هر آنچه باید در باره ارسال بار به اوکراین بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به اوکراین" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به‌تمامی شهرهای اوکراین، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اوکراین با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
صاحب بزرگ‌ ترین ارتش اروپا پس از روسیه، در قسمت شرقی اروپا واقع‌شده است. بیست چهار استان و یک بخش خودمختار به نام کریمه، که با تلاش فراوان خود را به روسیه تقدیم کرد و حالا جزو آن کشور است. اوکراین  (   Ukraine  ) از سمت شرق با روسیه، از سمت شمال با بلاروس، از سمت غرب با لهستان، اسلواکی و مجارستان، از سمت جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم‌ مرز است. جنوب کشور نیز میزبان دریای سیاه و دریای آزوف است. مردمان کی یف پایتخت و دیگر بخش‌های اوکراین، به زبان اوکراینی تکلم می‌کنند. کی یف، دو تا سه ماه از سال به‌طور کامل یخبندان است. ولی این سرما در جنوب اوکراین به‌اعتدال می‌رسد و هوایی مطلوب ‌تر می‌سازد. از سال های پیش اقتصاد اوکراین پس از سرمایه‌گذاری کشورهای دیگر، رشد چشمگیری داشته است. دیدن این کشور د رحال‌ توسعه و سرد، خالی از لطف نیست . اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در اوکراین را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را در این سفر سرد همراهی مطمئن خواهیم بود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای اوکراین ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به اوکراین

 
مسافران و مهاجران اوکراین همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به اوکراین و ارسال کارگو به اوکراین را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اوکراین بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به اوکراین در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در قسمت فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و "فریت بار به اوکراین" با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به اوکراین را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اوکراین، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 

بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل جهت ارسال هوایی بار به اوکراین

 
 این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به اوکراین است. این یک اصل مهم در ارسال بار به اوکراین به شمار می رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به اوکراین با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به اوکراین ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به اوکراین است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از باربری فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند اوکراین ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اوکراین فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اوکراین

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به اوکراین باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به اوکراین شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به اوکراین، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به اوکراین در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به اوکراین است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال هوایی بار به اوکراین

 
 با صدور بار نامه در فریت بار به اوکراین مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال هوایی بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اوکراین ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های "ارسال هوایی بار به اوکراین" و فریت بار به اوکراین چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به اوکراین بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به اوکراین به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش های گفته شده در زمینه  "حمل هوایی بار به اوکراین" ، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به اوکراین آگاه کنند.
 

هزینه حمل بار به هریک از شهرهای اوکراین چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه  "حمل بار به اوکراین" هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به اوکراین اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به اوکراین

 
مسافران یا مهاجران اوکراین پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور اوکراین فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به اوکراین) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به اوکراین به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به اوکراین شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به اوکراین باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به اوکراین اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به اوکراین جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
 
هزینه عوارض و مالیات شما در طول فرآیند ترخیص گمرکی مشخص می گردد.
توصیه می شود که CD، DVD و نوار کاست و نوار ویدیویی را در بسته هایی جداگانه بگذارید و ...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت اوکراین مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور اوکراین را بشنوید.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به اوکراین داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور اوکراین، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به اوکراین وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه اوکراین (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
 کالا ها که به مقصد اوکراین رسید چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که البته هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای اوکراین می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی انواع بار تجاری و کارگو صادراتی به اوکراین

 
باید گفت بار اوکراین به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به اوکراین ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به‌تمامی شهرهای اوکراین ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به اوکراین

نرخ ارز جهت ارسال بار از اوکراین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اوکراین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اوکراین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اوکراین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای ارسالی از ایران به اوکراین

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اوکراین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اوکراین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور اوکراین

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به اوکراین

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولا بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ویدئو های دیدنی فریت بار