صفر تا صد ارسال هوایی بار به استرالیا

آیا از نحوه "فریت بار به استرالیا"  اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای فریت بار به استرالیا بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به استرالیا" و همچنین فریت بار به استرالیا در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور استرالیا   تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به استرالیا" و فرستادن بار به استرالیا بوسیله هواپیما با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

قاره اقیانوسیه، ششمین کشور پهناور دنیا را در خود جای داده است. کشوری در احاطه آب‌ها. اقیانوس آرام از شرق، اقیانوس منجمد جنوبی از جنوب، اقیانوس هند از غرب و تا چشم کار می‌کند آب و خلیج و آب. بی‌هیچ مرز خشکی با هیچ کشوری، استرالیا ( Australia ) . نقشه استرالیا را که بچرخانی، شهرهای سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرت، آدلاید و تانزویل از پیش دیدگانت عبور می‌کنند و البته شهر بزرگ کانبرا، پایتخت استرالیای پهناور. استرالیا را زمین شناسان، کهن‌ترین خشکی جهان دانسته‌اند. در این کشور، مسیحیان در اکثریت با بودائیان و مسلمانان در اقلیت، در آرامش روزگار می‌گذرانند. حتی اگر استرالیای را بدانی، شاید گاهی برقراری ارتباط دشوار باشد؛ زیرا اگرچه مردم به زبان استرالیای سخن می‌گویند، اما فهم گویش استرالیایی زبان استرالیای گاهی دشوار است. کشاورزان استرالیا پایه‌های اقتصاد این کشور را شکل داده‌اند و با رویاندن نیشکر، پنبه، غلات و البته دامپروری چرخ تولید را می‌چرخانند و در پویایی اقتصاد کشور نقشی پررنگ دارند. هرسال بسیاری از دانشجویان از جای‌جای جهان به استرالیا می‌روند تا از امکانات بالای آموزشی در بهترین دانشگاه‌های دنیا بهره‌مند شوند؛ مانند بسیاری از کشورهای هم‌رده، شیوه حکومت‌داری پادشاهی مشروطه است. البته بالاترین مقام سلطنتی این کشور را ملکه الیزابت دوم می‌دانند. خدمت سربازی در این کشور، حکایت جالبی دارد. جوانان استرالیا مجبور نیستند به خدمت سربازی بروند و اگر چنین تصمیمی گرفتند، دولت استرالیا مانند یک کارمند به آنان حقوق پرداخت می‌کند. با این توصیفات، استرالیا کشوری دوست‌داشتنی است که بی‌شک مقصد سفر هر گردشگری خواهد بود. حتی برای اقامت در این کشور زیبا نیز هرساله بسیاری از هم‌وطنانمان راهی استرالیا می‌شوند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به کشور استرالیا همراهتان خواهیم بود. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به استرالیا، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت حمل هوایی با معتبر ترین ایرلاین های فعال در ترمیال بار فرودگاه امام خمینی و در سلامت کامل به تمامی شهرهای استرالیا ارسال می‌کند.


 
هزینه فرستادن بار به استرالیا

 

ارسال بار از ایران به استرالیا مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. امکان ارسال بار به استرالیا از تمامی شهرهای ایران وود دارد ولی  سازوکار فرستادن بار از شهرستان ها کمی متفاوت است. مثلا ارسال بار از مشهد به استرالیا هم ممکن است ، اما باید شرایط مساعد این گونه ارسال ها را از پیش فراهم کرد. پرسنل مجرب سفیران بار شما را در تمام شهر های ایران از منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی به استرالیا ارسال میکنند.  فریت بار مسافری به استرالیا و ارسال لوازم منزل به استرالیا  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به استرالیا، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به استرالیا را بدانند.  ارسال بارهوایی به استرالیا امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به استرالیا هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور استرالیا، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به استرالیا را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به استرالیا آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به استرالیا برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 


 
حمل هوایی اضافه بار مسافری به استرالیا

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما ، مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به استرالیا منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به استرالیا، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز استرالیا را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به استرالیا ارسال کنید. 

 

بیشتر بدانید: در هنگام ارسال بار به استرالیا، ارسال وسایل چوبی اکیدا ممنوع

 
 
پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به استرالیا بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به استرالیا‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به استرالیا آشنا شوید:


 
مراحل فریت بار به استرالیا در مجموعه سفیران کارگو

 

 
احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به استرالیا‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .


 
بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به استرالیا


 
یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به استرالیا آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به استرالیا ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار پراهمیتی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره بردن فرش به استرالیا تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به استرالیا، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به استرالیا اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به استرالیا آگاه خواهند کرد.  
    
     


بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به استرالیا 

 

در این بخش از حمل بار به استرالیا، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.


 
انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به استرالیا

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به استرالیا یا ارسال خرده بار به استرالیا  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای استرالیا ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به استرالیا

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به استرالیا شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به استرالیا، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به استرالیا است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به استرالیا با شرکت‌های معتبر هواپیمایی


 
مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به استرالیا، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور استرالیا ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به استرالیا و سپس به سلامت رسیدن بار به استرالیا در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به استرالیا است.


 
انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به استرالیا 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به استرالیا را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی و مطابق با سایر هزینه های جانبی درخواستی خود بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد استرالیا فرستاده شود.
پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به استرالیا، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به استرالیا قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به استرالیا چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به استرالیا بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به استرالیا  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به استرالیا بفرستند. 
اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:


 
هزینه فریت بار به استرالیا چگونه محاسبه خواهد شد؟ 


 
 قیمت ارسال بار به استرالیا به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به استرالیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

•    تا چهل و پنج کیلو گرم
•    از یکصد تا سیصد کیلوگرم
•    از سیصد تا پانصد کیلوگرم
•    از پانصد تا یکهزار کیلو گ
•    از یکهزار کیلوگرم به بالا
 
 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به استرالیا یا هزینه ارسال کارگو به استرالیا دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به استرالیا تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.


 
هزینه ارسال بار به استرالیا در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به استرالیا هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به استرالیا ؛ مقایسه پست با فریت بار به استرالیا

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از قیمت پست به استرالیا باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به استرالیا از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد. باید گفت  برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و استرالیا را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به استرالیا به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به استرالیا به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به استرالیا وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به استرالیا، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و استرالیا وجود دارد، در سیستم فریت بار به استرالیا دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به استرالیا از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.


 
حمل اثاثیه خانه و لوازم منزل به استرالیا و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. بطور کل مراحل فریت بار به استرالیا و ارسال بار به استرالیا دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

 

بیشتر بدانید: مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟


هنگام فریت بار به استرالیا قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
 
فرآیند ترخیص گمرکی بار شما به مدت 10 روز کاری از تاریخ رسیدن مرسوله شما به این کشور به طول می انجامد و...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت استرالیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور استرالیا را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور استرالیا، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به استرالیا می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: گمرک استرالیا ، به سخت گیر ترین گمرک دنیا خوش آمدید.


البته اگر پس از فریت بار به استرالیا در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به استرالیا

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک استرالیا، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای استرالیا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن بار های صادراتی و کارگو تجاری به استرالیا

 

 باید گفت حمل بار به استرالیا به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به استرالیا برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به استرالیا و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال اگر تجار ایرانی به صادرات مبل به استرالیا  تمایل داشته باشند پای سیستم کارگو به میان می‌آید. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای استرالیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات درباره فریت بار به استرالیا

نرخ ارز جهت ارسال بار از استرالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از استرالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از استرالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از استرالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی فریت شده به استرالیا

ارسال انواع مختلف بار هوایی به شهرهای اصلی استرالیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به استرالیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور استرالیا

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به استرالیا

پس از تحویل بار با بسته بند اصولی به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار، بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار