هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار از اصفهان به سراسر دنیا بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از نمایندگان رسمی تمامی هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران به شمار می‌رود که در زمینه بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و ارسال کارگو تجاری فعال است. بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک از جمله خدمات سفیران است که برای مشتریان خود انجام می دهد.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، می کوشد ثبت درخواست فریت بار شما به آسانی انجام پذیرد و شما را در "ارسال هوایی بار از اصفهان به خارج از کشور" یار و همراه باشد. این مجموعه پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اجرای بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما به منظور به‌سلامت رسیدن آن به مقصد، قادر به انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور است. پس ‌از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به مقصد مورد نظر شما ارسال می‌شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مقصدتان آگاه شوید. شماره تماس ما در دفتر مرکزی : 02188830215
09134757442 : شماره تلفن اصفهان
 

اصفهان نصف جهان، شهر خاطره های رنگارگ

 
اینجا نصف جهان است. اصفهان. سی و سه پل با خاطرات به یادماندنی در آلبوم ذهن هر ایرانی خوش نشسته است. اصفهان مهد هنرهای زیبایی مانند سیم کشی، زر کشی، زربافی، گلابتون دوزی، پولک دوزی، سکمه دوزی و زنجیر بافی از صنایع‌دستی محلی آن است. در حال حاضر زربافی و سکمه دوزی همچنان رواج دارد. همچنین اصفهان در صنایع خاتم کاری، کاشی کاری، قلم زنی، مینیاتور، مینا کاری، زرگری نقره و طلا در دنیا شهرت دارد. شهر اصفهان در دامنه شرقی کوه‌های زاگرس خانه کرده است. با قدمتی فراوان. این شهر بر روی آبرفت زاینده رود بنا شده است. محصولات کشاورزی و میوه‌های منحصر به فردی مانند سیب، گلابی، سیب گلاب، پیاز کوهی و کرفس اصفهان مشهور هستند. اصفهان (پارسی میانه: اسپاهان) شهری باستانی توریستی در مرکز ایران است. به لحاظ جمعیت بعد از تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ ایران و یک‌صد و شصت و سومین شهر پر جمعیت دنیا به شمار می آید. هتل‌های متنوعی در این شهر وجود دارد که از گردشگران داخلی و خارجی پذیرایی می کنند. مردم اصفهان به طور عمده فارسی زبان و از ساکنان خود استان و استان های هم‌جوار هستند.
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از اصفهان به خارج از کشور

 
آیا با سیستم فریت بار آشنایی دارید؟ در تعریفی ساده می‌توان گفت در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار می نامند، ولی در حالت کلی منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به ارسال کننده بار امکان می دهد به اقصی نقاط جهان دسترسی داشته باشند. امکانات فراوان و مدرن هواپیماها باعث شده که همگان بهترین راه برای ارسال بارهایشان را فریت بار بدانند. خدمات شرکت سفیران برای "حمل هوایی بار از اصفهان به خارج از کشور" چنین است:
 
 
 • حمل ارزان و سریع اضافه‌بار مسافری از اصفهان به خارج از کشور 

 
وقتی که قصد دارید از اصفهان به خارج از کشور مسافرت کنید و وزن بار شما بیش از مقدار مجاز است، شما باید بارتان را فریت کنید؛ باید گفت هزینه فریت بار حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز برآورد شده است. پس فریت بار از اصفهان مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز خواهد بود. نگران نباشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در این مرحله به شما کمک خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را انتخاب کنید و فریت بار خود را به مجموعه سفیران بسپارید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از اصفهان با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل گرفتن بار از درب منزل شما، در صورت لزوم آن را به‌صورت اصولی بسته‌بندی خواهیم کرد. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی، بارنامه شما با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی تقدیم شما خواهد شد. فریت بار مسافری از اصفهان، کالاهای گوناگونی را شامل می شود که در صفحه راهنمای فریت بار مسافری به آن اشاره‌کرده‌ایم.
 
 
 
 • ارسال هوایی لوازم منزل مهاجرین از اصفهان به خارج از کشور

 
در سال‌های کنونی شاهد مهاجرت برخی شهروندان اصفهانی بوده‌ایم؛ به همين خاطر این مهاجران با علم به برتری فریت بار نسبت به دیگر راه‌های ارسال بار، از خدماتی چون فريت بار يا حمل هوايي اسباب و لوازم منزل استقبال می کنند. پس لازم است این موضوع از جنبه‌های گوناگون بررسی و جوانب موضوع سنجیده شود. نه‌تنها خانواده‌های اصفهانی که گروه‌های دیگر مهاجر مثل دانشجویان هم با این موضوع رو به رو خواهند شد و ضرورت دارد اطلاعات لازم را دراین‌باره به دست آورند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در فريت بار و حمل هوايي اسباب و لوازم منزل از اصفهان به مقاصد گوناگون مي‌تواند تمام مراحل كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. در زمینه ارسال بار مهاجران با طیفی از این افراد روبه‌رو هستیم:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
گاهی پیش می‌آید که مهاجران اصفهانی پس از مهاجرت به فکر انتقال اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن به کشور جدید و محل مهاجرتشان می افتند. در این صورت می‌توانند با استفاده از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران و با هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در اصفهان، ارسال بارشان را به شرکت سفیران بسپارند. این مجموعه پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران و به نمایندگی از آن‌ها پس از انجام تمام امور گمرکی بار را در مقصد مورد نظر به دستشان می‌رساند.
 
 
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
اما مهاجرانی که هنوز در اصفهان هستند و می‌خواهند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را هم‌زمان با مهاجرتشان به کشور مقصد ارسال کنند نیز می‌توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. مشاوران شرکت سفیران می‌توانند در زمینه انتخاب وسایل ارسالی نیز یاریگر شما باشند؛ زیرا ارسال لوازم منزل بایدها و نبایدهایی دارد و برخی وسایل ارزش بردن به خارج از کشور را ندارند و حمل هوایی آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نیست. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری تمام مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به شرکت سفیران بسپارید. باید گفت ارسال بار مهاجری از اصفهان طیف وسیعی مانند خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان اصفهانی را هم شامل می‌شود و خدمات سفیران به تفکیک با رعایت اصول قانونی مربوط به هر گروه، شامل حالشان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
 • ارسال هوایی بار صادراتی و تجاری از اصفهان به دیگر کشور های دنیا

 
در حال حاضر صادرات کالاها بخش بزرگی از حمل بار هوایی را تشکیل می دهد. صادرکنندگان کشورمان در شکل‌های گوناگون به صادرات و دادوستد کالاهای مختلف با کشورهای جهان می پردازند و محموله‌های صادراتی روزانه توسط حمل هوایی جابه‌جا می‌شوند. صادرات کالاهایی مانند گز اصفهان، فرش، صنایع‌دستی، زعفران، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و... از اصفهان به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای از این دست صادرات است. درصورتی‌که می‌خواهید بار تجاری خود را از اصفهان به نقاط مختلف دنیا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از اصفهان و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از اصفهان به خارج از کشور

 
 • خدمات بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی 

 
بسته‌بندی محمولات هوایی را باید جدی گرفت. درصورتی‌که به این قسمت از ارسال بار توجه نکنید، درگیر مسائل ناخواسته ای خواهید شد که سفر و یا تجارت را برای شما تلخ می کند. از معطلی در گمرک گرفته تا تحویل نگرفتن بار از سوی شرکت‌های هواپیمایی به دلیل بسته‌بندی غیر استاندارد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از اصفهان را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی فرستاده می شود. گاهی هم لازم است بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی انجام شود. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی تدارک دیده و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای بارهای حساس شما تهیه نماید.
 
 • پیک آپ بار مسافری و تجاری از اصفهان

 
در حمل‌ونقل بار از شهر اصفهان و شهرهای اطراف به‌تمامی فرودگاه‌های کشور می‌توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر اصفهان و حومه آن از درب منزلتان تحویل می‌گیرند و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد مورد نظرتان، انتقال می‌دهند.
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار شما از  کشور

 
بار شما در قسمت بار فرودگاه مبدأ جهت فریت بار به مقصد مورد نظرتان به طی تشریفات گمرکی نیاز دارد. کارمندان ما در کسوت نمایندگان شما بدون حضورتان در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. ارسال‌کنندگان بار هوایی نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با کمترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت استفاده کنند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت و با هزینه مناسب را فقط از ما بخواهید.
 
 
 
 
 • انبارداری بار های صادراتی

 
اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین اصفهانی پس از انجام بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی با امنیت بالا و شرایط مناسب نگهداری کنند، این شرکت قادر به ارائه سرویس انبارداری به آن عزیزان با مناسب‌ترین قیمت است.
 
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
در مجموعه سفیران، به دنبال رضایت مشتری هستیم. رضایتمندی هریک از شما خبر مسرت بخشی برای ماست و ما را به ادامه راهمان دل‌خوش می‌کند. بارهای شما امانتی است که باید به سلامت به مقصد برسند. ازاین‌رو تمام تلاشمان این است که بهترین مسیرها را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی برای ارسال بارتان در نظر بگیریم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در اصفهان تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. تفاوتی ندارد کجا باشد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 
 
 
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران صدور بارنامه هوایی و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد فریت بار خود به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 09134757442 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از اصفهان  و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه ا‌ی از خدمات سفیران در زمینه حمل هوایی و "فریت بار از اصفهان" آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران در نصف جهان همراه شماست:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار از اصفهان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر اصفهان
ویدئو های دیدنی فریت بار