هر آنچه باید در باره فریت بار به اروگوئه بدانیم

ما برای شما مسافران اروگوئه ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به اروگوئه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای اروگوئه، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اروگوئه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشور اروگوئه (  Uruguay  )  با مساحت نزدیک به صدو هشتاد کیلومتر مربع یکی از بهترین کشورهای آمریکای جنوبی است . جمعیت این کشور را بیش از یک میلیون  نفر برآورد کرده اند که  بیشتر آ نهادر مونتو ویدئو زندگی می‌کنند . برزیل در شمال  و رود اروگوئه از غرب با این کشور همسایه اند. البته  در جنوب و جنوب شرقی  نیز آرژانتین و  اقیانوس اطلس قرار دارند. بخشی از سرزمین های آرژانتین در محدوده کشور اروگوئه قرار گرفته است.  هویت ملی  اوروگوئه کشاورزی است و نقش بسیار مهمی در تاریخ کشور اروگوئه دارد . امروزه کشاورزی رشد بیشتری در این  کشور داشته است و یکی از راه‌های اصلی ورود ارز به خاک این کشور به شمار می رود. وضعیت سیاسی اش جمهوری پارلمانی است و رئیس جمهور در این کشور نقش اول را هم در دولت و هم در کشور ایفا می کند. پونتا دل استه از دیدنی های جذاب کشور اروگوئه است. این منطقه در جنوب شرقی کشور اروگوئه قرار گرفته و دارای سواحل بی‌نظیر و جشنواره های بزرگی است این منطقه با مجسمه های انگشتی خود ارزش بسیار دارد. از دیگر دیدنی های کشور اروگوئه، چشمه های آب گرم است و البته که این چشمه ها خاصیت درمانی نیز دارند. اگر قصد مسافرت، یا تجارت دراروگوئه را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اروگوئه ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به اروگوئه

 
مسافران و مهاجران اروگوئه، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار اروگوئه نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به اروگوئه و ارسال کارگو به اروگوئه را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اروگوئه بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به اروگوئه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به اروگوئه و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به اروگوئه با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار‌داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به اروگوئه را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اروگوئه، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به اروگوئه

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به اروگوئه است. این یک اصل مهم در ارسال بار به اروگوئه به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به اروگوئه با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به اروگوئه ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به اروگوئه است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای اروگوئه در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند اروگوئه ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اروگوئه فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اروگوئه

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به اروگوئه جهت فریت بار به اروگوئه باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به اروگوئه شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اروگوئه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور اروگوئه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به اروگوئه در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به اروگوئه است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به اروگوئه

 
با صدور بارنامه در فریت بار به اروگوئه مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اروگوئه ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به اروگوئه و فریت بار به اروگوئه چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به اروگوئه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به اروگوئه به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره اروگوئه، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به اروگوئه آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای اروگوئه چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به اروگوئه هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به اروگوئه اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به اروگوئه

 
مسافران یا مهاجران اروگوئه پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور اروگوئه فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به اروگوئه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به اروگوئه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • اگر موفق به اخذ ویزای اقامت دائم در اروگوئه شده باشید، ورود این لوازم برای شما معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
  • اگر هنوز اقامت قانونی این کشور را دریافت نکرده باشید، اما فرآیند درخواست اقامت دائم در این کشور را آغاز کرده باشید، باید مبلغی به‌عنوان بیعانه (با توجه به ارزش مرسوله) نزد بانک بگذارید، پس از دریافت ویزای اقامت دائم این مبلغ به شما بازگردانده می‌شود.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی اروگوئه می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک اروگوئه نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به اروگوئه به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به اروگوئه شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به اروگوئه باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به اروگوئه اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به اروگوئه داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور اروگوئه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور اروگوئه می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به اروگوئه وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه اروگوئه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد اروگوئه رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در اروگوئه منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در اروگوئه یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در اروگوئه، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای اروگوئه می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به اروگوئه

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به اروگوئه فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اروگوئه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به اروگوئه

نرخ ارز جهت ارسال بار از اروگوئه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اروگوئه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اروگوئه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اروگوئه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به شهر مونته ویدئو در اروگوئه

محمولات هوایی ارسال شده به اروگوئه

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اروگوئه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اروگوئه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور اروگوئه

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به اروگوئه

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار