خدمات فریت بار به بروکسل

فریت بار به بروکسل در بلژیک، از مبدأ تمامی شهرها و شهرستان ها

 
از فریت بار چه می دانید؟ آیا به ضرورت فریت بار پی برده‌اید؟ شاید مسافری باشید که می خواهید لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به بروکسل بفرستید؟ اگر مسافر یا مهاجر بروکسل هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بروکسل، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید، ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به بروکسل را در سلامت کامل و در نزدیک‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران تا بروکسل بلژیک را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره‌مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به بروکسل آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه بروکسل، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به بلژیک از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزیتی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما قرار گرفته و شما را در ارسال بار به بروکسل یاری می‌کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به بروکسل، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به بروکسل صادر می‌شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به بروکسل و فریت بار به بروکسل؛
 • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به بروکسل؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر بروکسل؛
 • فریت بار تجاری به بروکسل.
 

مدارک لازم برای فریت بار به بروکسل از باربری فرودگاه امام در تهران

 
موقع سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه خواهد شد؟ داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به بروکسل ضروری است. صادر کنندگان باید توجه کنند که فریت بار به بروکسل با هواپیما در مورد بارهای کم حجم به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را بی تردید از شما می‌خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به بروکسل ارسال کند و فریت بار به بروکسل را انجام دهد.
تاجرانی به فریت بار تجاری مشغول‌اند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به بروکسل بفرستند، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به بروکسل و فریت بار به بروکسل الزامی است.
تاجرانی که کارت بازرگانی شان آماده نیست یا فروشنده هایی که کارت بازرگانی ندارند، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به بروکسل از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بارشان استفاده کند.
حضور شما در زمان ارسال بار به بروکسل در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به بروکسل و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. شاید هم مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به بروکسل یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بروکسل را بر عهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به بروکسل، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
یادتان باشد که به‌طور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به بروکسل حدود سه تا پنج روز بعد به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به بروکسل و فریت بار به بروکسل

 
سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به بروکسل متنوع است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را دربر می‌گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به بروکسل را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به بروکسل چنین است:
 

الف ) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به  بروکسل

 
بسته بندی، موضوع حمل بار به بلژیک را مهم تر جلوه می‌دهد. در صورتی که بسته بندی بار شما از اصول درستی پیروی نکند، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به بروکسل را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به بروکسل

 
در صورتی که عازم بروکسل هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به بروکسل حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می‌شود. پس فریت مقرون به صرفه تر از شکل های دیگر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به بروکسل (مناسب‌ترین نرخ فریت بار به بروکسل) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می‌شود.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به بروکسل، ارسال بار به بروکسل به صورت تجاری

 
بسیاری از صادرات به بروکسل شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به بلژیک دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به بروکسل بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به بروکسل بهره‌مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به بروکسل

 
اهمیت بسته بندی کالا بر همگان آشکار است. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به بروکسل است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به بروکسل فرستاده می شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به بروکسل

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به بروکسل
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به‌سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می‌کنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به بروکسل
 • دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به بروکسل
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به بروکسل و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به بروکسل احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به بروکسل با بهترین نرخ حمل بار به بروکسل و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم فریت بار به بروکسل در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بروکسل در بلژیک

 
پس از پایان فریت بار به بروکسل از ایران به فرودگاه بروکسل، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر بروکسل با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر بروکسل را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور بلژیک در هنگام فریت بار به بروکسل بسیار لازم است. چون ترخیص کالا بر عهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
به‌طور طبیعی مأموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمی کنند پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه بروکسل می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات بلژیک بر تمام مراحل فریت بار به بروکسل تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی‌شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه‌هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به بروکسل در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به بروکسل و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

ارسال بار به بروکسل چند روز طول می کشد؟

 
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولا بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
 

حمل اضافه بار مسافری به بروکسل چگونه انجام می‌شود؟

 
اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
 

آیا می توان در مرسوله فریت بار به بروکسل مواد غذایی قرارداد؟

 
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
 
اطلاعات بیشتر

درباره بروکسل

شاید بتوان بروکسل را علاوه بر  پایتخت بلژیک،  پایتخت اتحادیه اروپا نیز نامید. منطقه هلندی زبان فلاندر و استان برابنت فلاندر  از نظر جغرافیایی  بروکسل را محاصره کرده اند. تعداد زیادی از موسسات اروپایی، از بروکسل اداره می شوند. به سبب  حضور در تقاطع فرهنگ ها، آلمانی در شمال و رومانیایی در جنوب،  و ایفای نقشی مهم در اروپا، بروکسل را،  قابلمه در حال قل قل،  لقب داده اند که  از غلیان افکار و گوناگونی عقاید در این شهر حکایت دارد، اما بروکسل، شخصیت منحصر به فرد خود را نیز حفظ کرده است. جمعیت شهر بروکسل را یک میلیون و جمعیت کلان شهر بروکسل  را بیش از دو میلیون نفر گزارش کرده اند. اگر قصد مسافرت، تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در شهر بروکسل را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، مشاور خوبی برای شما هستیم.

به روزترین اطلاعات فریت بار به بروکسل

نرخ ارز جهت ارسال بار از بروکسل به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بروکسل به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بروکسل به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بروکسل به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر بروکسل

کالاهای فریت شده از ایران به بروکسل

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به بروکسل

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بروکسل

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای بلژیک

نقشه شهر بروکسل
BRUSSELS WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار