خدمات هوایی ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ترکیه


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از شرکت های توانا در ارسال بار به ترکیه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ترکیه است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ترکیه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکیه ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به ترکیه


ارسال بار اضافی، یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران به ترکیه است. البته تجار در ارسال کالاهای تجاری خود، دغدغه های خودشان را دارند. بی‌شک نخستین پرسش آنان در زمینه هزینه ارسال بار و کارگو به کشور ترکیه است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ترکیه بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به ترکیه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار به ترکیه و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ترکیه، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به ترکیه


 در این بخش، تخصص و تجربه، ابزار مهمی هستند که ضامن سلامت بار شما تا مقصد ترکیه خواهند بود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما می توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها ببینید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت انجام گیرد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


بسته به زمان ارسال بار به ترکیه، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ترکیه ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ترکیه


 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به ترکیه به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به ترکیه آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ترکیه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ترکیه است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ترکیه


صدور بار نامه به ترکیه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ترکیه ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه‌های ارسال بار به ترکیه چگونه محاسبه می شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

تا چهل و پنج کیلو گرم
از یکصد تا سیصد کیلوگرم
از سیصد تا پانصد کیلوگرم
از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ترکیه چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به ترکیه هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ترکیه – ارسال بار به ترکیه


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران ترکیه پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور ترکیه است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ترکیه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 نکته مهم در پروسه فریت بار به ترکیه این است که مراحل ارسال بار به ترکیه به دو قسمت تقسیم می شود که قسمت نخست بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به ترکیه نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ترکیه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
پس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
افراد می توانند وسایل دست دوم خود را که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده اشان بوده اند را معاف از تمامی عوارض گمرکی وارد کنند، به شرطی که:

ویزای معتبر اقامت داشته باشند (و حداقل 24 ماه خارج از ترکیه زندگی کرده باشند) یا
در حال بازگشت به ترکیه از یک ماموریت بین المللی باشند و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ترکیه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ترکیه را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور ترکیه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ترکیه وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را در برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا بار هوایی شما به مقصد رسیده و شما نیز به عنوان تحویل گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کرده اید. حال چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد مورد نظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای ترکیه می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ترکیه


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکیه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه ارسال بار به ترکیه چگونه محاسبه می شود؟


هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای شهرهای گوناگون ترکیه نسبت به وزن و حجم بار شما متفاوت است و تابع قوانین شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است با کارشناسان شرکت سفیران تماس بگیرید.88830215

کمترین میزان بار مجاز برای فریت بار به ترکیه چقدر است؟


کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال به ترکیه به وسیله شرکت های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.

بسته بندی و ایمنی بار به چه صورت است؟


 بسته بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملا دقیق پک می شود. پس از آن، کالا ها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می کنند.

بارهای ارسالی مسافران بیمه خواهد شد؟


پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.


ارسال بار به ترکیه، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ترکیه


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از شرکت های توانا در ارسال بار به ترکیه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ترکیه است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ترکیه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکیه ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به ترکیه


ارسال بار اضافی، یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران به ترکیه است. البته تجار در ارسال کالاهای تجاری خود، دغدغه های خودشان را دارند. بی‌شک نخستین پرسش آنان در زمینه هزینه ارسال بار و کارگو به کشور ترکیه است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ترکیه بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به ترکیه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار به ترکیه و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ترکیه، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به ترکیه


 در این بخش، تخصص و تجربه، ابزار مهمی هستند که ضامن سلامت بار شما تا مقصد ترکیه خواهند بود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما می توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها ببینید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت انجام گیرد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


بسته به زمان ارسال بار به ترکیه، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ترکیه ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ترکیه


 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به ترکیه به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به ترکیه آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ترکیه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ترکیه است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ترکیه


صدور بار نامه به ترکیه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ترکیه ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه‌های ارسال بار به ترکیه چگونه محاسبه می شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

تا چهل و پنج کیلو گرم
از یکصد تا سیصد کیلوگرم
از سیصد تا پانصد کیلوگرم
از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ترکیه چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به ترکیه هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ترکیه – ارسال بار به ترکیه


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران ترکیه پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور ترکیه است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ترکیه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 نکته مهم در پروسه فریت بار به ترکیه این است که مراحل ارسال بار به ترکیه به دو قسمت تقسیم می شود که قسمت نخست بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به ترکیه نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ترکیه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
پس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
افراد می توانند وسایل دست دوم خود را که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده اشان بوده اند را معاف از تمامی عوارض گمرکی وارد کنند، به شرطی که:

ویزای معتبر اقامت داشته باشند (و حداقل 24 ماه خارج از ترکیه زندگی کرده باشند) یا
در حال بازگشت به ترکیه از یک ماموریت بین المللی باشند و ...

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ترکیه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ترکیه را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور ترکیه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ترکیه وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را در برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا بار هوایی شما به مقصد رسیده و شما نیز به عنوان تحویل گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کرده اید. حال چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد مورد نظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای ترکیه می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ترکیه


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکیه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه ارسال بار به ترکیه چگونه محاسبه می شود؟


هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای شهرهای گوناگون ترکیه نسبت به وزن و حجم بار شما متفاوت است و تابع قوانین شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است با کارشناسان شرکت سفیران تماس بگیرید.88830215

کمترین میزان بار مجاز برای فریت بار به ترکیه چقدر است؟


کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال به ترکیه به وسیله شرکت های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.

بسته بندی و ایمنی بار به چه صورت است؟


 بسته بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملا دقیق پک می شود. پس از آن، کالا ها را در کارتن های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می کنند.

بارهای ارسالی مسافران بیمه خواهد شد؟


پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.


اطلاعات بیشتر

درباره ترکیه

ترکیه حالا به  دلایل  گوناگون  تجاری و سیاسی، بده  بستان زیادی با ایران  دارد. گلوگاه  مهمی  که  بسیاری کشورها برای ترانزیت کالا به اروپا مجبورند از جاده‌های این کشور نیم آسیایی نیم اروپایی بگذرند. این کشور در جنوب غربی آسیا و در جنوب شرقی اروپا، ایران، آذربایجان، ارمنستان، عراق و سوریه، بلغارستان و یونان را در اطراف خود می‌بیند. مرز آبی ترکیه نیز با دریای سیاه و مدیترانه ست. صنعت توریسم  با وجود تفریحگاه های بسیار با کیفیت بالا و همچنین آثار تاریخی فراوان، سود خوبی نصیب ترکیه کرده است. از جمله این دیدنی‌ها باید به سواحل زیبای آن اشاره کرد. بخش بسیاری از ترک‌ها مسلمان‌اند و با لیر نیز داد و ستد می‌کنند. هرساله، ایرانیان بسیاری برای اقامت یا گردش به ترکیه می‌روند. اگر در سال‌های پیش رو، شما نیز قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ترکیه را داشتید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در کنار شما هستیم تا دغدغه‌ای، سد راه شادی‌تان نباشد.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ترکیه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ترکیه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور ترکیه