هر آنچه باید در باره ارسال بار به آرژانتین بدانیم

ما برای شما مسافران آرژانتین ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به آرژانتین و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای آرژانتین، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور آرژانتین با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
آرژانتین  (   Argentina  )  را باید کشور گوشتخواران نام نهاد. زیرا بالاترین آمار مصرف گوشت قرمز را دارد. هشتمین کشور از لحاظ وسعت در جهان است. اولین کشور ملی مستقل در نیمکره جنوبی و سومین اقتصاد برتر امریکای لاتین را دار است. پایتختش بوئنوس آیرس، بزرگ‌ترین شهر و بندرگاه این کشور است. زبان رسمی این کشور اسپانیایی و واحد پولی آنها پزو است. بزرگ ‌ترین جامعه یهودیان آمریکای لاتین در این کشور زندگی می‌کنند. آرژانتین از منابع طبیعی غنی، جمعیت باسواد بالا، بخش کشاورزی با صادرات خوب و پایه‌ صنعتی متنوع بهره میبرد. سیستم بزرگراه این کشور بسیار خوب و توسعه‌یافته است و جاده‌هایی دارد که به تمام گوشه و کنار کشور متصل می شود. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در آرژانتین را دارید با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، خدمات حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو ، تماس بگیرید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آرژانتین ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به آرژانتین

 
مسافران و مهاجران آرژانتین، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار آرژانتین نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به آرژانتین و ارسال کارگو به آرژانتین را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به آرژانتین بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به آرژانتین در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به آرژانتین و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به آرژانتین با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به آرژانتین را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به آرژانتین، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به آرژانتین

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به آرژانتین است. این یک اصل مهم در ارسال بار به آرژانتین به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به آرژانتین با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به آرژانتین ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به آرژانتین است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای آرژانتین در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند آرژانتین ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای آرژانتین فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به آرژانتین

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به آرژانتین جهت فریت بار به آرژانتین باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به آرژانتین شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آرژانتین، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور آرژانتین که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به آرژانتین در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به آرژانتین است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به آرژانتین

 
با صدور بارنامه در فریت بار به آرژانتین مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد آرژانتین ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به آرژانتین و فریت بار به آرژانتین چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به آرژانتین بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به آرژانتین به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره آرژانتین، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به آرژانتین آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای آرژانتین چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به آرژانتین هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به آرژانتین اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به آرژانتین

 
مسافران یا مهاجران آرژانتین پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور آرژانتین فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به آرژانتین) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. برای ارسال کالاها باید به این نکات توجه کنید:
 
  • اگر مالک اقلام در دوازده ماه گذشته بیش از شصت روز پیاپی در آرژانتین حضور نداشته باشد می‌تواند مرسوله خود را معاف از عوارض گمرکی به کشور آرژانتین وارد نماید.
  • اگر فرد وارد کننده اقلام بیش از دو سال در کشوری خارج از آرژانتین زندگی کرده باشد می‌تواند اقلام خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به آرژانتین وارد نماید در چنین شرایطی میزان حضور شما در این کشور در ۱۲ ماه گذشته محاسبه نمی‌گردد.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی آرژانتین می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک آرژانتین نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به آرژانتین به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به آرژانتین شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به آرژانتین باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به آرژانتین اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به آرژانتین داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور آرژانتین، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور آرژانتین می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به آرژانتین وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه آرژانتین (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هند‌لینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد آرژانتین رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در آرژانتین منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در آرژانتین یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در آرژانتین، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای آرژانتین می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به آرژانتین

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به آرژانتین فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آرژانتین ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به آرژانتین

نرخ ارز جهت ارسال بار از ارژانتین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ارژانتین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ارژانتین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ارژانتین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به بوینس آیرس

محمولات هوایی ارسال شده به آرژانتین

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ارژانتین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ارژانتین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ارژانتین

سئوالات متداول در مورد فریت بار به آرژانتین

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از چهار تا هفت روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار