خدمات فریت بار به اورنبورگ

فریت بار به اورنبورگ  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت چه مزایایی برای مسافران و مهاجران دارد ؟  بسیاری از مسافرانی که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به اورنبورگ  بفرستند با این پرسش مواجهند. قابل توجه مسافران یا مهاجران اورنبورگ که می خواهند هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه مرکزی اورنبورگ ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنند؛ ما  بهترین راه را به شما معرفی می کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به اورنبورگ  را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا اورنبورگ  روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره ببرید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به اورنبورگ  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

اورنبورگ،  مرکز استان اورنبورگ در کشور روسیه است . اورنبورگ به مرز با قزاقستان نیز بسیار نزدیک است. این شهر در استپ‌های جنگلی جنوب سیبری ، در حوضه جریان متوسط رودخانه اورال ، در نزدیکی رودخانه ساکارما ، قرار دارد. جمعیت این شهر در حدود ششصد هزار نفر و مساحت آن دویست و پنجاه کیلومتر مربع است. اورنبورگ شهری صنعتی به شمار می‌آید. 

فرودگاه مرکزی اورنبورگ ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی بارهای گوناگون، به عنوان مرکزی برای آسان شدن ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده که شما را در ارسال بار به اورنبورگ  یاری می رساند. این مجموعه قادر است پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اجرای بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما با هدف به سلامت رسیدن آن به اورنبورگ  ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. سپس بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به اورنبورگ  صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به اورنبورگ  و فریت بار به اورنبورگ ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به اورنبورگ ؛
ارسال لوازم منزل به شهر اورنبورگ ؛
فریت بار تجاری به اورنبورگ .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به اورنبورگ  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به آستاراخان ضروری است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه آستاراخان با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به آستاراخان ارسال کند و فریت بار به آستاراخان را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیاز دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به آستاراخان ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به آستاراخان و فریت بار به آستاراخان الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به آستاراخان از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به آستاراخان در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به آستاراخان و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به آستاراخان  یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به آستاراخان را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به آستاراخان ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به آستاراخان حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به اورنبورگ  و فریت بار به اورنبورگ 

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به آستاراخان است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به آستاراخان را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به آستاراخان چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به آستاراخان

 
اگر کمی با اصول سفر آشنا باشید در می یابید درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نخواهند پذیرفت. اگر هم بپذیرند جوابگوی آسیب های احتمالی نخواهند بود. پس عاقلانه تر اینکه فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
سمپاشی جعبه های چوبی هم بسیار مهم است و مدارک معتبر سمپاشی نیز باید همراه بارنامه شما باشد. در صورتی که سمپاشی جعبه ها انجام نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین المللی شهر ونکوور معدوم خواهد شد.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به اورنبورگ

 

در صورتی که عازم آستاراخان هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به آستاراخان حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به آستاراخان ( مناسب ترین نرخ فریت بار به آستاراخان ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به اورنبورگ ، ارسال بار به اورنبورگ  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به آستاراخان شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به آستاراخان بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آستاراخان بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به اورنبورگ

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به آستاراخان است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به آستاراخان فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به اورنبورگ

 

 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به آستاراخان
  بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

  ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به آستاراخان

  دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به آستاراخان
  شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به آستاراخان و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

  انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

  بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به آستاراخان احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

  انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

  صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به آستاراخان با بهترین نرخ حمل باربه آستاراخان و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به اورنبورگ در هنگام تحویل بار در فرودگاه مرکزی اورنبورگ در روسیه

 

 

پس از انجام فریت بار به آستاراخان از ایران به فرودگاه آستاراخان، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر آستاراخان با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر آستاراخان را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به آستاراخان بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

 • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
 • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه آستاراخان می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به آستاراخان  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به آستاراخان در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به آستاراخان  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 
 

فریت بار اورنبورگ  به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به اورنبورگ  چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به اورنبورگ  چند روز طول می کشد؟

 

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

اطلاعات بیشتر

درباره اورنبورگ

اورنبورگ ،  مرکز استان اورنبورگ در کشور روسیه است . اورنبورگ به مرز با قزاقستان نیز بسیار نزدیک است. این شهر در استپ‌های جنگلی جنوب سیبری ، در حوضه جریان متوسط رودخانه اورال ، در نزدیکی رودخانه ساکارما ، قرار دارد. جمعیت این شهر در حدود ششصد هزار نفر و مساحت آن دویست و پنجاه کیلومتر مربع است. اورنبورگ شهری صنعتی به شمار می‌آید. همچنین در نه کیلومتری جنوب غربی اورنبورگ ، پایگاه نظامی هواپیمایی وجود دارد که از لحاظ نظامی این شهر را قابل اهمیت می‌سازد . اگر قصد مسافرت یا تجارت در اورنبورگ را دارید ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، مشورت کنید .

به روزترین اطلاعات فریت بار به اورنبورگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از اورنبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اورنبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اورنبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اورنبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر اورنبورگ

کالاهای فریت شده از ایران به اورنبورگ

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به اورنبورگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اورنبورگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر اورنبورگ
ORENBURG WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار