با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به آفریقای جنوبی، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور آفریقای جنوبی ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به آفریقای جنوبی و سپس به سلامت رسیدن بار به آفریقای جنوبی در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به آفریقای جنوبی است.

 

 انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به آفریقای جنوبی 

 

بعد از صدور  بارنامه،  حالا زمان پرداخت هزینه ها‌ست . فرستنده بار باید هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد آفریقای جنوبی فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به آفریقای جنوبی باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت حمل بار به آفریقای جنوبی چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به آفریقای جنوبی چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به آفریقای جنوبی بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به آفریقای جنوبی  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به آفریقای جنوبی بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به آفریقای جنوبی به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به آفریقای جنوبی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به آفریقای جنوبی یا هزینه ارسال کارگو به آفریقای جنوبی دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به آفریقای جنوبی تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به آفریقای جنوبی در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به آفریقای جنوبی هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به آفریقای جنوبی کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به آفریقای جنوبی آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به آفریقای جنوبی ؛ مقایسه پست با فریت بار به آفریقای جنوبی

 

با گسترش صنعت حمل بار و راه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود.  باید گفت هزینه پست به آفریقای جنوبی از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به آفریقای جنوبی آشنا می‌شوید.

 واقعیت این است که محدودیت ها ی موجود در پست ایران و آفریقای جنوبی را نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست است، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به آفریقای جنوبی به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به آفریقای جنوبی، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و آفریقای جنوبی وجود دارد، در سیستم فریت بار به آفریقای جنوبی دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به آفریقای جنوبی از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به آفریقای جنوبی و چند نکته مهم

 

دغدغه مهاجران از جنس دیگری است. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل حمل اثاثیه منزل به آفریقای جنوبی دو قسمت دارد:  اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به آفریقای جنوبی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 

پس قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 

  • برای واردات لوازم خود باید بعد از 10 روز حضور در افریقای جنوبی اقدام نمایید.
  • همچنین برای اینکه بتوانید لوازم خود را وارد کنید حتماً باید ویزای کار یا اقامت داشته باشید و درصورتی‌که ویزای توریستی دارید و ویزای اقامت یا کار شما در دست بررسی و صدور است، امکان واردات لوازم خود را ندارید و ...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت آفریقای جنوبی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور آفریقای جنوبی را بشنوید.

 

از مدارک لازم هنگام ارسال بار از ایران به کشور آفریقای جنوبی، باید به پکینگ لیست و اینویس اشاره کرد که مهاجر یا مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند.گفتنی است در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به آفریقای جنوبی می‌رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت می‌شود.

البته اگر پس از فریت بار به آفریقای جنوبی در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به آفریقای جنوبی

 

 پس از تحویل گرفتن کالا از گمرک آفریقای جنوبی حال باید نحوه رساندن آن به مقصد اصلی را نیز  بررسی نمایید. دو راه پیش روی شماست: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای آفریقای جنوبی می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن کارگو به آفریقای جنوبی

 

 باید گفت حمل بار به آفریقای جنوبی به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به آفریقای جنوبی برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به آفریقای جنوبی و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به آفریقای جنوبی و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آفریقای جنوبی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به آفریقای جنوبی

نرخ ارز جهت ارسال بار از افریقای جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از افریقای جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از افریقای جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از افریقای جنوبی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی حمل شده به آفریقای جنوبی

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به آفریقای جنوبی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به افریقای جنوبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور افریقای جنوبی

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به افریقای جنوبی

پس از تحویل بسته های بار شما به ترمینال کارگو فرودگاه امام در مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به آفریقای جنوبی ، به پنج تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
هزینه حمل هوایی بار به وزن، حجم ، نوع بار و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) بستگی دارد، اما به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به آفریقای جنوبی به‌صورت کامل در ترمینال بار فرودگاه امام دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار