خدمات فریت بار به استاوروپول

فریت بار به استاوروپل در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار چه قوانینی دارد؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به استاوروپلارسال کنند. اگر مسافر یا مهاجر استاوروپل هستید و می­خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه شپاکوفسکویه استاوروپول، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما بهترین راه را به شما می­گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به استاوروپل را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می­دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا استاوروپل روسیه را به ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار استفاده کنید. این شرکت، دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به استاوروپل آگاه شوید.  شماره تماس ما: 87111187

استاوروپول ، شهری در استان استاوروپول کرای کشور روسیه و مرکز این استان است و جمعیتی معادل با چهارصد هزار نفر را در خود جای داده است. جمعیت استاوروپول، را شمار قابل‌توجهی از پناهندگان فراری نزاع یا بی‌ثباتی در مناطق مرزی روسیه و کشورهای قفقاز به جنوب تشکیل می دهند. در گذشته این شهر به نام  وروشیلوفسک شناخته می‌شد. نام استاوروپول از یک نام یونانی به معنای شهر صلیب گرفته ‌شده است.

فرودگاه شپاکوفسکویه استاوروپول، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به استاوروپل یاری می کند. این مجموعه  توانایی آن را دارد که پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفترتان و پس از  بسته بندی حرفه ای بار شمابه منظور به سلامت رسیدن آن به استاوروپل ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا رابه انجام برساند. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به استاوروپل صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه مابه این ترتیب است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به استاوروپل و فریت بار به استاوروپل؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به استاوروپل؛
ارسال لوازم منزل به شهر استاوروپل؛
فریت بار تجاری به استاوروپل.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به استاوروپل از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت راهمراه نداشته باشد چه می شود؟ باید گفت همراه داشتن این دو در همه مراحل سفر  و ارسال بار به استاوروپل ضرورت دارد. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه استاوروپل با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتماً از شما مطالبه می کنند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به مقصد استاوروپل بفرستد و فریت بار به استاوروپل را انجام دهد.
تاجران و متقاضیان فریت بار تجاری که فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به استاوروپل را در لیست ارسال دارند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی برای انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به استاوروپل و فریت بار به استاوروپل در بیشتر مواردالزامی است.
تاجرانی که کارت بازرگانی شان آماده نیست یا فروشندگانی که کارت بازرگانی ندارند، می توانند از خدمات ما در این زمینه بهره مند شوند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند به منظورارسال بار به استاوروپل از کارت بازرگانی همکاران برای ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به استاوروپل در بیشتر مواقع ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، چنین است که بار شما را از درب خانه، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی حمل می کندو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به استاوروپل و حمل هوایی آن می پردازد. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به استاوروپل یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به استاوروپل را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حاضر شدن شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بعد از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به استاوروپل، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می کند.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به استاوروپل حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به استاوروپل و فریت بار به استاوروپل

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس های گوناگونی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به استاوروپل در اختیارتان قرار خواهد داد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به استاوروپل را به ما بسپارید و با خیالی راحت به سفر بپردازید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به استاوروپلاین موارد را شامل می شود:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به استاوروپل

 

در بخش بسته بندی، موضوع حمل بار به روسیه بسیار مهم است. اگر بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از پرداخت خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره می رود و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس می توانید فرایند ارسال بار به استاوروپلرا به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید تا بارتان اصولی بسته بندی شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به استاوروپل

 

اگرمسافراستاوروپل هستید و بار شما بیش از مقدار مجاز وزن­ دارد، باید از امکانات فریت استفاده کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به استاوروپل را در حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز برآورد کرده اند. پس فریت مقرون به صرفه تر خواهد بود. اینجا هم کلید حل مشکل شما نزد شرکت فریت بار و کارگو سفیران است. اگر در پی راه مقرون به صرفه هستیدو مایلید فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با مجموعه سفیران هماهنگ کنید. ما بار را از درب خانه شما تحویل می گیریم  و در بهترین شرایط، به صورت اصولی بسته بندی می­ کنیم. بعد از آن بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی برده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به استاوروپل ( مناسب ترین نرخ فریت بار به استاوروپل ) صادر می شود و همراه رزرو کتبی به شما داده خواهد شد. 

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به استاوروپل ، ارسال بار به استاوروپل به صورت تجاری

 

بیشتر موارد صادرات به استاوروپل شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در زمینه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه سابقه ای دارد. اگر می خواهید  بار تجاری به استاوروپل بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به استاوروپل بهره ­ببرید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به استاوروپل

 

اهمیت بسته بندی کالا در فریت بار به استاوروپل بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه دادن سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل ، جهت حمل بار به استاوروپل در خدمت شماست. نیروهای توانای ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را بر اساس قوانین و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به استاوروپل فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به استاوروپل

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به استاوروپل
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما بسپارید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حاضر می شوند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی خواهند کرد. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به استاوروپل

دریافت بار از منزل شما در مبدأو حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به استاوروپل
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت می کند و در ادامه روند فریت بار به استاوروپل و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به استاوروپلباید تشریفات گمرکی را طی کند. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریع­ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به استاوروپل با بهترین نرخ حمل باربه استاوروپل و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به استاوروپل در هنگام تحویل بار در فرودگاه شپاکوفسکویه استاوروپل در روسیه

 

 

پس از انجام فریت بار به استاوروپل از ایران به فرودگاه استاوروپل، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر استاوروپل با شماره تلفن درج شده در بارنامه با نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر استاوروپل را اعلام می­کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه هنگام فریت بار به استاوروپل بسیار ضروری است. زیرا ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان را در دسترس قرار دهید.
  • وقتی اطلاعات را می نویسید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت لزوم ، کارمندان ایرلاین با شماره های دیگر تماس برقرار کنند.

البته کسی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بار خودش را به دردسر نمی اندازد. پس باید خودتان پیگیر بار ارسالی تان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به فرودگاه استاوروپللازم است به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را بگیرید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به استاوروپل  تا تحویل کالا نظارت دارند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما مطالبه می کنند که میزان این مبلغ به نوع و ارزش کالایتانبستگی دارد. البته هزینه هایی مانند هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه گیرنده باید در قبال خدمات فرودگاهی هزینه های ناچیزی را بپردازد و این موضوع به پول حمل بار به استاوروپل در مبدأ ارتباطی ندارد. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به استاوروپل  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری بپردازید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به استاوروپل چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به استاوروپل مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به استاوروپل در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره استاوروپول

استاوروپول ، شهری در استان استاوروپول کرای کشور روسیه و مرکز این استان است و جمعیتی معادل با چهارصد هزار نفر را در خود جای داده است. جمعیت استاوروپول، را شمار قابل‌توجهی از پناهندگان فراری نزاع یا بی‌ثباتی در مناطق مرزی روسیه و کشورهای قفقاز به جنوب تشکیل می دهند. در گذشته این شهر به نام  وروشیلوفسک شناخته می‌شد. نام استاوروپول از یک نام یونانی به معنای شهر صلیب گرفته ‌شده است. بر اساس  افسانه‌ها، سربازان به هنگام ساخت دژ شهر، سنگی به شکل صلیب می‌یابند و به همین جهت این شهر استاوروپول یا شهر صلیب نام‌گذاری شد. اقتصاد استاوروپول بر تولید خودرو، مبلمان، و تجهیزات و مواد ساختمانی متمرکز است . اگر برای مسافرت یا تجارت ، استاوروپول را برگزیدید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به استاوروپول

نرخ ارز جهت ارسال بار از استاوروپول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از استاوروپول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از استاوروپول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از استاوروپول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر استاوروپول

کالاهای فریت شده از ایران به استاوروپول

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به استاوروپول

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به استاوروپول

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر استاوروپول
STAVROPOL WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار