خدمات هوایی ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار به ایتالیا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ایتالیا


 ما برای آسایش هر چه بیشتر شما در سفر تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ایتالیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ایتالیا، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ایتالیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایتالیا ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به ایتالیا


مهاجران و مسافران مسئله مهم اضافه بار را همیشه پیش رو خواهند داشت. تجار نیز با دغدغه های دیگری رو به رو هستند. دانستن هزینه ارسال بار به ایتالیا و ارسال کارگو به ایتالیا برایشان بسیار مهم است. ما به این پرسش پاسخ می گوییم، اما پیش از آن، مراحل فریت بار در شرکت سفیران را مرور خواهیم کرد:

مراحل فریت بار به ایتالیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست فریت بار و ارسال کارگو کالاهای ایرانیان عزیز را با افتخار به انجام می رساند. در این مسیر، برای اطمینان از ارسال درست و استاندارد در ارسال بار به ایتالیا و فریت بار به ایتالیا با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری متناسبی امضا کرده تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ایتالیا را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ایتالیا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ایتالیا


 این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ایتالیا به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به ایتالیا با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. دیدن آرم شرکت سفیران بر روی همه لوازم بسته بندی برای فریت بار به ایتالیا ازجمله کارتن ها خیالتان را راحت خواهد کرد. بد نیست بدانید این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن ها به شکل تکی بر روی پالت پلاستیکی قرار می گیرند. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ایتالیا رسیده است. این مرحله نیز به دقت زیادی نیاز دارد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت خواهد کرد.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون فرستاده شوند تا موقع ارسال، در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران جای خواهند گرفت. این بارها بنا بر تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ایتالیا فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه می‌شود.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ایتالیا


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به ایتالیا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ایتالیا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ایتالیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ایتالیا در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به ایتالیا است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ایتالیا


موعد پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت‌شده در بارنامه شرکت هواپیمایی زمانی است که بارنامه فریت بار به ایتالیا صادر شود. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ایتالیا ارسال می گردد.
در پاسخ به پرسش اصلی یعنی محاسبه هزینه های ارسال بار به ایتالیا و فریت بار به ایتالیا باید گفت این هزینه ها در فریت بار به ایتالیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شوند:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ایتالیا را می‌توانید در صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما ببینید.
 عوامل زیادی مانند نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در جهان و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور بر تعرفه حمل و نقل اثر می گذارند. این نرخ ها همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می‌شود. هزینه‌هایی که شرکت فریت بار و کارگو سفیران اعلام می‌کند نیز بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به‌روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ایتالیا آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ایتالیا چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم همچون دیگر موارد با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت. هر شهر و حتی شرکت های هواپیمایی گوناگون نیز تعرفه های جداگانه ای دارند و هرکدام نرخ خود را در فریت بار به ایتالیا اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ایتالیا – ارسال بار به ایتالیا


پس از دریافت اجازه ورود، مسافر و مهاجر با موضوع مهم دیگری رو به روست. بله انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی به کشور ایتالیا. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ایتالیا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 روند فریت بار به ایتالیا دو بخش دارد. بخش اول فریت بار به ایتالیا را بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ تشکیل می‌دهد و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. اگر مسافران، مهاجران و صادر کنندگان پیش از اقدام به فریت بار به ایتالیا با قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد آشنا باشند، ارسال بار به ایتالیا روند بسیار بهتری خواهد داشت.
اما برای اطلاع مهاجرین به ایتالیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

برای استفاده از امتیاز واردات معاف از عوارض، باید حداقل به مدت شش ماه قبل از نقل مکان به ایتالیا، اقلام در مالکیت و مورد استفاده فرد بوده باشند.
همچنین مدت زمان مجاز برای واردات اقلام به ایتالیا دوازده ماه بعد از شروع اقامت در ایتالیا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ایتالیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ایتالیا را بشنوید.

تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ایتالیا داستان دیگری دارد. زمانی که می خواهید از ایران به کشور ایتالیا بار ارسال کنید، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، گذر از تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را برایتان آسان خواهد کرد. شرکت سفیران این مدارک را بر اساس درخواست مشتری آماده می‌کند و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. هنگامی که بار شما مثلاً به ایتالیا می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به طور رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری می‌شود. بعد از چهل و هشت ساعت، در صورت عدم مراجعه صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار و مدت نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار بر اساس مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بیاید، بازهم باید هزینه ای با عنوان قبض انبار به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. البته این مبلغ به وزن بار ارتباطی ندارد. زمانی که بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، در مقابل حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) هزینه ای را از صاحب بار دریافت می کنند.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالاهایی که به مقصد می رسند باید در یک روند حمل نهایی به مقصد مورد نظر گیرنده انتقال یابند. چگونه؟ اولین راه استفاده از خودرو شخصی است و اگر این امکان وجود ندارد باید به فکر اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر بود که هزینه های آن را باید گیرنده کالا بپردازد. اجاره این وانت ها به صورت روزانه یا ساعتی است که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ایتالیا می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ایتالیا


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت خواهد شد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. این کالاها را نمی توان از طریق فریت بار مسافری فرستاد و لازم است از طریق کارگو یا تجاری فرستاده شوند. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایتالیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به ایتالیا می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به ایتالیا چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

هزینه ارسال بار به ایتالیا چقدر است؟


شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

ارسال بار به ایتالیا، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ایتالیا


 ما برای آسایش هر چه بیشتر شما در سفر تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ایتالیا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ایتالیا، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ایتالیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایتالیا ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به ایتالیا


مهاجران و مسافران مسئله مهم اضافه بار را همیشه پیش رو خواهند داشت. تجار نیز با دغدغه های دیگری رو به رو هستند. دانستن هزینه ارسال بار به ایتالیا و ارسال کارگو به ایتالیا برایشان بسیار مهم است. ما به این پرسش پاسخ می گوییم، اما پیش از آن، مراحل فریت بار در شرکت سفیران را مرور خواهیم کرد:

مراحل فریت بار به ایتالیا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست فریت بار و ارسال کارگو کالاهای ایرانیان عزیز را با افتخار به انجام می رساند. در این مسیر، برای اطمینان از ارسال درست و استاندارد در ارسال بار به ایتالیا و فریت بار به ایتالیا با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری متناسبی امضا کرده تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ایتالیا را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ایتالیا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ایتالیا


 این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ایتالیا به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به ایتالیا با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. دیدن آرم شرکت سفیران بر روی همه لوازم بسته بندی برای فریت بار به ایتالیا ازجمله کارتن ها خیالتان را راحت خواهد کرد. بد نیست بدانید این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن ها به شکل تکی بر روی پالت پلاستیکی قرار می گیرند. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ایتالیا رسیده است. این مرحله نیز به دقت زیادی نیاز دارد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت خواهد کرد.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون فرستاده شوند تا موقع ارسال، در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران جای خواهند گرفت. این بارها بنا بر تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ایتالیا فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه می‌شود.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ایتالیا


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به ایتالیا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ایتالیا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ایتالیا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ایتالیا در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به ایتالیا است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ایتالیا


موعد پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت‌شده در بارنامه شرکت هواپیمایی زمانی است که بارنامه فریت بار به ایتالیا صادر شود. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ایتالیا ارسال می گردد.
در پاسخ به پرسش اصلی یعنی محاسبه هزینه های ارسال بار به ایتالیا و فریت بار به ایتالیا باید گفت این هزینه ها در فریت بار به ایتالیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شوند:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ایتالیا را می‌توانید در صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما ببینید.
 عوامل زیادی مانند نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در جهان و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور بر تعرفه حمل و نقل اثر می گذارند. این نرخ ها همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می‌شود. هزینه‌هایی که شرکت فریت بار و کارگو سفیران اعلام می‌کند نیز بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به‌روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ایتالیا آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ایتالیا چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم همچون دیگر موارد با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت. هر شهر و حتی شرکت های هواپیمایی گوناگون نیز تعرفه های جداگانه ای دارند و هرکدام نرخ خود را در فریت بار به ایتالیا اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ایتالیا – ارسال بار به ایتالیا


پس از دریافت اجازه ورود، مسافر و مهاجر با موضوع مهم دیگری رو به روست. بله انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی به کشور ایتالیا. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ایتالیا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 روند فریت بار به ایتالیا دو بخش دارد. بخش اول فریت بار به ایتالیا را بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ تشکیل می‌دهد و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. اگر مسافران، مهاجران و صادر کنندگان پیش از اقدام به فریت بار به ایتالیا با قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد آشنا باشند، ارسال بار به ایتالیا روند بسیار بهتری خواهد داشت.
اما برای اطلاع مهاجرین به ایتالیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

برای استفاده از امتیاز واردات معاف از عوارض، باید حداقل به مدت شش ماه قبل از نقل مکان به ایتالیا، اقلام در مالکیت و مورد استفاده فرد بوده باشند.
همچنین مدت زمان مجاز برای واردات اقلام به ایتالیا دوازده ماه بعد از شروع اقامت در ایتالیا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ایتالیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ایتالیا را بشنوید.

تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ایتالیا داستان دیگری دارد. زمانی که می خواهید از ایران به کشور ایتالیا بار ارسال کنید، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس، گذر از تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را برایتان آسان خواهد کرد. شرکت سفیران این مدارک را بر اساس درخواست مشتری آماده می‌کند و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. هنگامی که بار شما مثلاً به ایتالیا می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به طور رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری می‌شود. بعد از چهل و هشت ساعت، در صورت عدم مراجعه صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار و مدت نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار بر اساس مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بیاید، بازهم باید هزینه ای با عنوان قبض انبار به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. البته این مبلغ به وزن بار ارتباطی ندارد. زمانی که بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، در مقابل حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) هزینه ای را از صاحب بار دریافت می کنند.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالاهایی که به مقصد می رسند باید در یک روند حمل نهایی به مقصد مورد نظر گیرنده انتقال یابند. چگونه؟ اولین راه استفاده از خودرو شخصی است و اگر این امکان وجود ندارد باید به فکر اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر بود که هزینه های آن را باید گیرنده کالا بپردازد. اجاره این وانت ها به صورت روزانه یا ساعتی است که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ایتالیا می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ایتالیا


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت خواهد شد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. این کالاها را نمی توان از طریق فریت بار مسافری فرستاد و لازم است از طریق کارگو یا تجاری فرستاده شوند. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایتالیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به ایتالیا می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به ایتالیا چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

هزینه ارسال بار به ایتالیا چقدر است؟


شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

درباره ایتالیا

کشور چکمه ‌پوش اروپایی با مساحتی در حدود یک‌ پنجم ایران. شبه‌ جزیره ایتالیا و دو جزیره ساردنی و سیسیل در آب‌های مدیترانه، شکلی چکمه مانند، به نام ایتالیا ساخته‌اند. رم پایتخت این کشور است و ایتالیا با اتریش و فرانسه و سوئیس هم‌مرز است. از سوی دیگر، واتیکان و سان مارینو نیز در قلب ایتالیا جای گرفته‌اند. جالب این‌که قسمتی از خاک ایتالیا در کشور سوئیس قرار دارد که نامش را کامپیونه دیتالیا نهاده‌اند. پاپ رهبر مسیحیان کاتولیک، در رم اقامت دارد. همین است که رم از مراکز مهم سیاسی و مذهبی در تمدن غرب بوده و هست. ایتالیایی زبان رسمی مردم و یورو واحد پول این کشور است. اگرچه آب و هوای ایتالیا مرطوب و مدیترانه‌ای است، اما جای‌جای این کشور تجربه آب و هوایی تازه‌ای نصیبتان خواهد کرد. این کشور عضو اتحادیه اروپا در بخش جنوبی‌اش بر پایه کشاورزی و در بخش شمالی‌اش بر پایه صنایع مدرن می‌چرخد و اقتصاد کشور را پیش می‌برد. بی گمان همه ما به‌ویژه هنرمندان دوست دارند سفر به ایتالیا را تجربه کنند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ایتالیا را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در این سفر مشتاقانه همراه و یار بارتان خواهیم بود.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ایتالیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ایتالیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور ایتالیا