هر آنچه باید در باره فریت بار از کرمانشاه به خارج از ایران بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، ازجمله شرکت‌هایی است که در زمینه حمل هوایی بار فعالیت می‌کند. این شرکت به‌عنوان نماینده رسمی شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران مشاور و مجری حمل بار هوایی در زمینه‌های بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری است. بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک خدماتی است که شرکت فریت بار و کارگو سفیران متعهد به انجام آن در قبال مشتریان است. این شرکت می‌کوشد تمام پروسه حمل‌ونقل و  "ارسال هوایی بار از کرمانشاه به خارج از کشور"  را برایتان آسان کند تا هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید. به همین منظور مجموعه سفیران انواع بار شما را در محل منزل و انبار یا دفتر تحویل می‌گیرد و به اجرای بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما به‌منظور به‌سلامت رسیدن آن به مقصد می‌پردازد. همچنین انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور هم از خدمات اصلی سفیران است. پس ‌از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به مقصد مورد نظر شما ارسال خواهد شد. اگر با ما تماس بگیرید، از مراحل فریت بار به مقصدتان آگاه می‌شوید. 
شماره تماس ما در دفتر مرکزی: 02188830215
 

از کرمانشاه چه میدانیم؟

 
کرمانشاه نهمین شهر پر جمعیت و یکی از کلان‌ شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه است. شهر کرمانشاه بزرگ‌ترین شهر کردنشین و مهم‌ترین شهر در منطقه مرکزی غرب ایران قلمداد می‌شود. پیدایش این شهر به سده چهارم میلادی باز می‌گردد و از آن دوران تا حمله اعراب به ایران به عنوان دومین پایتخت ساسانیان مورد توجه حکومت بود. در دوران سلجوقیان در قرن یازدهم میلادی، کرمانشاه به عنوان شهر ارشد کردستان انتخاب شد. در قرون وسطی شهر کرمانشاه یا قرمیسین در حکم یکی از نواحی چهارگانه عراق عجم شناخته می‌شد. در آن زمان ایالت جبال را عراق عجم می نامیده‌اند تا با عراق عرب اشتباه نشود که به طور تقریبی نیز با ناحیه ماد باستانی مطابقت داشت. با گذشت یازده سده از حمله اعراب به ایران، این شهر در دوران قاجار دوباره شکل شهرنشینی خود را باز یافت و به دلیل قرار گرفتن در چهارراه دو محور شمال به جنوب و خاور به باختر و نیز همسایگی با کشور عراق و واقع‌ شدن بر سر راه شهرهای زیارتی کربلا و بغداد از اهمیت بسیاری برخوردار است. طاق بستان از جاذبه‌های معروف کرمانشاه به شمار می‌رود.
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از کرمانشاه به خارج از کشور

 
کسب اطلاعات لازم در سفر برای هر مسافر لازم است. پس اگر بخواهید در قدم نخست فریت بار را بشناسید باید گفت متولیان صنعت حمل‌ونقل جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار نام نهاده‌اند؛ ولی در حالت کلی وقتی بارتان را به‌صورت حمل هوایی و با کمک یکی از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی ارسال می‌کنید، آن وقت وارد حیطه فریت بار شده‌اید. این روش در مقایسه با راه‌های دیگر حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و مقاصد بسیار بیشتری را در دسترس شما قرار خواهد داد. امروزه کمتر وسیله حمل‌ونقلی یارای رقابت با هواپیماهای مجهز و مدرن را دارند. هواپیماهایی که در کوتاه‌ترین زمان بار شما را به مقصد می‌رسانند، اما خدمات شرکت سفیران برای فریت بار از شهر کرمانشاه به این شرح است:
 
 • فریت اضافه بار مسافری از کرمانشاه به خارج از کشور

 
فریت بار امکانات خوبی برای مسافران دارد. وقتی می‌خواهید از کرمانشاه به خارج از کشور مسافرت کنید، فریت بار شما را از پرداخت هزینه‌های اضافی نجات می‌دهد. به‌گونه‌ای که با فریت اضافه‌بارتان، دیگر نیاز نیست سه برابر هزینه فریت بار را پای کانتر پرواز بپردازید. پس روشن است "فریت بار از کرمانشاه" بسیار مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز خواهد بود. اگر متقاعد شده‌اید پس با شرکت سفیران تماس بگیرید. البته یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از کرمانشاه لازم است هماهنگی‌ها را به عمل آورید. بار را از درب منزل شما تحویل می‌گیریم و پس از بسته‌بندی اصولی، جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور می‌فرستیم. سپس بارنامه شما را با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی تقدیمتان خواهیم کرد. اگر می‌خواهید درباره فریت بار مسافری از کرمانشاه و نوع کالاها بیشتر بدانید، صفحه راهنمای فریت بار مسافری میزبان شما خواهد بود.
 
 
 
 
 • ارسال هوایی لوازم منزل مهاجران از کرمانشاه به خارج از کشور

 
همیشه در کرمانشاه یا هرکجای کشورمان، کسانی هستند که به مهاجرت فکر می‌کنند یا در شرف مهاجرت‌اند. این افراد حتماً درباره نحوه ارسال لوازم منزلشان تحقیقات لازم را انجام داده‌اند و بر پیشتازی فریت بار در زمینه حمل بار هوایی تأکید دارند. البته موضوع مهاجرت تنها به خانواده‌های کرمانشاهی محدود نمی‌شود و دانشجویان مهاجر هم با این موضوع درگیر هستند. پس کسب اطلاعات لازم برای تمام مهاجران لازم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، حمل هوايي اسباب و لوازم منزل شما را از کرمانشاه به مقاصد گوناگون بر عهده می‌گیرد. این شرکت متعهد است اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با منصفانه‌ترین هزینه به مقصد برسد. ضمن اینکه رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد از اصول اولیه سفیران در حمل بار هوایی است. در ارسال بار مهاجران با شکل‌های گوناگون مهاجرت روبه‌رو می‌شویم:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
فرض کنید مهاجری از کرمانشاه به کشور دیگری مهاجرت کرده اما بدون وسایل منزل. حالا پس از مهاجرت تصمیم گرفته اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن را به کشور جدید و محل مهاجرتشان منتقل کند. باید گفت با استفاده از خدمات شرکت سفیران، عدم حضور او در کشور هیچ مشکلی را پدید نمی‌آورد. این شرکت می‌تواند ضمن هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در کرمانشاه، ارسال بار مهاجران را بر عهده بگیرد. این مجموعه به‌عنوان نماینده فرد مهاجر، پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران، امور گمرکی بار را به انجام می‌رساند و بار را در مقصد تحویل می‌دهد.
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
گروهی از مهاجران اما هنوز در کرمانشاه هستند و در حال تصمیم‌گیری برای سفرند. پس ارسال اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن دغدغه اصلی این مهاجران کرمانشاهی است که می‌توانند با مشاوران شرکت سفیران در این زمینه گفت‌وگو کنند تا آن‌ها را در مراحل آغاز یعنی انتخاب وسایل منزل یاری کنند. حتماً می‌دانید که ارسال بخشی از اسباب و لوازم منزل اصلاً مقرون‌به‌صرفه نیست. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری، ما تمامی مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را برایتان انجام می‌دهیم. مهاجران کرمانشاهی ممکن است خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان جوان باشند. سفیران به‌خوبی قوانین ارسال بار مربوط به هر گروه را می‌داند و بر اساس آن محموله شما را ارسال خواهد کرد. 
 
 
 
 
 • ارسال هوایی بار تجاری و کارگو صادراتی از کرمانشاه به سایر کشورها

 
صادرات کالا از دیرباز در کشور ما رونق داشته و از راه‌های گوناگون صورت می‌گرفته است. امروزه صادرکنندگان یکی از مشتریان پر و پا قرص حمل هوایی بار هستند. به‌ویژه صادرکنندگان کرمانشاهی. صادرات کالاهایی مانند قالی و جاجیم، صنایع‌دستی، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و... از کرمانشاه به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای از این استقبال روزافزون است. اگر تصمیم دارید بار تجاری خود را از کرمانشاه به نقاط مختلف دنیا بفرستید، با ما تماس بگیرید تا از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از کرمانشاه و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از کرمانشاه به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی در کرمانشاه

 
اگر بسته‌بندی کالاهایتان دچار مشکل باشد، سفرتان نیز با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهد شد؛ چراکه با بسته‌بندی غیراستاندارد، حال بار شما چندان روبه‌راه نیست و گمرک به بارهایی این‌چنین مجوز خروج نخواهد داد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از کرمانشاه را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران واگذار کنید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر خواهد شد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل سابقه‌ای طولانی دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حاضر می‌شوند و بارتان را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی بسته‌بندی و آماده ارسال به فرودگاه خواهند کرد. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی ارسال می‌گردد. گاهی هم لازم است بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی صورت پذیرد. سفیران کارگاهی را برای ساخت جعبه‌های چوبی دایر کرده و می‌تواند جعبه‌هایی مناسب و محکم برای کالاهای حساس شما تهیه کند.
 
 • پیک آپ بار از سراسر کرمانشاه

 
شما می‌توانید از خدمات دیگر سفیران مثل پیک آپ بار نیز بهره‌مند شوید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر کرمانشاه و حومه آن از درب منزلتان تحویل خواهند گرفت و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد موردنظرتان، منتقل خواهد کرد.
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار شما از گمرک ایران

 
تشریفات گمرکی زمانی آغاز می‌شود که بار شما به قسمت بار فرودگاه مبدأ انتقال یابد. کارمندان ما نمایندگان شما خواهند بود و بدون حضورتان در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام خواهند رساند. ارسال‌کنندگان بار هوایی از کرمانشاه نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با منصفانه‌ترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران بسپارند و از تجربه سالیان متمادی این شرکت بهره ببرند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت، ویژگی اصلی سفیران است.
 
 
 
 • انبارداری محمولات هوایی

 
ما در شرکت سفیران نگهداری کالاهای شما را نیز بر عهده خواهیم گرفت. اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین کرمانشاهی مایل باشند به هر دلیلی پس از انجام بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بارشان را برای مدتی در مکانی امن و شرایط مناسب نگه‌دارند، این شرکت سرویس انبارداری خود را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار آن عزیزان قرار می‌دهد.
 
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
مشتریان راضی، یعنی سفیران پویا. تنها در صورتی از عملکرد خود راضی هستیم که شما از نحوه خدمات‌رسانی ما رضایت داشته باشید. پس تمام تلاشمان در جهت یافتن بهترین مسیرهاست تا بار شما را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی ارسال کنیم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در کرمانشاه تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز خواهد کرد. تفاوتی ندارد کجا باشد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد رسانده شود.
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما به انجام می‌رساند. از سوی دیگر، سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم آورده تا هر زمانی که خواستید موقعیت محموله خود را پی گیری نمایید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان به انجام خواهد رساند. در کنار این‌ها، بیمه محصولات شما یکی دیگر از تعهدات ماست؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر بهره خواهد گرفت.
 
اگر قصد فریت بار خود به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از کرمانشاه و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه ا‌ی از خدمات سفیران در زمینه  "حمل هوایی بار از کرمانشاه به خارج از ایران"   آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران در کرمانشاه زیبا همراه شماست:
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی بار از کرمانشاه به خارج از کشور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر کرمانشاه
ویدئو های دیدنی فریت بار