خدمات فریت بار به آباکان

فریت بار به آباکان در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار چگونه به کار می آید. بسیاری از مسافرانی که لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به  آباکان می فرستند  می خواهند قوانین فریت بار را بدانند. پس اگر مسافر یا مهاجر آباکان هستید و قرار است بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی آباکان،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به آباکان را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  آباکان روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  آباکان آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

آباکان، پایتخت جمهوری خاكسیای در کشور روسیه است كه در بخش مرکزی مینیسینسك ، در محل تلاقی رودخانه‌های ینیسی و آباکان واقع‌ شده است . جمعیت این شهر در حدود دویست هزار نفر و مساحت آن صد و دوازده کیلومتر مربع است . به سبب قرارگیری در سواحل رودخانه آباکان و ینیسی ، آباکان شهری بندری به شمار می آید و اقتصاد شهر به آن وابسته است . علاوه بر این، آباکان ، یک مرکز تجاری است که کفش، مواد غذایی و محصولات فلزی در آن تولید می‌شود . 

 فرودگاه بین المللی آباکان، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

 ما در شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای سهولت ثبت درخواست فریت بار،  شما را در ارسال بار به  آباکان یاری می کنیم. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به  آباکان، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا رابه انجام رساند. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  آباکان صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  آباکان و فریت بار به  آباکان؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  آباکان؛
ارسال لوازم منزل به شهر  آباکان؛
فریت بار تجاری به  آباکان.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به آباکان از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

مسافرانی که  بلیط و پاسپورت همراه ندارند چه می کنند؟ باید دانست درتمام مراحل سفر  و ارسال بار به  آباکان باید این مدارک را به همراه داشت. گرچه فریت بار به آباکان با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت حتما بررسی می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  آباکان ارسال کند و فریت بار به  آباکان را به انجام رساند.
تاجرانی که می­خواهند با فریت بار تجاری، فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  آباکان ارسال کنند،در جریان باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  آباکان و فریت بار به  آباکان الزامی است.
اگر تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  آباکان از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
آیا می خواهید در زمان  ارسال بار به  آباکان در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  آباکان و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به  آباکانیا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به آباکان را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  آباکان ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای  مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  آباکان حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به آباکان و فریت بار به آباکان

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  آباکان است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  آباکان را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  آباکان چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به آباکان

 

همه کارها ی ارسال بار را انجام داده اید، ولی بسته بندی کالایتان عیب دارد. ماموران گمرک اجاره خروج کالا را نمی دهند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  آباکانرا به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به آباکان

 

مقصد شما آباکان است و اضافه بار برایتان دغدغه ایجاد کرده است. نگران نباشید. چون فریت بار خیال شما را راحت می کند ؛ زیرا هزینه فریت بار به  آباکان حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  آباکان ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  آباکان ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به آباکان ، ارسال بار به آباکان به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  آباکان شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  آباکان بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  آباکان بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به آباکان

 

آیا کالاهای با بسته بندی غیر استاندارد سالم به مقصد می رسد. همین پرسش اهمیت بسته بندی را نشان می دهد. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به  آباکان است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به  آباکان فرستاده می شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به آباکان

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  آباکان
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  آباکان

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  آباکان
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به  آباکان و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  آباکان احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  آباکان با بهترین نرخ حمل باربه  آباکان و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به آباکان در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی آباکان در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به  آباکان از ایران به فرودگاه  آباکان، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر  آباکان با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر  آباکان را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور  روسیه در هنگام فریت بار به آباکان بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

اگر در دسترس باشید و گوشیتان شارژ داشته باشد ماموران ایرلاین شما را مطلع می کنند. پس ریسک نکنید و پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  آباکان می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
و اما تمام مراحل  فریت بار به  آباکان  تا تحویل کالا زیر ذره بین گمرک روسیه است.بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  آباکان در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  آباکان  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به  آباکان در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به آباکان مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه بار مسافری به آباکان چگونه انجام می شود؟

 

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

درباره آباکان

آباکان، پایتخت جمهوری خاكسیای در کشور روسیه است كه در بخش مرکزی مینیسینسك ، در محل تلاقی رودخانه‌های ینیسی و آباکان واقع‌ شده است . جمعیت این شهر در حدود دویست هزار نفر و مساحت آن صد و دوازده کیلومتر مربع است . به سبب قرارگیری در سواحل رودخانه آباکان و ینیسی ، آباکان شهری بندری به شمار می آید و اقتصاد شهر به آن وابسته است . علاوه بر این، آباکان ، یک مرکز تجاری است که کفش، مواد غذایی و محصولات فلزی در آن تولید می‌شود . برای مسافرت یا تجارت در  شهر آباکان، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، یاری تان خواهیم کرد.

به روزترین اطلاعات فریت بار به آباکان

نرخ ارز جهت ارسال بار از آباکان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از آباکان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از آباکان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از آباکان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر آباکان

کالاهای فریت شده از ایران به آباکان

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به آباکان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به آباکان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر آباکان
ABAKAN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار