هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به کپنهاگ بدانیم

بارتان را به وسیله فریت بار ارسال کنید. بسیاری از مسافران و مهاجرانی که قصد فرستادن لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به کپنهاگ دارند می خواهند این موضوع را بدانند. اگر مسافر یا مهاجر کپنهاگ هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه کپنهاگ ، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به کپنهاگ را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا کپنهاگ دانمارک را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره ببرید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به کپنهاگ آگاه شوید. شماره تماس ما : 88830215
 
فرودگاه کپنهاگ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به دانمارک ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.
ما با تمام توانمان کار بارتان را سهولت می بخشیم و شما را در ارسال بار به کپنهاگ یاری می کنیم. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به کپنهاگ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به کپنهاگ صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به کپنهاگ و فریت بار به کپنهاگ؛
 • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به کپنهاگ؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر کپنهاگ؛
 • فریت بار تجاری به کپنهاگ.
 

مدارک لازم برای فریت بار به کپنهاگ از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

 
 آیا سفر بدون بلیط و پاسپورت امکان دارد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به کپنهاگ لازم است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت باربه کپنهاگ با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما باید داشته باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به کپنهاگ ارسال کند و فریت بار به کپنهاگ را انجام دهد.
صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری نیازمندند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به کپنهاگ ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به کپنهاگ و فریت بار به کپنهاگ الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به کپنهاگ از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان ارسال بار به کپنهاگ در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به کپنهاگ و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به کپنهاگ یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به کپنهاگ را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به کپنهاگ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به کپنهاگ حدود چهار یا پنج روز بعد به مقصد می رسند.
 

سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای ارسال بار به کپنهاگ

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به کپنهاگ است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به کپنهاگ را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به کپنهاگ چنین است:
 

 الف ) بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی بار به کپنهاگ

 
قسمت بسته بندی، موضوع بسیار پراهمیتی در حمل بار به دانمارک است. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به کپنهاگ را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
 

ب ) فریت اضافه بار مسافری به کپنهاگ

 
در صورتی که عازم کپنهاگ هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به کپنهاگ حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به کپنهاگ (مناسب ترین نرخ فریت بار به کپنهاگ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.
 

ج) ارسال بارهای تجاری و صادراتی به کپنهاگ 

 
بسیاری از صادرات به کپنهاگ شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به دانمارک دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به کپنهاگ بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به کپنهاگ بهره  مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل به کپنهاگ

 
اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به کپنهاگ است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به کپنهاگ فرستاده می شود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به کپنهاگ

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به کپنهاگ
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به کپنهاگ
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به کپنهاگ
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به کپنهاگ و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به کپنهاگ احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به کپنهاگ با بهترین نرخ حمل باربه کپنهاگ و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه کپنهاگ 

 
پس از انجام فریت بار به کپنهاگ از ایران به فرودگاه کپنهاگ، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر کپنهاگ با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر کپنهاگ را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشوردانمارک در هنگام فریت بار به کپنهاگ بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه کپنهاگ می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
 
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات دانمارک بر تمام مراحل فریت بار به کپنهاگ تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به کپنهاگ در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به کپنهاگ و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
 
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید : 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به کپنهاگ

 شهر پیاده رو های طولانی. کپنهاگ، پایتخت کشور دانمارک و مهم‌ترین شهر این کشور است. جمعیتش بیش از دو میلیون نفر است و مساحتش در حدود نود  کیلومتر مربع. نام این شهر از نام دانمارکیِ Køb-en-havn به ‌معنی بندر بازرگانی گرفته‌شده است. کپنهاگ بزرگ‌ترین شهر پیاده روی دنیاست؛  به گونه ای که خیابان اصلی این شهر با نام  استروگت، به محدوده کاملاً مناسب برای  پیاده روی تبدیل‌شده است. مهم‌ترین جاذبه گردشگری کپنهاگ، خیابان اصلی شهر، استروگت است که یک مرکز خرید به‌صورت خیابان‌های پیاده‌رو بسیار طولانی را شامل می شود؛ طولانی‌ترین خیابان خرید دنیا. تندیس پری دریایی در سواحل کپنهاگ از دیگر نقاط معروف شهر کپنهاگ به شمار می رود. در کپنهاگ منطقه آزاد و خودگردانی بنام کریستیانیا وجود دارد که بر پایه عدالت اجتماعی استوار است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در شهر کپنهاگ را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه مطمئنی خواهیم بود.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به کپنهاگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از کپنهاگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کپنهاگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کپنهاگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کپنهاگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کامل ترین اطلاعات در مورد ترمینال کارگو فرودگاه بین المللی شهر کپنهاگ

محمولات هوایی ارسال شده از ایران به کپنهاگ

ارسال هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به کپنهاگ

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی بار به شهر کپنهاگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر کپنهاگ
COPENHAGEN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد ارسال هوایی بار به کپنهاگ در کشور دانمارک

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.