خدمات هوایی ارسال بار به روسیه

ارسال بار به روسیه، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای روسیه


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با اندوخته های خود در زمینه سفر و به ویژه ارسال بار به روسیه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای روسیه، همواره آماده خدمت رسانی به مسافران و مهاجران عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور روسیه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به تعهد خود در رساندن کالا با شرایط استاندارد و قانونی با منصفانه ترین قیمت به تمامی شهرهای روسیه پایبند است.

هزینه‌های ارسال بار به روسیه


چگونه یک مسافر می‌تواند بیش از حد تعیین شده بار حمل کند؟ این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران را تشکیل داده است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان قبل از هر موضوعی می خواهند هزینه ارسال بار به روسیه و ارسال کارگو به روسیه را بفهمند. پیش از آنکه به هزینه فریت بار به روسیه بپردازیم، کمی درباره روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به روسیه سخن می‌گوییم:

مراحل فریت بار به روسیه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران در زمینه فریت بار و کارگو از راه هوایی، سال‌های سال با هم‌میهنان عزیز همراه است. این موضوع سبب شده تا در زمینه ارسال بار به روسیه و فریت بار به روسیه با بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران، قرارداد همکاری امضا کند تا کالاها به بهترین شکل و بالاترین کیفیت ارسال شود. لازم است بدانید شرکت سفیران در زمینه اجرای درست مراحل ارسال بار به روسیه به شما تعهد خواهد داد. این در حالی است که پس از پذیرش سفارش، بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل استاندارد و حرفه ای شروع می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به روسیه


باید بدانید که بسته‌بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته‌بندی استاندارد، کالای بی عیب و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای از دست رفته و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به روسیه با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به روسیه ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به روسیه است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای روسیه فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به روسیه


وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به روسیه به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به روسیه آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به روسیه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به روسیه نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به روسیه است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به روسیه


صدور بارنامه در فریت بار به روسیه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد روسیه ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به روسیه و فریت بار به روسیه چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به روسیه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلوگرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به روسیه به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به روسیه آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای روسیه چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به روسیه اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به روسیه – ارسال بار به روسیه


مسافران یا مهاجران روسیه پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور روسیه فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به روسیه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به روسیه به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به روسیه شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به روسیه باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به روسیه اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به روسیه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی ارسالی به روسیه مشمول عوارض گمرکی می‌شوند.
 • میزان این عوارض معادل درصدی از ارزش مرسوله یا مبلغی ثابت به ازای هر کیلوگرم وزن کالا است (عدد بزرگ‌تر به‌عنوان عوارض دریافت می‌گردد) و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت روسیه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور روسیه را بشنوید.

موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به روسیه اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور روسیه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به روسیه وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای روسیه می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به روسیه


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای روسیه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به روسیه چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

برای ارسال بار به روسیه بسته‌بندی باید به چه صورت باشد؟


برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته‌بندی نمایید، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید بسته‌بندی بار خود را به پرسنل با تجربه شرکت سفیران بسپارید.

برای فریت بار به روسیه می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ارسال بار به روسیه، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای روسیه


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با اندوخته های خود در زمینه سفر و به ویژه ارسال بار به روسیه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای روسیه، همواره آماده خدمت رسانی به مسافران و مهاجران عزیز است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور روسیه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به تعهد خود در رساندن کالا با شرایط استاندارد و قانونی با منصفانه ترین قیمت به تمامی شهرهای روسیه پایبند است.

هزینه‌های ارسال بار به روسیه


چگونه یک مسافر می‌تواند بیش از حد تعیین شده بار حمل کند؟ این یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران را تشکیل داده است. تجار با موضوعات دیگری دست به گریبان‌اند. همه آنان قبل از هر موضوعی می خواهند هزینه ارسال بار به روسیه و ارسال کارگو به روسیه را بفهمند. پیش از آنکه به هزینه فریت بار به روسیه بپردازیم، کمی درباره روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به روسیه سخن می‌گوییم:

مراحل فریت بار به روسیه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران در زمینه فریت بار و کارگو از راه هوایی، سال‌های سال با هم‌میهنان عزیز همراه است. این موضوع سبب شده تا در زمینه ارسال بار به روسیه و فریت بار به روسیه با بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران، قرارداد همکاری امضا کند تا کالاها به بهترین شکل و بالاترین کیفیت ارسال شود. لازم است بدانید شرکت سفیران در زمینه اجرای درست مراحل ارسال بار به روسیه به شما تعهد خواهد داد. این در حالی است که پس از پذیرش سفارش، بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل استاندارد و حرفه ای شروع می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به روسیه


باید بدانید که بسته‌بندی کالاها در کیفیت حال شما در پایان سفر نقش مهمی دارد. بسته‌بندی استاندارد، کالای بی عیب و خیال راحت و بسته‌بندی نامناسب کالای از دست رفته و حال ناراحت. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به روسیه با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به روسیه ازجمله کارتن‌ها خواهید دید. باید گفت این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به روسیه است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای روسیه فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به روسیه


وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به روسیه به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به روسیه آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران باتجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به روسیه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به روسیه نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به روسیه است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به روسیه


صدور بارنامه در فریت بار به روسیه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد روسیه ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به روسیه و فریت بار به روسیه چگونه محاسبه خواهد شد؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به روسیه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلوگرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به روسیه به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به روسیه آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای روسیه چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به روسیه اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به روسیه – ارسال بار به روسیه


مسافران یا مهاجران روسیه پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور روسیه فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به روسیه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
پروسه فریت بار به روسیه به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به روسیه شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به روسیه باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به روسیه اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به روسیه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی ارسالی به روسیه مشمول عوارض گمرکی می‌شوند.
 • میزان این عوارض معادل درصدی از ارزش مرسوله یا مبلغی ثابت به ازای هر کیلوگرم وزن کالا است (عدد بزرگ‌تر به‌عنوان عوارض دریافت می‌گردد) و...

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت روسیه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور روسیه را بشنوید.

موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به روسیه اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور روسیه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به روسیه وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای روسیه می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به روسیه


باید گفت شکل انجام فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری است. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای روسیه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به روسیه چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

برای ارسال بار به روسیه بسته‌بندی باید به چه صورت باشد؟


برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته‌بندی نمایید، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید بسته‌بندی بار خود را به پرسنل با تجربه شرکت سفیران بسپارید.

برای فریت بار به روسیه می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

درباره روسیه

در شمال اوراسیا تا چشم کار می‌کند سرزمین وسیعی است به نام روسیه. پهناور و سرد. اقیانوس آرام، اقیانوس منجمد شمالی، دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک خود را به کناره‌های وسیع‌ترین کشور جهان رسانده‌اند. چهارده کشور آسیایی و اروپایی با روسیه همسایه‌اند. جالب است بدانید که وسعت روسیه کمی کمتر از دو برابر مساحت کانادا و آمریکا و بیش از نصف مساحت قاره آفریقاست. بخش بزرگی از این سرزمین به سبب سرمای طاقت‌فرسا خالی از سکنه است. در منطقه‌ای مانند سیبری سرما چنان طاقت فرسات که زندگی و کشاورزی را غیرممکن ساخته است. مسکو بزرگ‌ترین شهر اروپا، پایتخت روسیه است. طییعتاً دراین وسعت، اقوام بسیاری ساکن هستند. آمارها حاکی از آن است که یکصد و شصت قومیت متفاوت در روسیه سکونت دارند. روس‌ها بزرگ‌ترین قومیت روسیه هستند و از اقوام دیگر نیز اقوام اوکراینی، چوواش، باشقیر، چچنی و ارمنی نیز هر یک بیش از یک‌میلیون نفر جمعیت دارند. گروهی از قفقازی‌ها، بلاروسی‌ها، آسی‌ها، آذربایجانی‌ها و قزاق‌ها نیز ساکن این سرزمین‌اند. این تنوع زیستی بیست و هفت زبان رسمی را در مناطق گوناگون رایج کرده، ولی زبان رسمی این کشور روسی است. این پهناور سرزمین، بیست و یک جمهوری خودگردان و هشتاد و سه  واحد فدرال را شامل می‌شود. دادوستدها با روبل صورت می‌گیرد. تاریخ فرهنگی روس‌ها بسیار پربار است. در میان آثار داستانی جهان همیشه نام روس‌ها می درخشد. چخوف، داستایوفسکی و تولستوی، از ستارگان داستان و نمایشنامه‌نویسی دنیا هستند. روسیه یکی از پنج عضو دائم سازمان ملل، گروه هشت، شورای اروپا و سازمان تجارت جهانی است. معجزه‌های معماری همچون کاخ کرملین و دیگر رخ‌دادها در این کشور بی‌انتها، روسیه را به یک ایستگاه سفر و گردشگری بدل کرده است. اگر چمدان‌هایتان را برای سفر به روسیه بسته‌اید و قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در این کشور را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه گرمتان در این کشور سردیم.

ارسال بار به شهرهای روسیه

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به روسیه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به روسیه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور روسیه