خدمات هوایی ارسال بار به دانمارک

ارسال بار به دانمارک، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای دانمارک


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، آماده خدمت رسانی به شما مسافران و مهاجران عزیز است. سال ها تجربه در زمینه ارسال بار به دانمارک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به همه شهرهای دانمارک، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما یاری می رساند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور دانمارک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای دانمارک ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به دانمارک


بار های اضافی را همیشه سربار مسافر می دانند. بارهایی که یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران را می سازند. موضوعات مورد نظر تجار متفاوت است. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به دانمارک و ارسال کارگو به دانمارک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به دانمارک بپردازیم، بد نیست روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به دانمارک را بدانیم:

مراحل فریت بار به دانمارک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از راه هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به دانمارک با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و کیفیت انجام پذیرد. بد نیست بدانید شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده خواهد داشت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به دانمارک، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به دانمارک


 کالاها باید خوب و استاندارد بسته بندی شوند. این یک اصل مهم در ارسال بار به دانمارک است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به دانمارک با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به دانمارک ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به دانمارک است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای دانمارک فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به دانمارک


 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به دانمارک به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به دانمارک آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به دانمارک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به دانمارک نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به دانمارک است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به دانمارک


 با صدور بار نامه در فریت بار به دانمارک ابتدا باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی پرداخت کرد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد دانمارک ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به دانمارک و فریت بار به دانمارک چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به دانمارک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به دانمارک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های اشاره شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به دانمارک آگاه کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های دانمارک چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به دانمارک اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به دانمارک – ارسال بار به دانمارک


مسافران یا مهاجران دانمارک پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور دانمارک فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به دانمارک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به دانمارک به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به دانمارک شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به دانمارک باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به دانمارک بپردازند.
اما برای اطلاع مهاجرین به دانمارک جهت ارسال لوازم منزل به این کشورباید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

اقلامی که به دانمارک می آورید باید حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و استفاده شما بوده باشند.
اقلام را به منظور همان استفاده ای که خارج از دانمارک داشته اند به این کشور وارد کنید و...
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت دانمارک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور دانمارک را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به دانمارک اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور دانمارک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به دانمارک وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای دانمارک می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به دانمارک


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای دانمارک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به دانمارک چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه بار مسافری به دانمارک چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به دانمارک مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به دانمارک، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای دانمارک


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، آماده خدمت رسانی به شما مسافران و مهاجران عزیز است. سال ها تجربه در زمینه ارسال بار به دانمارک و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به همه شهرهای دانمارک، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما یاری می رساند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور دانمارک با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای دانمارک ارسال خواهد کرد.

هزینه های ارسال بار به دانمارک


بار های اضافی را همیشه سربار مسافر می دانند. بارهایی که یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران را می سازند. موضوعات مورد نظر تجار متفاوت است. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به دانمارک و ارسال کارگو به دانمارک را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به دانمارک بپردازیم، بد نیست روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به دانمارک را بدانیم:

مراحل فریت بار به دانمارک در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از راه هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به دانمارک با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و کیفیت انجام پذیرد. بد نیست بدانید شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده خواهد داشت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به دانمارک، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به دانمارک


 کالاها باید خوب و استاندارد بسته بندی شوند. این یک اصل مهم در ارسال بار به دانمارک است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به دانمارک با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به دانمارک ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به دانمارک است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان


 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای دانمارک فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به دانمارک


 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به دانمارک به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به دانمارک آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به دانمارک، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به دانمارک نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به دانمارک است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به دانمارک


 با صدور بار نامه در فریت بار به دانمارک ابتدا باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی پرداخت کرد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد دانمارک ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به دانمارک و فریت بار به دانمارک چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به دانمارک بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به دانمارک به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های اشاره شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به دانمارک آگاه کنند.
.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های دانمارک چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به دانمارک اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به دانمارک – ارسال بار به دانمارک


مسافران یا مهاجران دانمارک پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور دانمارک فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به دانمارک) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به دانمارک به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به دانمارک شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به دانمارک باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به دانمارک بپردازند.
اما برای اطلاع مهاجرین به دانمارک جهت ارسال لوازم منزل به این کشورباید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

اقلامی که به دانمارک می آورید باید حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و استفاده شما بوده باشند.
اقلام را به منظور همان استفاده ای که خارج از دانمارک داشته اند به این کشور وارد کنید و...
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت دانمارک مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور دانمارک را بشنوید.

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به دانمارک اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور دانمارک، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به دانمارک وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای دانمارک می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به دانمارک


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای دانمارک ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به دانمارک چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه بار مسافری به دانمارک چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به دانمارک مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

درباره دانمارک

سفر به کشوری که شادترین مردم دنیا را در خود جای‌داده، آرزوی هر گردشگری است. دانمارک یکی از کشورهای اسکاندیناوی، نوردیک و از اعضای اتحادیه اروپاست. کشوری با جزایر بسیار مانند جزایر دیدنی گرینلند و فارو،هفت هزار و پانصد  کیلومتر خط ساحلی دارد. مرتفع‌ترین نقطه دانمارک، تنها یکصد و هفتاد متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته. کپنهاگ پایتخت کشوری است که در تمامی آمارها، بهترین مکان برای زندگی معرفی‌شده است. فساد که نباشد و جای آن عدالت در همه جنبه‌های اقتصادی و اجتماعی برقرار باشد، مردم شاد خواهند بود و زمینش بهشت روی زمین. افزون بر این، خدمات عمومی از جمله، آموزش، خدمات بهداشتی، مهدکودک، رایگان یا باقیمت یارانه‌ای ارائه می‌شود. هزینه‌های این خدمات یکسان هم از مالیات‌ها و مالیات بر ارزش‌افزوده حاصل می‌شود. رونق بخش خصوصی، شامل صنایع کشاورزی و غذایی، دارویی، تدارکات ازجمله حمل‌ونقل، ماشین‌آلات، طراحی، انرژی  سبب شده تا تراز تجاری این کشور همواره مثبت باشد. تولید فناوری‌های سبز از دیگر افتخارات در شناسنامه دانمارک است. تجربه زندگی با شادترین مردم جهان و حتی دیدار با آن‌ها آرزوی هرکسی است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در دانمارک را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، آرزوهایتان را ممکن خواهیم کرد. سفری شاد به‌سوی سرزمینی شاد.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به دانمارک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به دانمارک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور دانمارک