خدمات فریت بار به پراگ

فریت بار به پراگ در جمهوری چک، از مبدأ تمامی شهرها و شهرستان ها

 
فریت بار به پراگ و این بار فریت اضافه‌بار به پراگ. اگر مسافر یا مهاجر پراگ هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین‌المللی شهر پراگ، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به پراگ را در سلامت کامل و در نزدیک‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت انجام می دهد. اضافه‌بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران تا پراگ جمهوری چک را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره‌مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به پراگ آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه بین‌المللی شهر پراگ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به جمهوری چک از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می‌گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به پراگ یاری می‌کند. این مجموعه می‌تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به پراگ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با منصفانه ترین نرخ حمل بار هوایی به پراگ صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته‌بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به پراگ و فریت بار به پراگ؛
 • حمل اضافه‌بار مسافری در ارسال بار به پراگ؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر پراگ؛
 • فریت بار تجاری به پراگ.
 

مدارک لازم برای فریت بار به پراگ از باربری فرودگاه امام در تهران

 
بلیط و پاسپورت و نقش اساسی آن در سفر بر کسی پوشیده نیست. همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به پراگ ضروری است. صادرکنندگان باید در نظر داشته باشند که فریت بار به پراگ با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه خواهد بود، ولی بلیط و پاسپورت را حتماً می‌بینند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به پراگ ارسال کند و فریت بار به پراگ را انجام دهد.
تاجرانی که به فریت بار تجاری نیاز دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به پراگ ارسال کنند، می‌دانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد برای انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به پراگ و فریت بار به پراگ ضروری است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می‌تواند در زمینه ارسال بار به پراگ از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
بیشتر مواقع لازم نیست در فرودگاه حاضر شوید. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به پراگ و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به پراگ یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به پراگ را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به پراگ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
یادتان باشد که در حالت معمول، بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به پراگ حدود سه یا پنج روز بعد به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به پراگ و فریت بار به پراگ

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به پراگ است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را دربر می‌گیرد. شما می‌توانید همه عملیات بسته‌بندی ارسال بار به پراگ را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به پراگ چنین است:
 

الف ) بسته‌بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار  به پراگ

 
بسته‌بندی بار در ارسال به جمهوری چک بسیار مهم است. استاندارد نبودن بسته‌بندی بار شما، باعث می شود مأموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن بپرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته‌بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت. پس بهتر است فرایند ارسال بار به پراگ را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران واگذار کنید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 

ب ) فریت بار اضافه‌بار مسافری به پراگ

 
در صورتی که عازم پراگ هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به پراگ حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته‌بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به پراگ (مناسب‌ترین نرخ فریت بار به پراگ) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به پراگ، ارسال بار به پراگ به صورت تجاری

 
بسیاری از صادرات به پراگ شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به جمهوری چک دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به پراگ بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به پراگ بهره‌مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به پراگ

 
اهمیت بسته‌بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته‌بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به پراگ است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به پراگ فرستاده می شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به پراگ

 
 • بسته‌بندی تخصصی جهت فریت بار به پراگ
  • بسته‌بندی اضافه‌بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به‌سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته‌بندی می‌کنند. بسته‌بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به پراگ
 • دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به پراگ
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به پراگ و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به پراگ احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به پراگ با بهترین نرخ حمل بار به پراگ و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم فریت بار به پراگ در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین‌المللی شهر پراگ در جمهوری چک

 
پس از انجام فریت بار به پراگ از ایران به فرودگاه پراگ، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر پراگ با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر پراگ را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور جمهوری چک در هنگام فریت بار به پراگ بسیار لازم است. چون ترخیص کالا بر عهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
به‌طور معمول مأموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه پراگ می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات جمهوری چک بر تمام مراحل فریت بار به پراگ تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی‌شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه‌هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه‌های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به پراگ در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریباً ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به پراگ و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

ارسال بار به پراگ چند روز طول می کشد؟

 
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولا بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
 

حمل اضافه‌بار مسافری به پراگ چگونه انجام می شود؟

 
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه سازوکار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
 

آیا می‌توان در مرسوله فریت بار به پراگ مواد غذایی قرار داد؟

 
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
 
اطلاعات بیشتر

درباره پراگ

پراگ، پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری چک، چهاردهمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا و همچنین پایتخت تاریخی بوهمیا ست. در شمال غرب کشور بر رود ولاوا قرار گرفته. این شهر محل زندگی نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار نفر است، در حالی که در منطقه کلان شهر ،جمعیتی نزدیک به دو میلیون و دویست هزار نفر سکنی گزیده اند. این شهر آب و هوایی متعادل با تابستان های گرم و زمستان های خنک دارد.  پراگ از گذشته مرکز سیاسی، فرهنگی و اقتصادی اروپای مرکزی بوده است و دارای تاریخی غنی است. در زمان رومانسکایی پایه گذاری شده است و در دوره های گوتیک، رنسانس و باروک درخشیده. این سرای تاریخی، پایتخت پادشاهی بوهمیا و محل زندگی چندی از امپراطور های مقدس روم بوده و برجسته ترینشان، چارلز چهارم. پراگ، شهر مهمی برای سلطنت هابسبورگ و امپراطوری اتریشی-مجاری اش بوده است. این شهر نقش مهمی در رفرم های بوهمیا و پروتستان و جنگ سی ساله داشته است و در قرن بیستم به عنوان پایتخت چکسلواکی، در جریان هر دو جنگ جهانی و دوره کمونیستی پس از جنگ نیز نقش مهمی ایفا کرده است.  پراگ، محل تعدادی از جاذبه های فرهنگی است که  از خشونت و تخریب قرن بیستم اروپا جان سالم به در برده اند. جاذبه های اصلی شامل قلعه پراگ، پل چارلز، میدان شهر قدیم با ساعت نجومی پراگ، محله یهودی ها، تپه Petřín  و Vyšehrad می شوند. از سال 1992، مرکز گسترده تاریخی پراگ در لیست مناطق میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. اگر قصد مسافرت، تحصیل علم، مهاجرت یا تجارت در شهر پراگ را دارید،  با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفری پر آرامش در انتظار شماست.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به پراگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از پراگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پراگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پراگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پراگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای فریت شده از ایران به پراگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پراگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر پراگ
PRAGUE WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار