خدمات هوایی ارسال بار به اسپانیا

ارسال بار به اسپانیا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای اسپانیا


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به اسپانیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای اسپانیا، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اسپانیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اسپانیا ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به اسپانیا


مسافران و مهاجران اسپانیا همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار اسپانیا نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به اسپانیا و ارسال کارگو به اسپانیا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اسپانیا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به اسپانیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت هاست در بخش فریت بار به اسپانیا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به اسپانیا با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به اسپانیا را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اسپانیا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به اسپانیا


 در سفر به اسپانیا، این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر خواهد بود. این یک اصل مهم در ارسال بار به اسپانیا به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به اسپانیا با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به اسپانیا ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب در ارسال بار به اسپانیا، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به اسپانیا است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


 مرسوله هایی که بناست از فرودگاه امام خمینی به اسپانیا فرستاده شوند، جایشان تا فرا رسیدن موعد ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران امن خواهد بود. این کالا ها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان تعیین شده، به هریک از شهرهای اسپانیا ارسال می شوند. گفتنی است هزینه انبار داری هم تا زمان مشخصی رایگان است و سپس بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی از شما دریافت می شود.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اسپانیا


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به اسپانیا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به اسپانیا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اسپانیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به اسپانیا در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اسپانیا است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به اسپانیا


 با صدور بار نامه در فریت بار به اسپانیا مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اسپانیا ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه های ارسال بار به اسپانیا و فریت بار به اسپانیا چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به اسپانیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به اسپانیا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 برای هر کدام از بخش های اشاره شده، تعرفه های حمل هوایی متفاوتی وجود دارد که بر اساس نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین پیش آمدهای سیاسی و اقتصادی در کشور، سال به سال از سوی شرکت های هواپیمایی مشخص می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به اسپانیا آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هر یک از شهر های اسپانیا چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. به گونه ای که تعرفه هر شهر و حتی هر شرکت هواپیمایی نیز فرق می کند و هرکدام تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به اسپانیا اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به اسپانیا – ارسال بار به اسپانیا


 انتقال لوازم منزل هم یکی از دغدغه های مهم مسافران یا مهاجران اسپانیا پس از دریافت اجازه ورود است. شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به اسپانیا) در این مرحله می توانند به صورت اصولی و البته قانونی به شما کمک کنند.
 پروسه فریت بار به اسپانیا دو قسمت دارد: بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا بخش نخست فریت بار به اسپانیاست و تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد بخش دیگر فریت بار به اسپانیا را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به اسپانیا باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از آن ارسال بار به اسپانیا را پی بگیرند.
اما برای اطلاع مهاجرین به اسپانیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

مهلت شما برای واردات این اقلام تا 12 ماه بعد از صدور اجازه اقامت شما در اسپانیا است.
تا 1 سال پس از واردات وسایل، اجازه تعویض، قرض دادن و فروش آن ها را نخواهید داشت و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اسپانیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور اسپانیا را بشنوید.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به اسپانیا داستان دیگری دارد. با در دست داشتن مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، مهاجر یا مسافر می تواند تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران مدارک یاد شده را بنا به درخواست مشتری برایشان مهیا و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد ارسال خواهد کرد. پس از ورود بار به اسپانیا، کالا ها تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهند شد. در صورت مراجعه نکردن صاحب بار در این مدت، محاسبه هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری آغاز می شود. هزینه برآورد شده از گیرنده دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالا ها پس از رسیدن به مقصد به یک مرحله حمل دیگر نیاز دارند. حالا باید به این فکر کنیم که چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی ببریم؟ برای این کار یا می توانید از خودرو شخصی خودتان استفاده کنید یا در صدد اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر باشید که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. این وانت ها به صورت روزانه یا ساعتی اجاره داده می شوند. در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای اسپانیا می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به اسپانیا


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری امکان پذیر است. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی مهیاست که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. پیداست که امکان ارسال مسافری این کالاها وجود ندارد. حمل این کالا ها نیز به صورت کارگو و با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اسپانیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به اسپانیا چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به اسپانیا چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.


ارسال بار به اسپانیا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای اسپانیا


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به اسپانیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای اسپانیا، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اسپانیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اسپانیا ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به اسپانیا


مسافران و مهاجران اسپانیا همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار اسپانیا نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به اسپانیا و ارسال کارگو به اسپانیا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اسپانیا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به اسپانیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت هاست در بخش فریت بار به اسپانیا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به اسپانیا با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به اسپانیا را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اسپانیا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به اسپانیا


 در سفر به اسپانیا، این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر خواهد بود. این یک اصل مهم در ارسال بار به اسپانیا به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به اسپانیا با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به اسپانیا ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب در ارسال بار به اسپانیا، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به اسپانیا است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


 مرسوله هایی که بناست از فرودگاه امام خمینی به اسپانیا فرستاده شوند، جایشان تا فرا رسیدن موعد ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران امن خواهد بود. این کالا ها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان تعیین شده، به هریک از شهرهای اسپانیا ارسال می شوند. گفتنی است هزینه انبار داری هم تا زمان مشخصی رایگان است و سپس بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی از شما دریافت می شود.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اسپانیا


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به اسپانیا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به اسپانیا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اسپانیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به اسپانیا در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اسپانیا است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به اسپانیا


 با صدور بار نامه در فریت بار به اسپانیا مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اسپانیا ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه های ارسال بار به اسپانیا و فریت بار به اسپانیا چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به اسپانیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به اسپانیا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 برای هر کدام از بخش های اشاره شده، تعرفه های حمل هوایی متفاوتی وجود دارد که بر اساس نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین پیش آمدهای سیاسی و اقتصادی در کشور، سال به سال از سوی شرکت های هواپیمایی مشخص می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به اسپانیا آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هر یک از شهر های اسپانیا چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. به گونه ای که تعرفه هر شهر و حتی هر شرکت هواپیمایی نیز فرق می کند و هرکدام تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به اسپانیا اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به اسپانیا – ارسال بار به اسپانیا


 انتقال لوازم منزل هم یکی از دغدغه های مهم مسافران یا مهاجران اسپانیا پس از دریافت اجازه ورود است. شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به اسپانیا) در این مرحله می توانند به صورت اصولی و البته قانونی به شما کمک کنند.
 پروسه فریت بار به اسپانیا دو قسمت دارد: بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا بخش نخست فریت بار به اسپانیاست و تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد بخش دیگر فریت بار به اسپانیا را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به اسپانیا باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از آن ارسال بار به اسپانیا را پی بگیرند.
اما برای اطلاع مهاجرین به اسپانیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

مهلت شما برای واردات این اقلام تا 12 ماه بعد از صدور اجازه اقامت شما در اسپانیا است.
تا 1 سال پس از واردات وسایل، اجازه تعویض، قرض دادن و فروش آن ها را نخواهید داشت و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اسپانیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور اسپانیا را بشنوید.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به اسپانیا داستان دیگری دارد. با در دست داشتن مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، مهاجر یا مسافر می تواند تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران مدارک یاد شده را بنا به درخواست مشتری برایشان مهیا و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد ارسال خواهد کرد. پس از ورود بار به اسپانیا، کالا ها تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهند شد. در صورت مراجعه نکردن صاحب بار در این مدت، محاسبه هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری آغاز می شود. هزینه برآورد شده از گیرنده دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالا ها پس از رسیدن به مقصد به یک مرحله حمل دیگر نیاز دارند. حالا باید به این فکر کنیم که چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی ببریم؟ برای این کار یا می توانید از خودرو شخصی خودتان استفاده کنید یا در صدد اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر باشید که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. این وانت ها به صورت روزانه یا ساعتی اجاره داده می شوند. در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای اسپانیا می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به اسپانیا


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری امکان پذیر است. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی مهیاست که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. پیداست که امکان ارسال مسافری این کالاها وجود ندارد. حمل این کالا ها نیز به صورت کارگو و با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اسپانیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به اسپانیا چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به اسپانیا چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.


اطلاعات بیشتر

درباره اسپانیا

اندلس را بسیاری از ساکنان کشورهای اسلامی به‌خوبی می‌شناسند. کشوری که زمانی در حاکمیت مسلمانان بود، اکنون اسپانیا نام‌ گرفته است. به‌دوراز اروپا و تنها با همسایه‌ای به نام پرتغال و مرزی با فرانسه که کوه‌های پرنه آن را ساخته‌اند. کشوری که با آرامش و درایت، اقتصاد یازدهم دنیا و دومین قطب گردشگری جهان است. کشف قاره آمریکا و تسخیر آن، بزرگ‌ترین رخداد تاریخ اسپانیاست. این‌گونه است که مردم قاره آمریکا به‌جز آمریکا، کانادا و برزیل، اسپانیایی سخن می‌گویند. این کشور به‌مرور مستعمرات خود را از دست داد و اکنون فقط جزایر قناری و قسمتی از شمال آفریقا را در اختیار دارد. در مقابل، سرزمین کوچکی از شمال تنگه جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا از حدود سه قرن پیش تحت اشغال انگلستان است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در اسپانیا را دارید به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، اعتماد کنید. ما همراه خوبی برایتان خواهیم بود.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اسپانیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اسپانیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور اسپانیا