هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به جمهوری دموکراتیک کنگو بدانیم

ما برای شما مسافران جمهوری دموکراتیک کنگو ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
جمهوری دموکراتیک کنگو  (  Democratic Republic of the Congo  )  با وسعتی حدود دو میلیون و سیصد هزار کیلومتر مربع، در شماربزرگ ‌ترین کشورهای جهان است. از سوی شمال با جمهوری آفریقای مرکزی و سودان جنوبی ،از سوی شرق با اوگاندا، رواندا و بوروندی، از جنوب با زامبیا و آنگولا و از سمت غرب با جمهوری کنگو مرز دارد. دریاچه تانگانیکا در شرق کشور، خاک آن را از تانزانیا جدا می‌کند. واحد پول این کشور فرانک کنگو است . این کشور از غنی‌ترین کشورهای جهان از نظر منابع طبیعی به‌شمار می‌آید، اما با این حال مردم آن از فقیرترین مردم جهان هستند. نود و شش درصد از مردم این کشور مسیحی هستند و به دویست و پنجاه قوم گوناگون سیاه‌پوست تعلق دارند. اقوام کنگو، لوبا و مونگو، بیشترین جمعیت این کشور را تشکیل می دهند. نام پاتریس لومومبا، قهرمان ملی کنگو ، ما را همواره به یاد استقلال طلبی کنگو می اندازد. بیش از دو سوم نیروی کار به کشاورزی اشتغال دارد و قهوه، چای، کاکائو، کائوچو و محصولات نخلی از این کشور صادر می‌شود. مواد معدنی، نقطه اتکای اقتصاد این کشور است، مس، کبالت، روی و الماس معمولاً حدود شصت درصد از صادرات را شامل می شوند. اگر مقصد مسافرت، تجارت یا مهاجرت شما کشور جمهوری دموکراتیک کنگو است، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه شما خواهیم بود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

 
مسافران و مهاجران جمهوری دموکراتیک کنگو، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار جمهوری دموکراتیک کنگو نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو و ارسال کارگو به جمهوری دموکراتیک کنگو را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به جمهوری دموکراتیک کنگو است. این یک اصل مهم در ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای جمهوری دموکراتیک کنگو در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند جمهوری دموکراتیک کنگو ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

 
حالا دیگربار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به جمهوری دموکراتیک کنگو جهت فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور جمهوری دموکراتیک کنگو که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به جمهوری دموکراتیک کنگو است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

 
با صدور بارنامه در فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد جمهوری دموکراتیک کنگو ارسال می‌شود.
 
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو و فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره جمهوری دموکراتیک کنگو، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

 
مسافران یا مهاجران جمهوری دموکراتیک کنگو پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به جمهوری دموکراتیک کنگو و سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید، می‌توانید با ارائه مدارک خود درخواست ورود معاف از عوارض این اقلام را بدهید. در نظر داشته باشید برای دریافت این مجوز مدارک را باید قبل از ارسال لوازم خود به این کشور به گمرک ارائه دهید.
 
شما با شنیدن  پادکست راهنمای قوانین گمرکی جمهوری دموکراتیک کنگو می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک جمهوری دموکراتیک کنگو نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به جمهوری دموکراتیک کنگو اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به جمهوری دموکراتیک کنگو وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه جمهوری دموکراتیک کنگو (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد جمهوری دموکراتیک کنگو رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در جمهوری دموکراتیک کنگو منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در جمهوری دموکراتیک کنگویی اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در جمهوری دموکراتیک کنگو، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به جمهوری دموکراتیک کنگو

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به جمهوری دموکراتیک کنگو فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دموکراتیک کنگو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دموکراتیک کنگو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دموکراتیک کنگو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از جمهوری دموکراتیک کنگو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

حمل هوایی انواع بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهر کینشاسا

کالاهای ارسالی از ایران به جمهوری دموکراتیک کنگو

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به جمهوری دموکراتیک کنگو

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور جمهوری دموکراتیک کنگو

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به جمهوری دموکراتیک کنگو

ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار