هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به ترکیه بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر  "ارسال بار به ترکیه" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور ترکیه تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار از ایران به ترکیه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما:  88830215

ترکیه   (Türkiye)  حالا به  دلایل  گوناگون  تجاری و سیاسی، بده  بستان زیادی با ایران  دارد. گلوگاه  مهمی  که  بسیاری کشورها برای ترانزیت کالا به اروپا مجبورند از جاده‌های این کشور نیم آسیایی نیم اروپایی بگذرند. این کشور در جنوب غربی آسیا و در جنوب شرقی اروپا، ایران، آذربایجان، ارمنستان، عراق و سوریه، بلغارستان و یونان را در اطراف خود می‌بیند. مرز آبی ترکیه نیز با دریای سیاه و مدیترانه ست. صنعت توریسم  با وجود تفریحگاه های بسیار با کیفیت بالا و همچنین آثار تاریخی فراوان، سود خوبی نصیب ترکیه کرده است. از جمله این دیدنی‌ها باید به سواحل زیبای آن اشاره کرد. بخش بسیاری از ترک‌ها مسلمان‌اند و با لیر نیز داد و ستد می‌کنند. هرساله، ایرانیان بسیاری برای اقامت یا گردش به ترکیه می‌روند. اگر در سال‌های پیش رو، شما نیز قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ترکیه را داشتید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در کنار شما هستیم تا دغدغه‌ای، سد راه شادی‌تان نباشد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکیه ارسال می‌کند.  

 

حمل بار مسافری به ترکیه

 

اضافه بار مسافری موضوعی است که مسافران زیادی را درگیر خود کرده است. بسیاری از مسافران هنگام سفر به ترکیه نا چارند هزینه اضافه بار در فرودگاه امام را بپردازند. گاهی هم هزینه اضافه بار ترکیش ایرلاین بسیار زیاد است. پس برای رهایی از هزینه اضافه بار ترکیش به دنبال راهی جایگزین هستند تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به ترکیه منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به ترکیه، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا مثلا از اضافه بار ترکیش رهایی یابید و  جریمه اضافه بار ترکیش را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا  ضمن  اطلاع از هزینه اضافه بار هواپیمایی ترکیش با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر پرواز، به ترکیه ارسال کنید.

 

هزینه ارسال بار به ترکیه

 

"حمل بار به ترکیه"  مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. "فریت بار به ترکیه"  و حمل اثاثیه منزل به ترکیه همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه ارسال کارگو به ترکیه، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه ارسال بار از ایران به ترکیه را بدانند.  بردن بار به ترکیه امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به ترکیه  هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور ترکیه، به حمل بار به ترکیه مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به ترکیه را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به ترکیه  و کارگو ایران به ترکیه آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کالا به ترکیه برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

ارسال بار به استانبول

 

بزرگ‌ ترین و پرجمعیت ‌ترین شهر در کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است. جمعیت این شهر در حدود شانزده میلیون نفر گزارش شده است. استانبول بزرگ‌ترین کلان‌ شهر اروپا و دومین کلان ‌شهر بزرگ خاورمیانه پس از قاهره محسوب می‌شود. این شهر در کنار تنگه بسفر، دریای مرمره و دریای سیاه قرار گرفته است. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره جهان گسترده یافته. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است. در میان شهرهای  ترکیه، ارسال بار به استانبول و فریت بار از تهران به استانبول جایگاه ویژه ای دارد. اگر عازم استانبول هستید و قصد سرمایه گذاری و خرید منزل یا انتخاب شغل در شهر استانبول را دارید، حتما یکی از سوالات شما  این است که بعد از اسکان لوازم منزلتان را چگونه منتقل کنید؟ یا اینکه برای ارسال بار به استانبول به چه کسی اطمینان کنم ؟

 

بیشتر بدانید:  چرا ارسال فرش به ترکیه برای شما دردسر و ضرر است

 

استانبول از جمله شهرهایی است که سالانه مقصد بسیاری از ایرانیان است که برای زندگی یا به عنوان گردشگر  به این شهر می‌روند. ارسال لوازم منزل به استانبول بخش مهمی از مهاجرت را شامل می شود. البته ارسال کنندگان ، هزینه فریت بار به استانبول با هواپیما و هزینه فریت بار به استانبول از راه های گوناگون را  باهم مقایسه می کنند. هزینه حمل بار به استانبول براساس  نوع ایرلاین و میزان کالاهای شما و خدمات درخواستی متفاوت است.  متقاضیان ارسال بار بیشتر مهاجران، گردشگران یا دانشجویانی هستند که به دلایل گوناگون عازم استانبول می شوند. در هر صورت می‌توانید از خدمات سفیران استفاده کنید.  اگر قصد حمل بار به استانبول را دارید، برای عملی کردن این مهم  باید از لحاظ قانونی یا تاجر باشید یا مسافر. برای این انتقال بصورت مسافری نیاز به بلیط و پاسپورت الزامی است. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت شما حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود می فرستید، مجموعه فریت بار سفیران می تواند تمام مراحل را بر عهده بگیرد و نیازی به ارئه مدارک نخواهید داشت، ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد و در پی کارگو تهران به استانبول هستید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است. مجموعه وب سایت فریت بار سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به استانبول این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به استانبول نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نیست تنها کافیست موضوع را با شرکت سفیران در میان بگذارید. 

   پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل هوایی بار به ترکیه و استانبول بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به ترکیه‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به ترکیه آشنا شوید:

 

حمل بار از ایران به ترکیه در مجموعه سفیران کارگو

 

خدمات فریت بار ترکیش ایر را بسیاری از مسافران به ترکیه می شناسند. شما برای استفاده از این سرویس و ارسال بارهایتان از طریق این ایرلاین می توانید به راحتی از خدمات فریت بار، سفیران به عنوان نماینده رسمی و قانونی این ایرلاین جهت پذیرش محمولات هوایی و فروش خدمات بار ،  استفاده کنید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ترکیه با هواپیما، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود . شما می توانید  اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه ما کبه به عنوان نماینده رسمی و قانونی  دفتر ترکیش ایرلاین در فرودگاه امام میباشند، دریافت کنید.

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به ترکیه

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به ترکیه که حمل آنها مجاز است آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به ترکیه بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به ترکیه  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره ارسال لوازم منزل به ترکیه  و حمل بار با هواپیما تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به ترکیه، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به ترکیه اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به ترکیه آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به ترکیه 

 

در حمل بار به ترکیه، بسته بندی کالاها اهمیت بسیاری دارد. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا  فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به ترکیه

 

در زمینه حمل لوازم منزل به ترکیه یا ارسال خرده بار به ترکیه  شما می توانید  از شرکت بخواهید تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری کند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای ترکیه ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ترکیه 

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به ترکیه شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ترکیه، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به ترکیه است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به ترکیه با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به ترکیه، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور ترکیه ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به ترکیه و سپس به سلامت رسیدن بار به ترکیه در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به ترکیه است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به ترکیه 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به ترکیه را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد ترکیه فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به ترکیه، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی قیمت ارسال بار به ترکیه پاسخ دهیم.   قیمت هر کیلو بار از ایران به ترکیه چقدر است؟ هزینه کارگو از ایران به ترکیه چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به ترکیه بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به ترکیه  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به ترکیه بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به ترکیه چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به ترکیه به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به ترکیه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه  هزینه فریت بار به ترکیه یا هزینه ارسال کارگو ترکیه دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به ترکیه تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به ترکیه در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به ترکیه هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. مثلا  باید بدانید تعرفه ارسال بار به آنکارا  با استانبول متفاوت است.  پیشنهاد می‌کنیم پیش از در خواست حمل بار به آنکارا یا هرکدام از شهرهای ترکیه با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

 

قیمت پست ایران به ترکیه ؛ مقایسه پست با فریت بار به ترکیه

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. پس از تحقیق درباره هزینه پست از ایران به ترکیه و دیگر شهر های ترکیه، موضوعات دیگری رخ می نماید.

 

بیشتر بدانید: ارسال مواد غذایی به ترکیه از طریق فریت بار ممنوع

 

امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به ترکیه به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به ترکیه به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به ترکیه وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به ترکیه، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و ترکیه وجود دارد، در سیستم فریت بار به ترکیه دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به ترکیه از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به ترکیه و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت اقامت و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به ترکیه و ارسال بار به ترکیه دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به ترکیه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

پس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

افراد می توانند وسایل دست دوم خود را که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده اشان بوده اند را معاف از تمامی عوارض گمرکی وارد کنند، به شرطی که:

 

ویزای معتبر اقامت داشته باشند (و حداقل 24 ماه خارج از ترکیه زندگی کرده باشند) یا

در حال بازگشت به ترکیه از یک ماموریت بین المللی باشند و ...برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ترکیه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ترکیه را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور ترکیه، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به ترکیه می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به ترکیه در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به ترکیه

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک ترکیه، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای ترکیه می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

ارسال هوایی بارهای صادراتی و کارگو تجاری به ترکیه

 

 باید گفت حمل بار به ترکیه به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به ترکیه برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. این افراد  بایستی قوانین صادرات به ترکیه  را بدانند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. صادرات به ترکیه با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به ترکیه ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکیه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به ترکیه

نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پنجم مهر 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 396,942 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 374,868 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و نهم شهریور 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 401,345 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 375,258 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم شهریور 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 401,520 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 375,313 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم شهریور 1402

دلار: 386,671 ریال
یورو: 405,388 ریال
دلار: 387,000 ریال
دلار: 375,418 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به ترکیه

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ترکیه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ترکیه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ترکیه

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به ترکیه

کمترین میزان بار قابل بسته بندی و ارسال به استانبول یا انکارا در ترکیه ، به وسیله شرکت های هواپیمایی ، چهل و پنج کیلوگرم است.
مسافرین و مهاجرین به استانبول یا انکارا در کشور ترکیه برای ارسال هوایی اضافه بار مسافری، یا لوازم شخصی خود، از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، احتیاج به بلیط پرواز و پاسپورت خود دارند.
پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی به ترکیه توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.