چند نکته کلیدی در باره فریت بار به رم در ایتالیا

چرا ارسال کنندگان کالا راهی کارآمدتر از فریت بار سراغ ندارند؟ خب حتماً خیلی از شما نمی دانید فریت بار چیست؟ همین‌طور می خواهید درباره هزینه های آن هم بدانید؟ این موضوعی است که بسیاری از مسافران و مهاجرانی که قصد فرستادن لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به رم دارند می‌خواهند این موضوع را بدانند. اگر مسافر یا مهاجر رم هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به رم را در سلامت کامل و در نزدیک‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران تا رم را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره‌مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به رم آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
 
فرودگاه لئوناردو داوینچی، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به رم از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به رم یاری می‌کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به رم، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به رم صادر می‌شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به رم و فریت بار به رم؛
 • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به رم؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر رم؛
 • فریت بار تجاری به رم.
 

مدارک لازم برای فریت بار به رم از باربری فرودگاه امام در تهران

 
اگر بلیط و پاسپورت را هنگام سفر فراموش کنیم چه می‌شود؟ خب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به رم لازم است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت بار به رم با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتماً باید به همراه داشته باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به رم ارسال کند و فریت بار به رم را انجام دهد.
 
صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری به رم نیاز دارند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به رم ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به رم و فریت بار به رم الزامی است.
 
اگر تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به رم از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 
حضور شما در زمان ارسال بار به رم در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به رم و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به رم یا ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به رم را بر عهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به رم، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
یادتان باشد که به‌طور معمول مدت زمانی که برای رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به رم باید در نظر بگیرید، حدود سه تا پنج روز است.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به شهر رم 

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به رم است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را دربر می‌گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به رم را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به رم چنین است:
 

الف ) بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی بار به رم

 
قسمت بسته بندی، موضوع بسیار پراهمیتی در حمل بار به رم است. در صورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به رم را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 

ب ) فریت اضافه بار مسافری به رم

 
وقتی که قصد دارید به رم بروید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به رم را حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز بر آورد کرده اند. پس فریت بار به رم مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را در سفر به رم برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به رم (مناسب‌ترین نرخ فریت بار به رم) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می‌شود.
 

ج) ارسال هوایی بارهای تجاری و صادراتی به رم

 
بسیاری از صادرات به رم شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به رم دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به رم بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به رم بهره‌مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال هوایی لوازم و  اسباب منزل به رم

 
بی‌شک همه به لزوم بسته بندی استاندارد کالاها در سفر به رم اعتراف می کنند. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به رم است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به رم فرستاده می شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به رم

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به رم 
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به‌سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می‌کنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به رم
 • دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به رم 
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به رم و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به رم احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به رم با بهترین نرخ حمل بار به رم و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم به هنگام تحویل بار در فرودگاه لئوناردو داوینچی شهر رم

 
پس از انجام فریت بار به رم از ایران به فرودگاه رم، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر رم با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر رم را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی رم در هنگام فریت بار به رم بسیار لازم است. چون ترخیص کالا بر عهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس  نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
به طور معمول مأموران ایرلاین ها در رم تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه رم می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
 
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات رم بر تمام مراحل فریت بار به رم تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی‌شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه‌هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به رم در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به رم و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
 
گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره ارسال بار به رم

رم، شهر ابدی، پایتخت و بزرگترین شهر ایتالیا و منطقه لاتزیو است. این شهر، شهر معروف امپراطوری رومی ها، هفت تپه، La Dolce Vita ، زندگی شیرین، شهر واتیکان و سه سکه در حوض است. رم ، مرکز هزار ساله قدرت، فرهنگ ، به عنوان گهواره یکی از بزرگترین تمدن های جهان و دین، در تاریخ دو هزار و هشتصد ساله اش ، همواره در معادلات جهانی تاثیر گذار بوده است. مرکز تاریخی شهر، یکی از مناطق میراث جهانی یونسکو است. با مکان هایی زیبا، کلیساهای هزار ساله، خرابه های بزرگ رمانتیک، آثار باشکوه، مجسمه های مزین و حوض های برازنده. رم میراث تاریخی فوق العاده غنی و اتمسفر شهری بین المللی دارد که این شهر را به یکی از پر بازدید ترین، معروف ترین، تاثیرگذار ترین و زیباترین پایتخت های اروپا و جهان  تبدیل کرده است. امروزه رم به عنوان بهشتی برای خرید و یکی از پایتخت های مد جهان به شمار می آید،  برخی از قدیمی ترین شرکت های تولید جواهرات و لباس در این شهر پایه گذاری شده اند. با منطقه های دیدنی بسیار و کارهای بسیار برای انجام دادن،  جهانیان رم را  شهر جهانی  می شناسند. اگر می خواهید به عنوان مسافر،دانشجو، مهاجر یا تاجر به شهر تاریخی رم بروید،  برای سفری پر از آرامش، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، مشورت کنید.
 

جامع ترین اطلاعات قسمت بار فرودگاه لئوناردو داوینچی درشهر رم

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به رم

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار بصورت هوایی به سایر شهرهای ایتالیا

شهر رم بر روی نقشه جهان
ROME WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد ارسال هوایی بار به رم در کشور ایتالیا

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.