چند مطلب کلیدی درباره فریت بار به اسپانیا

آیا از چگونگی "فریت بار به اسپانیا"  باخبر هستید؟  شاید هم در پی یافتن بهترین پرواز برای ارسال هوایی بار به اسپانیا بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "ارسال بار به اسپانیا" و همچنین فریت بار به اسپانیا در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور اسپانیا  ( España )  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فرودگاه‌های اسپانیا و نحوه "حمل بار به اسپانیا" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

اندلس را بسیاری از ساکنان کشورهای اسلامی به‌خوبی می‌شناسند. کشوری که زمانی در حاکمیت مسلمانان بود، اکنون اسپانیا نام‌ گرفته است. به‌دوراز اروپا و تنها با همسایه‌ای به نام پرتغال و مرزی با فرانسه که کوه‌های پرنه آن را ساخته‌اند. کشوری که با آرامش و درایت، اقتصاد یازدهم دنیا و دومین قطب گردشگری جهان است. کشف قاره آمریکا و تسخیر آن، بزرگ‌ترین رخداد تاریخ اسپانیاست. این‌گونه است که مردم قاره آمریکا به‌جز آمریکا، کانادا و برزیل، اسپانیایی سخن می‌گویند. این کشور به‌مرور مستعمرات خود را از دست داد و اکنون فقط جزایر قناری و قسمتی از شمال آفریقا را در اختیار دارد. در مقابل، سرزمین کوچکی از شمال تنگه جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا از حدود سه قرن پیش تحت اشغال انگلستان است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در اسپانیا را دارید به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، اعتماد کنید. ما همراه خوبی برایتان خواهیم بود.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اسپانیا ارسال می‌کند.

 

 هزینه فرستادن بار به اسپانیا

 

ارسال بار از ایران به اسپانیا مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. فریت بار مسافری به اسپانیا و ارسال لوازم منزل به اسپانیا همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به اسپانیا، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به اسپانیا را بدانند.  ارسال بارهوایی به اسپانیا امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به اسپانیا هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور اسپانیا، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به اسپانیا را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به اسپانیا آگاهی یابند.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به اسپانیا برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

 حمل هوایی اضافه بار به اسپانیا

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به اسپانیا منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به اسپانیا، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار به اسپانیا را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به اسپانیا ارسال کنید. 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اسپانیا بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به اسپانیا‌، مستقر در کارگو فرودگاه امام است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به اسپانیا آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به اسپانیا در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان تجربه مهاجرت به اسپانیا را داشته اید و در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم پس از بررسی مسیر زمینی ایران به اسپانیا  و حمل دریایی به اسپانیا و اطمینان از برتری فریت بار سفیران را برگزیده اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به اسپانیا‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به اسپانیا

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با قوانین سفر به اسپانیا آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به اسپانیا بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به اسپانیا  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره حمل اثاث و لوازم منزل به اسپانیا تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به اسپانیا، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به اسپانیا اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به اسپانیا آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به اسپانیا

 

در این بخش از حمل بار به اسپانیا، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است.

 

بیشتر بدانید:  3 نکته کلیدی برای مهاجرت موفق 

 

گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به اسپانیا

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به اسپانیا یا ارسال خرده بار به اسپانیا  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای اسپانیا ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

 تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اسپانیا

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به اسپانیا شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اسپانیا، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به اسپانیا است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به اسپانیا با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به اسپانیا، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور اسپانیا ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به اسپانیا و سپس به سلامت رسیدن بار به اسپانیا در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به اسپانیا است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به اسپانیا 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به اسپانیا را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد اسپانیا فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به اسپانیا، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به اسپانیا قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به اسپانیا چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به اسپانیا بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به اسپانیا  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به اسپانیا بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به اسپانیا چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به اسپانیا به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به اسپانیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به اسپانیا یا هزینه ارسال کارگو به اسپانیا دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به اسپانیا تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به اسپانیا در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به اسپانیا هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. مثلا هزینه ارسال به  فرودگاه اسپانیا مادرید با فرودگاه های دیگر فرق می کند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به اسپانیا ؛ مقایسه پست با فریت بار به اسپانیا

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به اسپانیا به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به اسپانیا به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به اسپانیا وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به اسپانیا، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و اسپانیا وجود دارد، در سیستم فریت بار به اسپانیا دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به اسپانیا از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به اسپانیا و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به اسپانیا و ارسال بار به اسپانیا دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به اسپانیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 

  • مهلت شما برای واردات این اقلام تا 12 ماه بعد از صدور اجازه اقامت شما در اسپانیا است.
  • تا یک سال پس از واردات وسایل، اجازه تعویض، قرض دادن و فروش آن ها را نخواهید داشت و ...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اسپانیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور اسپانیا را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور اسپانیا، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به اسپانیا می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به اسپانیا در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به اسپانیا

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک اسپانیا، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای اسپانیا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن بار های تجاری و کارگو صادراتی به اسپانیا

 

 باید گفت حمل بار به اسپانیا به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به اسپانیا برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به اسپانیا ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اسپانیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات جهت حمل هوایی بار به اسپانیا

نکاتی مهم در مورد ارسال هوایی بار به اسپانیا

 

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به اسپانیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اسپانیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور اسپانیا

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به اسپانیا

بعد از اینکه بار خود را بسته بندی شده، به ترمینال کارگو فرودگاه امام تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به اسپانیا خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی به اسپانیا ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
مسافرین و مهاجرین به اسپانیا جهت فریت بار به اسپانیا فقط احتیاج به بلیط و پاسپورت خود را دارند.

ویدئو های دیدنی فریت بار