چند نکته کلیدی در باره فریت بار به روسیه

آیا از چگونگی "فریت بار به روسیه"  باخبر هستید؟  شاید هم در پی یافتن بهترین پرواز به روسیه  برای فریت بار بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "ارسال بار به روسیه" و همچنین فریت بار به روسیه در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور روسیه  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فرودگاه‌های روسیه و "حمل بار به روسیه" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

در شمال اوراسیا تا چشم کار می‌کند سرزمین وسیعی است به نام روسیه  (  Russia  ) . پهناور و سرد. اقیانوس آرام، اقیانوس منجمد شمالی، دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک خود را به کناره‌های وسیع‌ترین کشور جهان رسانده‌اند. چهارده کشور آسیایی و اروپایی با روسیه همسایه‌اند. جالب است بدانید که وسعت روسیه کمی کمتر از دو برابر مساحت کانادا و آمریکا و بیش از نصف مساحت قاره آفریقاست. بخش بزرگی از این سرزمین به سبب سرمای طاقت‌فرسا خالی از سکنه است. در منطقه‌ای مانند سیبری سرما چنان طاقت فرسات که زندگی و کشاورزی را غیرممکن ساخته است. مسکو بزرگ‌ترین شهر اروپا، پایتخت روسیه است. طییعتاً دراین وسعت، اقوام بسیاری ساکن هستند. آمارها حاکی از آن است که یکصد و شصت قومیت متفاوت در روسیه سکونت دارند. روس‌ها بزرگ‌ترین قومیت روسیه هستند و از اقوام دیگر نیز اقوام اوکراینی، چوواش، باشقیر، چچنی و ارمنی نیز هر یک بیش از یک‌میلیون نفر جمعیت دارند. گروهی از قفقازی‌ها، بلاروسی‌ها، آسی‌ها، آذربایجانی‌ها و قزاق‌ها نیز ساکن این سرزمین‌اند. این تنوع زیستی بیست و هفت زبان رسمی را در مناطق گوناگون رایج کرده، ولی زبان رسمی این کشور روسی است. این پهناور سرزمین، بیست و یک جمهوری خودگردان و هشتاد و سه  واحد فدرال را شامل می‌شود. دادوستدها با روبل صورت می‌گیرد. تاریخ فرهنگی روس‌ها بسیار پربار است. در میان آثار داستانی جهان همیشه نام روس‌ها می درخشد. چخوف، داستایوفسکی و تولستوی، از ستارگان داستان و نمایشنامه‌نویسی دنیا هستند. روسیه یکی از پنج عضو دائم سازمان ملل، گروه هشت، شورای اروپا و سازمان تجارت جهانی است. معجزه‌های معماری همچون کاخ کرملین و دیگر رخ‌دادها در این کشور بی‌انتها، روسیه را به یک ایستگاه سفر و گردشگری بدل کرده است. اگر چمدان‌هایتان را برای سفر به روسیه بسته‌اید و قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در این کشور را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه گرمتان در این کشور سردیم.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای روسیه ارسال می‌کند.

 

 هزینه فرستادن بار به روسیه

 

ارسال بار از ایران به روسیه مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. فریت بار مسافری به روسیه و ارسال لوازم منزل به روسیه همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به روسیه، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به روسیه را بدانند.  ارسال بارهوایی به روسیه امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به روسیه هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور روسیه، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به روسیه را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به روسیه آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به روسیه برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

 حمل هوایی اضافه بار به روسیه

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به روسیه منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به روسیه، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار به روسیه را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به روسیه ارسال کنید. 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به روسیه بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به روسیه‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به روسیه آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به روسیه در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان تجربه مهاجرت به روسیه را داشته اید و در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم پس از بررسی مسیر زمینی ایران به روسیه  و حمل دریایی به روسیه و اطمینان از برتری فریت بار سفیران را برگزیده اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به روسیه‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به روسیه

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با قوانین سفر به روسیه آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به روسیه بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به روسیه  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره حمل اثاث و لوازم منزل به روسیه تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به روسیه، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به روسیه اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به روسیه آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به روسیه

 

در این بخش از حمل بار به روسیه، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به روسیه

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به روسیه یا ارسال خرده بار به روسیه  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای روسیه ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به روسیه

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به روسیه شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به روسیه، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به روسیه است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به روسیه با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به روسیه، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور روسیه ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به روسیه و سپس به سلامت رسیدن بار به روسیه در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به روسیه است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به روسیه 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به روسیه را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد روسیه فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید:  قیمت هر کیلو بار هوایی به خارج از ایران و نحوه محاسبه هزینه فریت بار

 

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به روسیه، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به روسیه قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به روسیه چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به روسیه بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به روسیه  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به روسیه بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به روسیه چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به روسیه به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به روسیه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به روسیه یا هزینه ارسال کارگو به روسیه نیاز دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به روسیه تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به روسیه در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به روسیه هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به روسیه ؛ مقایسه پست با فریت بار به روسیه

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به روسیه به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به روسیه به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به روسیه وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به روسیه، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و روسیه وجود دارد، در سیستم فریت بار به روسیه دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به روسیه از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به روسیه و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به روسیه و ارسال بار به روسیه دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به روسیه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

 

  • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی ارسالی به روسیه مشمول عوارض گمرکی می‌شوند.
  • میزان این عوارض معادل درصدی از ارزش مرسوله یا مبلغی ثابت به ازای هر کیلوگرم وزن کالا است (عدد بزرگ‌تر به‌عنوان عوارض دریافت می‌گردد) و...

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت روسیه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور روسیه را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور روسیه، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به روسیه می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به روسیه در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به روسیه

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک روسیه، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای روسیه می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن بار تجاری و کارگو صادراتی به روسیه

 

 باید گفت حمل بار به روسیه به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به روسیه برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای روسیه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به روسیه

نرخ ارز جهت ارسال بار از روسیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از روسیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از روسیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از روسیه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار به تمامی شهرهای روسیه

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به روسیه

حمل هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به روسیه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به روسیه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور روسیه

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به روسیه

از آنجایی که فریت بار زمینی و دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره یک کانتینر کامل برای ارسال خرده بار به روسیه منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی به روسیه ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه برای حمل خرده بار به این کشور میباشد.
برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته‌بندی نمایید، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید بسته‌بندی بار خود را به پرسنل با تجربه شرکت سفیران بسپارید.
صادرکنندگان کالا با داشتن کارت بازرگانی و ارائه نامه درخواست صادرات به رئیس گمرک میتوانند بعد از انجام پروسه تشریفات گمرکی ، کالای صادراتی خود را در ظرف مدت کمتر از بیست چهار ساعت به هر یک از شهر های روسیه ارسال نمایند.

ویدئو های دیدنی فریت بار