نکاتی کلیدی در باره ارسال بار به اردن

سال ها تجربه و دانش در شرکت فریت بار و کارگو سفیران. این شرکت سال ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به اردن" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای اردن، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اردن با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
اردن  (   Jordan  )  ، بخشی از گهواره تمدن بشریت با حکومت پادشاهی و پنج میلیون جمعیت در غرب آسیا با شهرهای امان، اربد، الرزقا که همه عرب زبانند. در این کشور خشک و بیابانی جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبا و شگفت‌انگیز رخ نموده‌اند.پترا که آن را شهر نباتی می نامند با ورودی بزرگ و صخره های رنگی به نام سیگ، تراشیده در دل کوه چشم می‌نوازد. خزانه‌داری اردن که در شمار عجایب هفت‌گانه جهان نشسته، ام قیس و جراش به سبب معماری رومی اش و عجلون، به دلیل قلعه الرباض اسلامی‌اش، تماشاخانه رومی و موزه‌هایش در شهر امان، مراکز دیدنی این کشورند. بر این‌همه باید کاخ کراک در شهر ال کرک، متعلق به زمان صلاح‌الدین را نیز افزود. بخشی از دیدنی‌ها نیز مربوط به جاذبه‌های گردشگری مذهبی است. رود اردن که یحیای تعمید دهنده، در آن عیسی مسیح را غسل‌ تعمید داد و غار اصحاب کهف در این شمارند. نمک‌های طبیعی دریای میت که هر سال یک متر پسرفت دارد نیز گردشگران بسیاری را به‌سوی خویش می‌کشاند. در سفر به اردن کوچک، وادی روم را خواهید دید. صحرایی مملو از کوه‌ها و تپه‌ها واقع در جنوب اردن با مناظر زیبا که صخره‌نوردان را شیفته خود ساخته است. در سفر به اردن حتی لحظه‌ای هم بیکار نخواهید بود. اگر قصد مسافرت یا تجارت در اردن را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، راه را بر شما هموار خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای اردن ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به اردن

 
مسافران و مهاجران اردن همواره با موضوع بسیار مهمی به نام اضافه بار درگیرند. تجار اردن هم دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به اردن و ارسال کارگو به اردن را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اردن بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل حمل بار به اردن در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی به ایرانیان عزیز خدمت می کند. در همین راستا به منظور "حمل بار به اردن" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به اردن را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اردن، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل جهت ارسال هوایی به اردن

 
در ارسال بار به اردن این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در  "ارسال هوایی بار به اردن"  به شمار می رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به اردن با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به اردن ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به اردن است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اردن فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات گمرکی در پروسه فریت بار به اردن

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت "فریت بار به اردن"  باید به بخش کارگو فرودگاه فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به اردن شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اردن، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به اردن در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اردن است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به اردن

 
با صدور بارنامه در فریت بار به اردن مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اردن ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های "حمل هوایی بار به اردن"  چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به اردن بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به اردن به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
آنچه گفته شد، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به اردن آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای اردن چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به اردن اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در حمل بار به اردن

 
مسافران یا مهاجران اردن پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور اردن فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به اردن) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
پروسه فریت بار به اردن به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به اردن شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به اردن باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به اردن اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به اردن جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
  • تمامی اقلام باید دست دوم باشند و آثار استفاده از آن‌ها مشخص باشد. باید حداقل به مدت 6 ماه قبل از ارسال این کالاها را استفاده کرده باشید.
  • برای اینکه از این معافیت استفاده کنید، مرسوله شما باید شامل تمامی لوازم خانگی مورد نیاز یک خانه باشد. مرسولاتی که فقط شامل بخشی از لوازم شوند مشمول پرداخت عوارض خواهند شد و ...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اردن مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور اردن را بشنوید.
 
تشریفات گمرکی اردن هم در فریت بار به اردن داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور اردن، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به اردن وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه اردن (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاها که به مقصد اردن رسید چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که البته هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای اردن می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بار صادراتی و کارگو تجاری به اردن

 
باید گفت بار اردن به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به اردن ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای اردن ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار بوسیله هواپیما به اردن

نرخ ارز جهت ارسال بار از اردن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اردن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اردن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اردن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال بار فرودگاه امام به شهرهای امان و عقبه در اردن

کالاهای ارسالی از ایران به اردن

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اردن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور اردن

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به اردن

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آب، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آب بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار