خدمات فریت بار به ایژوسک

فریت بار به ایژوسک  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

مسافرانی که تصمیم دارند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به  ایژوسک  بفرستند کدام راه را باید انتخاب کنند؟  اگر مسافر یا مهاجرایژوسک هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه ایژوسک ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما  بهترین راه را به شما نشان خواهیم داد. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  ایژوسک  را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تاایژوسکروسیهرا به مجموعه ما بسپارید تا سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار شامل حالتان شود. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  ایژوسک  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

ایژوسک ، پایتخت جمهوری اودمورتیای کشور روسیه، در کنار رودخانه ایژ و در غرب کوه‌های اورال واقع ‌شده است . این شهر با جمعیت تقریبی بیش از ششصد هزار نفر ، بزرگ‌ترین شهر جمهوری اودمورتیا و نوزدهمین شهر پرجمعیت کشور روسیه  به شمار می آید . در بین سال‌های 1984 تا 1987 میلادی این شهر به افتخار دیمیتری اوستینوف، وزیر دفاع شوروی، اوستینوف نامیده می‌شد. این شهر یکی از مراکز مهم صنعتی، تجاری، سیاسی، فرهنگی و آموزش و پرورش در منطقه ولگا به شمار می‌رود. 

فرودگاه ایژوسک ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، حمل هوایی انواع بار را می پذیرد. این شرکت به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما فعال است و شما را در ارسال بار به  ایژوسک  یاری می کند. این مجموعه می­تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به  ایژوسک ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را اجرا کند. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  ایژوسک  صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  ایژوسک  و فریت بار به  ایژوسک ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  ایژوسک ؛
ارسال لوازم منزل به شهر  ایژوسک ؛
فریت بار تجاری به  ایژوسک .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به ایژوسک  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

آیا داشتن  بلیط و پاسپورت در سفر ضروری است؟ خب باید گفت بله، همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به  ایژوسک  ضروری است. فریت باربه  ایژوسک  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی به بلیط و پاسپورت نیاز دارد. حال اگر شرایطی پیش آمد که مجبور باشیم بدون بلیط و پاسپورت بارمان را ارسال کنیم چه باید کرد؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  ایژوسک  ارسال کند و فریت بار به  ایژوسک  را انجام دهد.
 در مورد  تجارت فرش، مواد غذایی و صنایع دستی به  ایژوسک  نیز ،  ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد ارسال بار به  ایژوسک  و فریت بار به  ایژوسک  الزامی است.
 نبود این مدارک می تواند مانع تجارت شود؟ خیر. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده اید و کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  ایژوسک  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مشکل حضور یا عدم حضور شما را نیز حل کرده است. به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  ایژوسک  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به  ایژوسک  یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به  ایژوسک  را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  ایژوسک  ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  ایژوسک  حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به ایژوسک  و فریت بار به ایژوسک 

 

خدمات متنوع شرکت فریت بار و کارگو سفیران، هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  ایژوسک  را به ما بسپارید و با آسوده  خاطر سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  ایژوسک  چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به ایژوسک 

 

بسته بندی باید اصولی باشد و طبق قانون. به جز این ماموران قسمت باربری فرودگاه امام کالاهای شما را نمی پذیرند.  در هر صورت اگر از این مرحله هم بگذرید و بار در سفر آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. پس وظیفه بسته بندی اصولی را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ایژوسک 

 

 فریت بار از امکاناتی است که به کار مسافرانی می آید که بار اضافی دارند؛ زیرا هزینه فریت بار به  ایژوسک  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود. اگر تصمیمتان  استفاده از راه مقرون به صرفه  است و می خواهید فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  ایژوسک  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  ایژوسک  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به ایژوسک  ، ارسال بار به ایژوسک  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  ایژوسک مواد غذایی ، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی را شامل می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، محموله های مواد غذایی، فرش دستبافایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را بارها به روسیه ارسال کرده است. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  ایژوسک  بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  ایژوسک  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به ایژوسک 

 

برای بسته بندی کالاهایتان در سفر به ایژوسک برنامه ای دارید؟ از آنجا که بسته بندی موضوعی بسیار مهم است، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل سابقه ای طولانی در حمل بار به  ایژوسک دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند . سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به  ایژوسک  فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به ایژوسک 

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  ایژوسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  ایژوسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  ایژوسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به  ایژوسک  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  ایژوسک  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  ایژوسک  با بهترین نرخ حمل باربه  ایژوسک  و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به ایژوسک  در هنگام تحویل بار در فرودگاه ایژوسک در روسیه

 

پس ازپایان یافتن فریت بار به  ایژوسک ، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر  ایژوسک  با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  ایژوسک  بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایر لاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

باید بدانید برای  ماموران ایرلاین باخبر شدن شما اهمیت چندانی ندارد؛ پس خودتان پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  ایژوسک ، باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را بخواهید.
نظارت بر تمام مراحل  فریت بار به  ایژوسک   تا تحویل کالا نیز داستان دیگری است . بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند شدکه میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شوند. در هر فرودگاه هزینه هایی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری از سوی گیرنده کالا پرداخت شود و این به حمل بار به  ایژوسک  در مبدا ربطی ندارد. این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  ایژوسک   و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار ایژوسک  به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به ایژوسک  چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به ایژوسک  چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره ایژوسک

ایژوسک ، پایتخت جمهوری اودمورتیا ی کشور روسیه، در کنار رودخانه ایژ  و در غرب کوه‌های اورال واقع ‌شده است . این شهر با جمعیت تقریبی بیش از ششصد هزار نفر ، بزرگ‌ترین شهر جمهوری اودمورتیا و نوزدهمین شهر پرجمعیت کشور روسیه  به شمار می آید . در بین سال‌های 1984 تا 1987 میلادی این شهر به افتخار دیمیتری اوستینوف، وزیر دفاع شوروی، اوستینوف نامیده می‌شد. این شهر یکی از مراکز مهم صنعتی، تجاری، سیاسی، فرهنگی و آموزش و پرورش در منطقه ولگا به شمار می‌رود. ایژوسک به سبب داشتن صنایع دفاع، مهندسی و متالورژی در روسیه شهرت یافته است. ایژوسک عناوین گوناگونی از جمله پایتخت اسلحه‌خانه روسیه و شهر تلاش و کوشش را به خود اختصاص داده است. کارخانه اسلحه‌سازی ایژماش،  تولیدکننده‌ اسلحه‌های معروفی همچون کلاشنیکف، سیمونوف، دراگونوف، پی‌کا و موسین–ناگانت، در این شهر واقع است . برای مسافرت یا تجارت در ایژوسک ،  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به ایژوسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از ایژوسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایژوسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایژوسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایژوسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ایژوسک

کالاهای فریت شده از ایران به ایژوسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ایژوسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ایژوسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر ایژوسک
IZHEVSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار