خدمات حمل هوایی بار از تهران به سراسر جهان

شرکت فریت بار و کارگو سفیران نماینده رسمی تمامی هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران است که در زمینه بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری فعالیت می‌کند. سفیران خدماتی مثل بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از در منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک را برای مشتریان خود انجام می دهد.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به‌عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال هوایی بار از تهران یاری می‌کند. این مجموعه می‌تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما جهت به‌سلامت رسیدن آن به مقصد، امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام خمینی را انجام دهد. پس‌ از آن، بارنامه هوایی محموله شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی از فرودگاه امام خمینی صادر می‌شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
 

تهران شلوغ ، پایتخت خاطرات شیرین کودکی

 
اینجا تهران است. پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران. شهری پر دود و دم اما دوست‌داشتنی. تهران در کنار رشته‌کوه البرز و نزدیکی کوه دماوند جا خوش کرده است. آب و هوایی گرم و خشک دارد و هوای آن در تابستان‌ها به چهل درجه و در زمستان‌ها نیز به کمتر از صفر درجه می‌رسد. یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران و حتی جهان که قدمتش شاید به هفت هزار سال پیش بازمی‌گردد. سال‌های آغازین حکومت قاجار بود که آغا محمدخان قاجار این شهر را به‌عنوان پایتخت ایران انتخاب کرد. در آن زمان تهران تنها با داشتن پنج میدان اصلی، وسعت کمی داشت، اما پس از آن به‌تدریج، دوازده میدان دیگر هم ساخته شد. البته در دوره‌ی صفویه بود که شاه‌طهماسب صفوی به این شهر و باغات آن علاقه‌ پیدا کرد و شاید همین علاقه سرنوشت این شهر را تغییر داد. تهران امروز، مرکز سیاسی، اقتصادی و تجاری ایران به شمار می‌آید و ساختمان دولت، ساختمان مجلس و بسیاری از مراکز قانونی مهم در این شهر قرار دارند. همین‌طور دو فرودگاه مهم مهرآباد و امام خمینی نیز در این شهر جا خوش کرده‌اند و همین مسئله سبب شده تا وضعیت تهران در موضوع حمل هوایی اهمیتی دوچندان یابد. تهران امروز آمیزه‌ای از فرهنگ‌های گوناگون مردمی است که از قومیت‌های گوناگون در کنار هم زندگی می‌کنند.
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی بار از تهران به خارج از کشور

 
ابتدا بهتر است بدانیم فریت بار چیست. در تعریفی ساده باید گفت در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی هرگونه جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار می‌گویند، ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. امکانات گسترده و به‌روز هواپیماها باعث شده که همگان فریت بار را بهترین راه ارسال بارهایشان بدانند. خدمات شرکت سفیران برای "حمل هوایی بار از تهران به خارج از کشور" چنین است:
 
 
 • فریت بار اضافه بار مسافری از تهران به خارج از کشور

 
وقتی که قصد دارید از تهران به خارج از کشور عزیمت کنید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز تعیین شده از طرف شرکت هواپیمایی را دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار را حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز برآورد کرده‌اند. پس "فریت بار از تهران" مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از تهران با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می‌گیریم و در صورت لزوم به‌صورت اصولی بسته‌بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی، بارنامه شما با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می‌شود. "ارسال هوایی بار از تهران" طیف گسترده‌ای از کالاها را در برمی‌گیرد که در صفحه راهنمای فریت بار مسافری به آن اشاره‌کرده‌ایم.
 
 
 
 • بسته بندی و ارسال هوایی لوازم منزل به خارج از ایران

 
سالیانی است كه مهاجرت از تهران روند افزايشي پيدا كرده است؛ به همين خاطر خدماتی چون فريت بار يا حمل هوايي اسباب و لوازم منزل بسيار مورد توجه شهروندان تهرانی است. پس لازم است این موضوع از جنبه‌های گوناگون بررسی و جوانب موضوع سنجیده شود. نه‌تنها خانواده‌های تهرانی که گروه‌های دیگر مهاجر مثل دانشجویان هم با این موضوع درگیرند و ضرورت دارد اطلاعات لازم را دراین‌باره به دست آورند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در حمل هوايي اسباب و لوازم منزل از تهران به مقاصد گوناگون خارج از کشور مي‌تواند از صفر تا صد كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. در زمینه ارسال بار مهاجران با طیفی از این افراد روبه‌رو هستیم:
 
 
بیشتر بدانید:  راهنمای بسته بندی کالا
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
گاهی پیش می‌آید که مهاجران تهرانی پس از مهاجرت تصمیم می‌گیرند اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن را به کشور مقصد بیاورند. در این صورت می‌توانند با استفاده از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران و با هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در تهران، بارشان را به شرکت سفیران بسپارند. این مجموعه پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران و به نمایندگی از آن‌ها پس از انجام تمام امور گمرکی بار را در مقصد مورد نظر به دستشان می‌رساند.
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
اما مهاجرانی که هنوز در تهران حضور دارند و می‌خواهند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را به کشور مقصد ارسال کنند نیز می‌توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. مشاوران شرکت سفیران می‌توانند در انتخاب وسایل ارسالی نیز به شما کمک کنند؛ زیرا برخی وسایل ارزش بردن به خارج از کشور را ندارند و حمل هوایی آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نیست. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری تمام مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به شرکت سفیران بسپارید. باید گفت ارسال بار مهاجری از تهران طیف وسیعی را در برمی‌گیرد که شامل خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان تهرانی هم می‌شود و خدمات سفیران به تفکیک با رعایت اصول قانونی مربوط به هر گروه، شامل حالشان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال هوایی لوازم منزل به خارج از کشور مراجعه نمایید.
 
 • حمل هوایی انواع بار تجاری و صادراتی از فرودگاه امام به خارج از ایران

 
امروزه صادرات کالاها بخش بزرگی از حمل بار هوایی را تشکیل می دهد. صادرکنندگان کشورمان در شکل‌های گوناگون به امر صادرات و دادوستد کالاهای مختلف با کشورهای جهان مشغول‌اند و محموله‌های صادراتی همه‌روزه توسط حمل هوایی جابه‌جا می‌شوند. صادرات کالاهایی مانند فرش، صنایع‌دستی، زعفران، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و... از تهران به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای از این دست صادرات است. درصورتی‌که می‌خواهید بار تجاری خود را از تهران به نقاط مختلف دنیا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام خمینی از هر نقطه از تهران، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از تهران به خارج از کشور

 
 •  خدمات بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی

 
قسمت بسته‌بندی در حمل هوایی هر نوع کالایی، موضوع بسیار پراهمیتی است. درصورتی‌که بسته‌بندی بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی‌پذیرند. فرض کنید بار شما را بپذیرند، اگر حادثه‌ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به علت بسته‌بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از تهران را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی فرستاده می شود. گاهی هم لازم است برای بسته‌بندی از جعبه‌های چوبی استفاده کنید. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای بارهای حساس شما بسازد.
 
 • خدمات پیک آپ بار از سراسر ایران

 
در حمل‌ونقل بار از تهران به فرودگاه امام خمینی می‌توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر تهران و حومه آن از درب منزلتان دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کنند.
 
 • خدمات انجام تشریفات گمرکی جهت خرج قانونی بار از گمرک فرودگاه امام

 
بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به مقصدتان احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. صادرکنندگان و واردکنندگان محترم نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات و واردات هوایی کالای تجاری خود را با کمترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت استفاده کنند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت و با هزینه مناسب را فقط از ما بخواهید.
 
 • خدمات امن انبارداری کالای صادراتی

 
اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین تهرانی پس از انجام بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی امن و مناسب نگه دارند، این شرکت قادر به ارائه سرویس انبارداری به آن عزیزان با مناسب‌ترین قیمت است.
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
در مجموعه سفیران، اصل مسلم کسب رضایت مشتری است. هر بار خرسندی هریک از شما نشان افتخاری بر سینه سفیران می‌نشاند و ما را به ادامه راهمان دل‌خوش می‌کند. ما بارهای شما را امانتی می‌دانیم که باید به سلامت به مقصد برسند. ازاین‌رو تمام تلاشمان این است که بهترین مسیرها را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی برای ارسال بارتان در نظر بگیریم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در تهران تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. فرقی نمی‌کند کجا باشد. مهم این است که بار شما در اسرع وقت به مقصد برسد. گفتنی است دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد.
 
 
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران صدور بارنامه و رزرو کتبی را برای محصولات صادراتی شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد فریت بار خود از تهران به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه ا‌ی از خدمات سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار از تهران آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران، در تمام مراحل سفر با شماست:
 
 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار از تهران به شهرهای دیگر جهان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر تهران
ویدئو های دیدنی فریت بار