خدمات هوایی ارسال بار به استرالیا

فریت بار، ارسال بار به استرالیا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای استرالیا


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به استرالیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای استرالیا در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور استرالیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به استرالیا مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به استرالیا است.

هزینه های ارسال بار به استرالیا


بخش مهم سفر به حمل بار (ارسال بار به استرالیا یا فریت بار به استرالیا) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به استرالیا را مدت ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به استرالیا داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند ازهزینه های ارسال بار به استرالیا و ارسال کارگو به استرالیا باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به استرالیا بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به استرالیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به استرالیا و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد، به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به استرالیا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به استرالیا


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به استرالیا ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به استرالیا آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به استرالیا


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به استرالیا نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای استرالیا فرستاده شوند. باید گفت هرینه انبار داری پیش از فریت بار به استرالیا نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه های آن محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به استرالیا


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به استرالیا، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به استرالیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به استرالیا است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به استرالیا


صادر شدن بارنامه، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. لازم است هزینه های ارسال بار به استرالیا را بر اساس وزن بارثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازید. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد استرالیا ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به استرالیا چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه بایدگفت هزینه ها ی فریت بار به استرالیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به استرالیا بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به استرالیا براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های استرالیا چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه ها دخیل اند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به استرالیا – ارسال بار به استرالیا


بخش مهم فریت بار به استرالیا، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به استرالیا بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به استرالیا) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به استرالیا یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به استرالیا - ارسال بار به استرالیا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به استرالیا اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به استرالیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به استرالیا قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

فرآیند ترخیص گمرکی بار شما به مدت 10 روز کاری از تاریخ رسیدن مرسوله شما به این کشور به طول می انجامد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت استرالیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور استرالیا را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور استرالیا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به استرالیا می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به استرالیا سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در استرالیا برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای استرالیا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به استرالیا


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای استرالیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به استرالیا به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به استرالیا می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به استرالیا در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

فریت بار، ارسال بار به استرالیا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای استرالیا


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به استرالیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای استرالیا در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور استرالیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به استرالیا مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به استرالیا است.

هزینه های ارسال بار به استرالیا


بخش مهم سفر به حمل بار (ارسال بار به استرالیا یا فریت بار به استرالیا) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به استرالیا را مدت ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به استرالیا داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند ازهزینه های ارسال بار به استرالیا و ارسال کارگو به استرالیا باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به استرالیا بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به استرالیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به استرالیا و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد، به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به استرالیا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به استرالیا


از همین ابتدا کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به استرالیا ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به استرالیا آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به استرالیا


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به استرالیا نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای استرالیا فرستاده شوند. باید گفت هرینه انبار داری پیش از فریت بار به استرالیا نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه های آن محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به استرالیا


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به استرالیا، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به استرالیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به استرالیا است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به استرالیا


صادر شدن بارنامه، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. لازم است هزینه های ارسال بار به استرالیا را بر اساس وزن بارثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازید. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد استرالیا ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به استرالیا چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه بایدگفت هزینه ها ی فریت بار به استرالیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به استرالیا بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به استرالیا براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های استرالیا چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه ها دخیل اند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به استرالیا – ارسال بار به استرالیا


بخش مهم فریت بار به استرالیا، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به استرالیا بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به استرالیا) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به استرالیا یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به استرالیا - ارسال بار به استرالیا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به استرالیا اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به استرالیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به استرالیا قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

فرآیند ترخیص گمرکی بار شما به مدت 10 روز کاری از تاریخ رسیدن مرسوله شما به این کشور به طول می انجامد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت استرالیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور استرالیا را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور استرالیا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به استرالیا می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به استرالیا سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در استرالیا برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای استرالیا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به استرالیا


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای استرالیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به استرالیا به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به استرالیا می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به استرالیا در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره استرالیا

قاره اقیانوسیه، ششمین کشور پهناور دنیا را در خود جای داده است. کشوری در احاطه آب‌ها. اقیانوس آرام از شرق، اقیانوس منجمد جنوبی از جنوب، اقیانوس هند از غرب و تا چشم کار می‌کند آب و خلیج و آب. بی‌هیچ مرز خشکی با هیچ کشوری، استرالیا. نقشه استرالیا را که بچرخانی، شهرهای سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرت، آدلاید و تانزویل از پیش دیدگانت عبور می‌کنند و البته شهر بزرگ کانبرا، پایتخت استرالیای پهناور. استرالیا را زمین شناسان، کهن‌ترین خشکی جهان دانسته‌اند. در این کشور، مسیحیان در اکثریت با بودائیان و مسلمانان در اقلیت، در آرامش روزگار می‌گذرانند. حتی اگر انگلیسی را بدانی، شاید گاهی برقراری ارتباط دشوار باشد؛ زیرا اگرچه مردم به زبان انگلیسی سخن می‌گویند، اما فهم گویش استرالیایی زبان انگلیسی گاهی دشوار است. کشاورزان استرالیا پایه‌های اقتصاد این کشور را شکل داده‌اند و با رویاندن نیشکر، پنبه، غلات و البته دامپروری چرخ تولید را می‌چرخانند و در پویایی اقتصاد کشور نقشی پررنگ دارند. هرسال بسیاری از دانشجویان از جای‌جای جهان به استرالیا می‌روند تا از امکانات بالای آموزشی در بهترین دانشگاه‌های دنیا بهره‌مند شوند؛ مانند بسیاری از کشورهای هم‌رده، شیوه حکومت‌داری پادشاهی مشروطه است. البته بالاترین مقام سلطنتی این کشور را ملکه الیزابت دوم می‌دانند. خدمت سربازی در این کشور، حکایت جالبی دارد. جوانان استرالیا مجبور نیستند به خدمت سربازی بروند و اگر چنین تصمیمی گرفتند، دولت استرالیا مانند یک کارمند به آنان حقوق پرداخت می‌کند. با این توصیفات، استرالیا کشوری دوست‌داشتنی است که بی‌شک مقصد سفر هر گردشگری خواهد بود. حتی برای اقامت در این کشور زیبا نیز هرساله بسیاری از هم‌وطنانمان راهی استرالیا می‌شوند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به کشور استرالیا همراهتان خواهیم بود.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به استرالیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به استرالیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور استرالیا