هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به جمهوری آفریقای مرکزی بدانیم

ما برای شما مسافران جمهوری آفریقای مرکزی (  Central African Republic  )  ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای جمهوری آفریقای مرکزی، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور جمهوری آفریقای مرکزی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
کشوری با آب و هوایی استوایی،که پایتختش شهر زیبای بانگوئی است.جمهوری افریقای مرکزی. دیگر شهرهای مهم این کشور بامباری و بوار هستند. مساحت  این کشور در حدود هفتصد هزار کیلومتر مربع است. این کشور در زمینه کشاورزی توانسته بهترین شرایط را برای خود مهیا کند. ساختار سیاسی در کشور آفریقای مرکزی ریاست جمهوری است . پس در این کشور انتخابات ریاست جمهوری بر اساس رفراندوم تعیین کننده رئیس جمهور خواهد بود. بلاید یک رودخانه بسیار بزرگ و زیبا در امتداد آفریقای مرکزی و جنوبی است که یکی از عمیق ترین و سرسبزترین رودخانه های این کشور به شمارمی رود. صخره‌ها و ماسه های قرمز روی این رودخانه، توسط شاخ و برگ های سرسبز پوشیده شده است. این دره عمیق است ؛ به طوری که زیستگاه و پناهگاهی امن برای موجودات زنده درآفریقای مرکزی به شمار می آید. بز کوهی و همینطور پستانداران از دسته حیوانات بسیار مهم در این بخش به شمار می روند. در فرهنگ کشور آفریقای مرکزی ساده زیستی بسیار رایج است. مردم این کشور هرگز به دنبال زرق و برق نیستند . اگر قصد مسافرت، یا تجارت درآفریقای جنوبی مرکزی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای جمهوری آفریقای مرکزی ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی

 
مسافران و مهاجران جمهوری آفریقای مرکزی، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار جمهوری آفریقای مرکزی نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی و ارسال کارگو به جمهوری آفریقای مرکزی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به جمهوری آفریقای مرکزی است. این یک اصل مهم در ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای جمهوری آفریقای مرکزی در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند جمهوری آفریقای مرکزی ارسال شوند تا زمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای جمهوری آفریقای مرکزی فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به جمهوری آفریقای مرکزی جهت فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور جمهوری آفریقای مرکزی که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به جمهوری آفریقای مرکزی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی

 
با صدور بارنامه در فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد جمهوری آفریقای مرکزی ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی و فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره جمهوری آفریقای مرکزی، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای جمهوری آفریقای مرکزی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی

 
مسافران یا مهاجران جمهوری آفریقای مرکزی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور جمهوری آفریقای مرکزی فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به کشور جمهوری افریقا مرکزی سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید به قوانین زیر توجه کنید:
 
  • با آماده کردن تمامی مدارک و ارائه آن‌ها به گمرک قبل از رسیدن مرسوله خود به این کشور، می‌توانید درخواست ورود معاف از عوارض گمرکی مرسوله خود را بدهید.
  • تمامی مرسولات مشمول پرداخت 1% مالیات واردات می‌شوند. این مبلغ بر ارزش اظهار شده مرسوله منظور می‌گردد.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی جمهوری آفریقای مرکزی می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک جمهوری آفریقای مرکزی نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به جمهوری آفریقای مرکزی اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به جمهوری آفریقای مرکزی داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور جمهوری آفریقای مرکزی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور جمهوری آفریقای مرکزی می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به جمهوری آفریقای مرکزی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه جمهوری آفریقای مرکزی (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد جمهوری آفریقای مرکزی رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در جمهوری آفریقای مرکزی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در جمهوری آفریقای مرکزی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در جمهوری آفریقای مرکزی، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای جمهوری آفریقای مرکزی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به جمهوری آفریقای مرکزی

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به جمهوری آفریقای مرکزی فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای جمهوری آفریقای مرکزی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.   88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به جمهوری آفریقای مرکزی

نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری افریقای مرکزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری افریقای مرکزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری افریقای مرکزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری افریقای مرکزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

حمل هوایی بار از فرودگاه امام به شهر بانگی در جمهوری آفریقای مرکزی

کالاهای ارسالی از ایران به جمهوری افریقای مرکزی

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به جمهوری افریقای مرکزی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به جمهوری افریقای مرکزی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور جمهوری افریقای مرکزی

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به جمهوری آفریقای مرکزی

ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار