نحوه ارسال هوایی بار به آلمان از ایران

آیا تا کنون انتقال محموله ای از ایران به آلمان را تجربه کرده‌اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با اندوخته ای از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به آلمان" و همچنین فریت بار به آلمان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور آلمان  (  Germany )  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار به آلمان و ارسال کارگو به آلمان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215

در جهان، کمتر کشوری را می ‌یابی که هفت بار پایتخت اش  را در فاصله‌های نه‌ چندان طولانی تغییر داده باشد. اما جمهوری فدرال آلمان در قلب قاره اروپا این کار را کرده است. آلمان با شانزده ایالت پرتراکم در همسایگی کشورهایی مثل دانمارک، بلژیک، هلند، لوکزامبورگ، سوئیس، آلمان، فرانسه، لهستان و جمهوری چک قرار دارد. دریای شمال و دریای بالتیک دسترسی آلمان به آب‌های آزاد را ممکن ساخته‌اند که جریان آب و هوایی معتدل و قاره‌ای را در کشور سبب شده است. بایرن یا باواریا در جنوب این کشور، بزرگ‌ترین و برمن در شمال کوچک‌ترین ایالت آلمان هستند. رشته‌های مرکزی با جنگل‌ها و کوهستان‌ها، مناظر بسیار زیبایی در قلب آلمان پدید آورده‌اند. نمی‌دانم آلمان شرقی و غربی را به یاد دارید یا نه ؟  به‌هرروی، دیوار میان دو آلمان که برداشته شد آلمان شرقی را آلمان نو و آلمان غربی را آلمان کهن می‌دانند. آلمان از نظر تولید ناخالص داخلی سوم، بزرگ‌ترین صادرکننده کالا، از نظر درآمد، و دومین کشور وارد کننده کالا در جهان است. ما ایرانی‌ها با مارک های بنز، بی ام و آئودی آشناییم که همگی تولید کشور آلمان‌اند. هزینه تحصیل در اکثر شهرهای آلمان رایگان است و اما هزینه های زندگی در برلین،  پایتخت آلمان ، بن، هامبورگ و فرانکفورت  با هم فرق دارد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در آلمان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند ارسال هوایی بار، فریت بار و کارگو، شما را تا کشور آلمان بدرقه خواهیم کرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به آلمان، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آلمان ارسال می کند.

 

هزینه فرستادن بار به آلمان


بارهایتان را چگونه به آلمان ارسال می کنید؟ آیا از نحوه "فریت بار به آلمان" اطلاعات کافی دارید؟  فرستادن اضافه بار، حمل لوازم منزل به آلمان  همیشه برای مسافران و مهاجران مسئله ساز بوده است. تجار نیز به گونه ای در زمینه ارسال کارگو به آلمان، درگیر مسائلی خاص این امر هستند. وجه اشتراک همه آنان یک چیز است؛ اطلاع از هزینه ارسال بار و کارگو به کشور آلمان است.  ارسال بار از ایران به آلمان امروزه در صدر افکار و امور روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به آلمان هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق در آخر مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. بخش مهمی از مهاجرت  به کشور آلمان، این روزها، به حمل بار مربوط می‌شود. موضوعی که خیلی از مسافران و مهاجران به آلمان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار از ایران به آلمان آگاهی پیدا کنند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به آلمان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 
حمل هوایی اضافه بار مسافری به آلمان


به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، برای مثال از تعرفه هزینه اضافه بار لوفت هانزا اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین "حمل بار به آلمان" را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار آلمان آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به المان منتقل کنند. این هزینه که به عنوان جریمه اضافه بار مسافری شناخته می‌شود ممکن است در ایرلاین های گوناگون متفاوت باشد. مثلا هزینه اضافه بار ترکیش به آلمان با هزینه اضافه بار ایران ایر پرواز خارجی و هزینه اضافه بار سایر ایرلاین ها در فرودگاه امام متفاوت است. 


اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به آلمان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز آلمان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به آلمان ارسال کنید.  

 

بیشتر بدانید:  ارسال اقلام لاکچری تقلبی به آلمان اکیدا ممنوع 

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به آلمان یا قیمت اضافه بار ایران ایر به آلمان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به آلمان‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به آلمان آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به آلمان در مجموعه سفیران کارگو


 
شاید شما جزو مسافران و مهاجرانی باشید که سال هاست در رفت و آمد بین ایران و آلمان هستید و در این سالیان با خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران از طریق هوایی آشنایی دارید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به آلمان‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود .

 

•    بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به آلمان

 

شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست کالاهای ممنوعه به آلمان آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به آلمان ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. مثلا درباره بردن فرش به آلمان تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به آلمان‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به آلمان را بگیرند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به آلمان آگاه خواهند کرد.  

    
    
•    بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه به آلمان 


در این بخش از حمل بار از ایران به آلمان ، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ارسال فرش به آلمان، بی دردسر 

 

•    انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به آلمان


همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به آلمان یا ارسال خرده بار به آلمان این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای آلمان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.


 
•    تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به آلمان


 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به آلمان شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آلمان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به آلمان است
 

•    صدور بارنامه جهت ارسال بار به آلمان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به آلمان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور آلمان ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به آلمان و سپس به سلامت رسیدن بار به آلمان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به آلمان است.


 
•    انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به آلمان 


بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه‌های ارسال بار به آلمان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد آلمان فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به آلمان باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  هزینه ارسال بار به آلمان چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به آلمان چگونه محاسبه خواهد شد؟ قیمت هر کیلو بار از ایران به آلمان چقدر است؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به آلمان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به آلمان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به آلمان بفرستند. 

 

بیشتر بدانید:  ارسال هوایی بار به فرانکفورت با مناسب ترین نرخ حمل هوایی

 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه حمل بار از ایران به آلمان چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 هزینه ارسال بار به آلمان به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید قیمت ارسال بار به آلمان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:


•    تا چهل و پنج کیلو گرم
•    از یکصد تا سیصد کیلوگرم
•    از سیصد تا پانصد کیلوگرم
•    از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
•    از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه حمل بار به آلمان یا هزینه ارسال کارگو به آلمان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 


بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به آلمان تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به آلمان در شهرهای گوناگون این کشور


 هزینه فرستادن بار به آلمان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه ازیک شرکت هواپیمایی تا یک شرکت هواپیمایی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.


  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به آلمان کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به آلمان آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به آلمان ؛ مقایسه پست با فریت بار به آلمان


ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. اگرچه  شاید پست امکاناتی  مانند تحویل درب منزل، داشته باشد، اما محدودیت های بسیاری در این روش به چشم می خورد. آیا شما  از هزینه ارسال بسته به آلمان باخبرید؟ در گام اول باید قیمت هر کیلو پست از ایران به آلمان را بررسی کرد. باید گفت هزینه پست به آلمان از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست از ایران به آلمان آشنا می‌شوید.


 اگر درباره بارهای با حجم بیشتر یا سنگین تر از 45 کیلوگرم  شرایط پست با فریت بار را مقایسه کنیم، به وجود محدودیت های زیادی که ادارات پستی کشور ایران و آلمان برای مرسولات پستی قرار می‌دهند پی می بریم که این موضوع یقینا شما  را به استفاده ازسیستم فریت بار به آلمان ترغیب خواهد کرد. شما در پروسه فریت بار به آلمان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که بر سیستم پستی بین ایران و آلمان برقرار هستند، در سیستم فریت بار به آلمان وجود نخواهد داشت. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به آلمان از طریق سیتم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 
حمل اثاثیه به آلمان و چند نکته مهم


باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. برای همین به جست و جو با کلیدواژه باربری از ایران به آلمان در پی یافتن  شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان   و ایران هستند تا بارشان را به مقصد برسانند. بی شک با جست و جو در سایت فرودگاه های آلمان و ایران، پای شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به آلمان) به داستان باز می‌شود تا بهترین شیوه حمل لوازم منزل به آلمان پیش رویشان قرار گیرد.


مراحل فریت بار به آلمان و ارسال بار به آلمان دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از حاشیه های سفرتان کاسته شود.
اما برای اطلاع مهاجرین به آلمان جهت ارسال لوازم منزل به این کشورباید این موارد را در نظر گرفت.
به قوانین زیر توجه نمایید:


واردات اقلام معاف از مالیات خواهد بود اگر:
- فرستنده اقلام بیش از 12 ماه خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده باشد یا برنامه داشته است بیش از 12 ماه خارج از اتحادیه اروپا زندگی کند.
- کالاها در فاصله زمانی 1 ساله از اقامت دائم فرد در آلمان به کشور وارد شوند و...


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت آلمان  مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور آلمان را بشنوید.
 
هنگام ارسال بار به آلمان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، مهاجر یا مسافر را در انجام اصولی تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد یاری خواهد کرد. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده می کند و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. بار شما در فرودگاه آلمان به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در محل انبار فرودگاه نگهداری می شود. اگر در این مدت گیرنده ای برای دریافت کالا مراجعه نکند، شما باید براساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری هزینه های انبار داری را بپردازید.


حال اگر در آلمان، به موقع بارتان را تحویل بگیرید چه هزینه ای را باید بپردازید؟ در این صورت باید هزینه ای باعنوان قبض انبار را به شرکت هواپیمایی پرداخت کنید. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را  برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 
حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به آلمان


 
موضوع مطرح پس از رسیدن کالا به مقصد و تحویل گرفتن کالا، حمل آن به محل مورد نظزتان است. شما دو راه پیش رو دارید: بار را با خودرو شخصی حمل کنید یا وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده که در فرودگاه یا سطح شهر مستقرند اجاره کنید. در اینصورت باید هزینه های آن را به شرکت اجاره دهنده بپردازید. اجاره این وانت ها روزانه یا ساعتی است که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای آلمان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن محمولات کارگو تجاری و صادراتی به آلمان


 
باید گفت حمل بار به آلمان به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به آلمان برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به ارسال فرش به آلمان به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به آلمان ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید: ارسال جنازه و تابوت به آلمان با هواپیما 

 

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آلمان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات حمل هوایی بار به آلمان

نرخ ارز جهت ارسال بار از المان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از المان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از المان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از المان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
اینویس و پکینگ
تا این تاریخ معتبر می باشد بیست و پنجم مهر 1402
برای بارهای مسافری مسیر المان حتما اینویس و پکینگ تهیه شود ارزش بار به صورت یورو و مبلغ بارنامه هوایی حتما به صورت یورو به صورت جداگانه داخل اینویس قید شود
مواد غذایی
تا این تاریخ معتبر می باشد بیست و پنجم مهر 1402
مواد غذایی داخل بار مسافری برای مسیر المان قرار داده نشود .در صورت گذاشتن حتما گواهی بهداشت تهیه شود .

محمولات هوایی ایرانی فرستاده شده به آلمان

ارسال هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به آلمان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به المان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور المان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به المان

هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای شهر های گوناگون آلمان نسبت به وزن و حجم و نوع بار شما متفاوت است و تابع قوانین و نرخ های شرکت های مختلف هواپیمایی خواهد بود.
کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال هوایی به آلمان از ترمینال کارگو فرودگاه امام، به وسیله شرکت های هواپیمایی و سیستم فریت بار ، چهل و پنج کیلوگرم است.
بسته بندی و ایمنی بار شما توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملا دقیق پک می شود. پس از آن، کالا ها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می کنند. در صورت نیاز برای اسباب و اثاثیه حساس و شکستنی جعبه های مستحکم چوبی صنعتی مخصوص حمل هوایی ساخته میشود. تمامی بارهای ارسالی به المان توسط شرکت های معتبر هواپیمایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام، برای حمل هوایی بیمه خواهند بود.
فرش های دستباف و یا ماشینی مسافران و مهاجران ، بدون نیاز به حضورشان در فرودگاه از درب منزل تحویل گرفته میشود و پس از انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی به شهر مورد نظر در کشور آلمان ارسال میشود.

ویدئو های دیدنی فریت بار