چند مسئله مهم در مورد ارسال هوایی بار به انگلستان

شاید در کسوت یک مسافر، واژه فریت به انگلیسی را جست و جو کرده اید و در پی آن بوده اید که بدانید فریت چیست  و فریت بار به انگلیسی  یعنی چه؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای فریت بار به انگلستان بوده اید؟

نیمه جنوبی جزیره بریتانیا، کشوری است که در آن پادشاه یک ‌ششم کره زمین، در شهر لندن، پایتخت آن زندگی می‌کند که در حوادث جهان نقش مهمی دارد. انگلستان ( England ) یک قسمت از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی ست. انگلستان نقش محوری و اساسی را در مجموعه بریتانیا بازی میکند.  انگلستان با اسکاتلند و ولز هم‌ مرز است و مهم‌ترین و عمده ‌ترین قسمت تشکیل ‌دهنده بریتانیاست. مردم انگلستان در چهل و هشت شهر کوچک که به  نه استان تبدیل ‌شده زندگی می‌کنند. انگلستان با دریای ایرلند و دریای سلتی و دریای شمال مرز آبی دارد. کانال مانش در جنوب نیز کشور انگلیس را از فرانسه و اروپای قاره‌ای جدا کرده است. مه و رطوبت و باران، تصویر غالب ما از انگلستان است. حال اینکه تنوع آب و هوایی از نوع زمستان سرد و یخبندان تا تابستان گرم و مرطوب در این کشور وجود دارد. لندن پرباران، جایگاه خود را در میزان بارش سالیانه فراتر از نیویورک می‌بیند. بریتانیا را هر کسی دوست دارد ببیند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در بریتانیا  را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، هستیم تا سفرتان را آسان کنیم.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به انگلیس" و همچنین فریت بار به انگلستان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور انگلستان  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار به انگلستان و فریت بار به انگلستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

 

بیشتر بدانید: فریت بار چیست؟


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به انگلیس، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای انگلستان ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به انگلستان

 

ارسال بار از ایران به انگلستان مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش فریت کردن بار به انگلستان را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به انگلستان و ارسال لوازم منزل به انگلستان  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به انگلستان، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به انگلستان را بدانند.  ارسال بارهوایی به انگلیس امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فریت کردن بار به انگلیس هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور انگلستان، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به انگلستان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به انگلیس آگاهی یابند.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به انگلستان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند.  شما در نقش مسافر، مهاجر و یا تاجر در صورتیکه نیاز به کسب اطلاعاتی نظیر قیمت فریت بار به انگلستان و یا هزینه سایر امور مربوط به ارسال بار به انگلستان را دارید، کافیست با یک تماس ساده با کارشناسان ما هم از قیمت حمل بار به انگلیس و هم از چند و چون "فریت بار به انگلستان" آگاه شوید.


 
حمل هوایی اضافه بار مسافری به انگلستان

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به انگلستان منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به انگلستان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز انگلستان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به انگلستان ارسال کنید. 
 
 
پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به انگلستان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه "حمل بار به انگلستان‌"، مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به انگلستان آشنا شوید:


 
مراحل فریت بار به انگلستان در مجموعه سفیران کارگو

 
احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به انگلستان‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .


 
   بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به انگلستان


 
یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست  مجاز اجناس  برای ارسال لوازم منزل به انگلیس آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به انگلستان ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار پراهمیتی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره ارسال مبل به انگلستان تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به انگلستان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به انگلستان اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به انگلستان آگاه خواهند کرد.  
    
    


    بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به انگلستان 

 

در این بخش از حمل بار به انگلیس، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.
 

 
انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به انگلیس


گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به انگلستان یا ارسال خرده بار به انگلستان  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای انگلستان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به انگلستان

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به انگلستان شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به انگلستان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به انگلستان است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به انگلستان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی


 مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به انگلستان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور انگلستان ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به انگلستان و سپس به سلامت رسیدن بار به انگلستان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به انگلستان است.

 
انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به انگلستان 


بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به انگلستان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد انگلستان فرستاده شود.


پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به انگلستان، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت فریت بار به انگلیس چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به انگلستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به انگلستان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به انگلستان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به انگلستان بفرستند. اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:


 
هزینه فریت بار به انگلستان چگونه محاسبه خواهد شد؟ 


 
 قیمت ارسال بار به انگلیس به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به انگلیس بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا


 
 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به انگلیس یا هزینه ارسال کارگو به انگلستان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به انگلستان تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.


 
هزینه ارسال بار به انگلستان در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به انگلستان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 


قیمت پست ایران به انگلستان ؛ مقایسه پست با فریت بار به انگلستان

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع، روش های تازه ای در اختیار ارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به انگلستان باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به انگلستان از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد. باید گفت  برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و انگلستان را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به انگلستان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به انگلستان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری در مورد نوع اجناسی که میتوان از ایران به انگلستان پست کرد، در سیستم پستی بین ایران و انگلستان وجود دارد، ای محدودیت ها در سیستم فریت بار به انگلستان دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به انگلستان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.


 
حمل اثاثیه به انگلستان و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به انگلستان و ارسال بار به انگلستان دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.
هنگام فریت بار به انگلستان قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
•    اگر حداقل به مدت ۶ ماه قبل از مهاجرت به کشور لوازم شما تحت مالکیت و مورد استفاده تان بوده باشند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
•    تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مالیات واردات می‌گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت انگلستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور انگلستان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور انگلستان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به انگلستان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به انگلستان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به انگلستان

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک انگلستان، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای انگلستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن هوایی بار های صادراتی و محمولات کارگو صادراتی به انگلستان

 

 باید گفت حمل بار به انگلستان به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به انگلستان برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به انگلستان و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سال‌هاست تجار ایرانی به صادرات به انگلیس و ارسال کالاهای متفاوت مانند مواد غذایی ایرانی پسند، خشکبار، زعفران و فرش ایرانی ، به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به انگلیس، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای انگلستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات از فریت بار به انگلیس

نرخ ارز جهت ارسال بار از بریتانیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بریتانیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بریتانیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بریتانیا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی ارسال شده به انگلستان

فریت بار از شهرهای ایران به انگلستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بریتانیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور بریتانیا

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به بریتانیا

پس از تحویل محموله هوایی شما به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی، به صورت معمول فرآیند فریت بار به انگلستان، به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار به انگلستان، بارتان صدمه نبیند. همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به انگلیس، به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار