خدمات فریت بار به فریدریشسهافن

آیا برای ارسال کالا به فریدریشسهافن راهی کارآمدتر از فریت بار سراغ دارید؟ خوب حتما خیلی از شما نمی دانید فریت بار چیست؟ همینطور می خواهید درباره هزینه های آن در ارسال بار به فریدریشسهافن هم بدانید؟ این موضوعی است که بسیاری از مسافران و مهاجرانی که قصد فرستادن لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به فریدریشسهافن دارند می خواهند این موضوع را بدانند. اگر مسافر یا مهاجر فریدریشسهافن هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه فردریشسهافن، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به فریدریشسهافن را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فریدریشسهافن را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
فریدریشسهافن در شمال شرقی دریاچه کنستانتز نزدیک به گسترده ترین نقطه دریاچه در ایالت فدرالی ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان قرار گرفته است. این شهر تقریبا مدرن ، پس از بمباران جنگ جهانی دوم به کلی باز سازی شده است. این شهر طولانی ترین اسکله تفریحی را نسبت به هر شهر دیگری در کنار دریاچه دارد. همچنین منظره خوبی از اتریش و سوئیس و  آلپ در آنسوی دریاچه در هوای صاف قابل رویت است.  از دیگر نقاط برجسته این شهر می توان به سه موزه جالب و  dome-capped Schlosskirche اصلی ترین بازمانده و یادآور گذشته باروک شهر فریدریشسهافن اشاره کرد. اگر می خواهید به عنوان مسافر، دانشجو، مهاجر یا تاجر به شهر فریدریشسهافن بروید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراهتان خواهیم بود.
 
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به فریدریشسهافن آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
 
فرودگاه فردریشسهافن، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به فریدریشسهافن ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به فریدریشسهافن یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به فریدریشسهافن، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن، بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به فریدریشسهافن صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به فریدریشسهافن و فریت بار به فریدریشسهافن؛
 • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به فریدریشسهافن؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر فریدریشسهافن؛
 • فریت بار تجاری به فریدریشسهافن.
 

مدارک لازم برای فریت بار به فریدریشسهافن از باربری فرودگاه امام در تهران

 
فراموش کردن بلیط و پاسپورت هنگام سفر به فریدریشسهافن چه پی آمدهایی دارد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به فریدریشسهافن لازم است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت باربه فریدریشسهافن با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما باید به همراه داشته باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به فریدریشسهافن ارسال کند و فریت بار به فریدریشسهافن را انجام دهد.
 
صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به فریدریشسهافن ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به فریدریشسهافن و فریت بار به فریدریشسهافن الزامی است.
 
اگر تاجر فریدریشسهافن هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به فریدریشسهافن از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 
حضورشما در زمان ارسال بار به فریدریشسهافن در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به فریدریشسهافن و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به فریدریشسهافن یا ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به فریدریشسهافن را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به فریدریشسهافن، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
بطور معمول مدت زمانی که برای رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به فریدریشسهافن باید درنظر بگیرید، حدود چهار یا پنج روز است.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به فریدریشسهافن و فریت بار به فریدریشسهافن

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به فریدریشسهافن است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به فریدریشسهافن را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به فریدریشسهافن چنین است:
 

الف ) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به فریدریشسهافن

 
قسمت بسته بندی، موضوع بسیار پراهمیتی در حمل بار به فریدریشسهافن است. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به فریدریشسهافن را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به فریدریشسهافن

 
وقتی که قصد دارید به فریدریشسهافن بروید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به فریدریشسهافن را حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز بر آورد کرده اند. پس فریت بار به فریدریشسهافن مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خودبه فریدریشسهافن را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به فریدریشسهافن (مناسب ترین نرخ فریت بار به فریدریشسهافن) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به فریدریشسهافن، ارسال بار به فریدریشسهافن به صورت تجاری

 
بسیاری از صادرات به فریدریشسهافن شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به فریدریشسهافن دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به فریدریشسهافن بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به فریدریشسهافن بهره  مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به فریدریشسهافن

 
بی شک مسافران فریدریشسهافن همه به لزوم بسته بندی استاندارد کالا ها اعتراف می کنند. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به فریدریشسهافن است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به فریدریشسهافن فرستاده می شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به فریدریشسهافن

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به فریدریشسهافن 
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری به فریدریشسهافن را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به فریدریشسهافن
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به فریدریشسهافن 
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما به فریدریشسهافن را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به فریدریشسهافن و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به فریدریشسهافن احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به فریدریشسهافن با بهترین نرخ حمل باربه فریدریشسهافن و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم فریت بار به فریدریشسهافن در هنگام تحویل بار در  فرودگاه فردریشسهافن

 
پس از انجام فریت بار به فریدریشسهافن از ایران به فرودگاه فریدریشسهافن، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر فریدریشسهافن با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر فریدریشسهافن را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور سریلانکا در هنگام فریت بار به فریدریشسهافن بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس در فریدریشسهافن اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
به طور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه فریدریشسهافن می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات فریدریشسهافن بر تمام مراحل فریت بار به فریدریشسهافن تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ-گونه ربطی به پول حمل بار به فریدریشسهافن در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به فریدریشسهافن و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
 
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و آبیجانو تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

درباره فریدریشسهافن

نکاتی مهم در مورد ارسال هوایی بار به فریدریشسهافن

به روزترین اطلاعات فریت بار به فریدریشسهافن

نرخ ارز جهت ارسال بار از فریدریشسهافن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فریدریشسهافن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فریدریشسهافن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فریدریشسهافن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
اینویس و پکینگ
تا این تاریخ معتبر می باشد بیست و پنجم مهر 1402
برای بارهای مسافری مسیر المان حتما اینویس و پکینگ تهیه شود ارزش بار به صورت یورو و مبلغ بارنامه هوایی حتما به صورت یورو به صورت جداگانه داخل اینویس قید شود

فریت بار از طریق فرودگاه شهر فریدریشسهافن

کالاهای فریت شده از ایران به فریدریشسهافن

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به فریدریشسهافن

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به فریدریشسهافن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر فریدریشسهافن
FRIEDRICHSHAFEN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به فریدریشسهافن

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.