خدمات فریت بار به بلگورود

فریت بار به بلگورود  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

با فریت بار می شود چه وسایلی را  و چقدر به بلگورود فرستاد؟ این پرسش اساسی همه مسافران با بار اضافه است. اگر مسافر یا مهاجر  بلگورود  هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی بلگورود  ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  بلگورود را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  بلگورود روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  بلگورود  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

بلگورود، مرکز استان بلگورود در کشور روسیه است که در کرانه رودخانه سورسکی دانت ، در چهل کیلومتری شمال مرز با اوکراین واقع‌ شده است . جمعیت این شهر در حدود چهارصد هزار نفر و مساحت آن صد و پنجاه  کیلومتر مربع است. در زبان روسی بلگورود را شهر سفید معنا می کنند. علت این نام‌گذاری به سبب وجود سنگ آهک زیاد در این منطقه است. در تقسیمات شهری، بلگورود به دو منطقه شرقی و غربی تقسیم شده است که قسمت غربی آن به نسبت قسمت شرقی ، جمعیت بیشتری  دارد . 

فرودگاه بین المللی بلگورود  ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به  بلگورود  یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به  بلگورود ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  بلگورود  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  بلگورود  و فریت بار به  بلگورود ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  بلگورود ؛
ارسال لوازم منزل به شهر  بلگورود ؛
فریت بار تجاری به  بلگورود .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به بلگورود  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

سرو کارتان به فرودگاه که می افتد باید پاسپورت و بلیط همراهتان باشد. همینطور اگر قصد ارسال بار به بلگورود را داشته باشید.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه  بلگورود  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  بلگورود ارسال کند و فریت بار به  بلگورود  را انجام دهد.
فریت بار تجاری فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  بلگورود نیازمندارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی  است. در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  بلگورود  و فریت بار به  بلگورود  داشتن این مدارکلازم است. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  بلگورود  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضور یافتن شما در زمان  ارسال بار به  بلگورود  در بیشتر مواقع ضروری نیست.پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  بلگورود  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به  بلگورود یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بلگورود را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  بلگورود  ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای  مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  بلگورود حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به بلگورود  و فریت بار به بلگورود  

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  بلگورود است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را در بر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  بلگورود  را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  بلگورود چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به بلگورود  

 

بسته بندی غیر اصولی یعنی یک دردسر بزرگ.هم هنگام مواجه شدن با ماموران و هم هنگام ترخیص کالا. یعنی اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  بلگورود را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به بلگورود  

 

عازم  بلگورود  هستید و بارتان سنگین است. یعنی اضافه بار داریدکه باید فریت شود؛ زیرا هزینه فریت بار به  بلگورود  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  بلگورود  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  بلگورود  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به بلگورود ، ارسال بار به بلگورود  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  بلگورود  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  بلگورود بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  بلگورود  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به بلگورود  

 

در جریان حمل موضوعی به اهمیت بسته بندی نیست.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به  بلگورود است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به  بلگورود فرستاده می شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به بلگورود  

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  بلگورود
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  بلگورود

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  بلگورود
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به  بلگورود  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  بلگورود  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  بلگورود  با بهترین نرخ حمل باربه  بلگورود  و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به بلگورود  در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی بلگورود  در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به  بلگورود ازایران به فرودگاه  بلگورود ،پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر  بلگورود  با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر  بلگورود  را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور  روسیه  در هنگام فریت بار به  بلگورود  بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

کارمندان ایرلاین برای یافتن و با خبر کردن شما اصراری ندارند. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  بلگورود  می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
چه نهادی  بر تمام مراحل  فریت بار به  بلگورود   تا تحویل کالا نظارت می کنند؟خوب گمرک روسیه.بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  بلگورود  در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  بلگورود   و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به  بلگورود  در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به بلگورود  مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه بار مسافری به بلگورود  چگونه انجام می شود؟

 

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

درباره بلگورود

بلگورود، مرکز استان بلگورود در کشور روسیه است که در کرانه رودخانه سورسکی دانت ، در چهل کیلومتری شمال مرز با اوکراین واقع‌ شده است . جمعیت این شهر در حدود چهارصد هزار نفر و مساحت آن صد و پنجاه  کیلومتر مربع است. در زبان روسی بلگورود را شهر سفید معنا می کنند. علت این نام‌گذاری به سبب وجود سنگ آهک زیاد در این منطقه است. در تقسیمات شهری، بلگورود به دو منطقه شرقی و غربی تقسیم شده است که قسمت غربی آن به نسبت قسمت شرقی ، جمعیت بیشتری  دارد . آب و هوای بلگورود ، مرطوب قاره‌ای به همراه میزان بارندگی متوسط است .  اگر برای مسافرت یا تجارت ، شهر بلگورود را برگزیدید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، یاری تان خواهیم کرد.

به روزترین اطلاعات فریت بار به بلگورود

نرخ ارز جهت ارسال بار از بلگورود به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلگورود به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلگورود به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بلگورود به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر بلگورود

کالاهای فریت شده از ایران به بلگورود

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به بلگورود

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بلگورود

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر بلگورود
BELGOROD WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار