خدمات هوایی ارسال بار به بریتانیا

فریت بار به انگلستان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای انگلستان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که اندوخته تجربه سالیان خود را در امر ارسال بار به انگلستان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای انگلستان در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور انگلستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به انگلستان مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به انگلستان است.

هزینه های ارسال بار به انگلستان


بخش مهم سفر مربوط به بار و حمل بار به انگلستان (ارسال بار به انگلستان یا فریت بار به انگلستان) است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به انگلستان با آن دست‌به‌گریبان هستند. البته بار صادر کنندگان و ارسال کارگو به انگلستان داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به انگلستان و ارسال کارگو به انگلستان باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به انگلستان بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به انگلستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به انگلستان و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به انگلستان، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به انگلستان


از همین ابتدای ارسال بار به انگلستان، کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به انگلستان ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به انگلستان آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قراردادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرارداده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به انگلستان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند انگلستان ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به انگلستان نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای انگلستان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به انگلستان نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به انگلستان


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده بار به انگلستان به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به انگلستان، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به انگلستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به انگلستان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به انگلستان


وقتی بارنامه شما برای فریت بار به انگلستان صادر شد، یعنی زمان آن است که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد انگلستان ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به انگلستان چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به انگلستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به انگلستان بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به انگلستان بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های انگلستان چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به انگلستان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به انگلستان – ارسال بار به انگلستان


بخش مهم فریت بار به انگلستان، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به انگلستان بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به انگلستان) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به انگلستان یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به انگلستان - ارسال بار به انگلستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به انگلستان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین از قوانین فریت بار به انگلستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشورباید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به انگلستان قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

اگر حداقل به مدت ۶ ماه قبل از مهاجرت به کشور لوازم شما تحت مالکیت و مورد استفاده تان بوده باشند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مالیات واردات می‌گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت انگلستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور انگلستان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور انگلستان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به انگلستان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به انگلستان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک انگلستان تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در انگلستان برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای انگلستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به انگلستان


باید گفت فریت بار به انگلستان به دو شکل مسافری یا تجاری انجام می شود. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای انگلستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به انگلستان به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به انگلستان می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به انگلستان در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

فریت بار به انگلستان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای انگلستان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که اندوخته تجربه سالیان خود را در امر ارسال بار به انگلستان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای انگلستان در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور انگلستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به انگلستان مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به انگلستان است.

هزینه های ارسال بار به انگلستان


بخش مهم سفر مربوط به بار و حمل بار به انگلستان (ارسال بار به انگلستان یا فریت بار به انگلستان) است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به انگلستان با آن دست‌به‌گریبان هستند. البته بار صادر کنندگان و ارسال کارگو به انگلستان داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به انگلستان و ارسال کارگو به انگلستان باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به انگلستان بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به انگلستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به انگلستان و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به انگلستان، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به انگلستان


از همین ابتدای ارسال بار به انگلستان، کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به انگلستان ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به انگلستان آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قراردادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرارداده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به انگلستان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند انگلستان ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به انگلستان نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای انگلستان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به انگلستان نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به انگلستان


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کننده بار به انگلستان به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به انگلستان، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به انگلستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به انگلستان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به انگلستان


وقتی بارنامه شما برای فریت بار به انگلستان صادر شد، یعنی زمان آن است که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد انگلستان ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به انگلستان چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به انگلستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به انگلستان بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به انگلستان بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های انگلستان چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به انگلستان هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به انگلستان – ارسال بار به انگلستان


بخش مهم فریت بار به انگلستان، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به انگلستان بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به انگلستان) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به انگلستان یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به انگلستان - ارسال بار به انگلستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به انگلستان اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین از قوانین فریت بار به انگلستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشورباید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به انگلستان قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

اگر حداقل به مدت ۶ ماه قبل از مهاجرت به کشور لوازم شما تحت مالکیت و مورد استفاده تان بوده باشند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
تمامی مرسولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مالیات واردات می‌گردد و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت انگلستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور انگلستان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور انگلستان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به انگلستان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به انگلستان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک انگلستان تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در انگلستان برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای انگلستان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به انگلستان


باید گفت فریت بار به انگلستان به دو شکل مسافری یا تجاری انجام می شود. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای انگلستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به انگلستان به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای فریت بار به انگلستان می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

فریت بار به انگلستان در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

درباره بریتانیا

نیمه جنوبی جزیره بریتانیا، کشوری است که در آن پادشاه یک ‌ششم کره زمین، در شهر لندن، پایتخت آن زندگی می‌کند که در حوادث جهان نقش مهمی دارد. انگلستان یک قسمت از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی ست. انگلستان نقش محوری و اساسی را در مجموعه بریتانیا بازی میکند.  انگلستان با اسکاتلند و ولز هم‌ مرز است و مهم‌ترین و عمده ‌ترین قسمت تشکیل ‌دهنده بریتانیاست. مردم انگلستان در چهل و هشت شهر کوچک که به  نه استان تبدیل ‌شده زندگی می‌کنند. انگلستان با دریای ایرلند و دریای سلتی و دریای شمال مرز آبی دارد. کانال مانش در جنوب نیز کشور انگلیس را از فرانسه و اروپای قاره‌ای جدا کرده است. مه و رطوبت و باران، تصویر غالب ما از انگلستان است. حال اینکه تنوع آب و هوایی از نوع زمستان سرد و یخبندان تا تابستان گرم و مرطوب در این کشور وجود دارد. لندن پرباران، جایگاه خود را در میزان بارش سالیانه فراتر از نیویورک می‌بیند. بریتانیا را هر کسی دوست دارد ببیند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در بریتانیا  را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، هستیم تا سفرتان را آسان کنیم.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به بریتانیا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بریتانیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور بریتانیا