خدمات فریت بار به تیومن

فریت بار به تیومن در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

اگر مسافر یا مهاجر پر باری هستید حتماً موضوعی مانند فریت بار، پرسش های بسیاری برایتان ایجاد کرده است. مسافران یا مهاجر  تیومن  که می خواهند بارشان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی تیومن  ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنند،به پیشنهاد ما توجه نمایند.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  تیومن را با شیوه های استاندارد و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمتبه انجام می رساند. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  تیومن  روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  تیومن   آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

تیومن ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز اداری استان تیومن روسیه است. این شهر در سواحل رودخانه  تورا و در فاصله دوهزارو پانصد کیلومتری شرق مسکو واقع ‌شده است. تیومن، اولین محل سکونت روس‌ها در منطقه سیبری به‌ شمار می‌آید. در سال 1586  این شهر برای گسترش شرق روسیه تأسیس شد و همچنان یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی و اقتصادی در شرق کوه‌های اورال باقی ‌مانده است. تیومن در کنار چندین مسیر مهم تجاری و دسترسی آسان به آبراه‌های قابل کشتی‌رانی واقع‌ شده است و به سرعت از یک محل سکونت نظامی کوچک به یک شهر تجاری و صنعتی بزرگ تبدیل ‌شده است.

فرودگاه بین المللی تیومن  ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی بار های گوناگون، به شما در ارسال بار به  تیومن  کمک می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی استاندارد بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به  تیومن، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را به انجام رساند. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  تیومن صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  تیومن   و فریت بار به  تیومن  ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  تیومن  ؛
ارسال لوازم منزل به شهر  تیومن  ؛
فریت بار تجاری به  تیومن  .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به تیومن از باربری فرودگاه امام در تهران

 

تا حالا فکر کرده اید اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه خواهد شد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به  تیومن  واجب است.صادر کنندگان توجه داشته باشند که فریت باربه  تیومن   با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را بی تردید از شما می خواهند.  اگر می خواهید بدون بلیط و پاسپورت بارتان را بفرستید  ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را داریم و فریت بار به  تیومن را با این شیوه به راحتی انجام می دهیم. تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  تیومن  بفرستند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در بسیاری از موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  تیومن و فریت بار به  تیومن الزامی است.
قابل توجه تاجرانی که کارت بازرگانی ندارند یا هنوز در مرحله آماده شدن است،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به تیومن از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
در زمان ارسال بار به  تیومن، لازم نیست حتماً حضور داشته باشید. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، اینگونه است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی به انجام می­ رساند و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  تیومن و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به تیومن یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خودتان هستید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از در منزل شما، ارسال بار به تیومن  را عهده دار می شود و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  تیومن ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و به همراه بارنامه به شما ارائه خواهد می کند.

به یاد داشته باشد که بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  تیومن  حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد خواهند رسید.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به تیومن و فریت بار به تیومن

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از سرویس های متنوعی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  تیومن  استفاده می کند. این خدمات از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل  شما را دربر می­گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  تیومن را به ما بسپارید و با خاطری آسوده به مسافرت ادامه دهید. خدمات هوایی شرکت سفیران در امر ارسال بار به  تیومن  چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به تیومن

 

تا حالا  فکر کرده اید که در موضوع حمل بار به روسیه، بسته بندی اهمیت ویژه ای پیدا می­کند؟ درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن سرباز می زنند. اگر هم بارتان در اثر حادثه ای آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی نیز با اشاره به بسته بندی نامناسب ، به شما خسارت پرداخت نمی کند. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  تیومن و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به تیومن

 

در صورتی که به شهر تیومن  می روید و بار شما وزنی بیش از حد مجاز دارد، شما باید بار خودتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به  تیومن حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز در نظر گرفته می شود. پس فریت مقرون به صرفه­تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را بر طرف خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را انتخاب کنیدو فریت بار خود را با مجموعه سفیران انجام دهید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. بار را از درب منزل به ما تحویل دهید تا در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی کنیم. سپس بار شما برای انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی ارسال می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  تیومن (مناسب ترین نرخ فریت بار به  تیومن) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به تیومن ، ارسال بار به تیومن به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  تیومن  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  تیومن  بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  تیومن بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به تیومن

 

 به نظر شما بسته بندی لوازم منزل چقدر اهمیت دارد؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به  تیومن است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، به منزل شما می آیند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی  به انجام می رسانندو آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به تیومن  ارسال خواهد شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به تیومن

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  تیومن 
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری خود را با مناسبت ترین هزینه در محل بر عهدهما بگذارید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور می یابند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال، کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می­کنند. بسته بندی براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی اجرا می شود.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  تیومن 

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  تیومن 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به  تیومن   و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  تیومن  باید تشریفات گمرکی را طی کند. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریع­ترین زمان ممکن به انجام خواهند رساند.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  تیومن   با بهترین نرخ حمل باربه  تیومن   و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به تیومن در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی تیومن در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به  تیومن  از ایران به فرودگاه  تیومن ،پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر تیومن  براساس اطلاعات موجود با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار به شهر  تیومن را اطلاع می دهند. در این مرحله از آنجا که ترخیص کالا برعهده شماست پیش از هر اقدامی، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  تیومن   بسیار لازم به نظر می رسد. توجه داشته باشید که:

  • تلفنتان در دسترس باشد.
  • دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت عدم برقراری تماس ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول متصدیان اطلاع رسانی ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاردرست ،پیگیری شخصی است. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. بعد از مطمئن شدن از حصول بارتان به فرودگاه تیومن می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی برویدو اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به تیومن تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله باید عوارض گمرکی پرداخت شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن خواهد داشت. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری از گیرنده مطالبه می کنند و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به تیومن در مبدا ندارد. معمولاً این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  تیومن و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار فرق دارد.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

 

حمل اضافه بار مسافری به تیومن چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به تیومن مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به تیومن در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره تیومن

تیومن ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز اداری استان تیومن روسیه است. این شهر در سواحل رودخانه  تورا و در فاصله دوهزارو پانصد کیلومتری شرق مسکو واقع ‌شده است. تیومن، اولین محل سکونت روس‌ها در منطقه سیبری به‌ شمار می‌آید. در سال 1586  این شهر برای گسترش شرق روسیه تأسیس شد و همچنان یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی و اقتصادی در شرق کوه‌های اورال باقی ‌مانده است. تیومن در کنار چندین مسیر مهم تجاری و دسترسی آسان به آبراه‌های قابل کشتی‌رانی واقع‌ شده است و به سرعت از یک محل سکونت نظامی کوچک به یک شهر تجاری و صنعتی بزرگ تبدیل ‌شده است. جمعیت شهر بیش از  ششصد هزار نفر تخمین زده ‌شده و مساحت آن دویست و پنجاه کیلومتر مربع است . اگر برای مسافرت یا تجارت ، تیومن را برگزیدید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به تیومن

نرخ ارز جهت ارسال بار از تیومن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تیومن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تیومن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تیومن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر تیومن

کالاهای فریت شده از ایران به تیومن

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به تیومن

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به تیومن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر تیومن
TYUMEN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار