آشنایی با نحوه ارسال بار هوایی به بحرین

شاید در کسوت یک مسافر یا تاجر واژه "فریت بار به بحرین" را جست و جو کرده اید و  در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. مجموعه فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل هوایی بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به بحرین" و همچنین فریت بار به بحرین در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به بحرین  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به بحرین" و فریت بار به بحرین با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

صاحب آزادترین اقتصاد در خاورمیانه به گفته وال‌استریت ژورنال. وقتی نخستین چاه نفت در حوزه کشورهای خلیج‌فارس در بحرین کشف شد کسی گمان نمی‌کرد این کشور کو چک ، بحرین  (  Bahrain  ) خود را به سطح بین‌المللی برساند. سه جزیره منامه، پایتخت و محرق و ستره این کشور را تشکیل داده‌اند. مردمانش عربی سخن می‌گویند، اما زبان انگلیسی، فارسی و اردو هم جزو زبان‌های پرکاربرد است. اقتصاد این کشور شامل بانکداری، هواپیمایی و خدمات فرودگاهی، بنادر مجهز صنعتی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی و ناو ها است. این کشور را در مقام نخست تولید آلومینیوم در خاورمیانه و در پله پنجم جهانی می‌دانند. سفر به حاشیه خلیج‌فارس برای خیلی‌ها جذاب خواهد بود. اگر قصد مسافرت یا تجارت در بحرین را دارید، ما را در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو را در این سفر شایسته همراهی خود بدانید. تمام تلاش ما برای جلب رضایت شما از آغاز تا پایان سفر است.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به بحرین، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به  بحرین ارسال می‌کند.

 

فرستادن کارگو و بار صادراتی به بحرین

 

 باید گفت حمل بار به بحرین به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به بحرین برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. این افراد  بایستی قوانین صادرات به بحرین را بدانند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. صادرات به بحرین با توجه به حجم بالای بار، با انواع هواپیماهای غول پیکر و نازک پیکر ،  در ظروف بار هواپیماها انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان انواع کالا به کشور بحرین به کار گیرد. حمل بار به بحرین از ایران بیشتر در شکل تجاری درجریان است و سال هاست  تجار بحرین و ایران به تجارت انواع کالا مشغولند. ارسال بار تجاری به شکل ارسال کارگو به بحرین با انواع هواپیما میان تجار ایران و بحرین سابقه‌ای طولانی دارد. به گونه‌ای که تجار کالاهایی مانند فرش، ترافل یا دنبلان کوهی، میوه و سبزیجات و مواد غذایی ایرانی، زعفران و  خشکبار و ...  با استفاده از امکان سیستم کارگو به بحرین ارسال می کنند. ارسال کارگو به بحرین یکی از بهترین  و امن ترین راه‌های ارسال بار هوایی است که سال هاست  تاجران از این مسیر کالاهای خود را راهی بحرین می کنند.

 

کالاهایی  که تجار به بحرین ارسال می‌کنند بیشتر این موارد را شامل می‌شود:

 

ارسال میوه و سبزیجات به بحرین

 

میوه وسبزیجات ایران یکی از محصولات صادراتی خوش نام در کشورهای حاشیه  خلیج فارس است و ایران به عنوان یکی از کشورهای صادر کننده انواع میوه و سبزیجات مرغوب در بین کشورهای عربی شناخته شده است. سال هاست صادرات محصولات کشاورزی ایران به بحرین افزایش زیادی پیدا کرده است. طعم خاص و قیمت مناسب این محصول سبب شده تا که طرفداران زیادی داشته باشد. در این راستا تجار فعال در عرصه صادرات محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات فریت بار تجاری به ارسال انواع میوه  های تازه تابستانی و انواع سبزیجات به بحرین اقدام می کنند.

 

ارسال هوایی خشکبار به بحرین

 

آجیل های خوراکی و میوه های خشک دو گروه مختلف از محصولات هستند که معمولاً در تجارت بین المللی معامله می‌شوند. دلیل این امر، ماندگاری بیشتر آنها در مقایسه با میوه و سبزیجات تازه و همینطور شرایط ذخیره و نگهداری راحت‌تر است. در این میان تجار ایرانی سال‌هاست در زمینه ارسال خشکبار به بحرین فعالند و از خدمات  فریت تجاری به بحرین بهره می برند.

 

فرستادن فرش و صنایع دستی به بحرین

 

فرش و صنایع دستی ایران را همه جهان می‌شناسند. کشورهای آسیایی و اروپایی خریداران مهم فرش و ظروف صنایع دستی ایرانی به شمار می‌روند؛ در نتیجه تجارت فرش و صنایع دستی به بحرین سود بسیار خوبی دارد. به همین سبب تجارت این گونه کالاها به کشور بحرین  رونق زیادی یافته است. در این میان فریت بار تجاری ایران به بحرین راهی معقول و مقرون به صرفه برای ارسال این نوع کالاها به بحرین است. 

 

ارسال زعفران با کارگو به بحرین

 

ایران یکی از مهم ترین تولید کنندگان با کیفیت زعفران در جهان به شمار می آید.  زعفران کالایی پرتقاضا در کشور بحرین است و تجارن زعفران ایرانی را با بسته بندی های شکیل و مناسب به بحرین ارسال می‌کنند؛ برنامه ریزی صحیح برای صادرات زعفران به بحرین، می‌توان درآمد ارزی بسیار خوبی را با توجه به قیمت زعفران در بحرین و بازار های خارجی برای کشور ایجاد کرد. در ارسال این کالا نیز می توان از امکانات فریت بار تجاری استفاده کرد.

 

ارسال ترافل کوهی به بحرین

 

دنبلان كوهي (قارچ دنبلان) يا ترافل (Truffle) نوعي قارچ كوهي خودرو است كه در سال‌های اخير با خدمات فريت بار و حمل هوايي به كشورهاي ديگر صادر شده است. اين محصول كه شبيه سيب‌زميني است را به نام‌هاي خِئر یا عِغِر هم می‌شناسند. دنبلان كوهي در بيابان‌ها و كوهپايه‌هاي ايران عمل می آید  و ارسال آن به بحرین سال‌هاست در دستور کار تجار ایرانی قرار گرفته است. مردمان کشور بحرین  بیشتر دوست دار ترافل  نوع سفید و قرمز هستند. ارسال دنبلان کوهی، از طریق حمل هوایی و با تدابیر ویژه صادرات محصولات کشاورزی صورت می‌گیرد.

 با توجه به قوانین گمرکی کشور بحرین، پس بهتر است  پیش از هر اقدامی با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا  از شرایط و ضوابط ارسال محمولات کارگو  تجاری به بحرین آگاه شوید.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به بحرین

 

به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌های هواپیمایی اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین حمل بار به بحرین را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار بحرین آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به بحرین منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به بحرین، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز بحرین را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر پرواز، به بحرین ارسال کنید.  

 

هزینه ارسال بار به بحرین

 

ارسال بار به بحرین مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. همانگونه که گفتیم  بخش بزرگی از ارسال بار به بحرین مخصوص  تجار  است. به گونه‌ای که ارسال کارگو به بحرین، این افراد را درگیر مسائل گوناگونی می‌کند. . بی شک همه آنها می‌خواهند قیمت ارسال بار از ایران به بحرین را بدانند.  بردن بار به بحرین امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر ، در صدد فرستادن بار به بحرین  هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. موضوعی که بسیاری از تجار و مسافران به بحرین را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به بحرین  و کارگو ایران به بحرین آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کالا به بحرین برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

   پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به بحرین بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به بحرین‌، مستقر در فریت بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به بحرین آشنا شوید:

 

حمل بار از ایران به بحرین در مجموعه سفیران کارگو

 

فریت بار را بسیاری از مسافران به بحرین می شناسند. شما برای استفاده و ارسال بارهایتان می توانید به راحتی از خدمات فریت بار، سفیران استفاده کنید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بحرین با هواپیما، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود . 

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به بحرین

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به بحرین که حمل آنها مجاز است آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به بحرین بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به بحرین  باید قوانین را بدانیم. گاهی هم مسافران و تجار می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به بحرین، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به بحرین اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به بحرین آگاه خواهند کرد.  

        

 بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به بحرین 

 

در حمل بار به بحرین، بسته بندی کالاها اهمیت بسیاری دارد. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

بیشتر بدانید:  3 دلیل که در حمل بار هوایی، هواپیماهای نازک پیکر، قاتل بار نامیده میشوند

  

 انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به بحرین

 

در زمینه حمل لوازم منزل به بحرین یا ارسال خرده بار به بحرین  شما می توانید  از شرکت بخواهید تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری کند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای بحرین ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به بحرین 

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به بحرین شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بحرین، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به بحرین است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به بحرین با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به بحرین، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به کشور بحرین ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به بحرین و سپس به سلامت رسیدن بار به بحرین در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به بحرین است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به بحرین 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به بحرین را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد بحرین فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به بحرین، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی قیمت ارسال بار به بحرین پاسخ دهیم.   قیمت هر کیلو بار از ایران به بحرین چقدر است؟ هزینه کارگو از ایران به بحرین چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به بحرین بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به بحرین  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به بحرین بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به بحرین چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به بحرین به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به بحرین بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه هزینه فریت بار به بحرین یا هزینه ارسال کارگو بحرین دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به بحرین تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

قیمت پست ایران به بحرین ؛ مقایسه پست با فریت بار به بحرین

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. پس از تحقیق درباره هزینه پست از ایران به بحرین و دیگر شهر های بحرین، موضوعات دیگری رخ می نماید. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به بحرین به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به بحرین به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به بحرین وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به بحرین، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و بحرین وجود دارد، در سیستم فریت بار به بحرین دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به بحرین از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به بحرین و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به بحرین و ارسال بار به بحرین دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به بحرین جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

به قوانین زیر توجه نمایید:

  •  گمرک بحرین را قانع کنید که در حال انتقال محل سکونت خود به بحرین هستید.
  • مالک لوازمی که وارد می کنید هستید و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت بحرین مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور بحرین را بشنوید.هنگام ارسال بار از ایران به کشور بحرین، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به بحرین می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به بحرین در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به بحرین

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک بحرین، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه شهر منامه در بحرین می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بحرین ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به بحرین

نرخ ارز جهت ارسال بار از بحرین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بحرین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بحرین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بحرین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به شهر منامه در بحرین

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به بحرین

حمل هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به بحرین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بحرین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

بحرین بر روی نقشه

سئوالات متداول در مورد نحوه ارسال بار به بحرین

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز بهداشتی ممنوع است. توصیه ما قرار دادن مواد غذایی مجاز به اندازه مصرف یک خانوار در چمدان و به همراه مسافر است.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی به بحرین ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.
گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در فرودگاه منامه به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

ویدئو های دیدنی فریت بار