خدمات فریت بار به منامه

فریت بار به منامه در بحرین، از مبدأ تمامی شهرها و شهرستان‌ها

 
فریت بار به منامه، شاید مهم‌ترین دغدغه مسافران و مهاجران منامه باشد که خودشان را برای سفر به این شهر آماده می‌کنند. اگر مسافر یا مهاجر منامه هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی بحرین، با منصفانه‌ترین نرخ ممکن، بفرستید ما آسان‌ترین راه را به شما نشان می‌دهیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا منامه بحرین را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره‌مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافی است با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه بین المللی بحرین، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به بحرین از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می‌گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، با ارائه خدمات کامل حمل‌ونقل، از ثبت درخواست تا صدور بارنامه، شما را در ارسال بار به منامه یاری می‌کند. این مجموعه می‌تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به منامه، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار هوایی به منامه صادر می‌شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته‌بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر منامه؛
 • حمل اضافه بار مسافری به منامه؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر منامه؛
 • فریت بار تجاری به منامه.
 

مدارک لازم برای فریت بار به منامه از باربری فرودگاه امام در تهران

 
هر مسافر باید در هر مرحله از سفر بلیط و پاسپورت خود را همراه داشته باشد. در صورتی که مسافر و یا صادر کننده هستید، در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتماً به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکلات را برطرف می‌کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می‌توانید بار عزیزان خود را به منامه بفرستید. اگر شما صرفاً تاجر هستید یا بازرگانی هستید که به ارسال کارگو نیاز دارید و مثلاً قصد دارید زعفران، خشکبار و صنایع‌دستی به منامه بفرستید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی ضروری است.
ما به تاجرانی که کارت بازرگانی ندارد نیز کمک خواهیم کرد تا به صورت قانونی بارشان را ارسال کنند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به منامه این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر منامه نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به منامه و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر منامه فریت می‌نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به منامه، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
بد نیست بدانید روند ارسال بار از فرودگاه تهران به فرودگاه منامه دو یا چهار روز طول خواهد کشید.
 

خدمات و سرویس‌های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار و فریت بار به منامه

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس‌های گوناگونی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به منامه به شما ارائه می‌کند. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را در برمی‌گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته‌بندی ارسال بار به منامه را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به منامه چنین است:
 

الف ) بسته‌بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به منامه

 
اهمیت فرایند بسته‌بندی بار در جابه‌جایی کالا بر کسی پوشیده نیست. بخصوص اگر این عمل جابه‌جایی، فرایندی همانند حمل‌ونقل هوایی و فریت بار باشد. باید بدانید که مأموران قسمت باربری فرودگاه امام بارهایی که بسته‌بندی استاندارد ندارند را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه‌ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته‌بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهترین راه سپردن فرایند ارسال بار به منامه، به شرکت فریت بار و کارگو سفیران است تا وظیفه بسته‌بندی اصولی کالاها را به بهترین نحو انجام دهد. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می‌شود.
 

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به منامه

 
آیا فریت بار مقرون به صرفه تر از تحویل بار به کانتر است و چقدر؟ بد نیست بدانید هزینه فریت بار به منامه، حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می‌شود. در صورتی که به منامه می‌روید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته‌بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل خواهیم کرد. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه‌ترین نرخ ارسال بار به منامه (مناسب‌ترین نرخ فریت بار به منامه) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به منامه، ارسال بار به منامه به صورت تجاری

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به منامه، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌هاست که به صورت ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست‌بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به بحرین ارسال می‌کند. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به منامه را دارید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به منامه بهره‌مند شوید.
 

د ) فریت بار لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل به منامه

 
همچنان که گفتیم در فرایند حمل‌ونقل بار، بسته‌بندی نقشی اساسی دارد. آن هم بسته‌بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به منامه است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حاضر می‌شوند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به منامه فرستاده می‌شود.
 

دیگرخدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به منامه

 
 • بسته‌بندی تخصصی جهت فریت بار به منامه
  • بسته‌بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به‌سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته‌بندی می‌کنند. بسته‌بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به منامه
 • دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در بخش بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به منامه، باید تشریفات گمرکی را طی کند. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرک، تشریفات گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.
 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تائید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به منامه با بهترین نرخ حمل بار به منامه و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی بحرین

 
حال فریت بار از ایران به فرودگاه منامه به انجام رسیده و پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر منامه با شماره تلفن‌های ثبت شده به عنوان گیرنده کالا تماس می گیرند تا رسیدن بار شما به شهر منامه را اعلام کنند. در این مرحله، لازم است قوانین گمرکی کشور بحرین را بدانید. چون ترخیص کالا بر عهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
 • تلفن و موبایلتان را در دسترس نگه‌دارید
 • ارائه دو یا سه شماره تلفن، به کارمندان ایرلاین کمک می‌کند تا راحت تر شما را مطلع کنند.
 
البته باید بدانید که کارمندان ایرلاین ها تلاش زیادی برای یافتن شما نخواهند کرد. پس خودتان به فکر بارتان باشید و مراحل ارسال بار را پیگیری کنید. می‌توانید به سایت ایرلاین مورد نظر مراجعه کنید یا با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه منامه می‌بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به منامه تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات بحرین است. طبیعتاً در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهد شد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. هزینه‌هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی یا هزینه‌های انبارداری را نیز باید در نظر بگیرید. در هر فرودگاه، گیرنده کالا بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید مبالغی را پرداخت کند و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به منامه در مبدأ ندارد. این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی‌شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم وزن بارتان می‌بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند کرد. البته این قوانین در کشورها، ایالت‌ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه‌ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

فریت بار به منامه به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به دو تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.
 

هزینه فریت بار به منامه چگونه محاسبه می‌شود؟

 
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
 

فریت بار به منامه در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟

 
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.
 
اطلاعات بیشتر

درباره منامه

منامه پایتخت و بزرگترین شهرکشورکوچک  بحرین با جمعیت تقریبی صدو پنجاه هفت هزار نفر است. برای مدتی طولانی منامه از مهم ترین مراکز تجارت در خلیج فارس بوده است و ساکنین با پیشینه بسیار متنوعی دارد. . اگر در فکر مسافرت، مهاجرت یا تجارت در شهر منامه هستید، ما درمجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراهتان هستیم.

به روزترین اطلاعات فریت بار به منامه

نرخ ارز جهت ارسال بار از منامه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم اسفند 1402

دلار: 395,227 ریال
یورو: 427,887 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 397,092 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از منامه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم اسفند 1402

دلار: 395,227 ریال
یورو: 427,887 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 397,092 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از منامه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و پنجم بهمن 1402

دلار: 395,227 ریال
یورو: 425,770 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 395,217 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از منامه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هجدهم بهمن 1402

دلار: 0 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 0 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر منامه

کالاهای فریت شده از ایران به منامه

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به منامه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به منامه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر منامه
AL MANAMAH WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار