خدمات فریت بار به تالین

فریت بار به تالین در کشور استونی، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان‌ها

 
برای ارسال کالا کدام راه بهتر از فریت بار است. خوب بی شک خیلی از شما نمی دانید فریت بار چیست؟ همینطور می خواهید درباره هزینه‌های آن هم اطلاعاتی کسب کنید؟ این موضوعی است که بسیاری از مسافران و مهاجرانی که قصد فرستادن لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به تالین دارند می خواهند این موضوع را بدانند. اگر مسافر یا مهاجر تالین هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه تالین، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما خواهیم گفت. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به تالین را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا تالین را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره‌مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به تالین آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه تالین، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به تالین از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به تالین یاری می رساند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به تالین، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به تالین صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به تالین و فریت بار به تالین؛
 • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به تالین؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر تالین؛
 • فریت بار تجاری به تالین.
 

مدارک لازم برای فریت بار به تالین از باربری فرودگاه امام در تهران

 
فراموش کردن بلیط و پاسپورت هنگام سفر چه پی آمدهایی خواهد داشت؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به تالین لازم است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت بار به تالین با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما باید به همراه داشته باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به تالین ارسال کند و فریت بار به تالین را انجام دهد.
صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری احتیاج دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به تالین ارسال کنند، بدانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به تالین و فریت بار به تالین الزامی است.
اگر تاجرید و کارت بازرگانی شما مهیا نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به تالین از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
زمان ارسال بار به تالین در بیشتر مواقع حضور شما ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به تالین و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به تالین یا ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به تالین را بر عهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به تالین، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
اگر بخواهید بدانید مدت زمانی که برای رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به تالین باید در نظر بگیرید، چقدر است باید بگوییم این پروسه حدود سه یا پنج روز طول می کشد.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به تالین و فریت بار به تالین

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به تالین است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را دربر می‌گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به تالین را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به تالین چنین است:
 

الف ) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به تالین

 
قسمت بسته بندی، موضوع بسیار پراهمیتی در حمل بار به تالین است. در صورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به تالین را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران واگذارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می‌شود.
 

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به تالین

 
وقتی که قصد دارید به تالین بروید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به تالین را حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز بر آورد کرده‌اند. پس فریت بار به تالین مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به تالین (مناسب ترین نرخ فریت بار به تالین) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به تالین، ارسال بار به تالین به صورت تجاری

 
بسیاری از صادرات به تالین شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله‌های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به تالین دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به تالین بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به تالین بهره‌مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به تالین

 
بی شک همه به لزوم بسته بندی استاندارد کالا ها اعتراف می کنند. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به تالین است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به تالین فرستاده می‌شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به تالین

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به تالین
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به‌سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می‌کنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به تالین
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به تالین
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به تالین و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به تالین احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تائید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به تالین با بهترین نرخ حمل بار به تالین و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم فریت بار به تالین در هنگام تحویل بار در فرودگاه تالین

 
فریت بار به تالین به پایان رسیده است. حالا پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر تالین با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر تالین را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور استونی در هنگام فریت بار به تالین بسیار لازم است. چون ترخیص کالا بر عهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
 • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
 • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره‌های دیگر تماس بگیرند.
 
مأموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس گرفتن با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس شما خودتان پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه تالین می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات تالین بر تمام مراحل فریت بار به تالین تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه‌هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه‌های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به تالین در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریباً ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به تالین و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

برای ارسال بار به تالین بسته بندی باید به چه صورت باشد؟

 
برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت تمایل برای می توانید برای حصول اطمینان از سلامت بار خود از جعبه های چوبی استفاده نمایید.
 

برای فریت بار به تالین می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

 
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
 

هزینه فریت بار به تالین چگونه محاسبه می شود؟

 
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
 
اطلاعات بیشتر

درباره تالین

تالین، پایتخت استونی، در ساحل جنوبی خلیج فنلاند، در فاصله  هفتاد کیلومتری  جنوب هلسینکی است. در قلب تاریخی و قرون وسطایی شهر،  تپه  Toompea قرار دارد که پوشیده از خیابان های سنگ فرش شده و کوچه ها و خانه های مربوط به قرون وسطی است. شهر پایینی از پای تپه آغاز می شود و همچنان بقایای دیوار شهر  از آن محافظت می کنند. در اطراف شهر، تعدادی پارک سبز، با نگهداری بسیار عالی به چشم می خورد که  محیطی بی نظیر برای قدم زدن را ایجاد کرده اند. شهر قدیم این شهر به طرز شگفت آوری خوب محافظت شده و در سال 1997 در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. خیابان های بزرگتر به مناطق خرید به روز تبدیل شده اند که یاد آور زوریخ یا ژنو است. به خصوص در تابستان، شهر قدیم پر از گردشگران می شود، با سفرهای روزانه سنتی  و ارزان از هلسینکی، و اما شهر جدید که از همه طرف گسترده شده است تا حد زیادی با استایل کمونیستی بتنی ساخته شده که در حال حاضر با اضافه شدن مکعب های شیشه-و-آهن پیشرفت اقتصادی بعد از کمونیسم را جشن می گیرند. مرکز جدید شهر Vabaduse väljak ، میدان آزادی،  در لبه شهر قدیم است .در این منطقه، ساختمان غول آسای Hotel Viru  قرار دارد. این مکان در گذشته غیر توریستی بوده و به دلیل کمینگاه فتنه جنگ سرد بدنام است ؛ به گونه ای که تک تک اتاق ها توسط کا گ ب شنود و فیلمبرداری می شده است. اگر قصد مسافرت، تحصیل، مهاجرت یا تجارت در شهر تالین را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، یار بارتان خواهیم بود.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به تالین

نرخ ارز جهت ارسال بار از تالین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تالین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تالین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تالین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر تالین

کالاهای فریت شده از ایران به تالین

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به تالین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به تالین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر تالین
TALLINN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار