خدمات فریت بار به اوفا

فریت بار به اوفا در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

آیا قوانین فریت بار به شهر اوفا  را می دانید ؟ این سؤال مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به اوفا بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر اوفا هستید و قرار است بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  بهفرودگاه منطقه ای تبوک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنیدما بهترین راه را به شما پیشنهاد می ­کنیم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به اوفا را در سلامت کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا اوفای روسیه را به مجموعه ما واگذارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره ببرید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور است که با  پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی همراه شما خواهد بود. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به اوفا آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

اوفا یکی از بزرگترین و زیباترین شهر های روسیه است. این شهر در سال 1586 پایه گذاری شده است.

فرودگاه منطقه ای تبوک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران،متولی حمل هوایی انواع بار، به سهولت ثبت درخواست و ارسال بار شما به اوفا کمک می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به اوفا ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به اوفا صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه مااینگونه است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به اوفا و فریت بار به اوفا؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به اوفا؛
ارسال لوازم منزل به شهر اوفا؛
فریت بار تجاری به اوفا.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به اوفا از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه اتفاقی رخ می دهد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به اوفا ضروری است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه اوفا با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی به بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به اوفاارسال کند و فریت بار به اوفا را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به اوفا ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به اوفا و فریت بار به اوفاالزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به اوفا از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
لازم نیست شما در زمان  ارسال بار به اوفا حضور داشته باشید. ما در پروسه کاری خود بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیریمو سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهیمو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به اوفا و حمل هوایی آن خواهیم پرداخت. در صورتی که مسافر نیستید و می خواهیدبرای  عزیزان خود سوغات بفرستید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار بهاوفارا متقبل می شود و همچنان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به اوفا ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می کند.

به یاد داشته باشید که مهمولاًبارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به اوفاحدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به اوفا و فریت بار به اوفا

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای خدمات متنوع در صنعت حمل هوایی به منظور ارسال بار به اوفاست. این خدمات  همه بارها از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر می­گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به اوفا را به ما واگذار و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به اوفاشامل این موارد است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به اوفا

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای می یابد. اگر بسته بندی  بار شما اصولی نیست، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می­پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی خسارتی به شما نمی­پردازد. پس پیشنهاد می کنیم فرایند ارسال بار به اوفارا به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپرید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ماواگذار کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به اوفا

 

در صورتی که عازم اوفا هستید و وزن بار شما بیش از حد مجاز است، شما باید بارتان را فریت نمایید؛ زیرا هزینه فریت بار به اوفا حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود. پس استفاده از فریت  بسیار مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را برطرف خواهد کرد. اگر تصمیم دارید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی ارسالمی شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به اوفا ( مناسب ترین نرخ فریت بار به اوفا ) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به اوفا ، ارسال بار به اوفا به صورت تجاری

 

صادرات به اوفا مواد غذایی ،  فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی را شامل می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه سابقه ای طولانی دارد در صورتی که می خواهید بار تجاری به اوفابفرستید،با ما تماس بگیرید و  از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به اوفا بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به اوفا

 

بسته بندی مرحله بسیار مهم ارسال کالاست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به منزل شما می آیند و بسته بندی بار شما را با توجه به اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به شهراوفا در کشور روسیه فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به اوفا

 

بسته بندی اصولیبه منظور فریت بار به اوفا
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با منصفانه ترین هزینه در محل به ما واگذارید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حاضر می شوند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به اوفا

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاهبه منظور ارسال بار به اوفا
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را هرکجا که باشید از شما دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به اوفا و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی می فرستد.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به اوفاباید تشریفات گمرکی را طی کند. کارمندان ما بدون حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در اندک زمانی انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به اوفا با بهترین نرخ حمل باربه اوفا و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به اوفا در هنگام تحویل بار در فرودگاه منطقه ای تبوک در روسیه

 

 

بعد از ورود بار به مقصد، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهراوفا با شماره تلفن ثبت شده گیرنده در بارنامه تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی را اعلام می­نمایند. در این مرحله، آگاهی از قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به اوفا بسیار مهم است. چون ترخیص کالا برعهده  خود شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان را در دسترس نگه دارید.
  • علاوه شماره اصلی شماره های دیگری هم اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس برقرار کنند.

اگر در دسترس نباشید، بی شک از رسیدن کالا بی خبر می مانید.پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید. بعد از اطمینان از رسیدن بارتان به فرودگاه اوفا می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید.
سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه با قوانین مشخص بر تمام مراحل  فریت بار به اوفا  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید محاسبه شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید به وسیله گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­ ربطی به پول حمل بار به اوفا در مبدا ندارد. اما این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به اوفا  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را برای ارائه این مدارک از شما مطالبه خواهند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار تفاوت دارد.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به اوفا چند روز طول می کشد؟

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به اوفا چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

فریت بار به اوفا به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

درباره اوفا

اوفا یکی از بزرگترین و زیباترین شهر های روسیه است. این شهر در سال 1586 پایه گذاری شده است. برای سفر یا تجارت در یوفا ، باما درمجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه باشید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به اوفا

نرخ ارز جهت ارسال بار از اوفا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اوفا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اوفا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اوفا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر اوفا

کالاهای فریت شده از ایران به اوفا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اوفا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر اوفا
UFA WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار