خدمات فریت بار به البورگ

فریت بار به آلبورگ در دانمارک، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 
چگونه می شود کالاهایتان را با فریت بار فرستاد؟ بسیاری از مسافران و مهاجرانی که قصد فرستادن لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به آلبورگ دارند می خواهند از این موضوع سر در بیاورند. اگر مسافر یا مهاجر آلبورگ هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه آلبورگ، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به آلبورگ را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا آلبورگ دانمارک را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به آلبورگ آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه آلبورگ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به دانمارک ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، مرکزی است که هدفش سهولت ثبت درخواست فریت بار شما ست و شما را در ارسال بار به آلبورگ یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما به منظور به سلامت رسیدن آن به آلبورگ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به آلبورگ صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به آلبورگ و فریت بار به آلبورگ؛
 • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به آلبورگ؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر آلبورگ؛
 • فریت بار تجاری به آلبورگ.
 

مدارک لازم برای فریت بار به آلبورگ از باربری فرودگاه امام در تهران

 
اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه اتفاقی می افتد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به آلبورگ لازم است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت باربه آلبورگ با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به آلبورگ ارسال کند و فریت بار به آلبورگ را انجام دهد.
تاجرانی که به فریت بار تجاری روی آورده اند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به آلبورگ بفرستند، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به آلبورگ و فریت بار به آلبورگ ضروری است.
تاجران بی کارت بازرگانی نگران نباشند، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به آلبورگ از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
هنگام ارسال بار به آلبورگ شما لازم نیست حتما در فرودگاه باشید. در پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته می شود و سپس حمل زمینی آن به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به آلبورگ و حمل هوایی آن پرداخته می شود. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به آلبورگ یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به آلبورگ را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به آلبورگ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به آلبورگ حدود چهار یا پنج روز بعد به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به آلبورگ و فریت بار به آلبورگ

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به آلبورگ است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را شامل می شود.
. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به آلبورگ را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به آلبورگ چنین است:
 

 الف ) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به آلبورگ

 
قسمت بسته بندی، موضوع بسیار پراهمیتی در حمل بار به دانمارک است. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به آلبورگ را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به آلبورگ

 
در صورتی که عازم آلبورگ هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به آلبورگ حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به آلبورگ (مناسب ترین نرخ فریت بار به آلبورگ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به آلبورگ، ارسال بار به آلبورگ به صورت تجاری

 
بسیاری از صادرات به آلبورگ شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به دانمارک دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به آلبورگ بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آلبورگ بهره  مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به آلبورگ

 
اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به آلبورگ است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به آلبورگ فرستاده می شود.
 

دیگرخدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به آلبورگ

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به آلبورگ
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به آلبورگ
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به آلبورگ
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به آلبورگ و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به آلبورگ احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به آلبورگ با بهترین نرخ حمل باربه آلبورگ و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم فریت بار به آلبورگ در هنگام تحویل بار در  فرودگاه آلبورگ در دانمارک

 
پس از انجام فریت بار به آلبورگ از ایران به فرودگاه آلبورگ، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر آلبورگ با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر آلبورگ را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشوردانمارک در هنگام فریت بار به آلبورگ بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه آلبورگ می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات دانمارک بر تمام مراحل فریت بار به آلبورگ تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به آلبورگ در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به آلبورگ و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

آیا می توان در مرسوله فریت بار به آلبورگ مواد غذایی قرار داد؟

 
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
 

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به آلبورگ چیست؟

 
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
 

ارسال بار به آلبورگ در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 
گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
 
اطلاعات بیشتر

درباره البورگ

شهری در ناحیه جوتلند و چهارمین شهر بزرگ دانمارک، در نود کیلومتری Limfjorden  واقع شده است. آلبورگ پس از کپنهاگن و آرهوس، سومین منطقه پر جمعیت دانمارک به شمارمی آید. آلبورگ  در شصت و جهار کیلومتری جنوب شرقی  Frederikshavn   و در یکصد و بیست کیلومتری شمال آرهوس جای گرفته است. فاصله این شهر تا کپنهاگن، چهارصد کیلومتر است. آبریز احیا شده در منطقه  Limfjord ، که منشا اصلی آب جاری د ر جوتلند است، آلبورگ  را به شهرت رسانده. از جذابیت های دیگر شهر می توان به استخر رو باز  Havnebad ،نمایشگاه هایی که در  Utzon سنتر  برگزار می شوند و کنسرت های خانه موسیقی اشاره کرد. نزدیک به شهر، قلعه Aalborghus  قرار دارد که متعلق به قرن شانزده میلادی است. موزه تاریخی آلبورگ  نیز تاریخ هزار ساله شهر را بازگو می کند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در شهر آلبورگ  دانمارک را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را یاری خواهیم کرد.

به روزترین اطلاعات فریت بار به البورگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از البورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از البورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از البورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از البورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر البورگ

کالاهای فریت شده از ایران به البورگ

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به البورگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به البورگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر البورگ
AALBORG WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار