خدمات فریت بار به بارنائول

فریت بار به بارنائول در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

برای فرستاندن بارهای مسافران و مهاجران به بارنائول قوانینی وجود دارد که باید آنها را دانست. اگر مسافر یا مهاجر بارنائول هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی گرمان تیتوف،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنیدما بهترین راه را به شما می گوییم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به بارنائول را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا بارنائول روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به بارنائول آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

بارنائول ، مرکز ناحیه آلتایی روسیه است که در مجاورت رودخانه‌های بارنائولکا  و اوب در دشت سیبری غربی واقع‌ شده است . این شهر در منطقه جنگلی دشت سیبری غربی، در سمت چپ ساحل رودخانه اوب و در محل تلاقی دو رودخانه بارنائولکا و اوب واقع ‌شده است. بارنائول سیصدو پنجاه کیلومتر به سمت جنوب با مرز با قزاقستان فاصله دارد که باعث می‌شود این شهر نزدیک‌ترین شهر بزرگ به کوه‌های آلتایی باشد. همچنین این شهر نیز در فاصله نزدیک مرز روسیه با مغولستان و چین قرار دارد.

فرودگاه بین المللی گرمان تیتوف، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده  و شما را در ارسال بار به بارنائول یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به بارنائول ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به بارنائول صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به بارنائول و فریت بار به بارنائول؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به بارنائول؛
ارسال لوازم منزل به شهر بارنائول؛
فریت بار تجاری به بارنائول.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به بارنائول از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

برای سفر یا مهاجرت به بارنائول همراه داشتن بلیط و پاسپورت ضروری است.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه بارنائول با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به بارنائول ارسال کند و فریت بار به بارنائول را انجام دهد.
اگر تاجرید و قصد  فریت بار تجاری  کالاهایی مانند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به بارنائولرا دارید، بدانید ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به بارنائول و فریت بار به بارنائول الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به بارنائول از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حاضر بودن شما در زمان  ارسال بار به بارنائول در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به بارنائول و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به بارنائول یا  فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بارنائول را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به بارنائول ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای  مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به بارنائول حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به بارنائول و فریت بار به بارنائول

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به بارنائولاست. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به بارنائول را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به بارنائول چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به بارنائول

 

شما نمی توانید بار با بسته بندی غیر استاندارد را ار گمرک خارج کنید. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به بارنائول را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به بارنائول

 

شما عازم بارنائول هستید و بارتان از میزان مجاز فراتر رفته است. پس لازم است شما بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به بارنائول حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به بارنائول ( مناسب ترین نرخ فریت بار به بارنائول ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به بارنائول ، ارسال بار به بارنائول به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به بارنائول شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به بارنائول بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به بارنائول بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به بارنائول

 

بسته بندی را باید جدی بگیرید.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به بارنائول است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به بارنائول فرستاده می شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به بارنائول

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به بارنائول
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به بارنائول

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به بارنائول
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به بارنائول و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به بارنائول احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به بارنائول با بهترین نرخ حمل باربه بارنائول و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به بارنائول در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی گرمان تیتوف در روسیه

 

پس از انجام فریت بار  به بارنائول از ایران به فرودگاه بارنائول،پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر بارنائول با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر بارنائول را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور  روسیه  در هنگام فریت بار به بارنائول بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

شما نباید انتظار داشته باشید کارمندان ایرلاین به هر قیمتی شما را پیدا کنند. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه بارنائول می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
اداره مرزبانی گمرک روسیه قوانینی دارد که بر تمام مراحل  فریت بار به بارنائول  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به بارنائول در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به بارنائول  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به  بارنائول در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به بارنائول مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه بار مسافری به بارنائول چگونه انجام می شود؟

 

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

درباره بارنائول

بارنائول ، مرکز ناحیه آلتایی روسیه است که در مجاورت رودخانه‌های بارنائولکا  و اوب در دشت سیبری غربی واقع‌ شده است . این شهر در منطقه جنگلی دشت سیبری غربی، در سمت چپ ساحل رودخانه اوب و در محل تلاقی دو رودخانه بارنائولکا و اوب واقع ‌شده است. بارنائول سیصدو پنجاه کیلومتر به سمت جنوب با مرز با قزاقستان فاصله دارد که باعث می‌شود این شهر نزدیک‌ترین شهر بزرگ به کوه‌های آلتایی باشد. همچنین این شهر نیز در فاصله نزدیک مرز روسیه با مغولستان و چین قرار دارد. بارنائول، یک از مراکز صنعتی مهم در سیبری غربی به شمار می‌رود. در این شهر بیش از صد شرکت صنعتی وجود دارد که حدود صد و بیست هزار نفر در آن مشغول به فعالیت هستند. صنایع پیشرو بارنائول، شامل صنعت دیزل و  پردازش کربن است. بارنائول به واسطه موقعیت جغرافیایی آن در انتهای جنوبی استپ سیبری، آب و هوای قاره‌ای مرطوب دارد. زمستان‌های بارنائول طولانی و سرد و تابستان‌ها ،کوتاه با دمای متوسط گزارش شده است. برای مسافرت یا تجارت در بارنائول  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به بارنائول

نرخ ارز جهت ارسال بار از بارنائول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بارنائول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بارنائول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بارنائول به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر بارنائول

کالاهای فریت شده از ایران به بارنائول

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به بارنائول

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بارنائول

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر بارنائول
BARNAUL WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار