آنچه باید در باره فریت بار به ایتالیا بدانیم

شاید در کسوت یک مسافر واژه فریت به ایتالیا را جست و جو کرده اید و در پی آن بوده اید که بدانید فریت چیست  و "فریت بار به ایتالیا"  یعنی چه؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای فریت بار به ایتالیا بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به ایتالیا" و همچنین فریت بار به ایتالیا در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور ایتالیا  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به ایتالیا" و فریت بار به ایتالیا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما :  88830215

کشور چکمه ‌پوش اروپایی با مساحتی در حدود یک‌ پنجم ایران. شبه‌ جزیره ایتالیا و دو جزیره ساردنی و سیسیل در آب‌های مدیترانه، شکلی چکمه مانند، به نام ایتالیا ساخته‌اند. رم پایتخت این کشور است و ایتالیا با اتریش و فرانسه و سوئیس هم‌مرز است. از سوی دیگر، واتیکان و سان مارینو نیز در قلب ایتالیا جای گرفته‌اند. جالب این‌که قسمتی از خاک ایتالیا در کشور سوئیس قرار دارد که نامش را کامپیونه دیتالیا نهاده‌اند. پاپ رهبر مسیحیان کاتولیک، در رم اقامت دارد. همین است که رم از مراکز مهم سیاسی و مذهبی در تمدن غرب بوده و هست. ایتالیایی زبان رسمی مردم و یورو واحد پول این کشور است. اگرچه آب و هوای ایتالیا مرطوب و مدیترانه‌ای است، اما جای‌جای این کشور تجربه آب و هوایی تازه‌ای نصیبتان خواهد کرد.  کشور ایتالیا (  Italy ) عضو اتحادیه اروپا در بخش جنوبی‌اش بر پایه کشاورزی و در بخش شمالی‌اش بر پایه صنایع مدرن می‌چرخد و اقتصاد کشور را پیش می‌برد. بی گمان همه ما به‌ویژه هنرمندان دوست دارند سفر به ایتالیا را تجربه کنند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ایتالیا را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در این سفر مشتاقانه همراه و یار بارتان خواهیم بود. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به ایتالیا، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایتالیا ارسال می‌کند.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به ایتالیا

 

بسیاری از مسافران و مهاجران قوانین حمل بار به ایتالیا را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار به ایتالیا آشنا باشند. هزینه گزاف اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به ایتالیا منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به ایتالیا، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز ایتالیا را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به ایتالیا ارسال کنید. 

 

هزینه فرستادن بار به ایتالیا

 

ارسال بار از ایران به ایتالیا مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش فریت کردن بار به ایتالیا را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به ایتالیا و ارسال لوازم منزل به ایتالیا  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به ایتالیا، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به ایتالیا هستند.  قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور ایتالیا، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به ایتالیا را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به ایتالیا آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به ایتالیا برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند.   پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ایتالیا یا قیمت اضافه بار ایران ایر به ایتالیا بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به ایتالیا‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به ایتالیا آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به ایتالیا در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به ایتالیا‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به ایتالیا

 

شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست  مجاز  برای ارسال لوازم منزل به ایتالیا آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به ایتالیا ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به ایتالیا، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به ایتالیا را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به ایتالیا آگاه خواهند کرد.  

     

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به ایتالیا 

 

در این بخش از حمل بار به ایتالیا، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به ایتالیا

 

همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به ایتالیا یا ارسال خرده بار به ایتالیا این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای ایتالیا ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ایتالیا

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به ایتالیا شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ایتالیا، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به ایتالیا است

 

صدور بارنامه جهت ارسال بار به ایتالیا با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به ایتالیا، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور ایتالیا ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به ایتالیا و سپس به سلامت رسیدن بار به ایتالیا در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به ایتالیا است.

 

بیشتر بدانید:   حمل هوایی بار، کدام ایرلاین معتبر را انتخاب کنیم

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به ایتالیا 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به ایتالیا را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد ایتالیا فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به ایتالیا باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت حمل بار به ایتالیا چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به ایتالیا چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به ایتالیا بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به ایتالیا  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به ایتالیا بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به ایتالیا چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به ایتالیا به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به ایتالیا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به ایتالیا یا هزینه ارسال کارگو به ایتالیا دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به ایتالیا تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به ایتالیا در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به ایتالیا هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به ایتالیا کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به ایتالیا آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به ایتالیا ؛ مقایسه پست با فریت بار به ایتالیا

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به ایتالیا باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به ایتالیا از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به ایتالیا آشنا می‌شوید.

 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و ایتالیا را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به ایتالیا به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به ایتالیا، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و ایتالیا وجود دارد، در سیستم فریت بار به ایتالیا دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به ایتالیا از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به ایتالیا و چند نکته مهم

 

باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به ایتالیا و ارسال بار به ایتالیا دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به ایتالیا جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

برای استفاده از امتیاز واردات معاف از عوارض، باید حداقل به مدت شش ماه قبل از نقل مکان به ایتالیا، اقلام در مالکیت و مورد استفاده فرد بوده باشند.

همچنین مدت زمان مجاز برای واردات اقلام به ایتالیا دوازده ماه بعد از شروع اقامت در ایتالیا است.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ایتالیا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ایتالیا را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور ایتالیا، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به ایتالیا می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

 

بیشتر بدانید:  مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 

البته اگر پس از فریت بار به ایتالیا در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به ایتالیا

 

 حالا کالا را از گمرک ایتالیا تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در ایتالیا برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای ایتالیا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن کارگو صادراتی و محمولات تجاری به ایتالیا

 

باید گفت حمل بار به ایتالیا به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به ایتالیا برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به ایتالیا و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به ایتالیا و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به ایتالیا، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایتالیا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات ارسال هوایی بار به ایتالیا

نرخ ارز جهت ارسال بار از ایتالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایتالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایتالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایتالیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

مهم ترین محمولات هوایی از ایران به ایتالیا

ارسال هوایی و فریت بار از شهرهای ایران به ایتالیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ایتالیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ایتالیا

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به ایتالیا

هزینه فریت بار به ایتالیا به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) و نوع بار شما بستگی دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
مسافرین و مهاجرین جهت ارسال هوایی لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود فقط احتیاج به بلیط و پاسپورت خود ، دارند.